logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov

Koloikona zoradeniaMiestoOblasťSúťažRočníkŠtudent
celosvetové bronzová medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2008/09 Peter Csiba
celosvetové bronzová medaila Matematika IMO – Medzinárodná Matematická Olympiáda 2006/07 Michal Szabados
celosvetové strieborná medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2008/09 Tomáš Belan
celosvetové strieborná medaila Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda 2010/11 Marek Buchman
celosvetové strieborná medaila Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda 2009/10 Marek Buchman
celosvetové strieborná medaila Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2009/10 Tomáš Belan
medzinárodné 1 Ekonómia Centrum pro talentovanou mládež AP Psychology online Florida Virtual School Global, USA 2017/18 Tobiáš Winczer
medzinárodné 1 Fyzika Fyziklání 2014/15 Jerguš Stručka
Martin Gažo
medzinárodné 1 Iné Debatiáda 2013/14 Matej Miškuf, Karolína Ondriašová, Juraj Privits, Adam Máčaj, David Schun
medzinárodné 1 Informatika Baltík 2011/12 Peter Ralbovský
medzinárodné 1 Informatika Imagine Cup 2006/07 Tomáš Belan
medzinárodné 1 Informatika START FILM FEST Česká republika 2017/18 Tomáš Droba
medzinárodné 1 Psychológia Centrum pro talentovanou mládež AP Psychology online Florida Virtual School Global, USA 2017/18 Sofia Šulek
medzinárodné 1 Slovenský jazyk a literatúra Debatná súťaž 2016/17 Martin Bolvanský, Samuel Šulovský, Filip Petráš, Lívia Mihoková, Matúš Bytčánek
medzinárodné 1 Slovenský jazyk a literatúra Vánoční Debatiáda v Prostějove 2017/18 Martin Bolvanský, Matúš Bytčánek, Jerguš Čermák, Filip Petráš, Samuel Šulovský
medzinárodné 1 Šport plavecké preteky Innsbruck 2013/14 Andrej Getlík
medzinárodné 2*
historicky najväčší úspech Slovenska v tejto súťaži
Chémia Intel ISEF 2010 – medzinárodná súťaž mladých vedcov 2009/10 Marek Buchman
medzinárodné 2 Fyzika Olympiáda 2015/16 Martin Gažo
medzinárodné 2 Informatika 48 Hours Film Project - krátky hraný film 2016/17 Michael Gejdoš
medzinárodné 2 Informatika BALTIE 2014 2013/14 Jakub Koník
medzinárodné 2 Informatika Baltík – kategória A 2008/09 Peter Ralbovský
medzinárodné 2 Informatika European Cooperation Day Film Festival - krátky hraný film 2016/17 Michael Gejdoš
medzinárodné 2 Informatika I-Cup 2015/16 Paulína Smolárová
medzinárodné 2 Matematika MatX 2017/18 Martin Kaláb, Nela Ďanovská, Matúš Hladký, Tomáš Zatroch
medzinárodné 2.miesto Fyzika International Young Physicists Tournament 2009/10 Matej Večerík
medzinárodné 3 Biológia Olympiáda 2017/18 Oliver Sporka
medzinárodné 3 Chémia, Fyzika, Informatika Intel ISEF 2014/15 Martin Holický
medzinárodné 3 Fyzika Olympiáda metropol 2017/18 Jakub Pravda
medzinárodné 3 Informatika BALTIE 2014 2013/14 Daniel Teplan
medzinárodné 3 Informatika Baltík 2009/10 Peter Ralbovský
medzinárodné 3 Informatika Olympiáda METROPOLL 2017/18 Jaroslav Paška
medzinárodné 3 Matematika Olympiáda metropol 2017/18 Jakub Hluško
medzinárodné 3 Matematika Olympiáda metropol 2017/18 Miroslav Macko
medzinárodné 3 Prírodné vedy Olympiáda metropol 2017/18 Jakub Hluško, Miroslav Macko, Jakub Pravda, Richard Hamerlík, Matej Krásny, Rastislav Sihelský,Jaroslav Paška, Kristína Gáliková
medzinárodné 4 Informatika Creative Baltie 2010 kategória C 2010/11 Peter Ralbovský
medzinárodné 5 Fyzika Fyziklání 2015/16 Paulína Smolárová, Arthur Petráš, Jakub Hluško, Michal Horanský, Matej Krásny
medzinárodné 5 Informatika Baltík 2006/07 Alexandra Žilková
medzinárodné 7*
naši žiaci (Jakub Nagy a Dominik Oravec) sa zúčastnili finále v Nemecku a skončili na 7. mieste zo 117-tich
bližšie info na http://blog.goethe.de/schiller-rap/
Nemecký jazyk Schiller-Rap – súťaž v rapovaní 2008/09 Jakub Nagy
Dominik Oravec
medzinárodné 9 Informatika Technoplaneta.cz 2014/15 Jakub Hluško, Matej Krásny, Matúš Majer
medzinárodné 10 Informatika Baltík 2009/10 Alexandra Žilková
medzinárodné 14*
jediné dievča vo svojej kategórii :-)
Informatika Baltík – kategória B 2008/09 Alexandra Žilková
medzinárodné 14 Informatika BALTIE 2014 2013/14 Viktor Balan
medzinárodné 14 Informatika BALTIE 2014 2013/14 Viktor Balan
medzinárodné 25 (zo 75) Dejepis československá dejepisná súťaž 2013/14 Samuel Bodík, Adam Máčaj, Juraj Privits
medzinárodné absolvovaný rok Iné Certifikát Ambasádora MU Brno 2013/14 Tomáš Lintner
medzinárodné bronzová medaila*
jediné zúčastnené dievča
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike 2013/14 Barbora Kováčová
medzinárodné bronzová medaila Chémia Medzinárodná súťaž v prírodných vedách 2008/09 Marek Buchman
medzinárodné bronzová medaila Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike 2011/12 Jerguš Greššák
medzinárodné bronzová medaila Informatika CEOI – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike 2008/09 Tomáš Belan
medzinárodné bronzová medaila Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda 2007/08 Peter Csiba
medzinárodné bude v lete Informatika Olympiáda 2016/17 Paulína Smolárová
medzinárodné medailu VÖAV Fotografia All You Need to Life 2013/14 Marián Valovič
medzinárodné ocenenie Fotografia Talenty mladej Európy 2013/14 Marián Valovič
medzinárodné prezentácia vlastného vedeckého projektu - Tenkovrstvový platinový mikrosenzor teploty Fyzika Expo Sciences Europe 2014 2014/15 Martin Holický, Jerguš Stručka
medzinárodné strieborná medaila*
člen tímu FKS
Fyzika Turnaj mladých fyzikov (Irán) 2010/11 Matej Večerík
medzinárodné strieborná medaila Biológia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2009/10 Petra Kubincová
medzinárodné strieborná medaila Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2009/10 Marek Buchman
medzinárodné strieborná medaila Informatika CEOI – – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike 2009/10 Tomáš Belan
medzinárodné strieborné pásmo Hudobná výchova Medzinárodná súťažná prehliadka štvorručnej hry na klavíri J.von Beliczayho 2012/13 Viktor Ščerbak
medzinárodné striebro Fotografia Medzinárodná federácia umeleckej fotografie 2013/14 Marián Valovič
medzinárodné zlatá medaila Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2013/14 Martin Holický
medzinárodné zlatá medaila Informatika Stredoeurópska olympiáda 2010/11 Matej Večerík
medzinárodné zlatá medaila Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda 2009/10 Tomáš Belan
medzinárodné úspešný riešiteľ Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Samuel Bodík
medzinárodné úspešný riešiteľ Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Benjamín Burian
medzinárodné úspešný riešiteľ Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Anna Mária Klimkovič
medzinárodné úspešný riešiteľ Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Matúš Mikuš
medzinárodné úspešný riešiteľ Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Theodore Quam
medzinárodné úspešný riešiteľ Fyzika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Natália Tokárová
medzinárodné úspešný riešiteľ Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Barbora Kováčová
medzinárodné úspešný riešiteľ Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Alžbeta Kurdelová
medzinárodné úspešný riešiteľ Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Marcel Rebro
medzinárodné úspešný riešiteľ Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Erik Szalay
medzinárodné úspešný riešiteľ Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 Alexandra Žilková
medzinárodné úspešný účastník Informatika Genius Logicus 2013/14 Viktor Balan
medzinárodné účasť Fotografia FIAP 2016 (Omán) 2015/16 Marián Valovič
medzinárodné účasť v celoslovenskej kolekcii – postup na celosvetovú súťaž Fotografia FIAP Medzinárodná federácia amatérskej umeleckej fotografie 2014/15 Marián Valovič
medzinárodné *
Marek Buchman bol vybraný ako reprezentant slovenských mladých vedcov na medzinárodnú súťaž do Číny
Chémia Európska súťaž pre mladých vedcov 2008/09 Marek Buchman
medzinárodné *
v slovenskej kolekcii 10 fotografií bolo zaradených 8 fotografií našich žiakov
Fotografovanie FIAP – medzinárodná súťaž mladých fotografov do 16 rokov vo Vietname 2009/10 Marián Valovič
Lukáš Obermajer
Adam Mojžiš
Samuel Dostál
Terézia Dostálová
Šimon Hruškovič
Adam Zeman
Adam Kollár
medzinárodné (Slovensko, Rakúsko) 3 Informatika Natoč svoj krátky film 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské 1*
Člen víťazného družstva FKS, Postup na medzinárodné kolo do Iránu
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2010/11 Matej Večerík
celoslovenské 1*
víťazi v kategóriách: RobotGame, Najlepšia tímová práca, 3. miesto v kategórii: Najlepšia prezentácia
Informatika First Lego League 2008 Slovensko 2008/09 Ján-Michael Kormaník
Michal Hagovský
Marek Dubašák
Dávid Schun
Barbora Kováčová
("SAP White Bears")
celoslovenské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Valentína Hučková
celoslovenské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2012/13 Kamila Součková
celoslovenské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2011/12 Michaela Belanová
celoslovenské 1 Anglický jazyk Sci fi poviedka 2012/13 Robert Virsík
celoslovenské 1 Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 Jakub Lupták
celoslovenské 1 Chémia Festival vedy a techniky 2010/11 Marek Buchman
celoslovenské 1 Ekonómia ekonómia 2017/18 Tobiáš Winczer
celoslovenské 1 Fotografia Zelený objektív 2013/14 Marián Valovič
celoslovenské 1 Fotografia Zelený Objektív 2015/16 Marián Valovič
celoslovenské 1 Fotografia Zelený objektív – kategória stredné školy 2014/15 Marián Valovič
celoslovenské 1 Fotografovanie Ekológia v objektíve 2009 – kategória do 18 rokov 2009/10 Marián Valovič
celoslovenské 1 Francúzsky jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Nina Viršíková
celoslovenské 1 Fyzika Čo vieš o hviezdach 2017/18 Rastislav Sihelský
celoslovenské 1 Fyzika KSP - kat.O 2015/16 Paulína Smolárová
celoslovenské 1 Fyzika Náboj 2013/14 Karolína Šromeková, Irena Bačinská, Barbora Kováčová, Alžbeta Kurdelová, Martin Gažo
celoslovenské 1 Fyzika Pikofyz 2016/17 Hladký Matúš
celoslovenské 1 Fyzika PIKOFYZ KFS zimná časť 2011/12 Marek Horanský
celoslovenské 1 Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2008/09 Matej Večerík
celoslovenské 1 Fyzika UFO - letná časť 2014/15 Matej Krásny
celoslovenské 1 Fyzika UFO - zimná časť 2014/15 Matej Krásny
celoslovenské 1 Hudobná výchova Klavír 20. a 21.storočia 2010/11 Jakub Hantabál
celoslovenské 1 Iné Detský Oskar-Publicistika 2012/13 Richard N. Ch. Schindler
celoslovenské 1 Iné Detský Oskar-Videoklip/Dokument 2012/13 Richard N. Ch. Schindler
celoslovenské 1 Iné Olympiáda nadaných žiakov v Leviciach 2009/10 Michal Petrovič
Martin Čermák
Dalimír Wiederman
Jakub Koledzai
Matej Benčík
Andrej Getlik
Martin Marek
Janka Marťáková
Alex Fleško
Jakub Barát
celoslovenské 1 Informatika Imagine Cup 2005/06 Tomáš Belan
celoslovenské 1 Informatika Imagine Cup 2004/05 Tomáš Belan
celoslovenské 1 Informatika IT FITNESS TEST 2011/12 Barbora Kováčová
celoslovenské 1 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 Kamila Součková
celoslovenské 1 Informatika KSP - kat.O a T 2016/17 Paulína Smolárová
celoslovenské 1 Informatika KSP-Z 2014/15 Paulína Smolárová
celoslovenské 1 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2009/10 Tomáš Belan
celoslovenské 1 Informatika Palma Junior 2010/11 Barbora Kováčová, Alexandra Žilková
celoslovenské 1 Informatika Palma Junior – kategória Expert 2009/10 Barbora Kováčová
Alexandra Žilková
celoslovenské 1 Informatika Palma Junior – kategória Profík 2009/10 Peter Ralbovský
celoslovenské 1 Informatika PROFIT 2017/18 Jozef Číž
celoslovenské 1 Informatika Scratch Cup 2014/15 Michal Horanský
celoslovenské 1 Informatika Scratch Cup 2013/14 Michal Horanský
celoslovenské 1 Informatika Scratch Cup 2013/14 Michal Horanský
celoslovenské 1 Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Johana Eva Brezovská
celoslovenské 1 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 Martin Stuchlík, Dominik Kopcsay
celoslovenské 1 Informatika Zenit – kategória A 2009/10 Tomáš Belan
celoslovenské 1 Informatika Zenit – kategória B 2007/08 Tomáš Belan
celoslovenské 1 Informatika Zlatá klapka - krátky hraný film 2014/15 Max Mravčák, Eva Kelešiová
celoslovenské 1 Informatika Zlatá klapka - Krátky hraný film 15-19 r. 2017/18 Tomáš Droba
celoslovenské 1 Informatika Zlatá klapka - Najlepší moderátor spravodajstva a publicistiky 2016/17 Michael Gejdoš
celoslovenské 1 Informatika Zlatá klapka - námet a scenár 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské 1 Matematika Klokan Benjamín 2016/17 Martin Kaláb
celoslovenské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Michal Szabados
celoslovenské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama 2006/07 Michal Szabados
celoslovenské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama, zimná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 1 Matematika MAKS 5 2016/17 Matúš Kriška
celoslovenské 1 Matematika MAKS 7 2016/17 Martin Tomeš
celoslovenské 1 Matematika MAKS 9 2016/17 Jerguš Čermák
celoslovenské 1 Matematika MAKS 9 2016/17 Emil Hodál
celoslovenské 1 Matematika MATBOJ 2012/13 Martin Čulen, Alex Fleško, Matej Benčík, Martin Čermák
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória kvarta 2005/06 Filip Šebest
Erik Janes
Šimon Harant
Dominika Hranická
(Martin Jakub Arbet)
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória príma 2008/09 Jakub Kojda
Oskar Madro
Peter Ralbovský
Viktor Jamrich
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória príma 2007/08 Dominik Hollý
Miron Zelina
Samuel Mladý
Adam Šolc
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória príma 2005/06 Filip Petrek
Gabriel Zorkócy
Ivan Mašán
Andrej Tóth
(Šimon Betina)
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória sekunda 2009/10 Jakub Kojda
Cyril Eštok
Andrea Tóthová
Peter Ralbovský
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória sekunda 2007/08 Filip Janitor
Barbora Kováčová
Erik Szalay
Matúš Mikuš
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória sekunda 2006/07 Gabriel Zorkócy
Andrej Tóth
Tibor Szikhart
Miroslav Cina
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória tercia 2007/08 Ivan Mašán
Miroslav Cina
Andrej Tóth
Gabriel Zorkócy
celoslovenské 1 Matematika Matboj – kategória tercia 2005/06 Matej Večerík
Matej Hlavatý
Dominik Csiba
Andrej Solár
(Monika Grejtáková)
celoslovenské 1 Matematika Matboj Pikomat a Riešky 2015/16 Peter Ďuriš, Viktor Vaškanin, Tamara Lednárová, Adam Hanzel
celoslovenské 1 Matematika MATBOJ Prima 2012/13 Jakub Granec, Erik Řehulka, Miroslav Macko, Michal Horanský
celoslovenské 1 Matematika Matematický klokan 2014/15 Alex Fleško
celoslovenské 1 Matematika Náboj Junior 2014/15 Matej Krásny, Jakub Hluško, Alan Leifer, Michal Horanský
celoslovenské 1 Matematika Náboj junior 2015 2015/16 Michal Horanský, Miroslav Macko, Jakub Pravda, Alex Chudic
celoslovenské 1 Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 Tomáš Belan
Peter Csiba
Barbora Hollá
Kristína Jablonická
Tomáš Peitl
celoslovenské 1 Matematika Pikomat 2013/14 Samuel Dostál
celoslovenské 1 Matematika Pikomat 2008/09 Samuel Mladý
celoslovenské 1 Matematika Pikomat 5 2014/15 Lukáš Krásny
celoslovenské 1 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Mária Šormanová
celoslovenské 1 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Juraj Páleník
celoslovenské 1 Matematika Pikomat – kategória S 2004/05 Dominik Csiba
celoslovenské 1 Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2005/06 Dominik Csiba
celoslovenské 1 Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2005/06 Mária Šormanová
celoslovenské 1 Matematika Pikomat kat. kvarta 2011/12 Oskar Madro
celoslovenské 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Dominik Hollý
celoslovenské 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 Lukáš Šteis
celoslovenské 1 Matematika Riešky - letná časť 2011/12 Matej Krásny
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet II 2014/15 Samuel Šulovský
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet III 2016/17 Sophia Bažíková
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Samuel Šulovský
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III+. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Erika Belicová
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 Akbuluto Taner
celoslovenské 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 Pavol Holčík
celoslovenské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 Nick Chapman
celoslovenské 1 Občianska náuka Erasmus Create and Control - Vznešený veľkoštát Resaleon 2017/18 kolektív
celoslovenské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet III 2016/17 Jakub Hantabál
celoslovenské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Masjuk Ivan
celoslovenské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Hantabál Jakub
celoslovenské 1 Ruský jazyk Olympiáda A2 - vlastná tvorba 2017/18 Kristína Galková
celoslovenské 1 Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 10 rokov 2004/05 Peter Michalko
celoslovenské 1 Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2005/06 Dominik Csiba
celoslovenské 1 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu 2007/08 Dominik Csiba
celoslovenské 1 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 8 rokov 2004/05 Peter Michalko
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 Emil Hodál, Viktor Mihok
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Halina Labiková
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra KOMPARO 2017/18 kvarta A, kvarta B
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Literárna súťaž: Studňa sa tajne s dažďom zhovára - Próza 2015/16 Michaela Biacovská
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.III 2018/19 Tomáš Šimek
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2014/15 Max Pál
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Škultétyho rečňovanky 2015/16 Erika Belicová
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Svätoplukovo kráľovstvo ožíva (literárna súťaž) – poézia 2009/10 Stela Brix
celoslovenské 1 Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2017/18 najaktívnejšia škola
celoslovenské 1 Šport Atletika-beh na 800m najmladší 2010/11 Jakub Gašpar
celoslovenské 1 Telesná a športová výchova Stredoškolská liga ultimate 2017/18 kolektív
celoslovenské 1 všeobecné EXPERT GENIALITY Bity a Bajty 2011/12 Michal Miškerník
celoslovenské 1 a postup do finále Iné Fotografia očami detí 6.kolo 2012/13 Marián Valovič
celoslovenské 1 a zvláštna cena poroty Iné Detský Oskar-Réžia 2012/13 Richard N. Ch. Schindler
celoslovenské 1-4 Fyzika Korešpondenčný seminár FyzIQ 2004/05 Michal Durdovanský
celoslovenské 1.-10. Matematika Klokan Kadet 9 2011/12 Andrea Tóthová
celoslovenské 1.-25. Matematika Klokan Školák 5 2011/12 Matej Priesol
celoslovenské 1.-25. Matematika Klokan Školák 5 2011/12 Erik Řehulka
celoslovenské 2*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík 2009/10 Peter Ralbovský
celoslovenské 2*
postup na výberové sústredenie
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2009/10 Marek Buchman
celoslovenské 2*
za najlepšie jazykové zručnosti
Anglický jazyk Drama English festival v Nitre 2009/10 Dorota Jagnešáková
Tomáš Masaryk
Michal Rebro
Paula Straková
Barbora Lukáčová
Jasna Hruškovičová
Oskar Madro
Jakub Kojda
Michal Petráš
Cyril Eštok
Robo Virsík
Peter Ralbovský
Dávid Ušák
celoslovenské 2 Anglický jazyk English Essay Competition 2013/14 Valentína Hušková
celoslovenské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet II. AJ P-P PT+ 2017/18 Armitage Livia Vivien
celoslovenské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet II. AJ P-P VT 2017/18 Suránová Tereza
celoslovenské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet III 2016/17 Samuel Šulovský
celoslovenské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet III+ 2016/17 Sofia Šulek
celoslovenské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet III. AJ P-P VT 2017/18 Šulovský Samuel
celoslovenské 2 Anglický jazyk OEPPC Kategória F - Próza 2012/13 Jakub Lupták
celoslovenské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Theodore Quam
celoslovenské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2012/13 Samuel Šuľovský
celoslovenské 2 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2008/09 Lucia Kramárová
celoslovenské 2 Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 Katarína Morávková
celoslovenské 2 Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 Michaela Šandalová
celoslovenské 2 Biológia Olympiáda E 2017/18 Adela Čermáková
celoslovenské 2 Biológia ZOOolympiáda 2016/17 Christán Hollósy
celoslovenské 2 Fotografovanie Zelený objektív 2009 – detská kategória 2009/10 Marián Valovič
