logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov

Jerguš Greššák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. beta 2011/12 celoslovenské 15

Mária Šormanová, Matej Večerík, Juraj Pálenik, Dominik Csiba, Michal Talába

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj FKS Seniori 2010/11 celoslovenské 2

Martin Tomeš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 7 2016/17 celoslovenské 1

Matúš Majer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda 2013/14 okresné 3

Nina Viršíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 školské 1

Tomáš Lintner, Dominik Hollý, Miroslav Macko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis 2011/12 krajské 3

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Desiaty ročník anglického divadelného festivalu v Nitre 2008/09 *
diplom za Najlepší herecký výkon získala naša skupina – mix detí z Prímy A, B, C
Iné Deň bezpečného internetu 2008/09 okresné *
naši Terciáni a Sekundáni sa úspešne zúčastnili súťaže a podujatia v Poluse a vyhrali pekné ceny
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2005/06 celoslovenské čestné uznanie pre školu*
Telesná výchova CocaCola Cup – futbalový turnaj 2005/06 ? 2
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 2006/07 krajské 3*
Jakub Páleník bol vyhodnotený ako najproduktívnejší hráč ligy
Telesná výchova Florbal – Slovak Open 2007 2006/07 celoslovenské 5-8
Telesná výchova Florbal – Stupava Cup 2006 2006/07 celoslovenské 18
Telesná výchova Florbal – turnaj štyroch o najlepšie florbalové vysvedčenie 2006/07 krajské 2

Sekunda A

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 školské 3

Tercia A

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 školské 1

Septima A1

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 školské 1

Daniel Adamčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné EXPERT 2013/14 celoslovenské 21
Matematika Olympiáda 2011/12 okresné 8
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 5

Čermáková Adela

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda E 2017/18 obvodné 1
Fyzika Olympiáda kat.E 2016/17 okresné 2

Maximilián Ágh

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 školské 1

Taner Akbuluto

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 školské 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 okresné 3
Nemecký Jazyk Olympiáda 1C 2016/17 školské 1

Chudíc Alex

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 7

Tomáš Ambros

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2008/09 okresné 3

Martin Jakub Arbet

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 školské 1

Filip Šebest
Erik Janes
Šimon Harant
Dominika Hranická
(Martin Jakub Arbet)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória kvarta 2005/06 celoslovenské 1

Livia Armitage

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza + 2014/15 okresné 1

Lívia Armitage

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 školské 1

Mia Armitage

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza + 2014/15 okresné 2
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 školské 1

kvarta A, kvarta B

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra KOMPARO 2017/18 celoslovenské 1

Kvinta B

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 školské 2

Septima B

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – starší 2008/09 školské 3

Tercia B

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Mikulášsky futbalový turnaj – mladší 2008/09 školské 2

Nina Bacharová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda D 2017/18 školské 2

Jozef Bachniček

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 školské 1

Matej Bachniček

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z5 2017/18 okresné 1
Matematika Olympiáda Z5 2016/17 okresné 1
Matematika Pytagoriáda - P3 2015/16 okresné 1
Matematika Pytagoriáda P5 2017/18 okresné 1

Jozef Bachníček

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda Prima 2016/17 školské 1

Matej Bachníček

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda G 2017/18 školské 3

Jozef Bachnička

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda E 2017/18 okresné 3
Dejepis Olympiáda E 2017/18 školské 1

Irena Bačinská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS-beta zima 2013/14 celoslovenské 39
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 celoslovenské 38
Matematika Olympiáda 2013/14 celoslovenské 11 tretie najlepšie dievča

Ench Badral Ench Bajar

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 okresné 4-6

Viktor Balan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika BALTIE 2014 2013/14 medzinárodné 14
Informatika BALTIE 2014 2013/14 medzinárodné 14
Informatika Genius Logicus 2013/14 medzinárodné úspešný účastník

Peter Balko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2013/14 obvodné 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 1

Jakub Hranický, Jakub Lupták, Matej Miškuf, Radovan Balog

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 celoslovenské 4

Radovan Balog

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Essay Competition 2013/14 celoslovenské užší výber
Anglický jazyk Olympiáda 2C1 2013/14 školské 1

Tomáš Baran

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2004/05 okresné 4

Alexandra Barančíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - poézia 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, kat. III - poézia 2017/18 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2017/18 celoslovenské 3

Barbora Barančíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika olympiáda 2013/14 okresné 1
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 3
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 okresné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2016/17 krajské 1
Španielsky jazyk Olympiáda B 2013/14 školské 2

David Kekeší, Barbora Barančíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 15

Jakub Barát

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda B 2013/14 krajské úspešný riešiteľ
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2009/10 okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Dejepis olympiáda 2012/13 krajské 2
Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 obvodné 1
Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 obvodné 1
Dejepis Olympiáda kategória Sekunda 2010/11 okresné 2
Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 celoslovenské 13
Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 školské 3

Michal Petrovič
Martin Čermák
Dalimír Wiederman
Jakub Koledzai
Matej Benčík
Andrej Getlik
Martin Marek
Janka Marťáková
Alex Fleško
Jakub Barát

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Olympiáda nadaných žiakov v Leviciach 2009/10 celoslovenské 1

Michal Barna

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 školské 3

Sophia Bažíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet III 2016/17 celoslovenské 1

Ján-Michael Kormaník
Adrián Pieš
Marek Dubašák
Dávid Schun
Barbora Kováčová
("SAP White Bears")

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika First Lego League 2009 Slovensko 2009/10 krajské 3
Informatika First Lego League 2009 Slovensko – kategória Robot Game a Tímová práca 2009/10 krajské 2

Ján-Michael Kormaník
Michal Hagovský
Marek Dubašák
Dávid Schun
Barbora Kováčová
("SAP White Bears")

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika First Lego League 2008 Slovensko 2008/09 celoslovenské 1*
víťazi v kategóriách: RobotGame, Najlepšia tímová práca, 3. miesto v kategórii: Najlepšia prezentácia

Barbora Hollá
Ladislav Pápay
Simona Sabová
Rastislav Tisovčík
Andrej Bebjak

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – seniori 2008/09 celoslovenské 14

Michal Bednár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 2

Jozef Maroš Bednárik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
História Olympiáda - kategória D1 2015/16 školské 3

Iveta Bednáriková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy 2006/07 krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Mgr. Ivete Bednárikovej za výsledky práce s mládežou, ktorá dôstojne reprezentuje hlavné mesto SR Bratislavu od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy

Daniel Belan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2014/15 krajské 2
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2014/15 okresné 1
Informatika PRASK 2014/15 celoslovenské 21
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika MAKS 2013/14 krajské 24.-25.

M. Petrík, R. Popelka, K. Čabala, D. Belan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2012/13 celoslovenské 2

Tomáš Belan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 okresné 2
Informatika CEOI – – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike 2009/10 medzinárodné strieborná medaila
Informatika CEOI – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike 2008/09 medzinárodné bronzová medaila
Informatika Imagine Cup 2006/07 medzinárodné 1
Informatika Imagine Cup 2006/07 školské 1
Informatika Imagine Cup 2005/06 celoslovenské 1
Informatika Imagine Cup 2005/06 školské 1
Informatika Imagine Cup 2004/05 celoslovenské 1
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2009/10 celosvetové strieborná medaila
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2008/09 celosvetové strieborná medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2008/09 celoslovenské 2
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2007/08 celoslovenské 2
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2008/09 celoslovenské 17
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2007/08 celoslovenské 8
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2009/10 celoslovenské 1
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 celoslovenské 2
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 krajské 3
Informatika Zenit – kategória A 2009/10 celoslovenské 1
Informatika Zenit – kategória A 2009/10 krajské 1
Informatika Zenit – kategória A 2008/09 krajské 1
Informatika Zenit – kategória B 2007/08 celoslovenské 1
Informatika Zenit – kategória B 2007/08 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Informatika Zenit – kategória B 2006/07 krajské 1
Informatika Zenit – kategória B 2004/05 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 krajské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2006/07 krajské 6
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 18
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 celoslovenské 15*
postup na MEMO – Stredoeurópsku Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 celoslovenské 20
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 krajské 10
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2007/08 krajské 10
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2006/07 krajské 11
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2005/06 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2005/06 okresné 1
Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda 2009/10 medzinárodné zlatá medaila
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2005/06 celoslovenské 8
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2005/06 celoslovenské 9
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2004/05 ? 1