celoslovenské 2 Francúzsky jazyk Jazykový kvet II 2014/15 Nina Viršíková
celoslovenské 2 Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Orešková Olívia
celoslovenské 2 Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Šuľovský Samuel
celoslovenské 2 Fyzika Náboj FKS Seniori 2010/11 Mária Šormanová, Matej Večerík, Juraj Pálenik, Dominik Csiba, Michal Talába
celoslovenské 2 Fyzika PIKOFYZ - tercia 2012/13 Marek Horanský
celoslovenské 2 Geografia olympiáda 2012/13 Samo Rusnák
celoslovenské 2 Iné Hodina deťom 2010/11 Katarína Ščasná, Nina Demčáková, Barbora Krídlová
celoslovenské 2 Informatika Istrobot 2004/05 Vladimír Mihál
celoslovenské 2 Informatika KASIOPEA 2017/18 Jozef Číž
celoslovenské 2 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2008/09 Tomáš Belan
celoslovenské 2 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2007/08 Tomáš Belan
celoslovenské 2 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 Tomáš Belan
celoslovenské 2 Informatika Palma 2013/14 Barbora Kováčová a Michaela Šandalová
celoslovenské 2 Informatika Palma 2012/13 Michaela Šandalová
celoslovenské 2 Informatika PALMA 2017/18 Jozef Číž
celoslovenské 2 Informatika ScratchCup 2016/17 Martin Kaláb
celoslovenské 2 Informatika Scratch Cup 2014/15 Tomáš Šimek
celoslovenské 2 Informatika ŠPONGIA 2014/15 Samuel Šulovský, Jaroslav Paška, Marián Valovič
celoslovenské 2 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 Barbora Kováčová, Michaela Šandalová, Tomáš Lintner
celoslovenské 2 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2010/11 Máška Hirgelová, Petra Kubincová, Milan Mitka, Utajený člen
celoslovenské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta 2004/05 Michal Szabados
celoslovenské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2005/06 Michal Szabados
celoslovenské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama, letná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 2 Matematika MATBOJ 2012/13 Jakub Hluško, Michal Mráz, Barbora Marcineková, Matej Krásny
celoslovenské 2 Matematika Matboj – kategória kvarta 2008/09 Ivan Mašán
Miroslav Cina
Gabriel Zorkócy
Zuzana Kvetková
celoslovenské 2 Matematika Matboj – kategória kvarta 2006/07 Dominik Csiba
Andrej Solár
Marek Buchman
Matej Večerík
celoslovenské 2 Matematika Matboj – kategória príma 2009/10 Jakub Barát
Nick Chapman
Martina Michalková
Martin Čulen
celoslovenské 2 Matematika Matboj – kategória sekunda 2008/09 Roman Fučík
Petra Ďuratná
Dominik Hollý
Samuel Mladý
celoslovenské 2 Matematika Matboj – kategória tercia 2008/09 Alexandra Žilková
Barbora Kováčová
Monika Tomeková
Erik Szalay
celoslovenské 2 Matematika Náboj junior 2017/18 Alex Chudic, Michal Horanský, Erik Řehulka, Adriana Janáčková, Jakub Pravda
celoslovenské 2 Matematika Náboj KMS – juniori 2008/09 Matej Hlavatý
Juraj Páleník
Dominik Csiba
Mária Šormanová
Matej Večerík
celoslovenské 2 Matematika Pikomat 2013/14 Matej Haverlík
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Dominik Csiba
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória P 2004/05 Michaela Belanová
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 Marek Horanský
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória príma 2007/08 Samuel Mladý
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2007/08 Barbora Winczerová
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2005/06 Mária Šormanová
celoslovenské 2 Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 Michal Horanský
celoslovenské 2 Matematika Pikomat – tercia 2009/10 Samuel Mladý
celoslovenské 2 Matematika Pikopretek 2012/13 M. Petrík, R. Popelka, K. Čabala, D. Belan
celoslovenské 2 Matematika Pikopretek 2012/13 M. Macko, M. Horanský, J. Granec, J. Pravda
celoslovenské 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 Miroslav Cina
celoslovenské 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 Miroslav Cina
celoslovenské 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 Ivan Mašán
celoslovenské 2 Matematika Riešky - zimná časť 2011/12 Matej Krásny
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet II 2016/17 Miroslav Kozolka
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet II - dráma 2014/15 Skupina žiakov kvarty
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet III+ 2014/15 Erika Belicová
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Kelešiová Eva
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Bažíková Sophia
celoslovenské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 Michal Moravčík
celoslovenské 2 Ruský jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 Galková Kristína
celoslovenské 2 Ruský jazyk Ruské slovo 2017/18 Viktor Ščerbak
celoslovenské 2 Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 10 rokov 2007/08 Peter Macko
celoslovenské 2 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu – chlapci 2008/09 Andrej Solár
celoslovenské 2 Slovenský jazyk Mladý novinár 2013/14 Sára Lovecká, Nina Marcineková, Katarína Czaková, Tereza Smetanová
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2004/05 Mineta Jurášková
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 Tomáš Belan
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Návraty o cenu Andreja Sládkoviča 2017/18 Tereza Smetanová
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča 2016/17 Tereza Smetanová
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória A 2008/09 Adam Hrapko
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - poézia 2017/18 Miroslav Kozolka
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2014/15 Marek Horanský
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Škultétyho rečňovanky 2016/17 Miroslav Kozolka
celoslovenské 2 Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2015/16 Lenka Stahlová
celoslovenské 2 Španielsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Prochádzková Linda
celoslovenské 2 Šport Atletika-beh na 600m mladšie 2010/11 Simona Petrová
celoslovenské 2 všeobecné EXPERT GENIALITY celkovo 2011/12 Marek Horanský
celoslovenské 3*
výsledky po 3 kolách letnej časti
Matematika Riešky – letná časť 2008/09 Peter Ralbovský
celoslovenské 3 Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Eva Kelešiová
celoslovenské 3 Biológia Olympiáda 2016/17 Oliver Sporka
celoslovenské 3 Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 Marek Buchman
celoslovenské 3 Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2008/09 Mária Šormanová
Marek Buchman
Matej Večerík
Michal Talába
Juraj Páleník
celoslovenské 3 Fyzika Náboj 2011/12 Marcel Rebro, Filip Janitor, Adrián Pieš, Michaela Šandalová, Barbora Kováčová
celoslovenské 3 Fyzika Olympiáda 2014/15 Martin Gažo
celoslovenské 3 Fyzika Pikofyz 2016/17 Škvarka Michal
celoslovenské 3 Iné Digitálna fotoškola-mladší autori 2012/13 Marián Valovič
celoslovenské 3 Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 Juraj Privits
celoslovenské 3 Iné Hodina deťom 2010/11 Lucia Znášiková, Miriam Šefčíková, Saša Žilková
celoslovenské 3 Iné Všetkovedko 2016/17 Matúš Kriška
celoslovenské 3 Informatika Baltie 2010/11 Peter Ralbovský
celoslovenské 3 Informatika Baltík 2006/07 Alexandra Žilková
celoslovenské 3 Informatika Imagine Logo Cup 2008/09 Alexandra Žilková
celoslovenské 3 Informatika Istrobot – kategória MiniSumo 2005/06 Vladimír Mihál
celoslovenské 3 Informatika Junior Internet 2011/12 Martin Holický
celoslovenské 3 Informatika KASIOPEA 2017/18 Jaroslav Paška
celoslovenské 3 Informatika Logická olympiáda 2014/15 Slávka Fratričová
celoslovenské 3 Informatika Palma 2013/14 Peter Ralbovský a Martin Gažo
celoslovenské 3 Informatika PALMA 2017/18 Jaroslav Paška
celoslovenské 3 Informatika Palma Junior 2011/12 Peter Ralbovský
celoslovenské 3 Informatika Palma Junior kategória Expert 2008/09 Barbora Kováčová
Alexandra Žilková
celoslovenské 3 Informatika PROFIT 2017/18 Jaroslav Paška
celoslovenské 3 Informatika ŠPONGIA 2014/15 Michal Rebro, Dávid Debnár
celoslovenské 3 Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 Dávid Debnár, Viktor Jamrich
celoslovenské 3 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 Dávid Debnár, Viktor Jamrich, Peter Ralbovský
celoslovenské 3 Matematika Matboj – kategória kvarta 2009/10 Lucia Znášiková
Monika Tomeková
Alexandra Žilková
Barbora Kováčová
celoslovenské 3 Matematika Matboj – kategória tercia 2009/10 Dominik Holý
Miron Zelina
Samuel Mladý
Adam Šolc
celoslovenské 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2006/07 Michal Szabados
celoslovenské 3 Matematika Náboj KMS – juniori 2007/08 Tomáš Belan
Dominik Csiba
Tomáš Peitl
Mária Šormanová
Matej Večerík
celoslovenské 3 Matematika Pangea 2014/15 Jakub Hluško
celoslovenské 3 Matematika Pikomat 2013/14 Peter Kravár
celoslovenské 3 Matematika Pikomat 2013/14 Tomáš Zatroch
celoslovenské 3 Matematika Pikomat – kategória kvarta 2009/10 Barbora Kováčová
celoslovenské 3 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Matej Večerík
celoslovenské 3 Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2006/07 Michaela Belanová
celoslovenské 3 Matematika Pikomat – sekunda 2009/10 Oskar Madro
celoslovenské 3 Matematika PIKOMAT - tercia 2012/13 Marek Horanský
celoslovenské 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 Ivan Mašán
celoslovenské 3 Náboženstvo Biblia očami detí 2013/14 Adela Čermáková
celoslovenské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Nick Chapman
celoslovenské 3 Prírodné vedy Všetkovedko 2016/17 Kriška Matúš
celoslovenské 3 Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka 2013/14 Matej Haviernik
celoslovenské 3 Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 ŠpMNDaG
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Zoran Hadzhiivanov
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Keď si vymýšľam 2017/18 Jakub Filčák
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Literárna Ilava 2009 – próza 2008/09 Lucia Kramárová
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2016/17 Miroslav Kozolka
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.II 2018/19 Adam Msolly
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.III 2018/19 Jakub Andrej Filčák
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - poézia 2017/18 Leon Ivanič
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2017/18 Lukáš Krásny
celoslovenské 3 Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2017/18 Alexandra Barančíková
celoslovenské 3 Šport Atletika-beh na 400m chlapci 2010/11 Marcel Rebro
celoslovenské 3 Šport Atletika-beh na 400m staršie 2010/11 Mirka Birová
celoslovenské 3 Šport Atletika-beh na 800m mladšie 2010/11 Pavlína Tomášiková
celoslovenské 3 Telesná výchova Majstrovstvá v karate 2007/08 Lenka Pipišková
celoslovenské 4*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík 2009/10 Alexandra Žilková
celoslovenské 4*
výsledky po 3 kolách letnej časti
Matematika Riešky – letná časť 2008/09 Michal Páleník
celoslovenské 4 Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 Natália Tóthová
celoslovenské 4 Fyzika Fyzikálny náboj 2009/10 Matej Večerík
Marek Buchman
Milan Mitka
Petra Kubincová
Juraj Pálenik
celoslovenské 4 Fyzika IJSO 2014/15 Matej Krásny
celoslovenské 4 Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2014/15 Martin Gažo, Jerguš Stručka, Timotej Tomandl, Paulína Smolárová, Michaela Leinwaterová
celoslovenské 4 Fyzika UFO - letná časť 2014/15 Jakub Hluško
celoslovenské 4 Iné Hodina deťom 2010/11 Anna Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Karolína Ondriašová
celoslovenské 4 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Peter Ralbovský
celoslovenské 4 Informatika Kasiopea 2015/16 Paulína Smolárová
celoslovenské 4 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto Z 2012/13 Michaela Šandalová
celoslovenské 4 Informatika KSP-O 2014/15 Peter Ralbovský
celoslovenské 4 Informatika KSP-O leto 2013/14 Peter Ralbovský
celoslovenské 4 Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 Jakub Hranický, Jakub Lupták, Matej Miškuf, Radovan Balog
celoslovenské 4 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 Marián Longa, Jerguš Stručka
celoslovenské 4 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2010/11 Barbora Kováčová, Miška Šandalová
celoslovenské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 Michal Szabados
celoslovenské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 Michal Szabados
celoslovenské 4 Matematika Malynár 2013/14 Jakub Skaloš
celoslovenské 4 Matematika Matboj – kategória sekunda 2005/06 Timotej Kovačič
Tomáš Baran
Dan Mikenda
Martin Mikloš
(Janka Kalivodová)
celoslovenské 4 Matematika Matboj – kategória tercia 2006/07 Michaela Belanová
Dávid Dutko
Juraj Bunček
Matej Čambal
celoslovenské 4 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Katarína Hajdinová
celoslovenské 4 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Mária Šormanová
celoslovenské 4 Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2006/07 Michaela Belanová
celoslovenské 4 Matematika PIKOMAT - sekunda 2012/13 Matej Krásny
celoslovenské 4 Matematika pytagoriáda 2013/14 Jakub Hluško
celoslovenské 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Erik Szalay
celoslovenské 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 Tomáš Maťo
celoslovenské 4 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III+. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Michaela Biacovská
celoslovenské 4 Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 Ema Mária Gazdíková
celoslovenské 4 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 Oliver Chorvát
celoslovenské 4 Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 Fedor Sheparnev
celoslovenské 4 Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 Jakub Hantabál
celoslovenské 4 Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2004/05 Peter Csiba
celoslovenské 4 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 12 rokov 2004/05 Andrej Solár
celoslovenské 4 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2005/06 Dominik Csiba
celoslovenské 4 Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 Tereza Marcineková
celoslovenské 4 Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 Ján Filip Barczi, Alex Uraz
celoslovenské 4 Šport Atletika-beh na 600m chlapci 2010/11 Samuel Bodík
celoslovenské 4 Šport Atletika-beh na 600m mladší 2010/11 Andrej Šulek
celoslovenské 4 Šport Atletika-beh na 800m mladšie 2010/11 Natália Gajdošová
celoslovenské 4 Šport Atletika-skok do diaľky 2010/11 Filip Varhaník
celoslovenské 4 (postup na medzinárodné kolo) Informatika Olympiáda - výberové sústredenie 2015/16 Paulína Smolárová
celoslovenské 5*
postup na IMO – Medzinárodnú Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 5*
postup na Stredoeurópsku informatickú olympiádu
Informatika Olympiáda kategória A 2010/11 Matej Večerík
celoslovenské 5 Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 Petra Kubincová
celoslovenské 5 Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2008/09 Marek Buchman
celoslovenské 5 Chémia Olympiáda A 2013/14 Martin Holický
celoslovenské 5 Fyzika FKS 2010/11 Matej Večerík
celoslovenské 5 Fyzika FKS A 2014/15 Paulína Smolárová
celoslovenské 5 Iné SOČ 2013/14 Tomáš Lintner
celoslovenské 5 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 5 Informatika KSP-T leto 2013/14 Peter Ralbovský
celoslovenské 5 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Jerguš Greššák
celoslovenské 5 Informatika Palma 2012/13 Jerguš Greššák
celoslovenské 5 Informatika Scratch Cup 2013/14 Matej Priesol
celoslovenské 5 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič
celoslovenské 5 Informatika ZENIT 2011/12 Peter Ralbovský
celoslovenské 5 Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 Kamila Součková
celoslovenské 5 Matematika Matboj – kategória kvarta 2007/08 Michaela Belanová
Timotej Kovačič
Tereza Hollá
Dávid Dutko
celoslovenské 5 Matematika Matboj – kategória príma 2006/07 Matúš Mikuš
Marcel Rebro
Monika Tomeková
Filip Janitor
celoslovenské 5 Matematika Matboj – kategória príma 2005/06 Tomáš Maťo
Ench Badral Ench Bajar
Filip Margetiny
Miroslav Cina
(Lucia Jamrichová)
celoslovenské 5 Matematika Pangea 2014/15 Nick Chapman
celoslovenské 5 Matematika Pikomat 2013/14 Marek Horanský
celoslovenské 5 Matematika Pikomat 2013/14 Martin Kaláb
celoslovenské 5 Matematika Pikomat kat. 5 2011/12 Michal Horanský
celoslovenské 5 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Juraj Páleník
celoslovenské 5 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Dominik Csiba
celoslovenské 5 Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2007/08 Barbora Winczerová
celoslovenské 5 Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2005/06 Dominik Csiba
celoslovenské 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 Gabriel Zorkócy
celoslovenské 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2004/05 Filip Šebest
celoslovenské 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 Lukáš Šteis
celoslovenské 5 Matematika Riešky – letná časť 2009/10 Peter Ralbovský
celoslovenské 5 Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2004/05 Dominik Csiba
celoslovenské 5 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2004/05 Dominik Csiba
celoslovenské 5 Šport Atletika-beh na 400m najmladší 2010/11 Tobiáš Winczer
celoslovenské 5 Šport Atletika-skok do diaľky staršie 2010/11 Lucia Znášiková
celoslovenské 5-8 Telesná výchova Florbal – Slovak Open 2007 2006/07
celoslovenské 5.-8. Matematika Klokan Študent G34 2011/12 Ivan Mašán
celoslovenské 6*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík 2009/10 Ondrej Zigo
celoslovenské 6*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória A 2008/09 Peter Ralbovský
celoslovenské 6*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória B 2008/09 Alexandra Žilková
celoslovenské 6*
v československom poradí 9. miesto
Matematika Náboj KMS – seniori 2006/07 Michal Szabados
Kristína Čevorová
Martin Godány
Emília Szabadosová
Peter Eliáš
celoslovenské 6 Geografia Olympiáda Z 2013/14 Juraj Privits
celoslovenské 6 Iné Všetkovedko 2013/14 Tereza Cvečková
celoslovenské 6 Informatika KSP-T 2014/15 Peter Ralbovský
celoslovenské 6 Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 Peter Ralbovský
celoslovenské 6 Matematika Náboj KMS – seniori 2008/09 Tomáš Belan
Tomáš Peitl
Erik Janes
Peter Csiba
Michal Formánek
celoslovenské 6 Matematika Pikomat 2008/09 Oskar Madro
celoslovenské 6 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2007/08 Michaela Belanová
celoslovenské 6 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 Marek Buchman
celoslovenské 6 Matematika Riešky - zimná časť 2012/13 Matej Krásny
celoslovenské 6 Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 Adam Harušinec
celoslovenské 6 Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 Michal Moravčík
celoslovenské 6 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu 2007/08 Tomáš Peitl
celoslovenské 6 nominácií Informatika Zlatá klapka 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské 7 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2008/09 Theo Quam
celoslovenské 7 Iné EXPERT 2013/14 Juraj Privits
celoslovenské 7 Iné EXPERT 2013/14 Martin Rožka
celoslovenské 7 Iné Všetkovedko 2013/14 Kristína Galková
celoslovenské 7 Iné Všetkovedko 2013/14 Matúš Hladký
celoslovenské 7 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 7 Informatika KSP-O zima 2013/14 Michaiela Šandalová
celoslovenské 7 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 7 Informatika Scratch Cup 2013/14 Chudíc Alex
celoslovenské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Peter Csiba
celoslovenské 7 Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 Dominik Csiba
Matej Hlavatý
Juraj Páleník
Mária Šormanová
Matej Večerík
celoslovenské 7 Matematika Pikomat 2013/14 Michal Horanský
celoslovenské 7 Matematika Pikomat 2013/14 Jakub Pravda
celoslovenské 7 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Katarína Hajdinová
celoslovenské 7 Matematika Pikomat – kategória sekunda 2005/06 Michaela Belanová
celoslovenské 7 Matematika Riešky 2013/14 Matej Haverlík
celoslovenské 7 Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2004/05 Peter Csiba
celoslovenské 7 Šport Atletika-beh na 60m najmladšie 2010/11 Katka Šmigová
celoslovenské 8 Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 Petra Kubincová
celoslovenské 8 Dejepis Olympiáda 2011/12 Martin Čermák
celoslovenské 8 Fyzika FKS A 2014/15 Arthur Petráš
celoslovenské 8 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Barbora Kováčová
celoslovenské 8 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2007/08 Peter Csiba
celoslovenské 8 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 8 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2007/08 Tomáš Belan