Michaela Belanová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2011/12 celoslovenské 1
Anglický jazyk Olympiáda 2011/12 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2011/12 obvodné 1
Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 ? 4
Matematika KMS letná časť - beta 2010/11 celoslovenské 44
Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 celoslovenské 41
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2008/09 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 krajské 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2008/09 krajské 7
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2004/05 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2005/06 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2007/08 okresné 5
Matematika Olympiáda - A 2010/11 krajské 29
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2007/08 celoslovenské 6
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2007/08 celoslovenské 12
Matematika Pikomat – kategória P 2004/05 celoslovenské 2
Matematika Pikomat – kategória sekunda 2005/06 celoslovenské 7
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2006/07 celoslovenské 3
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2006/07 celoslovenské 4

Erika Belicová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 3
Nemecký jazyk Jazykový kvet III+ 2014/15 celoslovenské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória+: vlastná tvorba 2015/16 krajské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III+. kategória: vlastná tvorba 2015/16 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III+ 2014/15 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 celoštátne 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2C 2015/16 školské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Škultétyho rečňovanky 2015/16 celoslovenské 1
Šport Cezpoľný beh žiakov SŠ 2014/15 okresné 3

Matej Benčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 školské 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 školské 2
Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 celoslovenské 20
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 4
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2013/14 obvodné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 krajské 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 okresné 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 2

Štefan Benčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda 2008/09 krajské 4
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 14
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 9
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória B 2008/09 krajské 2*
postup do ďalšieho kola

Jakub Benčo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda G 2017/18 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, kat. II - próza 2017/18 okresné 1

Katarína Benešová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta 2012/13 celoslovenské 23

Samuel Benko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória D 2009/10 okresné 2*
postup do ďalšieho kola

Michal Jurica
Adrián Cruz
Pieš
Samuel Bodík
Tomáš Baran
Michal Brichta
Roman Sklenica
Matej Ušák
Igor Pakan
Filip Petrek
Matej Čambal
Matúš Malík
Maximilián Beták

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Futbal – chlapci 2009/10 okresné 5

Filip Petrek
Gabriel Zorkócy
Ivan Mašán
Andrej Tóth
(Šimon Betina)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2005/06 celoslovenské 1

Stanislav Bezák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória F 2016/17 školské 2
História Olympiáda - kategória F1 2015/16 školské 2
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 25
Matematika Olympiáda Z7 2016/17 okresné 1

Michaela Biacovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 krajské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III+. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 celoslovenské 4
Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III 2014/15 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 3
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2012/13 školské 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 okresné 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Literárna súťaž: Studňa sa tajne s dažďom zhovára - Próza 2015/16 celoslovenské 1

Tamara Bindová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2E 2007/08 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta – germanofóni 2005/06 okresné 3

Mirka Birová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika-beh na 400m staršie 2010/11 celoslovenské 3

Miroslava Birová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 9
Telesná výchova Cezpoľný beh – mladšie žiačky 2009/10 okresné 2

Vladimír Bochnička

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Šach 2017/18 Okresné 1

Samuel Bodík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Šport Atletika-beh na 600m chlapci 2010/11 celoslovenské 4

Martin Bolvanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Spelling Bee 2013/14 školské 2

Jana Bordováčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 školské 3

Sebastian Bražina

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 školské 2

Sebastián Bražina

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 školské 3
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 školské 1

Johana Brezovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2011/12 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 1
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 okresné 3
Dejepis Olympiáda kategória Tercia 2010/11 okresné 4
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 6

Johana Eva Brezovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 bratislavské 1
Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 2
Anglický jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2011/12 obvodné 1

Johanka Brezovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 školské 3

Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Johana Eva Brezovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 celoslovenské 1

Michal Brichta

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Olympiáda ľudských práv 2009/10 krajské 24
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 celoslovenské čestné uznanie
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 60m 2005/06 okresné 2

Boris Brisuda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat – kategória príma 2007/08 celoslovenské 13

Alfréd Brix

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 školské 2

Stela Brix

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 10
Slovenský jazyk Olympiáda 2011/12 obvodné 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 školské 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 školské 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 5
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória 2008/09 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Svätoplukovo kráľovstvo ožíva (literárna súťaž) – poézia 2009/10 celoslovenské 1

Tilia Brix

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 školské 2
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 školské 3

Jozef Brňák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 okresné úspešný riešiteľ

Igor Bubeník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 3
Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 školské 2

Marek Buchman

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2009/10 celoslovenské 2*
postup na výberové sústredenie
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2008/09 celoslovenské 5
Chémia Chemická olympiáda – kategória A 2008/09 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 1
Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 1
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2006/07 krajské 1
Chémia Európska súťaž pre mladých vedcov 2008/09 medzinárodné *
Marek Buchman bol vybraný ako reprezentant slovenských mladých vedcov na medzinárodnú súťaž do Číny
Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2009/10 medzinárodné strieborná medaila
Chémia Festival vedy a techniky 2010/11 celoslovenské 1
Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda 2010/11 celosvetové strieborná medaila
Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda 2009/10 celosvetové strieborná medaila
Chémia Intel ISEF 2010 – medzinárodná súťaž mladých vedcov 2009/10 medzinárodné 2*
historicky najväčší úspech Slovenska v tejto súťaži
Chémia Medzinárodná súťaž v prírodných vedách 2008/09 medzinárodné bronzová medaila
Chémia Ocenenie prezidentom SR 2009/10 celoslovenské čestné uznanie*
ocenenie prezidentom SR za veľmi úspešnú reprezentáciu SR v zahraničí na súťažiach
Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 celoslovenské 3
Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 1
Chémia Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 1
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 okresné 2
Iné Festival vedy a techniky 2009 2009/10 celoslovenské *
držiteľ hlavnej ceny dekana PriFUK za najkvalitnejšiu vedeckú študentskú prácu
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 13
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 5
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 6
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 10
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 okresné 1

Katarína Burdová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 2

Benjamín Burian

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 okresné 5

Martin Bolvanský, Samuel Šulovský, Filip Petráš, Lívia Mihoková, Matúš Bytčánek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatná súťaž 2016/17 medzinárodné 1

Kristán Čabala

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda B 2017/18 krajské 2

Kristián Čabala

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2A 2017/18 okresné 31

Michaela Belanová
Dávid Dutko
Juraj Bunček
Matej Čambal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória tercia 2006/07 celoslovenské 4

Jakub Čatloš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória Z5 2009/10 obvodné 2

Dominika Celecová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia 2004/05 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Račianska Minimúza – kategória príma 2004/05 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05

Lívia Cerešnová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 školské 3

Adam Hudec, Jozef Číž, Marek Jankovič, Alan Laifer, Matúš Majer, Adrian Ďurči, Lívia Čerešňová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda Z 2017/18 okresné postup do kraja

Lívia Čerešňová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda - kat.C 2016/17 okresné 1
Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 krajské 1
Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 školské 1

Alex Fleško, Michal Petrovič, Tomáš Lastovka, Martin Čermák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek Sekunda 2010/11 bratislavské 5

Jerguš Čermák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda 2013/14 okresné 1
Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 školské 1
Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 školské 2
Geografia Olympiáda Príma 2013/14 školské 1
Matematika MAKS 2013/14 krajské 17.-20.
Matematika MAKS 9 2016/17 celoslovenské 1

Martin Čermák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Olympiáda 2011/12 celoslovenské 8
Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 školské 2
Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 obvodné 2
Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 školské 2
Dejepis Olympiáda kategória D 2011/12 obvodné 2
Dejepis Olympiáda kategória Sekunda 2010/11 okresné 1
Matematika Olympiáda kategória Z8 2011/12 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 3

Martin Čulen, Alex Fleško, Matej Benčík, Martin Čermák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MATBOJ 2012/13 celoslovenské 1

Martin Rožka, Jerguš Čermák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 školské 3

Adela Čermáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2017/18 okresné 2
Biológia Olympiáda 2017/18 školské 1
Biológia Olympiáda C 2017/18 krajské 3
Biológia Olympiáda C 2017/18 okresné 2
Biológia Olympiáda C 2017/18 školské 1
Biológia Olympiáda E 2017/18 celoslovenské 2
Biológia Olympiáda - kategória D 2015/16 obvodné 1
Biológia Olympiáda, kat.E/zoológia 2016/17 krajské 2
Biológia Olympiáda, kat.E/zoológia 2016/17 okresné 1
Náboženstvo Biblia očami detí 2013/14 celoslovenské 3