celoslovenské 8 Informatika KSP-O zima 2013/14 Barbora Kováčová
celoslovenské 8 Informatika KSP-T leto 2013/14 Barbora Kováčová
celoslovenské 8 Informatika Olympiáda 2015/16 Paulína Smolárová
celoslovenské 8 Informatika PRASK 2014/15 Tomáš Šimek
celoslovenské 8 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2009/10 Dominik Csiba
celoslovenské 8 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 Dominik Csiba
celoslovenské 8 Matematika Pikomat 2013/14 Paulína Smolárová
celoslovenské 8 Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2005/06 Tomáš Belan
celoslovenské 8 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Matej Večerík
celoslovenské 8 Matematika Riešky 2013/14 Matej Krásny
celoslovenské 8 Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 Adam Petrovič
celoslovenské 8 Šport Atletika-vrh guľou 2010/11 Jakub Pálenik
celoslovenské 9 Fyzika Náboj FKS Juniori 2010/11 Marcel Rebro, Alžbeta Kurdelová, Adrián Pieš, Filip Janitor, Barbora Kováčová
celoslovenské 9 Geografia Olympiáda Z 2013/14 Samo Rusnák
celoslovenské 9 Iné EXPERT 2013/14 Michal Miškerník
celoslovenské 9 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 Peter Ralbovský
celoslovenské 9 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 Jerguš Greššák
celoslovenské 9 Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 Kamila Součková
celoslovenské 9 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 Michal Szabados
celoslovenské 9 Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 Dominik Csiba
celoslovenské 9 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 Dominik Csiba
celoslovenské 9 Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 Andrej Bebjak
Šimon Harant
Dominika Hranická
Ladislav Pápay
Filip Šebest
celoslovenské 9 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2005/06 Tomáš Belan
celoslovenské 9 Matematika Pikomat kat. sekunda 2011/12 Marek Horanský
celoslovenské 9 Matematika Pikomat príma 2014/15 Michal Škvarka
celoslovenské 9 Matematika Pikomat – tercia 2009/10 Marián Longa
celoslovenské 9 Matematika Riešky - leto 2014/15 Matej Krásny
celoslovenské 9 Šport Atletika-beh na 60m starší 2010/11 Marcel Rebro
celoslovenské 10*
postup na výberové sústredenie, tam 8. miesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2005/06 Michal Szabados
celoslovenské 10 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z 2012/13 Michaela Šandalová
celoslovenské 10 Informatika Olympiáda A 2014/15 Paulína Smolárová
celoslovenské 10 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2007/08 Peter Csiba
celoslovenské 10 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 Marek Buchman
celoslovenské 10 Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2007/08 Jakub Páleník
celoslovenské 10 Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2007/08 Jakub Páleník
celoslovenské 10 Matematika Pikomat kvarta 2014/15 Matej Krásny
celoslovenské 10 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Erik Szalay
celoslovenské 10 Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 Martin Kaláb
celoslovenské 11 Fyzika FKS B 2014/15 Marek Horanský
celoslovenské 11 Fyzika Náboj FKS Juniori 2010/11 Miro Cina, Matej Miškuf, Ivan Mašán, Jakub Lupták, Juraj Privits
celoslovenské 11 Fyzika Olympiáda kategória A 2010/11 Matej Večerík
celoslovenské 11 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z 2012/13 Peter Ralbovský
celoslovenské 11 Informatika KSP-O 2014/15 Paulína Smolárová
celoslovenské 11 Informatika KSP-T 2014/15 Paulína Smolárová
celoslovenské 11 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 11 Matematika Pikomat 2013/14 Matej Krásny
celoslovenské 11 Matematika Pikomat tercia 2014/15 Jakub Pravda
celoslovenské 11 Matematika Riešky – letná časť 2009/10 Filip Janitor
celoslovenské 11 Matematika Všetkovedko 2014/15 Tomáš Laczky
celoslovenské 11 Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 Sarah Krčová
celoslovenské 11 Šport Atletika-beh na 60m najmladší 2010/11 Alan Laifer
celoslovenské 11 tretie najlepšie dievča Matematika Olympiáda 2013/14 Irena Bačinská
celoslovenské 12 Fyzika Olympiáda A 2013/14 Martin Gažo
celoslovenské 12 Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 Samuel Kohutiar
celoslovenské 12 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória Z, letná časť 2008/09 Matej Večerík
celoslovenské 12 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 12 Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 Jerguš Greššák
celoslovenské 12 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 12 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 Peter Csiba
celoslovenské 12 Matematika Pikomat 2008/09 Jakub Páleník
celoslovenské 12 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2007/08 Michaela Belanová
celoslovenské 12 Matematika Pikomat – tercia 2009/10 Timotej Tomandl
celoslovenské 12 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2004/05 Matej Večerík
celoslovenské 13 Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 Jakub Barát
celoslovenské 13 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 Kamila Součková
celoslovenské 13 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 13 Informatika Olympiáda A 2014/15 Peter Ralbovský
celoslovenské 13 Informatika Scratch Cup 2013/14 Miroslav Macko
celoslovenské 13 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 Peter Csiba
celoslovenské 13 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 Tomáš Peitl
celoslovenské 13 Matematika Pikomat – kategória príma 2007/08 Boris Brisuda
celoslovenské 14 Fyzika Fyzikálny náboj – seniori 2006/07 Kristína Čevorová
Martin Godány
Ján Herich
Michal Szabados
Matúš Konečný
celoslovenské 14 Fyzika Náboj FKS Seniori 2010/11 Jana Kalivodová, Peter Sandtner, Michaela Belanová, Marek Dubašák, Tereza Hollá
celoslovenské 14 Informatika Imagine Cup 2005/06 Dávid Dutko
celoslovenské 14 Informatika Imagine Logo Cup 2010/11 Dávid Debnár
celoslovenské 14 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T 2012/13 Barbora Kováčová
celoslovenské 14 Informatika PRASK 2014/15 Jakub Hluško
celoslovenské 14 Informatika ŠPONGIA 2014/15 Viktor Ščerbák
celoslovenské 14 Matematika Náboj KMS – seniori 2008/09 Barbora Hollá
Ladislav Pápay
Simona Sabová
Rastislav Tisovčík
Andrej Bebjak
celoslovenské 14 Matematika Olympiáda A 2014/15 Peter Ralbovský
celoslovenské 14 Matematika Olympiáda - A 2010/11 Matej Večerík
celoslovenské 14 Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 Jakub Pravda
celoslovenské 15*
postup na MEMO – Stredoeurópsku Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 Tomáš Belan
celoslovenské 15*
postup na výberové sústredenie
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória A 2009/10 Matej Večerík
celoslovenské 15 Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2006/07 Ladislav Pápay
Rastislav Tisovčík
Michal Ujbányai
Zoran Hadzhiivanov
celoslovenské 15 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T 2012/13 Peter Ralbovský
celoslovenské 15 Informatika Scratch Cup 2013/14 David Kekeší, Barbora Barančíková
celoslovenské 15 Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. beta 2011/12 Jerguš Greššák
celoslovenské 15 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 Matej Večerík
celoslovenské 15 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 Matej Večerík
celoslovenské 15 Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2007/08 Tereza Hollá
celoslovenské 15 Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 Martin Kollár
celoslovenské 15 Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť 2006/07 Barbora Kováčová
celoslovenské 15 Matematika Riešky 2013/14 Daniel Teplan
celoslovenské 15.-22. Matematika Klokan Benjamín 6 2011/12 Michal Mráz
celoslovenské 16 Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 Filip Lastovka
celoslovenské 16 Iné Všetkovedko 2013/14 Matej Novosad
celoslovenské 16 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 Jerguš Greššák
celoslovenské 16 Matematika Náboj KMS – juniori 2008/09 Štefan Benčík
Peter Sandtner
Janka Kalivodová
Slavomíra Heželyová
Petra Kubincová
celoslovenské 16 Matematika Riešky - letná časť 2012/13 Matej Krásny
celoslovenské 16 Matematika Riešky - letná časť 2011/12 Miroslav Macko
celoslovenské 16 Slovenský jazyk a literatúra Celoslovenská literárna súťaž na tému Mladý človek a HIV/AIDS 2008/09 Petra Kubincová
celoslovenské 17 Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 Matúš Majer
celoslovenské 17 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2008/09 Tomáš Belan
celoslovenské 17 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 Michaela Šandalová
celoslovenské 17 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Kamila Součková
celoslovenské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2009/10 Dominik Csiba
celoslovenské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 Adrian Pieš
celoslovenské 18*
postup na MEMO – Stredoeurópsku Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 Dominik Csiba
celoslovenské 18 Matematika Olympiáda - kat.A 2015/16 Paulína Smolárová
celoslovenské 18 Matematika Pikomat 5 2014/15 Matej Zigo
celoslovenské 18 Matematika Pikomat príma 2014/15 Tomáš Zatroch
celoslovenské 18 Telesná výchova Florbal – Stupava Cup 2006 2006/07
celoslovenské 19 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 Tomáš Peitl
celoslovenské 19 Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť 2006/07 Tomáš Kollár
celoslovenské 19 Matematika Pikomat – kategória sekunda, letná časť 2006/07 Zuzana Kvetková
celoslovenské 20 Matematika KMS-alfa leto 2013/14 Andrea Tóthová
celoslovenské 20 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 Mária Šormanová
celoslovenské 20 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 Tomáš Belan
celoslovenské 20 Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 Matej Benčík
celoslovenské 21*
najlepšie umiestnené dievča :-)
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 Kristína Čevorová
celoslovenské 21 Iné EXPERT 2013/14 Daniel Adamčík
celoslovenské 21 Informatika PRASK 2014/15 Daniel Belan
celoslovenské 21 Matematika Pikomat príma 2014/15 Martin Martiš
celoslovenské 22 Matematika Matematický klokan 2014/15 Tomáš Zatroch
celoslovenské 23 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 Petra Ďuratná
celoslovenské 23 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 Erik Szalay
celoslovenské 23 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta 2012/13 Katarína Benešová
celoslovenské 24 Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2006/07 Simona Sabová
Kristína Jablonická
Andrej Bebjak
Michal Formánek
celoslovenské 24 Matematika KMS-alfa leto 2013/14 Simona Petrová
celoslovenské 24 Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 Miroslav Macko
celoslovenské 25 Iné EXPERT 2013/14 Matúš Majer
celoslovenské 25 Matematika KMS-beta zima 2013/14 Peter Ralbovský
celoslovenské 25 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 Kristína Čevorová
celoslovenské 26 Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2007/08 Peter Csiba
celoslovenské 26 Matematika Matematická olympiáda A 2012/13 Ivan Mášan
celoslovenské 26 Matematika Matematický klokan 2014/15 Martin Gažo
celoslovenské 27 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2005/06 Kristína Čevorová
celoslovenské 30 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Michaela Šandalová
celoslovenské 30 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 Juraj Páleník
celoslovenské 31 Matematika Riešky - letná časť 2012/13 Miroslav Macko
celoslovenské 32 Matematika KMS-alfa leto 2013/14 Laura Macháčová
celoslovenské 33.-56. Matematika Klokan Junior G12 2011/12 Erik Szalay
celoslovenské 34 Matematika KMS-beta leto 2013/14 Dominik Hollý
celoslovenské 34 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 Kristína Čevorová
celoslovenské 35 Matematika KMS-beta zima 2013/14 Dominik Hollý
celoslovenské 35 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2007/08 Tomáš Peitl
celoslovenské 36 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Emília Szabadosová
celoslovenské 37 Matematika KMS-beta zima 2013/14 Peter Pavel Arthur Petráš
celoslovenské 37 Matematika KMS letná časť - beta 2010/11 Dominik Csiba
celoslovenské 37 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Kristína Čevorová
celoslovenské 37 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 Barbora Hollá
celoslovenské 38 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 Irena Bačinská
celoslovenské 38 Matematika Riešky 2013/14 Jakub Hluško
celoslovenské 39 Matematika KMS-beta zima 2013/14 Irena Bačinská
celoslovenské 39 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 Martin Godány
celoslovenské 40 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 Michal Formánek
celoslovenské 40 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 Peter Csiba
celoslovenské 41 Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 Michaela Belanová
celoslovenské 44 Matematika KMS letná časť - beta 2010/11 Michaela Belanová
celoslovenské 46 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Michal Formánek
celoslovenské 46 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 Kristína Jablonická
celoslovenské 49 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 Martin Godány
celoslovenské 55 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 Peter Csiba
celoslovenské 59 Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 Jakub Páleník
celoslovenské 59.-61. Matematika Klokan Junior G12 2011/12 Samuel Mladý
celoslovenské najlepšia interpretácia skladby Hudobná výchova Klavír 20. a 21.storočia 2010/11 Jakub Hantabál
celoslovenské najužší výber Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 Lucia Jamrichová
celoslovenské najužší výber Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 Tomáš Varinský
celoslovenské najúspešnejší riešiteľ školy Matematika Matematický klokan 2012/13 Michal Horanský
celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu Iné Projektová práca 2013/14 Adam Harušinec
celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu Iné Projektová práca 2013/14 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské strieborná medaila Informatika Kasiopea 2016/17 Paulína Smolárová
celoslovenské uznanie Iné Detský Oskar 2013/14 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské užší výber Anglický jazyk English Essay Competition 2013/14 Radovan Balog
celoslovenské vyhodnotená esej Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 Oliver Chorvát
celoslovenské vyhodnotená esej Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 Zora Feldsamová
celoslovenské vyhodnotená esej Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 Adam Hrapko
celoslovenské vyhodnotená esej Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 Matúš Konečný
celoslovenské vyhodnotená esej Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 Filip Vytřísal
celoslovenské výhra Iné Fotografia očami detí 1.kolo 2012/13 Marián Valovič
celoslovenské výhra Iné Fotografia očami detí 3.kolo 2012/13 Marián Valovič
celoslovenské zvláštna cena ZUŠ J.Albrechta Iné Detský Oskar-Animovaný film 2012/13 Jakub Lupták, Matej Miškuf
celoslovenské úspešná účasť Matematika Olympiáda 2013/14 Michaela Šandalová
celoslovenské úspešná účasť Slovenský jazyk Šalliansky Maťko 2013/14 Lukáš Gbelský
celoslovenské úspešný riešiteľ Biológia Biologická olympiáda 2009/10 Martin Vargic
celoslovenské úspešný riešiteľ Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 Martin Vargic
celoslovenské úspešný riešiteľ Chémia Olympiáda A 2013/14 Barbora Kováčová
celoslovenské úspešný riešiteľ Fyzika PIKOFYZ KFS zimná časť 2011/12 Oskar Madro
celoslovenské úspešný riešiteľ Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2013/14 Martin Gažo
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Daniel Belan
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Tilia Brix
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Daniel Čvapek
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Anetka Dudláková
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Adam Hudec
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Matej Krásny
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Sarah Krčová
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Filip Molnár
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Matúš Pápaj
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Tomáš ŚImek
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika MAKS 2012/13 Alex Uraz
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Barbora Barančíková
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Jakub Hluško
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Peter Kravár
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Miroslav Macko
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Matúš Majer
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Michal Mráz
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Greta Mrázová
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Matematický klokan 2012/13 Peter Pavel Arthur Petráš
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Miron Zelina
celoslovenské úspešný riešiteľ Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 Jakub Hluško
celoslovenské úspešný účastník Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 Matúš Lavko
celoslovenské úspešný účastník Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 Barbora Lukáčová
celoslovenské úspešný účastník Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 Oskar Madro
celoslovenské účasť Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
celoslovenské čestné uznanie*
ocenenie prezidentom SR za veľmi úspešnú reprezentáciu SR v zahraničí na súťažiach
Chémia Ocenenie prezidentom SR 2009/10 Marek Buchman
celoslovenské čestné uznanie Iné AMFO 2012-farebná fotografia - do 16rokov 2012/13 Marián Valovič
celoslovenské čestné uznanie Iné Memoriál Maria Luisa 2013/14 Martin Prievalský
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka 2013/14 Michal Horanský, Maroš Palko
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk Mladá slovenská poviedka 2013 2013/14 Simona Znášiková, Marek Holík
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2005/06 Lucia Stovíčková
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 Michal Brichta
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 Andrej Pacher
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Tomáš Belan
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Michal Durdovanský
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Mineta Jurášková
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Michael Kasarda
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 Filip Vytřísal
celoslovenské čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Literárna Senica 2017/18 Miroslav Kozolka
celoslovenské čestné uznanie a ocenenie poroty Slovenský jazyk a literatúra Svätoplukovo kráľovstvo ožíva (literárna súťaž) 2009/10 Katarína Morávková
celoslovenské čestné uznanie pre školu* Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2005/06
celoslovenské *
držiteľ hlavnej ceny dekana PriFUK za najkvalitnejšiu vedeckú študentskú prácu
Iné Festival vedy a techniky 2009 2009/10 Marek Buchman
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Dora Jagnešáková
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Lucia Jamrichová
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Katarína Morávková
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Simona Petrová
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Peter Ralbovský
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Richard Schindler
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Monika Tomeková
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Alexandra Žilková
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Viktória Žilková
celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika MAKS 2009 2008/09 Lucia Znášiková
celoslovenské *
postup do ďalšieho kola
Iné Stredoškolská odborná činnosť 2009/10 Martin Arbet
Filip Šebest
celoslovenské cena za najlepšie spracovanie témy Anglický jazyk English Drama Festival 2010/11 Virsík, Rebro, Hruškovičová, Petráš, Straková, Madro, Eštok, Jagnešáková, Gajdošová, Macko, Ralbovský, Kojda, Ušák
celoštátne 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 Erika Belicová
celoštátné 1*
postup na IOI do Austrálie
Informatika Informatická olympiáda v Rakúsku 2012/13 Peter Ralbovský
krajské 1*
Bratislavský samosprávny kraj a Spoločnosť Michala Bosáka udelili Ocenenie najúspešnejšieho študenta Bratislavského samosprávneho kraja Michalovi Szabadosovi.