Cápayová Mária, Lívia Mihoková, Adela Čermáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Cezpoľný beh - družstvá 2018/19 okresné 1

Kristína Čevorová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 celoslovenské 21*
najlepšie umiestnené dievča :-)
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 krajské 10
Informatika Zenit – kategória A 2006/07 krajské 14
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 krajské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 37
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2005/06 celoslovenské 27
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 34
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 celoslovenské 25
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2004/05 krajské 8-10

Nick Chapman

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Olympiáda 2011/12 školské 1
Chémia olympiáda B 2013/14 krajské 12
Chémia olympiáda C 2013/14 krajské 2
Chémia Olympiáda DG 2012/13 školské 1
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 3
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 9
Fyzika Olympiáda D 2013/14 krajské 7
Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 obvodné 2
Informatika Zenit – kategória B 2013/14 krajské 5
Matematika Olympiáda B 2014/15 krajské 3
Matematika Olympiáda kategória Z8 2011/12 okresné 3
Matematika Olympiáda Z9 2012/13 okresné 3
Matematika Pangea 2014/15 celoslovenské 5
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 5
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 celoslovenské 3
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 1C 2012/13 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 1C 2010/11 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni mladší 2010/11 krajské 3
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 1C 2011/12 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až sekunda 2009/10 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 1C 2010/11 školské 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 celoslovenské 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 krajské 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 2C 2016/17 školské 1
Šport šach 2013/14 okresné 7

Oliver Chorvát

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 celoslovenské vyhodnotená esej
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2B 2006/07 krajské 4
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 krajské 6
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 okresné 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2006/07 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Informatika Zenit – kategória A 2006/07 krajské 11
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 15
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B 2006/07 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B 2006/07 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 celoslovenské 4
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2004/05 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2005/06 krajské 3
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2005/06 okresné 1

Michal Horanský, Miroslav Macko, Jakub Pravda, Alex Chudic

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj junior 2015 2015/16 celoslovenské 1

Michal Chudý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 školské 2

Alexander Chuguryan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z7 2014/15 okresné 1

Miroslav Cibuľa

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Olympiáda kat.D 2016/17 okresné 1

Gabriel Zorkócy
Andrej Tóth
Tibor Szikhart
Miroslav Cina

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória sekunda 2006/07 celoslovenské 1

Miroslav Cina

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2007/08 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 okresné 6
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 celoslovenské 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 celoslovenské 2

Dávid Civín

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 školské 3

Jozef Číž

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika KASIOPEA 2017/18 celoslovenské 2
Informatika Olympiáda A 2017/18 krajské 2
Informatika PALMA 2017/18 celoslovenské 2
Informatika PROFIT 2017/18 celoslovenské 1

Máška Hirgelová, Petra Kubincová, Milan Mitka, Utajený člen

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2010/11 celoslovenské 2

Dominik Csiba

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 okresné 2
Matematika KMS letná časť - beta 2010/11 celoslovenské 37
Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 celoslovenské 9
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2009/10 celoslovenské 8
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 celoslovenské 9
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2009/10 celoslovenské 17
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 celoslovenské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 celoslovenské 18*
postup na MEMO – Stredoeurópsku Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 9
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 7
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 6
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 1
Matematika Olympiáda - A 2010/11 krajské 13
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 2
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 5
Matematika Pikomat – kategória S 2004/05 celoslovenské 1
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2005/06 celoslovenské 1
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2005/06 celoslovenské 5
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 okresné 1
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2009/10 krajské *
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov 2005/06 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2005/06 celoslovenské 1
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2004/05 celoslovenské 5
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu 2007/08 celoslovenské 1
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2005/06 celoslovenské 4
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2004/05 celoslovenské 5
Šach Šachový turnaj 2007/08 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Šport šachový turnsj družstiev 2010/11 bratislavské 1

Peter Csiba

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória kvarta 2004/05 okresné 10
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike 2008/09 celosvetové bronzová medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2008/09 celoslovenské 7
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, letná časť 2007/08 celoslovenské 8
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2008/09 celoslovenské 8
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória O, zimná časť 2007/08 celoslovenské 26
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 celoslovenské 7
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2008/09 krajské 4
Informatika Zenit – kategória A 2008/09 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 10
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 celoslovenské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2007/08 celoslovenské 10
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 celoslovenské 13
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 celoslovenské 55
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 40
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama, letná časť 2008/09 celoslovenské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama, zimná časť 2008/09 celoslovenské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 celoslovenské 5*
postup na IMO – Medzinárodnú Matematickú Olympiádu
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2008/09 krajské 10
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 celoslovenské 12
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2007/08 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2006/07 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2005/06 krajské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 krajské 7-9
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné 1
Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda 2007/08 medzinárodné bronzová medaila
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov nad 15 rokov 2005/06 krajské 7
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov 2004/05 celoslovenské 4
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov 2004/05 celoslovenské 7

Jakub Barát
Nick Chapman
Martina Michalková
Martin Čulen

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2009/10 celoslovenské 2

Martin Čulen

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 1
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 3
Fyzika olympiáda D 2012/13 krajské 3
Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 obvodné 1
Fyzika Olympiáda kategória F 2011/12 obvodné 1
Matematika Olympiáda Z9 2012/13 okresné 1

Katarína Čulenová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2012/13 školské 2
Biológia olympiáda E 2012/13 obvodné 2
Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 3

Daniel Čvapek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Tereza Cvečková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Všetkovedko 2013/14 celoslovenské 6

Sára Lovecká, Nina Marcineková, Tereza Smetanová, Katarína Czaková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2014/15 okresné 1

Emma Danielová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 7

David Debnár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 3
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2011/12 školské 2

Dávid Debnár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Imagine Logo Cup 2010/11 celoslovenské 14

Jakub Kojda, Oskar Madro, Cyril Eštok, David Debnár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek Tercia 2010/11 bratislavské 2

Michal Rebro, Dávid Debnár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA 2014/15 celoslovenské 3

Nina Demčáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 4
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 krajské úspešný riešiteľ
Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória B 2010/11 školské 1

Karolína Derdáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 školské 3

skupina Destilátor

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek kategória 8 2011/12 bratislavské 2

Damián Dlhoš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda F 2017/18 školské 1

Filip Doba

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1C 2015/16 školské 2

Štefan Dojčer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 školské 3

Matej Donoval

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 školské 3

Samuel Dostál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 krajské 3*
postup do ďalšieho kola
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 1

Tereza Dostálová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získala cenu

Emília Drnáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2017/18 školské 3
Biológia Olympiáda C 2017/18 školské 3

Tomáš Droba

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika START FILM FEST Česká republika 2017/18 medzinárodné 1
Informatika Zlatá klapka - Krátky hraný film 15-19 r. 2017/18 celoslovenské 1

Marek Dubašák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 školské 3
Šport Olympijské luky 2010/11 školské 1

Martin Dubašák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 ? čestné uznanie
Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 školské 1
Šport Olympijské luky 2010/11 školské 3

Anetka Dudláková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Petra Ďuratná

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - zimná časť 2011/12 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 celoslovenské 23
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 krajské 5
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 okresné 3
Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória C 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 okresné 3

Adrián Ďurči

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda A 2017/18 krajské 4

Michal Durdovanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Korešpondenčný seminár FyzIQ 2004/05 celoslovenské 1-4
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 krajské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2005/06 krajské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2005/06 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Vianočný projekt 2008/09 *
príspevok bol odvysielaný v Slovenskom rozhlase 21.12.