Iné Najlepší študent Bratislavského kraja 2006/07 Michal Szabados
krajské 1*
Najlepšia v celoslovenskom poradí
Informatika Olympiáda kategória B 2011/12 Barbora Kováčová
krajské 1*
Najlepší výsledok v celoslovenskom poradí v oboch kategóriách
Informatika Zenit B 2015/16 Paulína Smolárová
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 Martin Vargic
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2009/10 Marek Buchman
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2008/09 Marek Buchman
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 Juraj Privits
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 Dušan Polák
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2008/09 Juraj Privits
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória G 2009/10 Juraj Privits
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Iné Stredoškolská odborná činnosť 2008/09 Viktor Seč
Filip Režný
Milan Mitka
"Technológia výroby filmu"
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Informatika Zenit – kategória B 2007/08 Tomáš Belan
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2009/10 Tomáš Peitl
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Šach Šachový turnaj 2007/08 Dominik Csiba
krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2009/10 Monika Grejtáková
krajské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Valentína Hučková
krajské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 Šulovský Samuel
krajské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Eva Kelešiová
krajské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet II. PT+ 2017/18 Armitage Livia Vivien
krajské 1 Anglický jazyk Jazykový kvet II. VT 2017/18 Suránová Tereza
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2014/15 Ema Mária Gazdíková
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2011/12 Michaela Belanová
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Theodore Quam
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 Samuel Šuľovský
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Kamila Součková
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2008/09 Lucia Kramárová
krajské 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2008/09 Theo Quam
krajské 1 Astronómia Čo vieš o hviezdach 2017/18 Rastislav Sihelský
krajské 1 Biológia Biologická olympiáda 2009/10 Martin Vargic
krajské 1 Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 Petra Kubincová
krajské 1 Biológia olympiáda 2010/11 Martin Holický
krajské 1 Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 Lívia Čerešňová
krajské 1 Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 Lenka Stahlová
krajské 1 Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 Petra Kubincová
krajské 1 Biológia Olympiáda - kategória E Geológia 2010/11 Martin Holický
krajské 1 Biológia Olympiáda - kategória E Zoológia 2010/11 Martin Vargic
krajské 1 Cena primátora Bratislvay 2017/18 Paulína Smolárová, Michael Gejdoš, Peter Onduš, Jaroslav Paška, Matúš Hladký
krajské 1 Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2008/09 Marek Buchman
krajské 1 Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2007/08 Marek Buchman
krajské 1 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2009/10 Barbora Kováčová
krajské 1 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2006/07 Marek Buchman
krajské 1 Chémia olympiáda 2010/11 Martin Holický
krajské 1 Chémia Olympiáda A 2013/14 Martin Holický
krajské 1 Chémia Olympiáda A 2012/13 Martin Holický
krajské 1 Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 Marek Buchman
krajské 1 Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 Marek Buchman
krajské 1 Chémia Olympiáda kategória B 2011/12 Barbora Kováčová
krajské 1 Chémia Olympiáda kategória C 2011/12 Martin Holický
krajské 1 Dejepis československá súťaž 2013/14 Samuel Bodík, Juraj Privits, Adam Máčaj
krajské 1 Dejepis Dejepisná olympiáda 2008/09 Adam Šolc
krajské 1 Dejepis olympiáda 2012/13 Adam Šolc
krajské 1 Francúzsky jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Nina Viršíková
krajské 1 Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Orešková Olívia
krajské 1 Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Šuľovský Samuel
krajské 1 Fyzika olympiáda 2012/13 Martin Čulen
krajské 1 Fyzika Olympiáda 2010/11 Martin Holický
krajské 1 Fyzika Olympiáda C 2013/14 Martin Gažo
krajské 1 Fyzika Olympiáda - kategória A 2015/16 Martin Gažo
krajské 1 Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 Martin Rožka
krajské 1 Geografia Olympiáda Z 2013/14 Juraj Privits
krajské 1 Iné SOČ 2013/14 Svetlana Farkašová
krajské 1 Informatika Baltík 2007/08 Alexandra Žilková
krajské 1 Informatika Olympiáda A 2017/18 Paulína Smolárová
krajské 1 Informatika Olympiáda B 2017/18 Adriana Janáčková
krajské 1 Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 Jerguš Greššák
krajské 1 Informatika Olympiáda kategória A 2010/11 Matej Večerík
krajské 1 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 Michal Szabados
krajské 1 Informatika Olympiáda z informatiky B 2012/13 Marián Longa
krajské 1 Informatika Zenit – kategória A 2009/10 Tomáš Belan
krajské 1 Informatika Zenit – kategória A 2008/09 Tomáš Belan
krajské 1 Informatika Zenit – kategória B 2006/07 Tomáš Belan
krajské 1 Informatika Zenit – kategória B 2004/05 Tomáš Belan
krajské 1 Informatika Zenit – kategória webdizajn 2013/14 Anna-Mária Klimkovič, Michal Miškerník
krajské 1 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Barbora Kováčová
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 Michal Szabados
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2008/09 Michaela Belanová
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Simona Sabová
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2009/10 Barbora Winczerová
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Mária Šormanová
krajské 1 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Michal Formánek
krajské 1 Matematika Matboj 2017/18 Hana Kalábová, Klaudia Klimeková, Matej Bachniček, Marek Hanula
krajské 1 Matematika Matboj 2017/18 Hana Kalábová, Klaudia Klimeková, Matej Bachniček, Marek Hanula
krajské 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2005/06 Peter Csiba
krajské 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2009/10 Barbora Kováčová
krajské 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 Ivan Mašán
krajské 1 Matematika Olympiáda Z9 2014/15 Jakub Hluško
krajské 1 Matematika Pikopretek kategória 5 2011/12 skupina Laser
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Michaela Biacovská
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Samuel Šulovský
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória+: vlastná tvorba 2015/16 Erika Belicová
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Kelešiová Eva
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Bažíková Sophia
krajské 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 Akbuluto Taner
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Nick Chapman
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2014/15 Ema Mária Gazdíková
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2014/15 Michal Moravčík
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2012/13 Michal Moravčík
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 Erika Belicová
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 Oliver Chorvát
krajské 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 Pavol Holčík
krajské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 Nick Chapman
krajské 1 Ruský jazyk ARS Poézia 2009/10 Alexander Ščerbák
krajské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Masjuk Ivan
krajské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 Hantabál Jakub
krajské 1 Ruský jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 Galková Kristína
krajské 1 Ruský jazyk Olympiáda A2 2017/18 Kristína Galková
krajské 1 Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 Jakub Hantabál
krajské 1 Ruský jazyk Ruské slovo 2017/18 Viktor Ščerbak
krajské 1 Ruský Jazyk Ruské slovo - Poézia 2016/17 Viktor Ščerbak
krajské 1 Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v rapid šachu do 10 rokov 2007/08 Peter Macko
krajské 1 Slovenský jazyk Lit.-výt.súťaž Zlaty Dvônčovej 2010/11 Lucia Kramárová
krajské 1 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 Lukáš Gbelský
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2017/18 Tomáš Bátor, Tomáš Lupták
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2017/18 Oliver Machaj, Viktor Vaškanin
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Debatná súťaž 2016/17 Viktor, Mihok, Emil Hodál, Ján FilipBarczi, Alex Uraz
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2017/18 M.Bednár, J.Čermák, A.Uraz, T.Brix
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2017/18 Michal Bednár, Tilia Brix, Jerguš Čermák, Alex Uraz
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča 2016/17 Tereza Smetanová
krajské 1 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2016/17 Barbora Barančíková
krajské 1 SOČ práca: Ako funguje televízne spravodajstvo 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
krajské 1 Španielsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 Prochádzková Linda
krajské 1 Šport šach 2013/14 Miroslav Macko
krajské 1 Štúdium Ocenenie Župana BSK 2017/18 Paulína Smolárová
krajské 1 Telesná a športová výchova Badminton 2015/16 Alex Chudic, Jakub Pravda
krajské 1 Telesná a športová výchova Majstrovstvá v šachu 2015/16 Miroslav Macko
krajské 1 Telesná výchova Majstrovstvá v karate 2007/08 Lenka Pipišková
krajské 1.-16. Matematika MAKS 2013/14 Katarína Petrášová
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória A 2009/10 Štefan Benčík
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória B 2009/10 Lucia Kramárová
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 Marián Valovič
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Informatika Zenit – kategória A 2007/08 Ladislav Pápay
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov 2005/06 Dominik Csiba
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Šach Šachový turnaj 2007/08 Tomáš Peitl
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória A 2008/09 Adam Hrapko
krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória B 2008/09 Štefan Benčík
krajské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet III. PT 2017/18 Brix Tilia
krajské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 Kelešiová Eva
krajské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Lukáš Gbelský
krajské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet II. PT 2017/18 Benkovičová Adriana Elizabeth
krajské 2 Anglický jazyk Jazykový kvet II. VT 2017/18 Benčo Jakub, Devera Sophie
krajské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Sofia Emma Šulek
krajské 2 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2014/15 Daniel Belan
krajské 2 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2009/10 Theo Quam
krajské 2 Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 Loretta Schindlerová
krajské 2 Biológia olympiáda 2010/11 Martin Vargic
krajské 2 Biológia Olympiáda C 2013/14 Christian Hollósy
krajské 2 Biológia Olympiáda - kategória E Zoológia 2010/11 Martin Prievalský
krajské 2 Biológia Olympiáda, kat.E/zoológia 2016/17 Adela Čermáková
krajské 2 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2007/08 Dávid Dutko
krajské 2 Chémia olympiáda 2010/11 Barbora Kováčová
krajské 2 Chémia Olympiáda A 2012/13 Barbora Kováčová
krajské 2 Chémia olympiáda C 2013/14 Nick Chapman
krajské 2 Chémia Olympiáda kategória B 2011/12 Martin Holický
krajské 2 Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 Robert Virsík
krajské 2 Dejepis olympiáda 2012/13 Jakub Barát
krajské 2 Fotografia AMFO 2016 2015/16 Marián Valovič
krajské 2 Fyzika Olympiáda 2014/15 Martin Gažo
krajské 2 Fyzika Olympiáda C 2013/14 Peter Pavel Arthur Petráš
krajské 2 Fyzika olympiáda D 2012/13 Peter Pavel Arthur Petráš
krajské 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2007/08 Juraj Privits
krajské 2 Geografia olympiáda 2012/13 Samo Rusnák
krajské 2 Geografia Olympiáda 2014/15 Adam Šolc
krajské 2 Geografia Olympiáda B 2017/18 Erik Řehulka
krajské 2 Geografia Olympiáda Z 2013/14 Samo Rusnák
krajské 2 Geografia Poznáš Slovensko 2013/14 Juraj Privits
krajské 2 Iné AMFO 2013-farebná fotografia 2012/13 Marián Valovič
krajské 2 Iné SOČ 2013/14 Jerguš Stručka, Martin Holický
krajské 2 Iné SOČ 2013/14 Tomáš Lintner
krajské 2 Informatika First Lego League 2009 Slovensko – kategória Robot Game a Tímová práca 2009/10 Ján-Michael Kormaník
Adrián Pieš
Marek Dubašák
Dávid Schun
Barbora Kováčová
("SAP White Bears")
krajské 2 Informatika FKS B 2016/17 Tomáš Šimek
krajské 2 Informatika Olympiáda A 2017/18 Jozef Číž
krajské 2 Informatika Olympiáda B 2017/18 Kristán Čabala
krajské 2 Informatika PRASK 2016/17 Tomáš Šimek
krajské 2 Informatika ZENIT 2011/12 Peter Ralbovský
krajské 2 Informatika Zenit – kategória A 2013/14 Barbora Kováčová
krajské 2 Informatika Zenit – kategória A 2006/07 Michal Szabados
krajské 2 Informatika Zenit – kategória B 2013/14 Peter Ralbovský
krajské 2 Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 Kamila Součková
krajské 2 Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 Peter Ralbovský
krajské 2 Matematika KMS letná časť - alfa 2010/11 Barbora Kováčová
krajské 2 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Alžbeta Kurdelová
krajské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 Kristína Čevorová
krajské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Barbora Hollá
krajské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 Michaela Belanová
krajské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Matej Večerík
krajské 2 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Arthur Petráš
krajské 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 Matej Večerík
krajské 2 Matematika Olympiáda - C 2010/11 Barbora Kováčová
krajské 2 Matematika Olympiáda - kat.B 2015/16 Paulína Smolárová
krajské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Samuel Macháč
krajské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 Alex Uraz
krajské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet II - PT 2017/18 Matejová Mária
krajské 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 Kiliánová Emma
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 1C 2012/13 Nick Chapman
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2014/15 Šimon Benjamín Špányi
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Michaela Biacovská
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 Ema Mária Gazdíková
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda Príma - Kvarta 2010/11 Ema Mária Gazdíková
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B 2006/07 Oliver Chorvát
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 Pavol Holčík
krajské 2 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2008/09 Ema Mária Gazdíková
krajské 2 Ruský jazyk Jazykový kvet II - PT 2017/18 Gbelský Lukáš
krajské 2 Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 Fedor Sheparnev
krajské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Matej Benčík
krajské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2010/11 Ema Gazdíková
krajské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2010/11 Monika Grejtáková
krajské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2005/06 Michal Durdovanský
krajské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko 2008/09 Simona Znášiková
krajské 2 Španielsky jazyk Olympiáda - kat.C 2016/17 Nina Viršiková
krajské 2 Španielsky jazyk Olympiáda - kat.D 2016/17 Pavlína Tomášiková
krajské 2 Španielsky jazyk Olympiáda - kategória B 2015/16 Nina Viršíková
krajské 2 Šport Šachový turnaj 2014/15 Peter Macko
krajské 2 Telesná a športová výchova Midicool Volley 2017/18 Terézia Marcineková, Nela Ďanovská, Lucia Ravingerová, Emília Drnáková, Terézia Jurášková, Alžbeta Špirková
krajské 2 Telesná výchova Exelcup – florbal 2007/08 Maroš Kovaľ
Jakub Nagy
Jakub Giret
Miroslav Miko
Matúš Mikuš
Juraj Šramo
Ondrej Matuška
Tomáš Granec
krajské 2 Telesná výchova Florbal – turnaj štyroch o najlepšie florbalové vysvedčenie 2006/07
krajské 3*
Jakub Páleník bol vyhodnotený ako najproduktívnejší hráč ligy
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 2006/07
krajské 3*
postup do ďalšieho kola
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 Samuel Dostál
krajské 3 Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 Johana Brezovská
krajské 3 Anglický jazyk Jazykový kvet III. PT 2017/18 Martinková Andrea, Ščurka Gabriel
krajské 3 Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 Petrášová Katarína
krajské 3 Anglický jazyk Jazykový kvet II. PT 2017/18 Ravingerová Lucia
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Samuel Šuľovský
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 Matej Benčík
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda kategória anglofónni 2010/11 Natália Tóthová
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda kategória Kvinta-Sexta 2010/11 Barbora Winczerová
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2004/05 Pavol Holčík
krajské 3 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2008/09 Jakub Slaninka
krajské 3 Biológia olympiáda 2010/11 Martin Prievalský
krajské 3 Biológia Olympiáda A 2013/14 Adrián Pieš
krajské 3 Biológia Olympiáda - botanika 2016/17 Andrea Martinková
krajské 3 Biológia Olympiáda C 2017/18 Adela Čermáková
krajské 3 Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 Andrea Martinková
krajské 3 Biológia Olympiáda kategória B 2010/11 Ivana Heželyová
krajské 3 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2009/10 Martin Holický
krajské 3 Chémia Olympiáda A 2013/14 Barbora Kováčová
krajské 3 Dejepis Bratislavou 2006 – orientačno-šifrovacia mestská hra 2005/06 Marek Buchman
Alexaner Ščerbák
Jakub Šrol
krajské 3 Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória A 2009/10 Karolína Spustová
krajské 3 Dejepis Olympiáda - kategória C 2015/16 Samuel Harvan
krajské 3 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2008/09 Ivan Mašán
krajské 3 Fyzika olympiáda 2012/13 Nick Chapman
krajské 3 Fyzika olympiáda 2012/13 Martin Čulen
krajské 3 Fyzika Olympiáda A 2013/14 Martin Gažo
krajské 3 Fyzika olympiáda D 2012/13 Martin Čulen
krajské 3 Fyzika Olympiáda E 2017/18 Hladký Matúš
krajské 3 Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 Jakub Kojda
krajské 3 Geografia olympiáda 2012/13 Juraj Privits
krajské 3 Geografia Olympiáda Z 2013/14 Samuel Mladý
krajské 3 Hudobná výchova Sviatky piesní Bratislava – súťaž speváckych zborov 2005/06 Školský zbor Sovák
krajské 3 Iné AMFO 2013-čiernobiela fotografia 2012/13 Marián Valovič
krajské 3 Informatika First Lego League 2009 Slovensko 2009/10 Ján-Michael Kormaník
Adrián Pieš
Marek Dubašák
Dávid Schun
Barbora Kováčová
("SAP White Bears")
krajské 3 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Peter Ralbovský
krajské 3 Informatika Olympiáda 2015/16 Paulína Smolárová
krajské 3 Informatika Olympiáda A 2017/18 Peter Onduš
krajské 3 Informatika Olympiáda A 2014/15 Peter Ralbovský
krajské 3 Informatika Olympiáda B 2017/18 Tomáš Šimek
krajské 3 Informatika Olympiáda, kat.B 2016/17 Tomáš Šimek
krajské 3 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 Tomáš Belan
krajské 3 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Jerguš Greššák
krajské 3 Informatika UFO 2016/17 Tomáš Šimek
krajské 3 Informatika Zenit 2010/11 Matej Večerík
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - zimná časť 2011/12 Petra Ďuratná
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - zimná časť 2011/12 Marián Longa
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Dominik Csiba
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Peter Csiba
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Dominik Csiba
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Barbora Hollá
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Jakub Kojda
krajské 3 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 Peter Pavel Arthur Petráš
krajské 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2004/05 Michal Szabados
krajské 3 Matematika Olympiáda B 2017/18 Michal Horanský
krajské 3 Matematika Olympiáda B 2014/15 Nick Chapman
krajské 3 Matematika Olympiáda kategória B 2011/12 Barbora Kováčová
krajské 3 Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 Adam Harušinec
krajské 3 Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni mladší 2010/11 Nick Chapman
krajské 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Robert Virsik
krajské 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2005/06 Oliver Chorvát
krajské 3 Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2004/05 Tomáš Peitl
krajské 3 Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov 2005/06 Tomáš Peitl
krajské 3 Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 Ján Filip Barczi, Alex Uraz
krajské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 Monika Grejtáková
krajské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 Michal Durdovanský
krajské 3 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda, kat. C 2017/18 Kristína Galková
krajské 3 Šport Stolný tenis 2011/12 Tomáš Lintner, Dominik Hollý, Miroslav Macko
krajské 3 Telesná a športová výchova Badminton 2015/16 Sebastián Virsík, Peter Šigút
krajské 3 Telesná výchova Plávanie – chlapci 2009/10 Adam Rosipal
krajské 3 Telesná výchova Plávanie – dievčatá 2009/10 Zuzana Kvetková
krajské 4*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória A 2008/09 Peter Ralbovský
krajské 4*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória B 2008/09 Alexandra Žilková
krajské 4 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2B 2006/07 Oliver Chorvát
krajské 4 Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 Slavomíra Heželyová
krajské 4 Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2005/06 Emília Szabadosová
krajské 4 Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 Lucia Stovíčková
krajské 4 Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2008/09 Katarína Jankovičová
krajské 4 Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 Timotej Kovačič
krajské 4 Dejepis Dejepisná olympiáda 2008/09 Štefan Benčík
krajské 4 Fyzika Olympiáda D 2013/14 Paulína Smolárová
krajské 4 Fyzika Olympiáda E 2014/15 Matej Krásny
krajské 4 Fyzika Olympiáda kategória A 2010/11 Matej Večerík
krajské 4 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Barbora Kováčová
krajské 4 Informatika Olympiáda A 2017/18 Adrián Ďurči
krajské 4 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 Peter Csiba
krajské 4 Informatika Zenit – kategória A 2005/06 Michal Ujbányai
krajské 4 Informatika Zenit – kategória B 2005/06 Michal Szabados
krajské 4 Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 Miron Zelina
krajské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - letná časť 2011/12 Peter Ralbovský
krajské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2009/10 Barbora Winczerová
krajské 4 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 Tomáš Belan
krajské 4 Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 Peter Ralbovský
krajské 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2007/08 Tomáš Peitl
krajské 4 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 Karolína Ondriašová
krajské 4 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 Eva Kelešiová
krajské 4 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
krajské 5 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2E 2006/07 Slavomíra Heželyová
krajské 5 Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2008/09 Dávid Dutko
krajské 5 Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2007/08 Matej Večerík
krajské 5 Fyzika olympiáda 2012/13 Alex Fleško
krajské 5 Informatika Zenit – kategória A 2008/09 Ladislav Pápay
krajské 5 Informatika Zenit – kategória B 2013/14 Nick Chapman
krajské 5 Informatika Zenit – kategória B 2007/08 Dominik Lukáč
krajské 5 Informatika Zenit – kategória B 2006/07 Ladislav Pápay
krajské 5 Informatika Zenit – kategória B 2005/06 Peter Mindek
krajské 5 Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - letná časť 2011/12 Marián Longa
krajské 5 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 Petra Ďuratná
krajské 5 Matematika Matematická olympiáda B 2012/13 Marián Longa
krajské 5 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2005/06 Michal Szabados
krajské 5 Matematika Olympiáda kategória C 2011/12 Marián Longa
krajské 5 Matematika Riešky letná časť 2010/11 Matej Krásny
krajské 5 Matematika Riešky zimná časť 2010/11 Matej Krásny
krajské 5 Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Robert Virsik
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2012/13 Lucia Jamrichová
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni starší 2010/11 Jakub Lutter
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 Jakub Lutter
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda Septima - Oktáva 2010/11 Lucia Stovíčková
krajské 5 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2C1 2007/08 Pavol Holčík
krajské 5 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 Stela Brix
krajské 5 Šport Stolný tenis 2010/11 Adrián Pieš, Tomáš Lintner, Dominik Hollý
krajské 6 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 Oliver Chorvát
krajské 6 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2004/05 Zora Feldsamová
krajské 6 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2008/09 Filip Margetiny
krajské 6 Informatika Olympiáda A 2014/15 Paulína Smolárová
krajské 6 Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 Kamila Součková
krajské 6 Informatika Zenit – kategória A 2007/08 Rastislav Tisovčík
krajské 6 Informatika Zenit – kategória B 2013/14 Martin Gažo
krajské 6 Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 Jerguš Greššák
krajské 6 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Michaela Šandalová
krajské 6 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2006/07 Tomáš Belan
krajské 6 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 Erik Szalay
krajské 6. Matematika MAKS 2013/14 Matej Krásny
krajské 6 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 Dominik Csiba
krajské 6 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 Matej Večerík
krajské 6 Matematika Olympiáda - A 2010/11 Matej Večerík
krajské 6 Matematika Olympiáda kategória C 2011/12 Jakub Kojda
krajské 6 Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu – dievčatá 2008/09 Martina Michalková
krajské 6 Šport šach 2013/14 Martina Michalková
krajské 7 Biológia Olympiáda kategória B 2010/11 Zuzana Kvetková
krajské 7 Chémia olympiáda 2013/14 Alex Fleško
krajské 7 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória B 2008/09 Juraj Páleník
krajské 7 Fyzika olympiáda 2012/13 Jerguš Stručka
krajské 7 Fyzika Olympiáda D 2013/14 Nick Chapman
krajské 7 Informatika Zenit – kategória A 2008/09 Peter Csiba
krajské 7 Informatika Zenit – kategória B 2007/08 Daniel Lovásko
krajské 7 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Alexandra Žilková
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Matej Večerík
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 Tomáš Peitl
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Kristína Jablonická
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 Juraj Páleník
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2006/07 Tomáš Peitl
krajské 7 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 Jakub Kojda
krajské 7 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 Dominik Csiba
krajské 7 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 Mária Šormanová
krajské 7 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2008/09 Michaela Belanová
krajské 7 Nemecký jazyk Olympiáda 2E 2012/13 Šimon Benjamín Špányi
krajské 7 Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov nad 15 rokov 2005/06 Peter Csiba
krajské 7-9 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Peter Csiba
krajské 8 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2004/05 Michal Hricovíni
krajské 8 Chémia Olympiáda D 2014/15 Matej Krásny
krajské 8 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Barbora Kováčová
krajské 8 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Mária Šormanová
krajské 8 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Juraj Páleník
krajské 8 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Dominik Hollý
krajské 8 Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 Jakub Kojda
krajské 8 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 Tomáš Belan
krajské 8 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 Peter Csiba
krajské 8 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2006/07 Peter Csiba
krajské 8 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2005/06 Tomáš Belan
krajské 8 Matematika Olympiáda kategória B 2011/12 Erik Szalay
krajské 8 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2011/12 Šimon Benjamin Špányi
krajské 8-10 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2004/05 Kristína Čevorová
krajské 9 Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2009/10 Timotej Kovačič
krajské 9 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 Barbora Kováčová
krajské 9 Fyzika olympiáda 2012/13 Nick Chapman
krajské 9 Fyzika Olympiáda B 2013/14 Jerguš Stručka
krajské 9 Informatika Baltík 2007/08 Alexandra Žilková
krajské 9 Informatika Zenit A 2015/16 Martin Gažo
krajské 9 Informatika Zenit B 2015/16 Jaroslav Paška
krajské 9 Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 Barbora Kováčová
krajské 9 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Štefan Benčík