Stanislav Ďuriš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2009/10 okresné 1
Fyzika Olympiáda kategória E 2010/11 obvodné 3
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 školské 2

Dávid Dutko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2008/09 okresné 1
Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2008/09 krajské 5
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2007/08 krajské 2
Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 ? 1
Informatika Imagine Cup 2005/06 celoslovenské 14
Informatika Imagine Cup 2005/06 školské 16
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2006/07 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2004/05 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2005/06 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2008/09 okresné 3

Michaela Belanová
Timotej Kovačič
Tereza Hollá
Dávid Dutko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória kvarta 2007/08 celoslovenské 5

Dorota Dutková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 školské 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2011/12 obvodné 2

Michal Szabados
Kristína Čevorová
Martin Godány
Emília Szabadosová
Peter Eliáš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – seniori 2006/07 celoslovenské 6*
v československom poradí 9. miesto

Benkovičová Adriana Elizabeth

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet II. PT 2017/18 krajské 2

Kiliánová Emma

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 krajské 2

Jakub Kojda
Dávid Debnár
Oskar Madro
Cyril Eštok

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek – kategória 5. ročník 2008/09 ? 1

Kelešiová Eva

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 krajské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 celoslovenské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 krajské 1

Patrik Fabiánek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda - kategória C 2015/16 okresné 2
Geografia Olympiáda - kategória C 2015/16 obvodné 2

Svetlana Farkašová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné SOČ 2013/14 krajské 1
Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 školské 1

Zora Feldsamová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 celoslovenské vyhodnotená esej
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2004/05 krajské 6
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2004/05 okresné 1

Jakub Andrej Filčák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.III 2018/19 celoslovenské 3

Jakub Filčák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Keď si vymýšľam 2017/18 celoslovenské 3

Ihring Walter, Janč Alex, Rosa Alex, Semančík Filip

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Stolný tenis 2016/17 okresné 1

Viktor Seč
Filip Režný
Milan Mitka
"Technológia výroby filmu"

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Stredoškolská odborná činnosť 2008/09 krajské 1*
postup do ďalšieho kola

Alex Fleško

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia olympiáda 2013/14 krajské 7
Chémia Olympiáda DG 2012/13 školské 2
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 5
Fyzika Olympiáda kategória E 2012/13 obvodné 3
Matematika Matematický klokan 2014/15 celoslovenské 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 školské 2
Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 bratislavské 3

Michal Formánek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 krajské 15
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 17
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 46
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 celoslovenské 40
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné úspešný riešiteľ
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2007/08 ? 2

Simona Sabová
Kristína Jablonická
Andrej Bebjak
Michal Formánek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2006/07 celoslovenské 24

Tomáš Belan
Tomáš Peitl
Erik Janes
Peter Csiba
Michal Formánek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – seniori 2008/09 celoslovenské 6

Slávka Fratričová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Logická olympiáda 2014/15 celoslovenské 3

Oskar Frešo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 školské 3

Roman Fučík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 1. kategória 2005/06 okresné 3

Martinková Andrea, Ščurka Gabriel

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III. PT 2017/18 krajské 3

Adam Gajdoš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika - beh na 600m 2012/13 bratislavské 2

Miroslava Birová
Lucia Znášiková
Natália Gajdošová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Cezpoľný beh – mladšie žiačky 2009/10 okresné 2

Natália Gajdošová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 17
Šport Atletika-beh na 800m mladšie 2010/11 celoslovenské 4
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 9
Telesná výchova Majstrovstvá v orientačnom behu – kategória jednotlivci 2009/10 okresné 3*
postup do ďalšieho kola

Paulína Gajdošová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória F 2008/09 okresné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín próza 2013/14 okresné 3
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 školské 2

Paulínka Gajdošová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2010/11 okresné 3

Andrej Galád

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05

Jakub Hluško, Miroslav Macko, Jakub Pravda, Richard Hamerlík, Matej Krásny, Rastislav Sihelský,Jaroslav Paška, Kristína Gáliková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Prírodné vedy Olympiáda metropol 2017/18 medzinárodné 3

Kristína Galková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 školské 2
História Olympiáda - kategória E1 2015/16 školské 3
Iné Všetkovedko 2013/14 celoslovenské 7
Ruský jazyk Olympiáda A2 2017/18 krajské 1
Ruský jazyk Olympiáda A2 2017/18 školské 1
Ruský jazyk Olympiáda A2 - vlastná tvorba 2017/18 celoslovenské 1
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2017/18 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda, kat. C 2017/18 krajské 3

Filip Varhaník, Andrej Šulek, Jakub Gašpar

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 3

Jakub Gašpar

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda 2013/14 okresné 3
Šport Atletika-beh na 800m najmladší 2010/11 celoslovenské 1
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 4

Ema Gazdíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – tercia až kvarta 2009/10 okresné 4
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2008/09 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – tercia až kvarta 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2010/11 krajské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola

Ema Mária Gazdíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2014/15 krajské 1
Matematika Klokan-Viedeň 2012/13 školské 9
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 11
Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2A 2011/12 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 celoslovenské 4
Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2014/15 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2014/15 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2011/12 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda Príma - Kvarta 2010/11 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2010/11 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2008/09 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2E 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín starší 2010/11 obvodné 1

Jerguš Stručka
Martin Gažo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2014/15 medzinárodné 1

Karolína Šromeková, Irena Bačinská, Barbora Kováčová, Alžbeta Kurdelová, Martin Gažo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj 2013/14 celoslovenské 1

Karolína Šromeková, Jerguš Stručka, Martin Gažo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2013/14 československé 5

Martin Gažo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda 2015/16 medzinárodné 2
Fyzika Olympiáda 2014/15 celoslovenské 3
Fyzika Olympiáda 2014/15 krajské 2
Fyzika Olympiáda A 2013/14 celoslovenské 12
Fyzika Olympiáda A 2013/14 krajské 3
Fyzika Olympiáda C 2013/14 krajské 1
Fyzika Olympiáda - kategória A 2015/16 krajské 1
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2013/14 celoslovenské úspešný riešiteľ
Informatika Zenit A 2015/16 krajské 9
Informatika Zenit – kategória B 2013/14 krajské 6
Matematika Matematický klokan 2014/15 celoslovenské 26

Peter Ralbovský a Martin Gažo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Palma 2013/14 celoslovenské 3

Lukáš Gbelský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 krajské 2
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 krajské 1
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 obvodné 1
Slovenský jazyk Šalliansky Maťko 2013/14 celoslovenské úspešná účasť

Marek Gdovec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda H 2012/13 obvodné 1
Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 školské 2
Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 obvodné 2
Geografia Olympiáda kategória H 2012/13 školské 1
Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 okresné 1
Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 školské 1
Matematika Pytagoriáda kategória P5 2011/12 obvodné 3

Michael Gejdoš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 školské 3
Informatika 48 Hours Film Project - krátky hraný film 2016/17 medzinárodné 2
Informatika European Cooperation Day Film Festival - krátky hraný film 2016/17 medzinárodné 2
Informatika Zlatá klapka - Najlepší moderátor spravodajstva a publicistiky 2016/17 celoslovenské 1

Andrej Getlík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport plavecké preteky Innsbruck 2013/14 medzinárodné 1

Martin Godány

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória A 2006/07 krajské 18
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 krajské 10
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 49
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 celoslovenské 39

Jakub Granec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda 2011/12 okresné 3

Maroš Kovaľ
Jakub Nagy
Jakub Giret
Miroslav Miko
Matúš Mikuš
Juraj Šramo
Ondrej Matuška
Tomáš Granec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Exelcup – florbal 2007/08 krajské 2
Telesná výchova Exelcup – florbal 2007/08 okresné 1

Gréta Grečmalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2009/10 krajské čestné uznanie
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 12
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 13

Monika Grejtáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 okresné 2
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 2
Slovenský jazyk Olympiáda zo SJL kategória A 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 krajské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 3. kategória 2007/08 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória 2006/07 okresné 4
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 ? čestné uznanie

Matej Večerík
Matej Hlavatý
Dominik Csiba
Andrej Solár
(Monika Grejtáková)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória tercia 2005/06 celoslovenské 1

Jerguš Greššák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike 2011/12 medzinárodné bronzová medaila
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 celoslovenské 16
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 celoslovenské 9
Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 celoslovenské 12
Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 krajské 1
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 celoslovenské 5
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 krajské 3
Informatika Palma 2012/13 celoslovenské 5
Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 krajské 6

Ladislav Pápay
Rastislav Tisovčík
Michal Ujbányai
Zoran Hadzhiivanov

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2006/07 celoslovenské 15

Zoran Hadzhiivanov

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské 3

Michal Hagovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 3

Katarína Hajdinová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 6
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 4
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 7

Ondrej Haľama

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2012/13 školské 2
Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 2
Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 školské 3