krajské 9 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 Dominik Csiba
krajské 9 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2009/10 Barbora Winczerová
krajské 9 Matematika Olympiáda - C 2010/11 Erik Szalay
krajské 10 Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2009/10 Gabriel Zorkócy
krajské 10 Chémia olympiáda 2013/14 Šimon Benjamín Špányi
krajské 10 Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 Barbora Kováčová
krajské 10 Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 Kristína Čevorová
krajské 10 Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 Kamila Součková
krajské 10 Informatika Zenit – kategória B 2006/07 Rastislav Tisovčík
krajské 10 Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 Martin Holický
krajské 10 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Anna-Mária Klimkovič
krajské 10 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 Martin Godány
krajské 10 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2009/10 Ivana Heželyová
krajské 10 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Peter Csiba
krajské 10 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 Adrián Pieš
krajské 10 Matematika Matematická olympiáda A 2012/13 Ivan Mášan
krajské 10 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 Peter Csiba
krajské 10 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 Tomáš Belan
krajské 10 Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2007/08 Tomáš Belan
krajské 10 Matematika Olympiáda A 2014/15 Peter Ralbovský
krajské 10-11 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Barbora Hollá
krajské 11 Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2009/10 Ivan Mašán
krajské 11 Informatika Informatická olympiáda 2013/14 Michaela Šandalová
krajské 11 Informatika Zenit – kategória A 2006/07 Oliver Chorvát
krajské 11 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 Simona Sabová
krajské 11 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Kristína Jablonická
krajské 11 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Ema Mária Gazdíková
krajské 11 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2009/10 Ivan Mašán
krajské 11 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2006/07 Tomáš Belan
krajské 11 Matematika olympiáda 2013/14 Paulína Smolárová
krajské 12*
žiak kvarty
Matematika Olympiáda C 2014/15 Jakub Hluško
krajské 12 Chémia olympiáda B 2013/14 Nick Chapman
krajské 12 Matematika KMS letná časť - alfa 2010/11 Michaela Šandalová
krajské 12 Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 Adrian Pieš
krajské 12 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Gréta Grečmalová
krajské 12 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 Slavomíra Heželyová
krajské 12 Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 Arthur Petráš
krajské 12 Šport šach 2013/14 Michaela Srbecká
krajské 13*
žiak tercie
Matematika Olympiáda Z9 2014/15 Miroslav Macko
krajské 13 Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2008/09 Ivan Mašán
krajské 13 Fyzika olympiáda 2012/13 Oskar Madro
krajské 13 Fyzika olympiáda 2012/13 Miron Zelina
krajské 13 Informatika Zenit B 2015/16 Ondrej Zigo
krajské 13 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Marek Buchman
krajské 13 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Gréta Grečmalová
krajské 13 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 Juraj Páleník
krajské 13 Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 Mária Šormanová
krajské 13 Matematika Olympiáda - A 2010/11 Dominik Csiba
krajské 14 Fyzika Olympiáda D 2014/15 Matej Krásny
krajské 14 Informatika Zenit – kategória A 2006/07 Kristína Čevorová
krajské 14 Informatika Zenit – kategória B 2006/07 Daniel Lovásko
krajské 14 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Štefan Benčík
krajské 14 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Peter Ralbovský
krajské 15 Informatika Zenit B 2015/16 Matej Krásny
krajské 15 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 Michal Formánek
krajské 15 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Oliver Chorvát
krajské 15 Matematika Matematická olympiáda B 2012/13 Dominik Hollý
krajské 16 Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 Filip Janitor
krajské 16 Informatika Zenit – kategória A 2013/14 Michaela Šandalová
krajské 16 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 Mária Hirgelová
krajské 16 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 Petra Kubincová
krajské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Petra Kubincová
krajské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 Juraj Páleník
krajské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Michal Formánek
krajské 17 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Natália Gajdošová
krajské 17 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z10 2009/10 Monika Tomeková
krajské 17.-20. Matematika MAKS 2013/14 Jerguš Čermák
krajské 18 Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 Marcel Rebro
krajské 18 Iné Olympiáda ľudských práv 2009/10 Jakub Lutter
krajské 18 Informatika Zenit – kategória A 2006/07 Martin Godány
krajské 18 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 Tomáš Belan
krajské 18 Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 Matej Večerík
krajské 19 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 Michaela Poliaková
krajské 19 Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 Zuzana Kušíková
krajské 20 Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 Simona Sabová
krajské 24 Iné Olympiáda ľudských práv 2009/10 Michal Brichta
krajské 24.-25. Matematika MAKS 2013/14 Daniel Belan
krajské 25*
žiak kvarty
Matematika Olympiáda C 2014/15 Michal Mráz
krajské 25 Matematika Olympiáda - A 2010/11 Juraj Páleník
krajské 25.-26. Matematika MAKS 2013/14 Matej Sova
krajské 29 Matematika Olympiáda - A 2010/11 Michaela Belanová
krajské 31.-33. Matematika MAKS 2013/14 Matej Haverlík
krajské postup do celoslovenského kola Fyzika Festival vedy a techniky 2013/14 Jerguš Stručka, Martin Holický
krajské top 10 Občianska náuka Ekonomická olympiáda 2017/18 Tobiáš Winczer
krajské úspešný riešiteľ Biológia Olympiáda B 2013/14 Jakub Barát
krajské úspešný riešiteľ Matematika Pikomat 2013/14 Tomáš Lastovka
krajské úspešný riešiteľ Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 Nina Demčáková
krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Mgr. Ivete Bednárikovej za výsledky práce s mládežou, ktorá dôstojne reprezentuje hlavné mesto SR Bratislavu od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy 2006/07 Iveta Bednáriková
krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Pavlovi Holčíkovi za úspešnú reprezentáciu hlavného mesta SR Bratislavy od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy 2006/07 Pavol Holčík
krajské čestné uznanie Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2009/10 Gréta Grečmalová
krajské *
postup do ďalšieho kola
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C v rámci Európskeho roka boja proti chudobe 2009/10 Samuel Dostál
Samuel Polakovič
Martin Beško
Samuel Šulovský
Tereza Dostálová
Marián Valovič
Miroslav Kozolka
Adam Zelina
krajské *
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2009/10 Dominik Csiba
krajské 1 Dejepis Olympiáda kategória C 2010/11 Adam Šolc
krajské 1 Geografia Olympiáda 2010/11 Samuel Mladý
krajské 3 Dejepis Olympiáda kategória C 2010/11 Dominik Hollý
krajské 9 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Dominik Hollý
krajské 9 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Samuel Mladý
krajské 14 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Martin Prievalský
okresné 1*
jediné dve úspešné riešiteľky
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2008/09 Alexandra Žilková
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2B 2007/08 Adam Hrapko
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2E 2007/08 Zuzana Hodáková
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2006/07 Slavomíra Heželyová
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2009/10 Theo Quam
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2009/10 Gréta Grečmalová
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2006/07 Oliver Chorvát
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 Martin Vargic
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 Juraj Privits
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória D 2009/10 Adam Šolc
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 Robert Virsík
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2008/09 Adam Šolc
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2009/10 Martin Čermák
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2008/09 Ivan Mašán
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória F 2009/10 Samuel Mladý
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória G 2009/10 Juraj Privits
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B 2006/07 Oliver Chorvát
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2E 2006/07 Jakub Polonský
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – tercia až kvarta 2009/10 Ema Gazdíková
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 Ema Gazdíková
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 Monika Grejtáková
okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia 2004/05 Dominika Celecová
okresné 1 Anglický jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza + 2014/15 Livia Armitage
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2014/15 Daniel Belan
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda 1B 2017/18 Nina Struhárová
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda 1B 2014/15 Samuel Šulovský
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Samuel Šulovský
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2008/09 Dávid Dutko
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 Pavol Holčík
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 Oliver Chorvát
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2008/09 Lucia Kramárová
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2004/05 Pavol Holčík
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2008/09 Theo Quam
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2008/09 Jakub Slaninka
okresné 1 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2004/05 Zora Feldsamová
okresné 1 Anglický Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 Hantabál Matej
okresné 1 Biológia Biologická olympiáda 2009/10 Martin Vargic
okresné 1 Biológia Olympiáda - kat.C 2016/17 Lívia Čerešňová
okresné 1 Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 Sára Krajčijová
okresné 1 Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 Lenka Stahlová
okresné 1 Biológia Olympiáda, kat.E/zoológia 2016/17 Adela Čermáková
okresné 1 Chémia Olympiáda kat.D 2016/17 Miroslav Cibuľa
okresné 1 Dejepis Olympiáda 2014/15 Lukáš Lofay
okresné 1 Dejepis Olympiáda D 2017/18 Ema Somolányiová
okresné 1 Dejepis Olympiáda kat.C 2016/17 Martin Rožka
okresné 1 Dejepis Olympiáda kategória Kvarta 2010/11 Adam Šolc
okresné 1 Dejepis Olympiáda kategória Príma 2010/11 Marek Horanský
okresné 1 Dejepis Olympiáda kategória Sekunda 2010/11 Martin Čermák
okresné 1 Francúzsky jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza 2014/15 Nina Viršíková
okresné 1 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 Filip Janitor
okresné 1 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 Barbora Kováčová
okresné 1 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2009/10 Stanislav Ďuriš
okresné 1 Fyzika Olympiáda E 2014/15 Jakub Hluško
okresné 1 Fyzika Olympiáda E 2013/14 Marek Horanský
okresné 1 Fyzika Olympiáda kat.E 2016/17 Šimek Tomáš
okresné 1 Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 Horanský Michal
okresné 1 Fyzika Olympiáda - kategória F 2015/16 Šimek Tomáš
okresné 1 Geografia Geografická olympiáda – kategória 5. ročník 2008/09 Oskar Madro
okresné 1 Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2007/08 Juraj Privits
okresné 1 Geografia Geografická olympiáda – kategória tercia 2004/05 Adam Vondryska
okresné 1 Geografia Olympiáda 2014/15 Zuzana Hladká
okresné 1 Geografia Olympiáda 2014/15 Martin Rožka
okresné 1 Geografia Olympiáda 2013/14 Jerguš Čermák
okresné 1 Geografia Olympiáda 2013/14 Samuel Harvan
okresné 1 Geografia Olympiáda G 2017/18 Pajtík Pavol
okresné 1 Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 Oskar Madro
okresné 1 Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 Marek Gdovec
okresné 1 Geografia Olympiáda - kat.F 2016/17 Lukas Michna
okresné 1 Iné Súťaž o logo dátového centra 2008/09 Lucia Stovíčková
okresné 1 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 Alexander Mravčák
Milan Mitka
Peter Sandtner
Dominik Lukáč
Daniel Lovásko
okresné 1 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 Michael Kasarda
Ladislav Pápay
Rastislav Tisovčík
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Magdaléna Spustová
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 Marcel Rebro
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 Lucia Znášiková
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Ivan Mašán
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2004/05 Michaela Belanová
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Monika Tomeková
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 Ivan Mašán
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2005/06 Michaela Belanová
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 Dominik Csiba
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 Mária Šormanová
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2007/08 Miroslav Cina
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2006/07 Timotej Kovačič
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Dominik Csiba
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Juraj Páleník
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Mária Šormanová
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 Erik Janes
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 Ivan Mašán
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Dominik Csiba
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2005/06 Tomáš Belan
okresné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Peter Csiba
okresné 1 Matematika MO-Z5 2014/15 Alexandra Barančíková
okresné 1 Matematika olympiáda 2013/14 Barbora Barančíková
okresné 1 Matematika Olympiáda 2011/12 Miroslav Macko
okresné 1 Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 Andrea Tóthová
okresné 1 Matematika Olympiáda - kategória Z9 2015/16 Miroslav Macko
okresné 1 Matematika Olympiáda - kategória Z9 2015/16 Jakub Pravda
okresné 1 Matematika Olympiáda Z5 2017/18 Matej Bachniček
okresné 1 Matematika Olympiáda Z5 2016/17 Matej Bachniček
okresné 1 Matematika Olympiáda Z5 2016/17 Bachniček Matej
okresné 1 Matematika Olympiáda Z6 2017/18 Kotulič Timur
okresné 1 Matematika Olympiáda Z6 2016/17 Alexander Janč
okresné 1 Matematika Olympiáda Z6 2014/15 Martin Kaláb
okresné 1 Matematika Olympiáda Z7 2016/17 Stanislav Bezák
okresné 1 Matematika Olympiáda Z7 2014/15 Alexander Chuguryan
okresné 1 Matematika Olympiáda Z8 2014/15 Michal Horanský, Miroslav Macko
okresné 1 Matematika Olympiáda Z9 2012/13 Martin Čulen
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Ondrej Martinka
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2005/06 Dominik Hollý
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Jakub Hluško
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 Matúš Mikuš
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Dominik Hollý
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Erik Szalay
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 Ivan Mašán
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2004/05 Dávid Dutko
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Dominik Hollý
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Erik Szalay
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Matúš Mikuš
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2005/06 Dávid Dutko
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2004/05 Matej Večerík
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 Dávid Dutko
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 Dominik Csiba
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2004/05 Filip Šebest
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 Marek Buchman
okresné 1 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 Juraj Páleník
okresné 1 Matematika Pytagoriáda - P3 2015/16 Matej Bachniček
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P5 2017/18 Matej Bachniček
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P5 2016/17 Timur Kotulič
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 Michal Mráz
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P6 2017/18 Kotulič Timur
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P7 2013/14 Michal Horanský
okresné 1 Matematika Pytagoriáda - P7 2015/16 Tomáš Zatroch
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P8 2016/17 Tomáš Zatroch
okresné 1 Matematika Pytagoriáda P8 2013/14 Jakub Hluško
okresné 1 Náboženstvo Biblická olympiáda 2013/14 Adela Čermáková, Lívia Čerešňová, Monika Janesová
okresné 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza II 2014/15 Samuel Šulovský
okresné 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III 2014/15 Michaela Biacovská
okresné 1 Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III+ 2014/15 Erika Belicová
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Taner Akbuluto
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Michaela Biacovská
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2C1 2007/08 Pavol Holčík
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2E 2007/08 Tamara Bindová
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 Pavol Holčík
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 Oliver Chorvát
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2008/09 Ema Gazdíková
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2005/06 Erik Janes
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 Pavol Holčík
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až sekunda 2009/10 Nick Chapman
okresné 1 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2005/06 Oliver Chorvát
okresné 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 Samuel Macháč
okresné 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 Michaela Biacovská
okresné 1 Šach Majstrovstvá Bratislavy v šachu mladších žiakov 2004/05 Andrej Solár
okresné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Matej Benčík
okresné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Lucia Kramárová
okresné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza 2012/13 Jasna Hruškovičová
okresné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza 2012/13 Katarína Šmigová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 Tereza Smetanová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2014/15 Lucia Iffková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - III. kategória, próza 2016/17 Ema Somolányiová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 Lucia Iffková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, kat. III - poézia 2017/18 Alexandra Barančíková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, kat. II - próza 2017/18 Jakub Benčo
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 3. kategória 2007/08 Monika Grejtáková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 Michal Durdovanský
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2005/06 Michal Durdovanský
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2014/15 Sára Lovecká, Nina Marcineková, Tereza Smetanová, Katarína Czaková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2017/18 Kristína Galková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Račianska Minimúza – kategória príma 2004/05 Dominika Celecová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Račiansky jahodový kvet, poézia 2015/16 Miroslav Kozolka
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Rozprávkové vretienko 2005/06 Lucia Znášiková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko 2008/09 Simona Znášiková
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 Alex Uraz
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 Ema Somolányiová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 Ema Mihálová
okresné 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 Jindřich Láznička
okresné 1 Šport majstrovstvá plávanie 2013/14 Sarah Krčová
okresné 1 Šport šach 2013/14 Martina Michalková
okresné 1 Telesná a športová výchova Cezpoľný beh 2018/19 Cápayová Mária
okresné 1 Telesná a športová výchova Cezpoľný beh - družstvá 2018/19 Cápayová Mária, Lívia Mihoková, Adela Čermáková
okresné 1 Telesná a športová výchova Midicool Volley 2017/18 Terézia Marcineková, Nela Ďanovská, Lucia Ravingerová, Emília Drnáková, Terézia Jurášková, Alžbeta Špirková
okresné 1 Telesná a športová výchova Stolný tenis 2016/17 Ihring Walter, Janč Alex, Rosa Alex, Semančík Filip
okresné 1 Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 Katarína Kvetková
okresné 1 Telesná výchova Exelcup – florbal 2007/08 Maroš Kovaľ
Jakub Nagy
Jakub Giret
Miroslav Miko
Matúš Mikuš
Juraj Šramo
Ondrej Matuška
Tomáš Granec
okresné 1 Telesná výchova Stolný tenis – mladší žiaci 2009/10 Tomáš Lintner
okresné 2*
jediné dve úspešné riešiteľky
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2008/09 Lucia Znášiková
okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 Adam Máčaj
okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória D 2009/10 Samuel Benko
okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2009/10 Jakub Barát
okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2009/10 Oskar Madro
okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Telesná výchova Majstrovstvá v orientačnom behu – kategória družstvá 2009/10 Natália Gajdošová
Simona Petrová
Magdaléna Spustová
Veronika Pažická
okresné 2 Anglický jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza + 2014/15 Mia Armitage
okresné 2 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Hantabál Matej
okresné 2 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2009/10 Lucia Kramárová
okresné 2 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 Tomáš Peitl
okresné 2 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2009/10 Matej Hlavatý
okresné 2 Biológia Olympiáda 2017/18 Adela Čermáková
okresné 2 Biológia Olympiáda C 2017/18 Adela Čermáková
okresné 2 Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 Andrea Martinková
okresné 2 Biológia Olympiáda, kat.E/geológia 2016/17 Matej Sedlár
okresné 2 Biológia Olympiáda - kategória C 2015/16 Patrik Fabiánek
okresné 2 Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2008/09 Zuzana Kvetková
okresné 2 Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2008/09 Paulína Gajdošová
okresné 2 Dejepis Olympiáda 2013/14 Matej Sedlár
okresné 2 Dejepis Olympiáda 2013/14 Adam Válek
okresné 2 Dejepis Olympiáda kat.C 2016/17 Emil Hodál
okresné 2 Dejepis Olympiáda kategória Kvarta 2010/11 Dominik Hollý
okresné 2 Dejepis Olympiáda kategória Príma 2010/11 Ján Orda-Oravec
okresné 2 Dejepis Olympiáda kategória Sekunda 2010/11 Jakub Barát
okresné 2 Dejepis Olympiáda kategória Tercia 2010/11 Robert Virsik
okresné 2 Fotografia AMFO 2015 – kategória do 21 rokov – čiernobiela fotografia 2014/15 Marián Valovič
okresné 2 Fotografia AMFO 2015 – kategória do 21 rokov – farebná fotografia 2014/15 Marián Valovič
okresné 2 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 Marek Buchman
okresné 2 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 Dominik Csiba
okresné 2 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2008/09 Barbora Kováčová
okresné 2 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 Tomáš Belan
okresné 2 Fyzika Olympiáda E 2017/18 Hladký Matúš
okresné 2 Fyzika Olympiáda E 2014/15 Matej Krásny
okresné 2 Fyzika Olympiáda E 2013/14 Michal Horanský
okresné 2 Fyzika Olympiáda kat.E 2016/17 Čermáková Adela
okresné 2 Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 Macko Miroslav
okresné 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória 5. ročník 2006/07 Tomáš Lintner
okresné 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória 6. ročník 2008/09 Samuel Mladý
okresné 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2008/09 Juraj Privits
okresné 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2006/07 Martin Stuchlík
okresné 2 Geografia Olympiáda F 2017/18 Kriška Matúš
okresné 2 Geografia Olympiáda G 2017/18 Bachníček Matej
okresné 2 Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 Martin Rožka
okresné 2 Geografia Olympiáda kategória F 2011/12 Michal Petrovič
okresné 2 Geografia Olympiáda - kat.F 2016/17 Jakub Janičina
okresné 2 Geografia Olympiáda - kat.G 2016/17 Matúš Kriška
okresné 2 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 Tomáš Belan
Štefan Benčík
Viktor Seč
okresné 2 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 Daniel Lovásko
Dominik Lukáč
Alexander Mravčák
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Zuzana Kušíková
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 Petra Ďuratná
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 Marika Kostická
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Miroslav Cina
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 Dominik Hollý
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Katarína Burdová
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Filip Janitor
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Barbora Kováčová
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Marcel Rebro
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Alexandra Žilková
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Lucia Znášiková
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 Miroslav Cina
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2005/06 Timotej Kovačič
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2006/07 Dávid Dutko
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Katarína Hajdinová
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 Tomáš Belan
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Mária Šormanová
okresné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Barbora Hollá
okresné 2 Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 Peter Ralbovský
okresné 2 Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 Filip Varhaník
okresné 2 Matematika Olympiáda kategória Z8 2011/12 Martin Čermák
okresné 2 Matematika Olympiáda Z5 2016/17 Omaník Simon
okresné 2 Matematika Olympiáda Z6 2014/15 Tomáš Zatroch
okresné 2 Matematika Olympiáda Z7 2017/18 Bachniček Jozef
okresné 2 Matematika Olympiáda Z7 2016/17 Matej Zigo
okresné 2 Matematika Olympiáda Z8 2017/18 Zigo Matej
okresné 2 Matematika Olympiáda Z9 2017/18 Hladký Matúš
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2005/06 Ivan Jablonický
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Alex Fleško
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 Erik Szalay
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Miron Zelina
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Adrián Pieš
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 Gabriel Zorkócy
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Miron Zelina
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Barbora Kováčová
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Erik Szalay
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2005/06 Alexandra Sulíková
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2008/09 Monika Tomeková
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 Ivan Mašán
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 Monika Grejtáková
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 Andrej Solár
okresné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 Matej Večerík
okresné 2 Matematika Pytagoriáda - P4 2015/16 Timur Kotulič
okresné 2 Matematika Pytagoriáda P5 2016/17 Samuel Šoltýs
okresné 2 Matematika Pytagoriáda P7 2016/17 Krištof Kusý
okresné 2 Matematika Pytagoriáda P8 2010/11 Andrea Tóthová
okresné 2 Náboženstvo Olympiáda 2011/12 Samuel Kohutiar, Adam Šolc, Karolína Ondriašová
okresné 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza II 2014/15 Alex Uraz
okresné 2 Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
okresné 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 Sára Lovecká
okresné 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Barbora Barančíková
okresné 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Katarína Šmigová
okresné 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín poézia 2013/14 Richard N. Ch. Schindler
okresné 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-poézia 2012/13 Richard N. Ch. Schindler
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 Katarína Šmigová
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - III. kategória, poézia 2016/17 Miroslav Kozolka
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 Tereza Smetanová
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 Eva Kelešiová
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - II. kategória, próza 2016/17 Tomáš Lupták
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 Ema Somolányiová
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 3. kategória 2008/09 Barbora Winczerová
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra OK Olympiáda 2014/15 Matej Krásny
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2015/16 Matej Krásny
okresné 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 Mia Armitage
okresné 2 Šport Cezpoľný beh 2013/14 Adam Šolc, Samuel Mladý, David Schun
okresné 2 Šport Cezpolný beh žiakov SŠ 2014/15 Erika Belicová, Laura Macháčová, Magdaléna Spustová
okresné 2 Šport Cezpoľný beh žiakov SŠ 2014/15 Samuel Mladý, Maroš Kovaľ, Jakub Ušák
okresné 2 Šport šach 2013/14 Miroslav Macko
okresné 2 Šport šach 2013/14 Michaela Sára Srbecká
okresné 2 Telesná a športová výchova Cezpoľný beh 2018/19 Lívia Mihoková
okresné 2 Telesná výchova Cezpoľný beh – mladšie žiačky 2009/10 Miroslava Birová
okresné 2 Telesná výchova Cezpoľný beh – mladšie žiačky 2009/10 Miroslava Birová
Lucia Znášiková
Natália Gajdošová
okresné 2 Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 Zuzana Kvetková
okresné 2 Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 60m 2005/06 Michal Brichta
okresné 2 Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – skok do výšky 2005/06 Ján-Michael Kormaník
okresné 2 Telesná výchova Stolný tenis – starší žiaci 2009/10 Martin Arbet
Filip Šebest
Ivan Kadlečík
okresné 2 Telesná výchova Vybíjaná – dievčatá 2008/09 Monika Tomeková
Alexandra Žilková
Petra Peterková
Emma Mandúchová
Miroslava Birová
Nikola Ozaniaková
Dorota Dutková
Eliška Kleskeňová
Annamária Klimkovič
Klára Gašparová
Natália Langová
Patrícia Jánošíková
okresné 3*
postup do ďalšieho kola
Telesná výchova Majstrovstvá v orientačnom behu – kategória jednotlivci 2009/10 Natália Gajdošová
okresné 3 Biológia Biologická olympiáda 2009/10 Peter Ratajík
okresné 3 Biológia Olympiáda - kat.C 2016/17 Andrea Martinková
okresné 3 Chémia Olympiáda 2015/16 Miroslav Macko
okresné 3 Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 Johana Brezovská
okresné 3 Dejepis Olympiáda 2013/14 Jakub Gašpar
okresné 3 Dejepis Olympiáda E 2017/18 Jozef Bachnička
okresné 3 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 Michal Miškerník
okresné 3 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2009/10 Martin Holický
okresné 3 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 Alexander Mravčák
okresné 3 Fyzika Olympiáda E 2014/15 Ondrej Zigo
okresné 3 Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 Pravda Jakub
okresné 3 Geografia Olympiáda 2013/14 Matúš Majer
okresné 3 Geografia Olympiáda 2013/14 Jakub Skaloš
okresné 3 Geografia Olympiáda E 2017/18 Lukas Michna
okresné 3 Geografia Olympiáda F 2017/18 Polák Milan
okresné 3 Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 Adam Hudec
okresné 3 Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 Alan Laifer
okresné 3 Geografia Olympiáda - kat.G 2016/17 Peter Siebert
okresné 3 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 Ladislav Pápay
Barbora Hollá
Michael Kasarda
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Jakub Kojda
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Peter Ralbovský
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 Samuel Mladý
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 Monika Tomeková
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 Alexandra Žilková
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 Petra Ďuratná
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 Kubincová Petra
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2007/08 Ivan Mašán
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Marek Buchman
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Matej Večerík
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 Miroslav Cina
okresné 3 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Kristína Jablonická
okresné 3 Matematika MO-Z5 2014/15 Zuzana Hladká
okresné 3 Matematika Olympiáda 2011/12 Jakub Granec
okresné 3 Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 Peter Macko
okresné 3 Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 Matej Krásny
okresné 3 Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 Michal Mráz
okresné 3 Matematika Olympiáda kategória Z8 2011/12 Nick Chapman
okresné 3 Matematika Olympiáda Z5 2016/17 Simon Omaník
okresné 3 Matematika Olympiáda Z6 2014/15 Matúš Hladký, Michal Škvarka
okresné 3 Matematika Olympiáda Z7 2016/17 Zuzana Hladká
okresné 3 Matematika Olympiáda Z8 2016/17 Matúš Hladký
okresné 3 Matematika Olympiáda Z8 2014/15 Matej Priesol
okresné 3 Matematika Olympiáda Z9 2017/18 Zatroch Tomáš
okresné 3 Matematika Olympiáda Z9 2012/13 Nick Chapman
okresné 3 Matematika Olympiáda Z9 2012/13 Max Juráni
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Jakub Hluško
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Michal Mráz
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2005/06 Miron Zelina
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Martin Čermák
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 Filip Janitor
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Adam Šolc
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Jakub Stuchlík
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Igor Bubeník
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Barbora Kováčová
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Matúš Mikuš
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 Miroslav Cina
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 Tomáš Maťo
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 Andrej Tóth
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Samuel Mladý
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Richard Múdry
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Matúš Mikuš
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Ivan Mašán
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 Miroslav Cina
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 Matej Večerík
okresné 3 Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 Petra Kubincová
okresné 3 Matematika Pytagoriáda P5 2015/16 Tamara Lednárová
okresné 3 Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 Filip Varhaník
okresné 3 Matematika Pytagoriáda - P5 2015/16 Tamara Lednárová
okresné 3 Matematika Pytagoriáda P6 2017/18 Simon Omaník
okresné 3 Matematika Pytagoriáda P6 2016/17 Alex Kotian, Viktor Vaškanin
okresné 3 Matematika Pytagoriáda - P6 2015/16 Štefan Šutý
okresné 3 Náboženstvo Biblická olympiáda 2010/11 Adam Šolc, Samuel Kohutiar, Monika Machalová
okresné 3 Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo 2007/08 Michael Kasarda
Barbora Hollá
Adam Vondryska
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Filip Koiš
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 Matej Sova
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 Chris Koiš
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Alan Laifer
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2A 2007/08 Tomáš Peitl
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2008/09 Dávid Dutko
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta – germanofóni 2005/06 Tamara Bindová
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2009/10 Lucia Stovíčková
okresné 3 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2008/09 Tomáš Ambros
okresné 3 Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 Taner Akbuluto
okresné 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín próza 2013/14 Paulína Gajdošová
okresné 3 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší 2010/11 Simonka Znášiková
okresné 3 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2010/11 Paulínka Gajdošová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Beniakove Chynorany 2017/18 Tereza Smetanová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 Liliana Hnatová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 Petra Ďuratná
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 Lucia Kramárová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 Petra Kubincová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - II. kategória, poézia 2016/17 Filip Pavlac
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 2. kategória 2006/07 Barbora Winczerová
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 2. kategória 2005/06 Dorota Žiaková
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 Tomáš Lukáč
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 1. kategória 2005/06 Roman Fučík
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória 2008/09 Stela Brix
okresné 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória 2006/07 Lucia Znášiková
okresné 3 Šport Cezpoľný beh žiakov SŠ 2014/15 Erika Belicová
okresné 3 Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 Alena Kalivodová
okresné 3 Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 300m 2005/06 Richard Kuliffay
okresné 3 Telesná výchova Stolný tenis 2006/07 Filip Šebest
okresné 3 Telesná výchova Stolný tenis – obvodné kolo 2007/08 Tomáš Peitl
okresné 4 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2006/07 Kristína Jablonická
okresné 4 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – tercia až kvarta 2009/10 Ema Gazdíková
okresné 4 Biológia Olympiáda C 2014/15 Nina Marcineková
okresné 4 Dejepis Olympiáda kategória Tercia 2010/11 Johana Brezovská
okresné 4 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 Juraj Páleník
okresné 4 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 Erik Janes
okresné 4 Geografia Geografická olympiáda – kategória I 2005/06 Ján-Michael Kormaník
okresné 4 Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 Andrej Bebjak
Tomáš Belan
Milan Mitka
Viktor Seč
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Viktor Jamrich
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Barbora Lukáčová
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Oskar Madro
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Simona Petrová
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 Andrea Tóthová
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 Samuel Mladý
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 Martin Prievalský
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Nina Demčáková
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Katarína Morávková
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Miriam Šefčíková
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 Erik Szalay
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 Lucia Jamrichová
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Matej Hlavatý
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Juraj Páleník
okresné 4 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Matej Večerík
okresné 4 Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 Jakub Kojda
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Matej Benčík
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Samuel Mladý
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2004/05 Tomáš Baran
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Adam Šolc
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Samuel Mladý
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Gabriel Zorkócy
okresné 4 Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 Juraj Páleník
okresné 4 Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2A 2006/07 Tomáš Peitl
okresné 4 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2006/07 Monika Grejtáková
okresné 4 Šport šach 2013/14 Peter Kravár
okresné 4 Šport šach 2013/14 Ivana Kravárová
okresné 4-6 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Ench Badral Ench Bajar
okresné 4-6 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Filip Petrek
okresné 4-6 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Andrej Tóth
okresné 5 Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až sekunda 2009/10 Barbora Lukáčová
okresné 5 Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 Šimon Harant
okresné 5 Geografia Geografická olympiáda – kategória F 2005/06 Adam Vondryska
okresné 5 Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 Hana Holická
okresné 5 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 Benjamín Burian
okresné 5 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2007/08 Michaela Belanová
okresné 5 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Marek Buchman
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Matúš Majer
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Nick Chapman
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Tomáš Ondruško
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 Samuel Kohutiar
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Filip Janitor
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Matej Krajčo
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Marcel Rebro
okresné 5 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Tomáš Maťo
okresné 5 Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo 2007/08 Dominik Hollý
Samuel Kohútiar
Kristína Prepiaková
okresné 5 Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo – 2. kategória 2008/09 Adam Vondryska
Matej Krajčo
Samuel Kohutiar
okresné 5 Telesná výchova Futbal – chlapci 2009/10 Michal Jurica
Adrián Cruz
Pieš
Samuel Bodík
Tomáš Baran
Michal Brichta
Roman Sklenica
Matej Ušák
Igor Pakan
Filip Petrek
Matej Čambal
Matúš Malík
Maximilián Beták
okresné 6 Fyzika Olympiáda 2013/14 Jakub Hluško
okresné 6 Geografia Geografická olympiáda – kategória príma 2004/05 Martin Stuchlík
okresné 6 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 Martin Vargic
okresné 6 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Katarína Hajdinová
okresné 6 Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 Michal Mráz
okresné 6 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Miron Zelina
okresné 6 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 Miroslav Cina
okresné 6 Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 Jakub Hluško
okresné 6 Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 Matej Krásny
okresné 6 Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo – 1. kategória 2008/09 Dominik Hollý
Adam Šolc
Karolína Ondriašová
okresné 7 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 Petra Kubincová
okresné 7 Matematika MO-Z5 2014/15 Emma Danielová
okresné 7 Matematika MO-Z5 2014/15 Alžbeta Špirková
okresné 7 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Roman Palacka
okresné 7 Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 Filip Varhaník
okresné 7 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Monika Tomeková
okresné 7 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 Kristína Prepiaková
okresné 7 Matematika Pytagoriáda P6 2010/11 Frederik Tomek
okresné 7 Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória C 2008/09 Lucia Jamrichová
okresné 7 Šport šach 2013/14 Nick Chapman
okresné 8 Geografia Geografická olympiáda – kategória 8. ročník 2006/07 Michaela Ibošová
okresné 8 Geografia Olympiáda 2013/14 Filip Jakab
okresné 8 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 Slavomíra Heželyová
okresné 8 Matematika Olympiáda 2011/12 Daniel Adamčík
okresné 8 Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 Alexandra Žilková
okresné 8 Šach Majstrovstvá Bratislavy v šachu mladších žiakov 2004/05 Tomáš Peitl
okresné 9 Iné Olympiáda ľudských práv 2008/09 Matúš Lupták
okresné 9 Matematika Pikomat mladší 2010/11 Michal Pálenik
okresné 9 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Miroslava Birová
okresné 10 Geografia Geografická olympiáda – kategória kvarta 2004/05 Peter Csiba
okresné 10 Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 Andrea Žilková
okresné 11 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 Gabriel Zorkócy
okresné 15 Matematika MO-Z5 2014/15 Juliana Šmídová
okresné 17 Matematika MO-Z5 2014/15 Emma Kiliánová
okresné 17 Matematika MO-Z5 2014/15 Petra Kojdová
okresné 17 Matematika MO-Z5 2014/15 Štefan Šutý
okresné 17 Matematika MO-Z5 2014/15 Matej Zigo
okresné 25 Matematika MO-Z5 2014/15 Stanislav Bezák
okresné 25 Matematika MO-Z5 2014/15 Alex Rosa
okresné 31 Anglický jazyk Olympiáda 2A 2017/18 Kristián Čabala
okresné postup do kraja Geografia Olympiáda Z 2017/18 Adam Hudec, Jozef Číž, Marek Jankovič, Alan Laifer, Matúš Majer, Adrian Ďurči, Lívia Čerešňová
okresné postupujúci Geografia Olympiáda - kat.Z 2016/17 Gdovec, Řehulka, Petráš F., Laifer, Jankovič, Sádovská
okresné úspešní riešitelia Geografia Olympiáda kategória Z 2011/12 Samuel Mladý, Adam Šolc, Juraj Privits
okresné úspešný riešiteľ Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 Jozef Brňák
okresné úspešný riešiteľ Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 Dominika Hranická
okresné úspešný riešiteľ Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Michal Formánek
okresné úspešný riešiteľ Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Michaela Poliaková
okresné úspešný riešiteľ Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 Rastislav Tisovčík
okresné čestné uznanie Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 Lucia Znášiková
okresné čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória 2007/08 Lucia Kramárová
okresné *
cena s fotografiou Ružinovský prales
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2009 2009/10 Marián Valovič
okresné *
naši Terciáni a Sekundáni sa úspešne zúčastnili súťaže a podujatia v Poluse a vyhrali pekné ceny
Iné Deň bezpečného internetu 2008/09
okresné *
postup do ďalšieho kola
Telesná výchova Ľahšie to ide ľahšie 2008/09 Zuzana Baleková
Monika Tomeková
Adrián Pieš
Richard Gramblička
Tereza Ábelová
Katarína Ščasná
Adrián Cruz
Petra Peterková
Lucia Znášiková
Jakub Nagy
Maroš Kovaľ
okresné *
získala cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Tereza Dostálová
okresné *
získal cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Adrián Kollár
okresné *
získal cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Miroslav Kozolka
okresné *
získal cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Lukáš Obermajer
okresné *
získal cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Samuel Polakovič
okresné *
získal cenu
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 Marián Valovič
okresné 1 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Jakub Kojda
okresné 1 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Oskar Madro
okresné 1 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Andrea Tóthová
okresné 1 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Samuel Mladý
okresné 2 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Martin Prievalský
okresné 3 Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 Marek Horanský
okresné 3 Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 Filip Jakab
okresné 3 Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 Filip Janák
okresné 4 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Peter Ralbovský
okresné 4 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Jakub Kojda
okresné 5 Matematika Olympiáda - Z5 2010/11 Michal Mráz
okresné 6 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Johana Brezovská
okresné 6 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Martin Janák
okresné 6 Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 Dominik Hollý
okresné 8 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Viktor Jamrich
okresné 8 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Samuel Jurkovič
okresné 9 Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 Martin Kollár
okresné 10 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Stela Brix
okresné 10 Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 Peter Macko
Okresné 1 Telesná a športová výchova Šach 2017/18 Vladimír Bochnička
Okresné 2 Telesná a športová výchova Šach 2017/18 Oliver Šoltýs
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 Oskar Lelko
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Samuel Šuľovský
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 Sofia Emma Mária Šulek
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 Valentína Hučková
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Michal Moravčík
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2C1 2013/14 Radovan Balog
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 Theodore Quam
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Ema Somolányová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 Samuel Šuľovský
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2011/12 Samuel Šulovský
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Adam Válek
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2012/13 Maximilián Pál
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2011/12 Johana Brezovská
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 Sebastián Bražina
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 Sofia Šulek
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2011/12 Sofia Šulek
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Samo Šuľovský
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 Jakub Kojda
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 Dorota Dutková
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Johana Brezovská
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Kamila Součková
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 Michaela Belanová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C1 2012/13 Lucia Kramárová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 Natália Tóthová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2011/12 Theodore Quam
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1A 2010/11 Alžbeta Katonová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1B 2010/11 Matej Ščepán
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1C 2010/11 Andrej Šulek
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 2A 2010/11 Barbora Winczerová
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 2B 2010/11 Matej Hlavatý
školské 1 Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 2C2 2010/11 Natália Tóthová
školské 1 Anglický jazyk Spelling Bee 2013/14 Nina Viršíková
školské 1 Biológia olympiáda 2012/13 Christian Hollósy
školské 1 Biológia Olympiáda 2017/18 Adela Čermáková
školské 1 Biológia Olympiáda 2013/14 Viktor Racsko
školské 1 Biológia Olympiáda 2012/13 Jakub Stolárik
školské 1 Biológia Olympiáda C 2017/18 Adela Čermáková
školské 1 Biológia Olympiáda D 2017/18 Adam Sajkala
školské 1 Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 Lívia Čerešňová
školské 1 Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 Sára Krajčijová
školské 1 Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 Tereza Hollá
školské 1 Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 Tereza Hollá
školské 1 Biológia Olympiáda kategória B 2011/12 Martin Vargic
školské 1 Chémia Olympiáda 2011/12 Nick Chapman
školské 1 Chémia Olympiáda A 2012/13 Martin Holický
školské 1 Chémia Olympiáda DG 2012/13 Nick Chapman
školské 1 Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 Timotej Kovačič
školské 1 Dejepis Olympiáda C 2017/18 Lukáš Lofay
školské 1 Dejepis Olympiáda D 2017/18 Ema Somolányiová
školské 1 Dejepis Olympiáda E 2017/18 Jozef Bachnička
školské 1 Dejepis Olympiáda F 2017/18 Damián Dlhoš
školské 1 Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 Martin Rožka
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 Jakub Barát
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 Adam Harušinec
školské 1 Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 Hubert Kowal
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 Marek Horanský
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 Jakub Barát
školské 1 Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 Emma Somolányová
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 Jakub Hluško
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 Marek Horanský
školské 1 Dejepis Olympiáda - kategória F 2016/17 Roland Meixner
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 Samuel Harvan
školské 1 Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 Jakub Hantabál
školské 1 Fyzika Fyzikálna olympiáda A 2012/13 Natália Tokárová, Kamila Součková, Filip Janitor, Jerguš Stručka
školské 1 Geografia Bratislavské školy online Z 2012/13 Juraj Privits
školské 1 Geografia Olympiáda 5.ročník 2013/14 Jakub Skaloš
školské 1 Geografia Olympiáda E 2017/18 Jakub Skaloš
školské 1 Geografia Olympiáda F 2017/18 Milan Polák
školské 1 Geografia Olympiáda G 2017/18 Pavol Pajtík
školské 1 Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 Erik Řehulka
školské 1 Geografia Olympiáda kategória E 2012/13 Michal Petrovič
školské 1 Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 Oskar Madro
školské 1 Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 Jerguš Čermák
školské 1 Geografia Olympiáda kategória F 2012/13 Filip Jakab
školské 1 Geografia Olympiáda kategória F 2011/12 Michal Petrovič
školské 1 Geografia Olympiáda - kategória G 2015/16 Jakub Skaloš
školské 1 Geografia Olympiáda kategória G 2012/13 Alan Laifer
školské 1 Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 Marek Horanský
školské 1 Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 Maximilián Ágh
školské 1 Geografia Olympiáda kategória H 2012/13 Marek Gdovec
školské 1 Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 Alan Laifer
školské 1 Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 Jozef Bachniček
školské 1 Geografia Olympiáda kategória I 2012/13 Tomáš Šimek
školské 1 Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 Marek Gdovec
školské 1 Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 Martin Rožka
školské 1 Geografia Olympiáda Kvarta 2013/14 Filip Jakab
školské 1 Geografia Olympiáda Prima 2016/17 Jozef Bachníček
školské 1 Geografia Olympiáda Príma 2013/14 Jerguš Čermák
školské 1 Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 Lukas Michna
školské 1 Geografia Olympiáda Sekunda 2013/14 Samuel Harvan
školské 1 Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 Jakub Skaloš
školské 1 Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 Matúš Majer
školské 1 História Olympiáda - kategória C1 2015/16 Viktor Racsko
školské 1 História Olympiáda - kategória D1 2015/16 Martin Rožka
školské 1 História Olympiáda - kategória E1 2015/16 Matej Sova
školské 1 História Olympiáda - kategória F1 2015/16 Roland Meixner
školské 1 Iné Logická olympiáda 2013/14 Jakub Hluško
školské 1 Informatika Imagine Cup 2006/07 Tomáš Belan
školské 1 Informatika Imagine Cup 2005/06 Tomáš Belan
školské 1 Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2A 2011/12 Ema Mária Gazdíková
školské 1 Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2E 2011/12 Šimon Benjamín Špányi
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Taner Akbuluto
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2013/14 Martin Vitáloš
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 Adam Msolly
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Alan Laifer
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 Chris Koiš
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 Robert Virsík
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Michaela Biacovská
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 David Schun
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 Nick Chapman
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Matúš Hladký
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Samuel Macháč
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 Nick Chapman
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 1C 2011/12 Nick Chapman
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Michaela Biacovská
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 Ema Mária Gazdíková
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Robert Virsik
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Lucia Jamrichová
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 Erika Belicová
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2012/13 Michal Moravčík
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 Jakub Lutter
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2012/13 Šimon Benjamín Špányi
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 1C 2010/11 Nick Chapman
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2A 2010/11 Lucia Jamrichová
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2B 2010/11 Lucia Stovíčková
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2C 2010/11 Jakub Lutter
školské 1 Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2E 2010/11 Ema Mária Gazdíková
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 Filip Koiš
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 Adam Msolly
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 1C 2016/17 Taner Akbuluto
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 Samuel Macháč
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 Michaela Biacovská
školské 1 Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 Nick Chapman
školské 1 Ruský jazyk Olympiáda A2 2017/18 Kristína Galková
školské 1 Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 Fedor Sheparnev
školské 1 Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 Jakub Hantabál
školské 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 Richard N. Ch. Schindler
školské 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Peter Balko
školské 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Adam Petrovič
školské 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Michal Mráz
školské 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Jakub Vanko
školské 1 Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 Svetlana Farkašová
školské 1 Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 Peter Ratajík
školské 1 Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 Matej Krásny
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 Karolína Ondriašová
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 Stela Brix
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 Stela Brix
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 Timea Krajčovičová