Oliver Halász

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória C 2012/13 školské 3

Jakub Hantabal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 školské 2

Matej Hantabal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 školské 1

Jakub Hantábal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 školské 2

Jakub Hantabál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 3
Biológia Olympiáda 2012/13 školské 3
Biológia olympiáda E 2012/13 obvodné 7
Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 školské 1
Hudobná výchova Klavír 20. a 21.storočia 2010/11 celoslovenské 1
Hudobná výchova Klavír 20. a 21.storočia 2010/11 celoslovenské najlepšia interpretácia skladby
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2014/15 obvodné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 3
reprezentácia Bratislavy ocenenie primátorom celoslovenské 2011/12 1
Ruský jazyk Jazykový kvet III 2016/17 celoslovenské 1
Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 celoslovenské 4
Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 krajské 1
Ruský jazyk Olympiáda B1 2017/18 školské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín mladší 2010/11 obvodné 1

Matej Šimon Hantabál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 školské 3

Hana Kalábová, Klaudia Klimeková, Matej Bachniček, Marek Hanula

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj 2017/18 krajské 1
Matematika Matboj 2017/18 krajské 1

Adam Hanzel

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 školské 2

Peter Ďuriš, Viktor Vaškanin, Tamara Lednárová, Adam Hanzel

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj Pikomat a Riešky 2015/16 celoslovenské 1

Šimon Harant

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 okresné 5

Adam Harušinec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 obvodné 1
Iné Projektová práca 2013/14 celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu
Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 celoslovenské 6
Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 krajské 3

Marek Horanský
Adrián Hegeduš
Šimon Benjamín Špányi, Adam Šolc, Samuel Mladý, Adam Harušinec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda 2014/15 obvodné postup do krajského kola

Samuel Harvan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória C 2015/16 krajské 3
Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 obvodné 2
Geografia Olympiáda 2013/14 okresné 1
Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 školské 2
Geografia Olympiáda kategória I 2011/12 školské 2
Geografia Olympiáda Sekunda 2013/14 školské 1
História Olympiáda - kategória C1 2015/16 školské 2

Matej Haverlík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2013/14 krajské 31.-33.
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 2
Matematika Riešky 2013/14 celoslovenské 7

Matej Haviernik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka 2013/14 celoslovenské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 školské 2

Adrián Hegeduš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 2
Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 školské 3

Ivana Heželyová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda kategória B 2010/11 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2009/10 krajské 10

Slavomíra Heželyová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2E 2006/07 krajské 5
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2006/07 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 krajské 12
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 8
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 ? čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2007/08 ? 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2007/08 ? 1
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2004/05 ? 2

Mária Hirgelová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 krajské 16

Zuzana Hladká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 školské 2
Geografia Olympiáda 2014/15 okresné 1
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 3
Matematika Olympiáda Z7 2016/17 okresné 3

Zuzka Hladká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 školské 3

Matúš Hladký

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Všetkovedko 2013/14 celoslovenské 7
Matematika Olympiáda Z8 2016/17 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 obvodné 3

Paulína Smolárová, Michael Gejdoš, Peter Onduš, Jaroslav Paška, Matúš Hladký

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Cena primátora Bratislvay 2017/18 krajské 1

Matej Hlavatý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2010/11 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2009/10 okresné 2
Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 2B 2010/11 školské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 4

Jakub Hluško

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 obvodné 6
Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 školské 2
Fyzika Olympiáda 2013/14 okresné 6
Fyzika Olympiáda E 2014/15 okresné 1
Fyzika UFO - letná časť 2014/15 celoslovenské 4
Iné Logická olympiáda 2013/14 školské 1
Informatika PRASK 2014/15 celoslovenské 14
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Olympiáda C 2014/15 krajské 12*
žiak kvarty
Matematika Olympiáda metropol 2017/18 medzinárodné 3
Matematika Olympiáda Z7 2012/13 obvodné 2
Matematika Olympiáda Z9 2014/15 krajské 1
Matematika Pangea 2014/15 celoslovenské 3
Matematika pytagoriáda 2013/14 celoslovenské 4
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 1
Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 okresné 6
Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 obvodné 1
Matematika Pytagoriáda P8 2013/14 okresné 1
Matematika Riešky 2013/14 celoslovenské 38
Slovenský jazyk Olympiáda 2011/12 školské cena za najlepší test
Španielsky jazyk Olympiáda C 2013/14 školské 2
Španielsky jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 školské 2

Liliana Hnatová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 školské 3

Liliana Hnátová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza IV.k 2016/17 školské 1

Zuzana Hodáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2E 2007/08 okresné 1*
postup do ďalšieho kola

Emil Hodál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kat.C 2016/17 okresné 2
Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 školské 2
História Olympiáda - kategória D1 2015/16 školské 2
Matematika MAKS 9 2016/17 celoslovenské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - próza 2015/16 školské 2

Emil Hodáľ

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 školské 3

Tereza Holá

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 školské 1

Pavol Holčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 okresné 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2004/05 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2004/05 okresné 1
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy 2006/07 krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Pavlovi Holčíkovi za úspešnú reprezentáciu hlavného mesta SR Bratislavy od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2C1 2007/08 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2C1 2007/08 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2004/05 okresné 1

Hana Holická

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 okresné 5
Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 školské 2
Geografia Olympiáda Kvarta 2013/14 školské 2

Jerguš Stručka, Martin Holický

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Festival vedy a techniky 2013/14 krajské postup do celoslovenského kola
Iné SOČ 2013/14 krajské 2

Martin Holický

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia olympiáda 2010/11 krajské 1
Biológia Olympiáda Geológia 2010/11 školské 1
Biológia Olympiáda - kategória E Geológia 2010/11 krajské 1
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2009/10 krajské 3
Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2013/14 medzinárodné zlatá medaila
Chémia olympiáda 2010/11 krajské 1
Chémia Olympiáda A 2013/14 celoslovenské 5
Chémia Olympiáda A 2013/14 krajské 1
Chémia Olympiáda A 2012/13 krajské 1
Chémia Olympiáda A 2012/13 školské 1
Chémia Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 2
Chémia Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 1
Chémia, Fyzika, Informatika Intel ISEF 2014/15 medzinárodné 3
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2009/10 okresné 3
Fyzika Olympiáda 2010/11 krajské 1
Fyzika Olympiáda kategória E 2010/11 obvodné 4
Informatika Junior Internet 2011/12 celoslovenské 3
Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 krajské 10
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 ? čestné uznanie

Simona Znášiková, Marek Holík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Mladá slovenská poviedka 2013 2013/14 celoslovenské čestné uznanie

Barbora Hollá

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 37
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 krajské 10-11
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné 2

Jana Kalivodová, Peter Sandtner, Michaela Belanová, Marek Dubašák, Tereza Hollá

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj FKS Seniori 2010/11 celoslovenské 14

Tereza Hollá

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 školské 1
Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 školské 1
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2007/08 celoslovenské 15

Christán Hollósy

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia ZOOolympiáda 2016/17 celoslovenské 2

Christian Hollósy

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia olympiáda 2012/13 školské 1
Biológia Olympiáda C 2013/14 krajské 2
Biológia Olympiáda C 2013/14 obvodné 1
Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 školské 3

Tino Hollósy

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 školské 2

Adrián Pieš, Tomáš Lintner, Dominik Hollý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis 2010/11 krajské 5

David Civín, Adrián Pieš, Tomáš Lintner, Dominik Hollý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis 2010/11 obvodné 1

Dominik Hollý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória C 2010/11 krajské 3
Dejepis Olympiáda kategória Kvarta 2010/11 okresné 2
Matematika KMS-beta leto 2013/14 celoslovenské 34
Matematika KMS-beta zima 2013/14 celoslovenské 35
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda B 2012/13 krajské 15
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 okresné 2
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 krajské 9
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 okresné 6
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2005/06 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 celoslovenské 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 1
Šport Stolný tenis 2011/12 obvodné 2
Šport Stolný tenis Sexta 2012/13 obvodné 2
Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 školské 2

Peter Macko, Miroslav Macko, Dominik Hollý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis 2014/15 obvodné 2

Jakub Granec, Erik Řehulka, Miroslav Macko, Michal Horanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MATBOJ Prima 2012/13 celoslovenské 1

Marek Horanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 3
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 2
Biológia Olympiáda 2012/13 školské 3
Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 obvodné 3
Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 školské 1
Dejepis Olympiáda kategória Príma 2010/11 okresné 1
Fyzika FKS B 2014/15 celoslovenské 11
Fyzika Olympiáda E 2013/14 okresné 1
Fyzika PIKOFYZ KFS zimná časť 2011/12 celoslovenské 1
Fyzika PIKOFYZ - tercia 2012/13 celoslovenské 2
Geografia Olympiáda kategória G 2011/12 školské 1
Geografia Olympiáda kategória H 2010/11 obvodné 2
Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 okresné 3
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 5
Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 celoslovenské 2
Matematika Pikomat kat. sekunda 2011/12 celoslovenské 9
Matematika PIKOMAT - tercia 2012/13 celoslovenské 3
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2014/15 celoslovenské 2
všeobecné EXPERT GENIALITY celkovo 2011/12 celoslovenské 2