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 Karolína Ondriašová
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória A 2010/11 Monika Grejtáková
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória B 2010/11 Nina Demčáková
školské 1 Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória C 2010/11 Petra Ďuratná
školské 1 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 Alex Uraz
školské 1 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší 2013/14 Janis Paulis
školské 1 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 Sára Lovecká
školské 1 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 Eva Kelešiová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 Tereza Smetanová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 Eva Kelešiová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 Ema Somolányiová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 Richard N.Ch. Schindler
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 Lucia Iffková
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 Barbora Barančíková
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 Sebastián Bražina
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - poézia 2015/16 Adam Kuruc
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 Matej Hantabal
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 Jakub Vanko
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 Sofia Šulek
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 Miroslav Kozolka
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 Filip Pavlac
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 Tereza Smetanová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 Ema Somolányiová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 Tomáš Lupták
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza IV.k 2016/17 Liliana Hnátová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Jazykolamy 2008/09 Martin Rožka
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 Alexandra Barančíková
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 Ema Somolányiová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 Ema Mihálová
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 Jindřich Láznička
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 Marko Pelegrin
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 Lívia Armitage
školské 1 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 Mia Armitage
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda B 2013/14 Maroš Palko
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 Nina Viršíková
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 Tomáš Lastovka
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda - kat.A 2016/17 Pavlína Tomášiková
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda - kat.B 2016/17 Nina Viršíková
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 Nina Viršíková
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 Timea Ema Krajčovičová
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 Barbora Lukáčová
školské 1 Španielsky jazyk Olympiáda - kategória D 2015/16 Michal Petrovič
školské 1 Španielsky jazyk - kategória B Olympiáda 2015/16 Nina Viršíková
školské 1 Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 Tomáš Masaryk
školské 1 Šport Lukostreľba dievčatá 2010/11 Katka Poláčková
školské 1 Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 Martin Dubašák
školské 1 Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 Natália Langová
školské 1 Šport Olympijské luky 2010/11 Marek Dubašák
školské 1 Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 Tereza Holá
školské 1 Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 Miroslav Macko
školské 1 Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 Tomáš Lintner
školské 1 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 Tercia A
školské 1 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 Septima A1
školské 1 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 Martin Jakub Arbet
školské 1 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 Maroš Kovaľ
školské 1 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 Samuel Kordoš
školské 1 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 Anna Mária Klimkovič
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 Jerguš Krč
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Adrián Hegeduš
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 Matej Benčík
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 Johana Eva Brezovská
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2A 2011/12 Ema Mária Gazdíková, Matej Ščepán
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Michal Smetana
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2C1 2013/14 David Schun
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 Matúš Mikuš
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Ema Mihálová
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 Nina Viršíková
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2011/12 Maximilián Pál, Nina Viršíková
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Samuel Macháč
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2012/13 Adam Rosipal
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2011/12 David Debnár
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 Filip Doba
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 Matej Benčík
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Marek Horanský
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 Dorota Dutková
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Valentína Hučková
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Jakub Lupták
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 Lucia Kramárová
školské 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 Dagmar Mlkvíková
školské 2 Anglický jazyk Spelling Bee 2013/14 Martin Bolvanský
školské 2 Biológia Olympiáda 2017/18 Sylvia Rothmaierová
školské 2 Biológia Olympiáda 2013/14 David Szabó
školské 2 Biológia Olympiáda 2012/13 Katarína Čulenová
školské 2 Biológia Olympiáda 2012/13 Ondrej Haľama
školské 2 Biológia Olympiáda C 2017/18 Sylvia Rothmeierová
školské 2 Biológia Olympiáda D 2017/18 Jakub Nagy
školské 2 Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 Andrea Martinková
školské 2 Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 Zuzana Hladká
školské 2 Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 Karolína Spustová
školské 2 Biológia Olympiáda kategória B 2011/12 Michaela Šandalová
školské 2 Chémia Olympiáda A 2012/13 Barbora Kováčová
školské 2 Chémia Olympiáda DG 2012/13 Alex Fleško
školské 2 Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 Gabriel Zorkóczy
školské 2 Dejepis Olympiáda C 2017/18 Matej Sova
školské 2 Dejepis Olympiáda D 2017/18 Nina Bacharová
školské 2 Dejepis Olympiáda E 2017/18 Adam Tábory
školské 2 Dejepis Olympiáda F 2017/18 Kiko Polák
školské 2 Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 Emil Hodál
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 Martin Čermák
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 Robert Virsik
školské 2 Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 Kristína Galková
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 Ján Orda Oravec
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 Martin Čermák
školské 2 Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 Samuel Sadák
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 Jakub Hantábal
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 Filip Jakab
školské 2 Dejepis Olympiáda - kategória F 2016/17 Stanislav Bezák
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 Ivan Masjuk
školské 2 Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 Jakub Hluško
školské 2 Geografia Olympiáda 5.ročník 2013/14 Tomáš Zatroch
školské 2 Geografia Olympiáda E 2017/18 Lukas Michna
školské 2 Geografia Olympiáda F 2017/18 Roman žitňanský
školské 2 Geografia Olympiáda G 2017/18 Jakub Benčo
školské 2 Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 Marek Gdovec
školské 2 Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 Andrea Tóthová
školské 2 Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 Martin Rožka
školské 2 Geografia Olympiáda - kategória G 2015/16 Adela Čermáková, Matej Sova
školské 2 Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 Hana Holická
školské 2 Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 Lukas Michna, Tomáš Laczky
školské 2 Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 Marek Jankovič
školské 2 Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 Adam Hanzel
školské 2 Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 Samuel Harvan
školské 2 Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 Samuel Harvan
školské 2 Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 Jerguš Čermák
školské 2 Geografia Olympiáda Kvarta 2013/14 Hana Holická
školské 2 Geografia Olympiáda Prima 2016/17 Samuel Michalík
školské 2 Geografia Olympiáda Príma 2013/14 Adam Hudec
školské 2 Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 Jakub Janičina
školské 2 Geografia Olympiáda Sekunda 2013/14 Erik Řehulka
školské 2 Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 Jakub Koník
školské 2 Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 Marek Jankovič
školské 2 Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 Alan Laifer
školské 2 História Olympiáda - kategória C1 2015/16 Samuel Harvan
školské 2 História Olympiáda - kategória D1 2015/16 Emil Hodál
školské 2 História Olympiáda - kategória E1 2015/16 Lukáš Lofay
školské 2 História Olympiáda - kategória F1 2015/16 Stanislav Bezák
školské 2 Iné Logická olympiáda 2013/14 Michal Horanský
školské 2 Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2E 2011/12 Richard Schindler
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Filip Koiš
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2013/14 Martin Rožka
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 Matej Sova
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Jakub Hantabál
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 Martin Vitaloš
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 Simona Petrová
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Alan Laifer
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Lucia Znášiková
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 Erika Belicová
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 Michal Moravčík
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Matej Sova
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Martin Vitáloš
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Sára Lovecká
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 Filip Lastovka
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 David Schun
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Richard Schindler
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Lucia Znášiková
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 Tomáš Varinský
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 Matej Ščepán
školské 2 Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2012/13 Michaela Biacovská
školské 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 Ema Kiliánová
školské 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 Mária Matejová
školské 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 1C 2016/17 Giorgio Duglas Severini
školské 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 Alan Laifer
školské 2 Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 Alex Fleško
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 Erika Belicová
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 Michal Chudý
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Michal Bednár
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Jakub Lovecký
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Matej Benčík
školské 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Adam Válek
školské 2 Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 Juraj Privits
školské 2 Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 Lucia Iffková
školské 2 Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 Nina Marcineková
školské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 Lucia Kramárová
školské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 Stanislav Ďuriš
školské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 Richard Schindler
školské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 Lucia Iffková
školské 2 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 Matúš Mikuš
školské 2 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 Tilia Brix
školské 2 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší 2013/14 Daniel Teplan
školské 2 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 Katarína Śmigová
školské 2 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 David Kekeši
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 Katarína Šmigová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 Sebastian Bražina
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-poézia 2014/15 Matej Zigo
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 Barbora Barančíková
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 Jakub Vanko
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 Erika Belicová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 Miroslav Kozelka
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 Emil Hodál
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - poézia 2015/16 Matej Zigo
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 Petra Kojdová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 Matej Haviernik
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 Jakub Hantabal
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 Leon Ivanič
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 Samuel Michalík
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 Sofia Šulek
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 Alexandra Barančíková
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 Peter Siebert
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza IV.k 2016/17 Simona Znášiková
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 Ema Somolányiová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 Barbora Janáková
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 Ema Mihálová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 Ema Somolányiová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 Dominika Trudičová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 Samuel Michalík
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 Dominika Štofanová
školské 2 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 Alfréd Brix
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda B 2013/14 Barbora Barančíková
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 Jakub Hluško
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 Oskar Madro
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda - kat.A 2016/17 Michal Petrovič
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 Jakub Hluško
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 Zuzana Kušíková
školské 2 Španielsky jazyk Olympiáda - kategória D 2015/16 Tomáš Lastovka
školské 2 Španielsky jazyk - kategória B Olympiáda 2015/16 Linda Prochádzková
školské 2 Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 Tino Hollósy
školské 2 Šport Lukostreľba dievčatá 2010/11 Jasna Hruškovičová
školské 2 Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 Ján Orda - Oravec
školské 2 Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 Igor Bubeník
školské 2 Šport Olympijské luky 2010/11 Natália Langová
školské 2 Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 Patrícia Jánošíková
školské 2 Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 Jakub Pravda
školské 2 Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 Dominik Hollý
školské 2 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 Tercia B
školské 2 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 Kvinta B
školské 2 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 Tomáš Lintner
školské 2 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 Jakub Kojda
školské 2 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 Tomáš Lintner
školské 2 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 Paulína Gajdošová
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 Lea Teodora Kolevská
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Marek Horanský
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 Sebastián Bražina
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 David Debnár
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Michal Hagovský
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 Katarína Morávková
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Marek Mojžiš
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Martin Kollarovič
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 Mia Armitage
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Jakub Hantabál
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Erika Belicová
školské 3 Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2C2 2015/16 Sofia Šulek
školské 3 Anglický jazyk Spelling Bee 2013/14 Samuel Šuľovský
školské 3 Biológia Olympiáda 2017/18 Emília Drnáková
školské 3 Biológia Olympiáda 2013/14 Jerguš Krč
školské 3 Biológia Olympiáda 2012/13 Jakub Hantabál
školské 3 Biológia Olympiáda 2012/13 Marek Horanský
školské 3 Biológia Olympiáda C 2017/18 Emília Drnáková
školské 3 Biológia Olympiáda D 2017/18 Hana Huorková
školské 3 Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 Lenka Stahlová
školské 3 Chémia Olympiáda A 2012/13 Ján Michael Kormaník
školské 3 Chémia Olympiáda DG 2012/13 Šimon Benjamín Špányi
školské 3 Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 Ján Michael Kormaník
školské 3 Dejepis Olympiáda C 2017/18 Hubert Kowal
školské 3 Dejepis Olympiáda F 2017/18 Ján Oravík
školské 3 Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 Lívia Cerešnová
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 Oliver Halász
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 Roman Kettner
školské 3 Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 Jakub Skaloš
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 Jakub Vanko
školské 3 Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 Zuzka Hladká
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 Marek Jankovič
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 Michael Gejdoš
školské 3 Dejepis Olympiáda - kategória F 2016/17 Matej Zigo
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 Adam Válek
školské 3 Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 Alan Laifer
školské 3 Geografia Olympiáda E 2017/18 Jakub Janičina
školské 3 Geografia Olympiáda F 2017/18 Matúš Kriška
školské 3 Geografia Olympiáda G 2017/18 Matej Bachníček
školské 3 Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 Jakub Pravda
školské 3 Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 Jakub Kojda
školské 3 Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 Emil Hodáľ
školské 3 Geografia Olympiáda - kategória G 2015/16 Tomáš Zatroch
školské 3 Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 Ondrej Haľama
školské 3 Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 Jakub Janičina
školské 3 Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 Nina Viršíková
školské 3 Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 Samuel Michalík
školské 3 Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 Jana Bordováčová
školské 3 Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 Adam Hudec
školské 3 Geografia Olympiáda Prima 2016/17 Roman Žitňanský
školské 3 Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 Tomáš Laczky
školské 3 Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 Hubert Kowal
školské 3 História Olympiáda - kategória C1 2015/16 David Kekeši
školské 3 História Olympiáda - kategória D1 2015/16 Jozef Maroš Bednárik
školské 3 História Olympiáda - kategória E1 2015/16 Kristína Galková
školské 3 História Olympiáda - kategória F1 2015/16 Matej Zigo
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 Adam Zich
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 Emma Kiliánová
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 Michaela Biacovská
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 Martin Rožka, Jerguš Čermák
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 Richard N. Ch. Schindler
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 Michal Barna
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Samuel Kohutiar
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 Martin Prievalský
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Adam Msolly
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Martin Rožka
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Jakub Hantabál
školské 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Simona Petrová
školské 3 Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 Ema Somolányová
školské 3 Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 Monika Janesová
školské 3 Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 Sára Lovecká
školské 3 Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 Adam Rosipal
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 Paulína Gajdošová
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 Šimon Benjamín Špányi
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Barbora Janáková
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 Matej Novosad
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Barbora Barančíková
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Eva Kelešiová
školské 3 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 Barbora Marcineková
školské 3 Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 Samuel Kohutiar
školské 3 Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 Petra Koňakovská
školské 3 Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 Sára Lovecká
školské 3 Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 Matej Ušák
školské 3 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 Richard N.Ch. Schindler
školské 3 Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 Marek Horanský
školské 3 Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 Michaela Biacovská
školské 3 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 Oskar Frešo
školské 3 Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 Adam Válek
školské 3 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 Tilia Brix
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 Paulína Tomášiková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 Alexandra Barančíková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-poézia 2014/15 Lukáš Krásny
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 Barbora Janáková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 Jana Sadovská
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 Alžbeta Katonová
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 Radovan Valentín
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 Liliana Hnatová
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - poézia 2015/16 Alexandra Barančíková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 Oliver Šoltys
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 Tereza Smetanová
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 Lucia Iffková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 Adam Kuruc
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 Jindřich Láznička
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 Samuel Šulovský
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 Emma Killiánová
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 Alfréd Brix
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza IV.k 2016/17 Eva Kelešiová
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 Matej Šimon Hantabál
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 Tilia Brix
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 Matej Donoval
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 Adam Kuruc
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 Štefan Dojčer
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 Mia Armitage
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 Karolína Derdáková
školské 3 Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 Adam Kišac
školské 3 Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 Adrián Hegeduš
školské 3 Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 Jakub Barát
školské 3 Španielsky jazyk - kategória B Olympiáda 2015/16 Katarína Šmigová
školské 3 Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 Benjamín Špányi
školské 3 Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 Christian Hollósy
školské 3 Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 Marek Dubašák
školské 3 Šport Olympijské luky 2010/11 Martin Dubašák
školské 3 Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 Barbora Kováčová
školské 3 Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 Michal Petrovič
školské 3 Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 Samuel Kordoš
školské 3 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 Sekunda A
školské 3 Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 Septima B
školské 3 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 Filip Šebest
školské 3 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 Dávid Civín
školské 3 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 Filip Šebest
školské 3 Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 Johanka Brezovská
školské 4 Biológia olympiáda 2012/13 Šimon Benjamín Špányi
školské 9 Matematika Klokan-Viedeň 2012/13 Ema Mária Gazdíková
školské 13*
postup do ďalšieho kola
Informatika Imagine Logo Cup 2008/09 Barbora Kováčová
školské 16 Informatika Imagine Cup 2005/06 Dávid Dutko
školské 17*
postup do ďalšieho kola
Informatika Imagine Logo Cup 2008/09 Alexandra Žilková
školské 20 Informatika Imagine Cup 2006/07 Viktor Mada
školské 20 Informatika Imagine Cup 2006/07 Ivan Mašán
školské 28*
postup do ďalšieho kola
Informatika Imagine Logo Cup 2008/09 Miron Zelina
školské cena za najlepší test Slovenský jazyk Olympiáda 2011/12 Jakub Hluško
školské 1 Anglický jazyk Rétorická súťaž BrainStoring 2010/11 Lucia Kramárová
školské 1 Anglický jazyk Rétorická súťaž BrainStoring 2010/11 Andrej Šulek
školské 1 Biológia Olympiáda Botanika 2010/11 Jerguš Stručka
školské 1 Biológia Olympiáda Geológia 2010/11 Martin Holický
školské 1 Biológia Olympiáda Zoológia 2010/11 Martin Vargic
školské 2 Biológia Olympiáda Zoológia 2010/11 Martin Prievalský
školské (postup v kategóriách) 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 Chris Koiš, Jakub Hantabál, Benjamín Špányi,Ema Mária Gazdíková, Michal Moravčík
domáce 1*
postup do ďalšieho kola
Informatika Palma Junior kategória Expert 2008/09 Barbora Kováčová
Alexandra Žilková
1 poézia okresné
? 1 Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 Dávid Dutko
? 1 Matematika Pikopretek 2004/05 Sekunda (tím)
? 1 Matematika Pikopretek – kategória 5. ročník 2008/09 Jakub Kojda
Dávid Debnár
Oskar Madro
Cyril Eštok
? 1 Matematika Pikopretek – kategória 5. ročník 2007/08 Adam Šolc
Dominik Oravec
Dominik Hollý
Samuel Mladý
("Červení zelenáči")
? 1 Matematika Pikopretek – kategória 7. ročník 2005/06 Dominik Csiba
Mária Šormanová
Juraj Páleník
Matej Večerík
? 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2004/05 Andrej Pacher
? 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2004/05 Petra Kubincová
? 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2007/08 Slavomíra Heželyová
? 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2004/05 Tomáš Belan
? 1 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 Michael Kasarda
? 2 Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 Timotej Kovačič
? 2 Geografia Geografická olympiáda – kategória I 2007/08 Samuel Mladý
? 2 Matematika Pikopretek 2004/05 Sekunda (tím)
? 2 Matematika Pikopretek – kategória 6. ročník 2005/06 Michal Brichta
Matej Čambal
Timotej Kovačič
Martin Stuchlík
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2006/07 Ján-Michael Kormaník
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2006/07 Marek Máčalka
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2004/05 Slavomíra Heželyová
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2007/08 Michal Formánek
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2006/07 Michael Kasarda
? 2 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 Mineta Jurášková
? 2 Telesná výchova CocaCola Cup – futbalový turnaj 2005/06
? 2 Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 2005/06 Blue Hawks (tím)
? 3 Matematika Pikopretek – kategória 5. ročník 2005/06 Šimon Behna
Matej Ušák
Martin Vereš
Gabriel Zorkócy
? 3 Slovenský jazyk a literatúra Číta každý žiak 2004/05 Dominika Hranická
? 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 Filip Lastovka
? 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2004/05 Viktor Mada
? 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2007/08 Slavomíra Heželyová
? 3 Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 Kristína Jablonická
? 4 Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 Michaela Belanová
? 4 Matematika Pikopretek 2004/05 Tercia (tím)
? 4 Matematika Pikopretek – kategória 6. ročník 2007/08 Monika Tomeková
Lucia Znášiková
Marcel Rebro
Alexandra Žilková
("A-Sport Team")
? 5 Matematika Pikopretek – kategória 7. ročník 2007/08 Lukáš Šteis
Ján-Michael Kormaník
Zuzana Kvetková
Gabriel Zorkócy
("Kanalizácia s.r.o.")
? 5 Telesná výchova Florbalová liga – kategória U15 2005/06 Blue Hawks (tím)
? 6 Matematika Pikopretek 2004/05 Príma (tím)
? 8 Matematika Pikopretek 2004/05 Kvarta (tím)
? 8 Matematika Pikopretek 2004/05 Tercia (tím)
? 10 Matematika Pikopretek 2004/05 Príma (tím)
? cena poroty Slovenský jazyk a literatúra Kráľove Šahy 2005/06 Lucia Kramárová
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 Martin Dubašák
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 Martin Holický
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 Martin Vargic
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 Monika Grejtáková
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 Slavomíra Heželyová
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 Petra Kubincová
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2007/08 Dominik Kopcsay
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2006/07 Martin Stuchlík
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 Jakub Slaninka
? čestné uznanie Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 Filip Vytřísal
*
diplom za Najlepší herecký výkon získala naša skupina – mix detí z Prímy A, B, C
Anglický jazyk Desiaty ročník anglického divadelného festivalu v Nitre 2008/09
*
práca Sabíny Žiakovej bola vyhodnotená medzi 10% najlepšími spomedzi 2000 prekladov
Anglický jazyk Súťaž o preklad EÚ z angličtiny do slovenčiny 2008/09 Sabína Žiaková
*
príspevok bol odvysielaný v Slovenskom rozhlase 21.12.
Slovenský jazyk a literatúra Vianočný projekt 2008/09 Michal Durdovanský
Fyzika Deň fyziky – predvádzanie pokusov 2004/05 Michael Kasarda
Zoran Hadzhiivanov
Emil Smoliga
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05 Dominika Celecová
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05 Andrej Galád
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05 Tomáš Lukáč
1 reprezentácia Bratislavy ocenenie primátorom celoslovenské 2011/12 Jakub Hantabál
1 reprezentácia Bratislavy ocenenie primátorom celoslovenské 2011/12 Peter Ralbovský
bratislavské 1 Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 Johana Eva Brezovská
bratislavské 1 Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 Lucia Kramárová
bratislavské 1 Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 Andrej Šulek
bratislavské 1 Iné Debatná súťaž 2012/13 N. Marcineková, L. Mihoková, S. Lovecká
bratislavské 1 Iné Debatná súťaž 2012/13 M. Miškuf, K. Ondriašová, J. Privits
bratislavské 1 Iné Debatná súťaž 2012/13 A. Hudec, V. Mihok, A. Uraz
bratislavské 1 Matematika MATBOJ 2011/12 Michal Horanský, Miroslav Macko, Erik Řehulka, Jakub Pravda
bratislavské 1 Matematika Pikopretek 2013/14 Marcel Petrík, Daniel Korec, Robert Popelka, Matej Sedlár
bratislavské 1 Matematika Pikopretek 2013/14 Robert Popelka
bratislavské 1 Slovenský jazyk a literatúra Bratislava, moje mesto 2013/14 Ivana Kravárová
bratislavské 1 Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 Magdaléna Spustová
bratislavské 1 Šport Atletika - beh na 600m 2012/13 Adam Śolc
bratislavské 1 Šport Račianska veža-šach 2012/13 Peter Kravár
bratislavské 1 Šport šachový turnsj družstiev 2010/11 Dominik Csiba
bratislavské 1 Šport šachový turnsj družstiev 2010/11 Andrej Solár
bratislavské 2 Matematika Pikopretek kategória 8 2011/12 skupina Destilátor
bratislavské 2 Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 Samuel Mladý
bratislavské 2 Šport Atletika - beh na 600m 2012/13 Adam Gajdoš
bratislavské 2 Šport Račianska veža-šach 2012/13 Miroslav Macko
bratislavské 3 Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 Theo Quam
bratislavské 3 Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 Alex Fleško
bratislavské 3 Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 Maroš Kovaľ
bratislavské 4 Fyzika Náboj 2013/14 Nick Chapman, Peter Ralbovský, Paulína Smolárová, Arthur Petráš
bratislavské 5 Matematika Pikopretek kategória 7 2011/12 skupina MnožinaJožka Kukuricúdura
bratislavské ocenenie Iné Ružinovská Ekologická Fotografia 2014 2013/14 Marián Valovič
bratislavské postup do celoštátneho kola Iné AMFO 2014 2013/14 Marián Valovič
bratislavské 2 Matematika Pikopretek Piataci 2010/11 Jakub Hluško, Michal Mráz, Lívia Mihoková, Pavlína Tomášiková
bratislavské 2 Matematika Pikopretek Tercia 2010/11 Jakub Kojda, Oskar Madro, Cyril Eštok, David Debnár
bratislavské 3 Matematika Pikopretek Kvarta 2010/11 Samuel Mladý, Maroš Kovaľ, Adam Šolc, Jakub Ušák
bratislavské 5 Matematika Pikopretek Sekunda 2010/11 Alex Fleško, Michal Petrovič, Tomáš Lastovka, Martin Čermák
československé 5 Fyzika Fyziklání 2013/14 Karolína Šromeková, Jerguš Stručka, Martin Gažo
československé 13 Fyzika Fyziklání 2013/14 Alžbeta Kurdelová, Irenka Bačinská, Adrián Pieš, Barbora Kováčová, Arthur Petráš
československé A 8 Fyzika Fyziklání 2012/13 Alžbeta Kurdelová, Jerguš Stručka, Michaela Šandalová
československé A 11 Fyzika Fyziklání 2012/13 Natália Tokárová, Barbora Kováčová, Irena Bačinská, Kamila Součková, Karolína Šromeková
Európske úspešná reprezentácia Veda Symposium des Sciences des Ecoles Européennes 2013 2012/13 Petra Peterková
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Oskar Lelko
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Theodore Quam
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Samuel Šuľovský
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda anglofónni 2010/11 Natália Tóthová
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda anglofónni Kvinta-Sexta 2011/12 Theodore Quam
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 Samuel Šuľovský
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 Kamila Součková
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2010/11 Barbora Winczerová
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda Príma-Sekunda 2011/12 Samuel Šuľovský
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2011/12 Michaela Belanová
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2010/11 Matej Hlavatý
obvodné 1 Anglický jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2011/12 Johana Eva Brezovská
obvodné 1 Biológia Olympiáda C 2013/14 Christian Hollósy
obvodné 1 Biológia olympiáda E 2012/13 Jakub Stolárik
obvodné 1 Biológia Olympiáda E 2017/18 Čermáková Adela
obvodné 1 Biológia Olympiáda - kategória D 2015/16 Adela Čermáková
obvodné 1 Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 Nina Marcineková
obvodné 1 Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 Nina Marcineková
obvodné 1 Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 Jakub Barát
obvodné 1 Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 Adam Harušinec
obvodné 1 Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 Jakub Barát
obvodné 1 Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 Martin Čulen
obvodné 1 Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 Jakub Kojda
obvodné 1 Fyzika Olympiáda kategória F 2011/12 Martin Čulen
obvodné 1 Geografia Olympiáda H 2012/13 Marek Gdovec
obvodné 1 Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 Erik Řehulka
obvodné 1 Geografia Olympiáda kategória E 2010/11 Samuel Mladý
obvodné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 Martin Kollár
obvodné 1 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2009/10 Martin Prievalský
obvodné 1 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Peter Kravár
obvodné 1 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Miroslav Macko
obvodné 1 Matematika Olympiáda Z7 2012/13 Michal Mráz
obvodné 1 Matematika Pytagoriáda kategória P5 2011/12 Matej Vojtek
obvodné 1 Matematika Pytagoriáda P5 2012/13 Alex Uraz
obvodné 1 Matematika Pytagoriáda P6 2012/13 Michal Horanský
obvodné 1 Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 Jakub Hluško
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 Ema Mária Gazdíková
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 Lucia Jamrichová
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Robert Virsík
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 1C 2010/11 Nick Chapman
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2014/15 Šimon Benjamín Špányi
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2014/15 Ema Mária Gazdíková
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni 2010/11 Jakub Lutter
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 Michaela Biacovská
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 Róbert Virsik
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2011/12 Ema Mária Gazdíková
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2010/11 Lucia Stovíčková
obvodné 1 Nemecký jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2010/11 Ema Mária Gazdíková
obvodné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2013/14 Peter Balko
obvodné 1 Slovenský jazyk Olympiáda 2011/12 Stela Brix
obvodné 1 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 Lukáš Gbelský
obvodné 1 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 Eva Kelešiová
obvodné 1 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Pavlína Tomášiková
obvodné 1 Šport Stolný tenis 2011/12 Tomáš Lintner
obvodné 1 Šport Stolný tenis 2010/11 David Civín, Adrián Pieš, Tomáš Lintner, Dominik Hollý
obvodné 1 Šport Stolný tenis Prima 2012/13 Miroslav Macko
obvodné 2 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Michal Moravčík
obvodné 2 Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 Natália Tóthová
obvodné 2 Anglický jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2011/12 Dorota Dutková
obvodné 2 Biológia Olympiáda C 2013/14 David Szabó
obvodné 2 Biológia olympiáda E 2012/13 Katarína Čulenová
obvodné 2 Biológia Olympiáda E 2017/18 Jurášová Terezka
obvodné 2 Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 Jakub Stolárik
obvodné 2 Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 Martin Čermák
obvodné 2 Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 Robert Virsik
obvodné 2 Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 Martin Čermák
obvodné 2 Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 Ondrej Haľama
obvodné 2 Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 Samuel Harvan
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 Nick Chapman
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 Peter Ralbovský
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória F 2011/12 Michal Petrovič
obvodné 2 Geografia Olympiáda E 2012/13 Michal Petrovič
obvodné 2 Geografia Olympiáda G 2012/13 Alan Laifer
obvodné 2 Geografia Olympiáda - kategória C 2015/16 Patrik Fabiánek
obvodné 2 Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 Marek Gdovec
obvodné 2 Geografia Olympiáda kategória F 2010/11 Oskar Madro
obvodné 2 Geografia Olympiáda kategória G 2010/11 Michal Petrovič
obvodné 2 Geografia Olympiáda kategória H 2010/11 Marek Horanský
obvodné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 Filip Jakab
obvodné 2 Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 Filip Janák
obvodné 2 Matematika Olympiáda Z7 2012/13 Jakub Hluško
obvodné 2 Matematika Pytagoriáda – kategória Z5 2009/10 Jakub Čatloš
obvodné 2 Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 Michal Mráz
obvodné 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Alan Laifer
obvodné 2 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 David Schun
obvodné 2 Slovenský jazyk Európa v škole 2012/13 Sára Lovecká
obvodné 2 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2013/14 Matej Benčík
obvodné 2 Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2012/13 Alex Uraz
obvodné 2 Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 2016/17 Lukáš Krásny
obvodné 2 Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 - básne 2016/17 Benjamín Kopcsay
obvodné 2 Šport Stolný tenis 2014/15 Peter Macko, Miroslav Macko, Dominik Hollý
obvodné 2 Šport Stolný tenis 2011/12 Dominik Hollý
obvodné 2 Šport Stolný tenis Sexta 2012/13 Dominik Hollý
obvodné 3 Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 Valentína Hučková
obvodné 3 Anglický jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2010/11 Matej Ščepán
obvodné 3 Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 Katarína Čulenová
obvodné 3 Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 Marek Horanský
obvodné 3 Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 Alex Fleško
obvodné 3 Geografia Olympiáda F 2012/13 Filip Jakab
obvodné 3 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Barbora Barančíková
obvodné 3 Matematika Olympiáda Z8 2012/13 Filip Jakab
obvodné 3 Matematika Pytagoriáda kategória P5 2011/12 Marek Gdovec
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 Martin Vitáloš
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2014/15 Chris Koiš
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2014/15 Jakub Hantabál
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 Matúš Hladký
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 Samuel Macháč
obvodné 3 Nemecký jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2010/11 Lucia Jamrichová
obvodné 3 Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 - básne 2016/17 Miroslav Kozolka
obvodné 3 Španielsky jazyk Olympiáda 2013/14 Tomáš Lastovka
obvodné 3 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Filip Varhaník, Andrej Šulek, Jakub Gašpar
obvodné 3 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Lucia Kramárová
obvodné 3 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Sofia šuleková, Lívia Mihoková, Pavlína Tomášiková
obvodné 3 Šport Cezpoľný beh-1.kategória-družstvo žiačok 2011/12 Magdaléna Spustová, Natália Gajdošová, Barbora Lukáčová
obvodné 3 Šport Jednota Cup 2011/12 Maroš Kovaľ, Samuel Mladý, Jakub Ušák, Jakub Nagy, Matúš Lavko, Adam Šolc, Viiliam Húsenica
obvodné 3 Šport Stolný tenis 2011/12 Miroslav Macko
obvodné 4 Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 Andrea Tóthová
obvodné 4 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Jakub Gašpar
obvodné 4 Šport Stolný tenis Prima 2012/13 Peter Macko
obvodné 5 Geografia Olympiáda I 2012/13 Tomáš Šimek
obvodné 5 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Daniel Adamčík
obvodné 5 Matematika Olympiáda Z7 2012/13 Matej Krásny
obvodné 5 Matematika Olympiáda Z7 2012/13 Jakub Stolárik
obvodné 6 Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 Jakub Hluško
obvodné 6 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Natália Komorníková
obvodné 7 Biológia olympiáda E 2012/13 Jakub Hantabál
obvodné 7 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Jakub Pravda
obvodné 7 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Magdaléna Spustová
obvodné 7 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Andrej Šulek
obvodné 8 Matematika Olympiáda Z6 2012/13 Michal Horanský
obvodné 8 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Filip Varhaník
obvodné 9 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Natália Gajdošová
obvodné 10 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Maroš Kovaľ
obvodné 10 Šport Cezpoľný beh-1.kategória-družstvo žiakov 2011/12 Maroš Kovaľ, Adam Šolc, Samuel Mladý
obvodné 11 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Barbora Lukáčová
obvodné 11 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Sofia Šuleková
obvodné 12 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Adam Šolc
obvodné 16 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Samuel Mladý
obvodné 23 Šport Cezpoľný beh 2011/12 Lívia Mihóková
obvodné postup do krajského kola Geografia Olympiáda 2014/15 Marek Horanský
Adrián Hegeduš
Šimon Benjamín Špányi, Adam Šolc, Samuel Mladý, Adam Harušinec
obvodné 1 Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 Jakub Kojda
obvodné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín mladší 2010/11 Jakub Hantabál
obvodné 1 Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín starší 2010/11 Ema Mária Gazdíková
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória E 2010/11 Miron Zelina
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 Oskar Madro
obvodné 2 Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 Peter Ralbovský
obvodné 2 Telesná výchova Vybíjaná 2010/11 Marika Kostická, Viktória Žilková, Simona Petrová, Andrea Tóthová, Paulína Gajdošová, Barbora Lukáčová, Sára Betinová, Paula Straková, Lia Lovecká, Laura Machačková, Kika Ščasná
obvodné 3 Fyzika Olympiáda kategória E 2010/11 Stanislav Ďuriš
obvodné 4 Fyzika Olympiáda kategória E 2010/11 Martin Holický
regionálne 2 Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2012/13 Kamila Součková, Natália Tokárová, Karolína Šromeková, Jerguš Stručka
regionálne zlaté Hudobná výchova štvorručná hra na klavíri Žilina 2012/13 Katarína Šmigová, Lukáš Rajnoha
regionálne zlaté pásmo Hudobná výchova klavír - štvorručná hra 2011/12 Katarína Šmigová
slovenské úspešný účastník Šport detská florbalová liga 2013/14 Michal Petrovič
turnaj dvojíc stredných škôl 2 Šport Šach 2011/12 Miroslav Macko, Peter Kravár
výberové 2 Slovenský jazyk a literatúra Beniakove Chynorany - Slovenský festival poézie 2014/15 Katarína Šmigová

Spolu 2531 úspechov.