Matej Krásny, Jakub Hluško, Alan Leifer, Michal Horanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj Junior 2014/15 celoslovenské 1

Michal Horanský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda E 2013/14 okresné 2
Iné Logická olympiáda 2013/14 školské 2
Informatika Scratch Cup 2014/15 celoslovenské 1
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 1
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 1
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské najúspešnejší riešiteľ školy
Matematika Olympiáda B 2017/18 krajské 3
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 8
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 7
Matematika Pikomat kat. 5 2011/12 celoslovenské 5
Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 celoslovenské 2
Matematika Pytagoriáda P6 2012/13 obvodné 1
Matematika Pytagoriáda P7 2013/14 okresné 1

Dominika Hranická

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 okresné úspešný riešiteľ
Slovenský jazyk a literatúra Číta každý žiak 2004/05 ? 3

Adam Hrapko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 celoslovenské vyhodnotená esej
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2B 2007/08 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória A 2008/09 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória A 2008/09 krajské 2*
postup do ďalšieho kola

Michal Hricovíni

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2004/05 krajské 8

Jasna Hruškovičová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza 2012/13 okresné 1
Šport Lukostreľba dievčatá 2010/11 školské 2

Valentína Hučková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 celoslovenské 1
Anglický jazyk Jazykový kvet - III. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 3
Anglický jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 2

Adam Hudec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 okresné 3
Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 školské 3
Geografia Olympiáda Príma 2013/14 školské 2
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Hana Huorková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda D 2017/18 školské 3

Maroš Kovaľ, Samuel Mladý, Jakub Ušák, Jakub Nagy, Matúš Lavko, Adam Šolc, Viiliam Húsenica

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Jednota Cup 2011/12 obvodné 3

Valentína Hušková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Essay Competition 2013/14 celoslovenské 2

Michaela Ibošová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória 8. ročník 2006/07 okresné 8

Lucia Iffková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 školské 2
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2014/15 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 školské 3

Masjuk Ivan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 celoslovenské 1
Ruský jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 krajské 1

Leon Ivanič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - poézia 2017/18 celoslovenské 3

Kristína Jablonická

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2006/07 okresné 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 11
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 46
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 ? 3

Ivan Jablonický

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2005/06 okresné 2

Dora Jagnešáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)

Filip Jakab

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória E 2011/12 školské 2
Geografia Olympiáda 2013/14 okresné 8
Geografia Olympiáda F 2012/13 obvodné 3
Geografia Olympiáda kategória F 2012/13 školské 1
Geografia Olympiáda Kvarta 2013/14 školské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 obvodné 2
Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 okresné 3
Matematika Olympiáda Z8 2012/13 obvodné 3

Hantabál Jakub

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 celoslovenské 1
Ruský jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 krajské 1

Pravda Jakub

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 okresné 3

Dávid Debnár, Viktor Jamrich

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier 2013/14 celoslovenské 3

Jakub Kojda
Oskar Madro
Peter Ralbovský
Viktor Jamrich

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2008/09 celoslovenské 1

Viktor Jamrich

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 4
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 8

Lucia Jamrichová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 celoslovenské najužší výber
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 okresné 4
Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2012/13 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda Kvinta-Sexta 2010/11 obvodné 3
Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2A 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – kategória C 2008/09 okresné 7

Tomáš Maťo
Ench Badral Ench Bajar
Filip Margetiny
Miroslav Cina
(Lucia Jamrichová)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2005/06 celoslovenské 5

Adriana Janáčková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda B 2017/18 krajské 1

Filip Janák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 obvodné 2
Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 okresné 3

Martin Janák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 6

Barbora Janáková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 školské 2

Alexander Janč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z6 2016/17 okresné 1

Erik Janes

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 okresné 4
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2004/05 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta 2005/06 okresné 1

Adela Čermáková, Lívia Čerešňová, Monika Janesová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Biblická olympiáda 2013/14 okresné 1

Monika Janesová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 školské 3

Jakub Janičina

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda E 2017/18 školské 3
Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 školské 3
Geografia Olympiáda - kat.F 2016/17 okresné 2
Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 školské 2

Filip Janitor

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 okresné 1
Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 16
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 5
Matematika Riešky – letná časť 2009/10 celoslovenské 11

Matúš Mikuš
Marcel Rebro
Monika Tomeková
Filip Janitor

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2006/07 celoslovenské 5

Marek Jankovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória E 2012/13 školské 3
Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 školské 2
Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 školské 2

Katarína Jankovičová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 4

Monika Tomeková
Alexandra Žilková
Petra Peterková
Emma Mandúchová
Miroslava Birová
Nikola Ozaniaková
Dorota Dutková
Eliška Kleskeňová
Annamária Klimkovič
Klára Gašparová
Natália Langová
Patrícia Jánošíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Vybíjaná – dievčatá 2008/09 okresné 2

Patrícia Jánošíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 školské 2

Bachniček Jozef

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z7 2017/18 okresné 2

Max Juráni

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z9 2012/13 okresné 3

Mineta Jurášková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2004/05 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 ? 2

Samuel Jurkovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 8

Martin Arbet
Filip Šebest
Ivan Kadlečík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Stolný tenis – starší žiaci 2009/10 okresné 2

Martin Kaláb

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ScratchCup 2016/17 celoslovenské 2
Matematika Klokan Benjamín 2016/17 celoslovenské 1
Matematika Olympiáda Z6 2014/15 okresné 1
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 5
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 celoslovenské 10

Alena Kalivodová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 okresné 3

Timotej Kovačič
Tomáš Baran
Dan Mikenda
Martin Mikloš
(Janka Kalivodová)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória sekunda 2005/06 celoslovenské 4

Ladislav Pápay
Barbora Hollá
Michael Kasarda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 okresné 3

Michael Kasarda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2006/07 ? 2
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 ? 1

Petrášová Katarína

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 krajské 3

Alžbeta Katonová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1A 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-próza 2014/15 školské 3

David Kekeši

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
História Olympiáda - kategória C1 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 školské 2

Eva Kelešiová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: vlastná tvorba 2015/16 celoslovenské 3
Anglický jazyk Jazykový kvet - II. kategória: vlastná tvorba 2015/16 krajské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 krajské 4
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2013/14 obvodné 1
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší 2013/14 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-próza 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza IV.k 2016/17 školské 3

Max Mravčák, Eva Kelešiová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zlatá klapka - krátky hraný film 2014/15 celoslovenské 1

Roman Kettner

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 školské 3

Ema Kiliánová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 školské 2

Emma Kiliánová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 17
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 školské 3

Emma Killiánová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 školské 3

Adam Kišac

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. III 2017/18 školské 3

Anna Mária Klimkovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória žiačky 2009/10 školské 1

Anna-Mária Klimkovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 krajské 10

Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 celoslovenské 5

Adam Vondryska
Matej Krajčo
Samuel Kohutiar

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo – 2. kategória 2008/09 okresné 5

Samuel Kohutiar

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 celoslovenské 12
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 okresné 5
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 školské 3

Chris Koiš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2014/15 obvodné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2017/18 školské 1

Filip Koiš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2017/18 školské 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 školské 1

Jakub Kojda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 školské 1
Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 krajské 3
Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 1
Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 obvodné 1
Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 školské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 krajské 7
Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 krajské 8
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 3
Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 okresné 4
Matematika Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 6
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 1
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 okresné 4
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 školské 2

Petra Kojdová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 17
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 školské 2

kolektív

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Občianska náuka Erasmus Create and Control - Vznešený veľkoštát Resaleon 2017/18 celoslovenské 1
Telesná a športová výchova Stredoškolská liga ultimate 2017/18 celoslovenské 1

Lea Teodora Kolevská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 školské 3

Adrián Kollár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získal cenu

Marián Valovič
Lukáš Obermajer
Adam Mojžiš
Samuel Dostál
Terézia Dostálová
Šimon Hruškovič
Adam Zeman
Adam Kollár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie FIAP – medzinárodná súťaž mladých fotografov do 16 rokov vo Vietname 2009/10 medzinárodné *
v slovenskej kolekcii 10 fotografií bolo zaradených 8 fotografií našich žiakov

Martin Kollár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2009/10 obvodné 1
Matematika Olympiáda - Z6 2010/11 okresné 9
Matematika Pikomat – kategória príma 2009/10 celoslovenské 15

Tomáš Kollár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť 2006/07 celoslovenské 19

Martin Kollarovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 školské 3

Natália Komorníková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 6

Petra Koňakovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 školské 3

Kristína Čevorová
Martin Godány
Ján Herich
Michal Szabados
Matúš Konečný

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálny náboj – seniori 2006/07 celoslovenské 14

Matúš Konečný

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition 2005/06 celoslovenské vyhodnotená esej

Jakub Koník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 školské 2
Informatika BALTIE 2014 2013/14 medzinárodné 2

Benjamín Kopcsay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 - básne 2016/17 obvodné 2

Dominik Kopcsay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2007/08 ? čestné uznanie

Martin Stuchlík, Dominik Kopcsay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 celoslovenské 1

Samuel Kordoš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 školské 3
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 školské 1

Ján Michael Kormaník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Olympiáda A 2012/13 školské 3
Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 školské 3

Ján-Michael Kormaník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória I 2005/06 okresné 4
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2006/07 ? 2
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – skok do výšky 2005/06 okresné 2

Marika Kostická

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 okresné 2

Timur Kotulič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda - P4 2015/16 okresné 2
Matematika Pytagoriáda P5 2016/17 okresné 1

Timotej Kovačič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória B 2009/10 krajské 9
Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 krajské 4
Chémia Olympiáda kategória A 2011/12 školské 1
Fyzika Fyzikálna olympiáda 2007/08 ? 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2005/06 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2006/07 okresné 1

Barbora Kováčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2009/10 krajské 1
Chémia olympiáda 2010/11 krajské 2
Chémia Olympiáda A 2013/14 celoslovenské úspešný riešiteľ
Chémia Olympiáda A 2013/14 krajské 3
Chémia Olympiáda A 2012/13 krajské 2
Chémia Olympiáda A 2012/13 školské 2
Chémia Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 1
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 krajské 9
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 okresné 1
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2008/09 okresné 2
Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 10
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike 2013/14 medzinárodné bronzová medaila*
jediné zúčastnené dievča
Informatika Imagine Logo Cup 2008/09 školské 13*
postup do ďalšieho kola
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 celoslovenské 8
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 krajské 4
Informatika IT FITNESS TEST 2011/12 celoslovenské 1
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 celoslovenské 5
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T 2012/13 celoslovenské 14
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 celoslovenské 12
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 celoslovenské 13
Informatika KSP-O zima 2013/14 celoslovenské 8
Informatika KSP-T leto 2013/14 celoslovenské 8
Informatika Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 1*
Najlepšia v celoslovenskom poradí
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 celoslovenské 12
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 krajské 8
Informatika Zenit – kategória A 2013/14 krajské 2
Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 krajské 9
Matematika KMS letná časť - alfa 2010/11 krajské 2
Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta 2012/13 celoslovenské 11
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2009/10 krajské 1
Matematika Olympiáda - C 2010/11 krajské 2
Matematika Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 3
Matematika Pikomat – kategória kvarta 2009/10 celoslovenské 3
Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť 2006/07 celoslovenské 15
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 okresné 2
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Šport Stolný tenis dievčatá 2011/12 školské 3

Lucia Znášiková
Monika Tomeková
Alexandra Žilková
Barbora Kováčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória kvarta 2009/10 celoslovenské 3

Marcel Rebro, Alžbeta Kurdelová, Adrián Pieš, Filip Janitor, Barbora Kováčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj FKS Juniori 2010/11 celoslovenské 9

Marcel Rebro, Filip Janitor, Adrián Pieš, Michaela Šandalová, Barbora Kováčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj 2011/12 celoslovenské 3

Maroš Kovaľ

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 bratislavské 3
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 10
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória mladší žiaci 2009/10 školské 1

Zuzana Baleková
Monika Tomeková
Adrián Pieš
Richard Gramblička
Tereza Ábelová
Katarína Ščasná
Adrián Cruz
Petra Peterková
Lucia Znášiková
Jakub Nagy
Maroš Kovaľ

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Ľahšie to ide ľahšie 2008/09 okresné *
postup do ďalšieho kola

Hubert Kowal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda C 2017/18 školské 3
Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 školské 1
Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 školské 3

Miroslav Kozelka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 školské 2

Miroslav Kozolka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získal cenu
Nemecký jazyk Jazykový kvet II 2016/17 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 - básne 2016/17 obvodné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - III. kategória, poézia 2016/17 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Literárna Senica 2017/18 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2016/17 celoslovenské 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - poézia 2017/18 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Račiansky jahodový kvet, poézia 2015/16 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Škultétyho rečňovanky 2016/17 celoslovenské 2

Sára Krajčijová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 okresné 1
Biológia Olympiáda, kat.D 2016/17 školské 1

Matej Krajčo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 5

Timea Ema Krajčovičová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 školské 1

Timea Krajčovičová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 školské 1

Lucia Kramárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 bratislavské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 školské 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C1 2012/13 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2008/09 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2009/10 okresné 2
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2008/09 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta 2008/09 okresné 1
Anglický jazyk Rétorická súťaž BrainStoring 2010/11 školské 1
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória B 2009/10 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 okresné 1
Slovenský jazyk Lit.-výt.súťaž Zlaty Dvônčovej 2010/11 krajské 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2009/10 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória 2007/08 okresné čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Kráľove Šahy 2005/06 ? cena poroty
Slovenský jazyk a literatúra Literárna Ilava 2009 – próza 2008/09 celoslovenské 3
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 3

Jakub Hluško, Michal Mráz, Barbora Marcineková, Matej Krásny

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MATBOJ 2012/13 celoslovenské 2

Lukáš Krásny

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat 5 2014/15 celoslovenské 1
Slovenský jazyk a literatúra Bratislava moje mesto 2017 2016/17 obvodné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-poézia 2014/15 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2017/18 celoslovenské 3

Matej Krásny

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Olympiáda D 2014/15 krajské 8
Fyzika IJSO 2014/15 celoslovenské 4
Fyzika Olympiáda D 2014/15 krajské 14
Fyzika Olympiáda E 2014/15 krajské 4
Fyzika Olympiáda E 2014/15 okresné 2
Fyzika UFO - letná časť 2014/15 celoslovenské 1
Fyzika UFO - zimná časť 2014/15 celoslovenské 1
Informatika Zenit B 2015/16 krajské 15
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika MAKS 2013/14 krajské 6.
Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 okresné 3
Matematika Olympiáda Z7 2012/13 obvodné 5
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 11
Matematika Pikomat kvarta 2014/15 celoslovenské 10
Matematika PIKOMAT - sekunda 2012/13 celoslovenské 4
Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 okresné 6
Matematika Riešky 2013/14 celoslovenské 8
Matematika Riešky - letná časť 2012/13 celoslovenské 16
Matematika Riešky - letná časť 2011/12 celoslovenské 1
Matematika Riešky letná časť 2010/11 krajské 5
Matematika Riešky - leto 2014/15 celoslovenské 9
Matematika Riešky - zimná časť 2012/13 celoslovenské 6
Matematika Riešky - zimná časť 2011/12 celoslovenské 2
Matematika Riešky zimná časť 2010/11 krajské 5
Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra OK Olympiáda 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2015/16 okresné 2

Paulína Smolárová, Arthur Petráš, Jakub Hluško, Michal Horanský, Matej Krásny

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2015/16 medzinárodné 5

Miroslav Macko, Peter Kravár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Šach 2011/12 turnaj dvojíc stredných škôl 2

Peter Kravár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 1
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 3
Šport Račianska veža-šach 2012/13 bratislavské 1
Šport šach 2013/14 okresné 4

Ivana Kravárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Bratislava, moje mesto 2013/14 bratislavské 1
Šport šach 2013/14 okresné 4

Jerguš Krč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 školské 2
Biológia Olympiáda 2013/14 školské 3

Sarah Krčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 celoslovenské 11
Šport majstrovstvá plávanie 2013/14 okresné 1

Katarína Ščasná, Nina Demčáková, Barbora Krídlová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Hodina deťom 2010/11 celoslovenské 2

Matúš Kriška

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda F 2017/18 školské 3
Geografia Olympiáda - kat.G 2016/17 okresné 2
Iné Všetkovedko 2016/17 celoslovenské 3
Matematika MAKS 5 2016/17 celoslovenské 1

Galková Kristína

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 celoslovenské 2
Ruský jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 krajské 1

Petra Kubincová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 celoslovenské 8
Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 1
Biológia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách 2009/10 medzinárodné strieborná medaila
Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 celoslovenské 5
Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 17
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 16
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 7
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Celoslovenská literárna súťaž na tému Mladý človek a HIV/AIDS 2008/09 celoslovenské 16
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2008/09 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – dráma 2007/08 ? čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – poézia 2004/05 ? 1

Štefan Benčík
Peter Sandtner
Janka Kalivodová
Slavomíra Heželyová
Petra Kubincová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2008/09 celoslovenské 16

skupina MnožinaJožka Kukuricúdura

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek kategória 7 2011/12 bratislavské 5

Richard Kuliffay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 300m 2005/06 okresné 3

Alžbeta Kurdelová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 krajské 2
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ

Adam Kuruc

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - poézia 2015/16 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia III.k 2016/17 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 školské 3

Zuzana Kušíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 19
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 2
Španielsky jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 školské 2

Krištof Kusý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda P7 2016/17 okresné 2

Skupina žiakov kvarty

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet II - dráma 2014/15 celoslovenské 2

Ivan Mašán
Miroslav Cina
Gabriel Zorkócy
Zuzana Kvetková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória kvarta 2008/09 celoslovenské 2

Katarína Kvetková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 okresné 1

Zuzana Kvetková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda kategória B 2010/11 krajské 7
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2008/09 okresné 2
Matematika Pikomat – kategória sekunda, letná časť 2006/07 celoslovenské 19
Telesná výchova Cezpoľný beh – staršie žiačky 2009/10 okresné 2
Telesná výchova Plávanie – dievčatá 2009/10 krajské 3

Halina Labiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2004/05 celoslovenské 1

Lukas Michna, Tomáš Laczky

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória H 2015/16 školské 2

Tomáš Laczky

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 školské 3
Matematika Všetkovedko 2014/15 celoslovenské 11

Alan Laifer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória F 2011/12 školské 3
Geografia Olympiáda G 2012/13 obvodné 2
Geografia Olympiáda kategória G 2012/13 školské 1
Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 okresné 3
Geografia Olympiáda kategória H 2011/12 školské 1
Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 2
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2017/18 školské 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 školské 2
Šport Atletika-beh na 60m najmladší 2010/11 celoslovenské 11

Natália Langová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba starší žiaci 2010/11 školské 1
Šport Olympijské luky 2010/11 školské 2

skupina Laser

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek kategória 5 2011/12 krajské 1

Filip Lastovka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 celoslovenské 16
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2012/13 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 ? 3

Tomáš Lastovka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat 2013/14 krajské úspešný riešiteľ
Španielsky jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 3
Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 školské 1
Španielsky jazyk Olympiáda - kategória D 2015/16 školské 2

Matúš Lavko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 celoslovenské úspešný účastník

Jindřich Láznička

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 školské 1

Tamara Lednárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda P5 2015/16 okresné 3
Matematika Pytagoriáda - P5 2015/16 okresné 3

Martin Gažo, Jerguš Stručka, Timotej Tomandl, Paulína Smolárová, Michaela Leinwaterová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2014/15 celoslovenské 4

Oskar Lelko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2013/14 školské 1

Prochádzková Linda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 celoslovenské 2
Španielsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 krajské 1

Barbora Kováčová, Michaela Šandalová, Tomáš Lintner

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 celoslovenské 2

Tomáš Lintner

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória 5. ročník 2006/07 okresné 2
Iné Certifikát Ambasádora MU Brno 2013/14 medzinárodné absolvovaný rok
Iné SOČ 2013/14 celoslovenské 5
Iné SOČ 2013/14 krajské 2
Šport Stolný tenis 2011/12 obvodné 1
Šport Stolný tenis starší žiaci 2011/12 školské 1
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 školské 2
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 školské 2
Telesná výchova Stolný tenis – mladší žiaci 2009/10 okresné 1

Lukáš Lofay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda 2014/15 okresné 1
Dejepis Olympiáda C 2017/18 školské 1
História Olympiáda - kategória E1 2015/16 školské 2

Marián Longa

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda z informatiky B 2012/13 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - letná časť 2011/12 krajské 5
Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - zimná časť 2011/12 krajské 3
Matematika Matematická olympiáda B 2012/13 krajské 5
Matematika Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 5
Matematika Pikomat – tercia 2009/10 celoslovenské 9

Alexander Mravčák
Milan Mitka
Peter Sandtner
Dominik Lukáč
Daniel Lovásko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 okresné 1

Daniel Lovásko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória B 2007/08 krajské 7
Informatika Zenit – kategória B 2006/07 krajské 14

N. Marcineková, L. Mihoková, S. Lovecká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Debatná súťaž 2012/13 bratislavské 1

Sára Lovecká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 okresné 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 školské 3
Slovenský jazyk Európa v škole 2012/13 obvodné 2
Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 školské 1

Jakub Lovecký

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 2

Ravingerová Lucia

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet II. PT 2017/18 krajské 3

Dominik Lukáč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória B 2007/08 krajské 5

Tomáš Lukáč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza 2004/05 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Účasť na prehliadke prózy a poézie IUVENTÁLIA 2004/05

Barbora Lukáčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až sekunda 2009/10 okresné 5
Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 celoslovenské úspešný účastník
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 4
Španielsky jazyk Olympiáda kategória C 2012/13 školské 1
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 11

Magdaléna Spustová, Natália Gajdošová, Barbora Lukáčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh-1.kategória-družstvo žiačok 2011/12 obvodné 3

Gbelský Lukáš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk Jazykový kvet II - PT 2017/18 krajské 2

Jakub Lupták

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk OEPPC Kategória F - Próza 2012/13 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 školské 2
Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 celoslovenské 1

Matúš Lupták

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Olympiáda ľudských práv 2008/09 okresné 9

Tomáš Bátor, Tomáš Lupták

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2017/18 krajské 1

Tomáš Lupták

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - II. kategória, próza 2016/17 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 školské 1

Jakub Lutter

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Olympiáda ľudských práv 2009/10 krajské 18
Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni 2010/11 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda germanofónni starší 2010/11 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2C 2010/11 školské 1

Adam Máčaj

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 okresné 2*
postup do ďalšieho kola

Samuel Bodík, Juraj Privits, Adam Máčaj

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis československá súťaž 2013/14 krajské 1

Marek Máčalka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2006/07 ? 2

Samuel Macháč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 školské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 obvodné 3
Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 okresné 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 2A 2016/17 školské 1

Laura Macháčová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS-alfa leto 2013/14 celoslovenské 32

Adam Šolc, Samuel Kohutiar, Monika Machalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Biblická olympiáda 2010/11 okresné 3

Michal Horanský, Miroslav Macko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z8 2014/15 okresné 1

Miroslav Macko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Olympiáda 2015/16 okresné 3
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 13
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Olympiáda 2011/12 okresné 1
Matematika Olympiáda - kategória Z9 2015/16 okresné 1
Matematika Olympiáda metropol 2017/18 medzinárodné 3
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 1
Matematika Olympiáda Z9 2014/15 krajské 13*
žiak tercie
Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 celoslovenské 24
Matematika Riešky - letná časť 2012/13 celoslovenské 31
Matematika Riešky - letná časť 2011/12 celoslovenské 16
Šport Račianska veža-šach 2012/13 bratislavské 2
Šport šach 2013/14 krajské 1
Šport šach 2013/14 okresné 2
Šport Stolný tenis 2011/12 obvodné 3
Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 školské 1
Šport Stolný tenis Prima 2012/13 obvodné 1
Telesná a športová výchova Majstrovstvá v šachu 2015/16 krajské 1

Peter Macko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 okresné 3
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 10
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v rapid šachu do 10 rokov 2007/08 krajské 1
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 10 rokov 2007/08 celoslovenské 2
Šport Šachový turnaj 2014/15 krajské 2
Šport Stolný tenis Prima 2012/13 obvodné 4

Viktor Mada

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Imagine Cup 2006/07 školské 20
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2004/05 ? 3

Oskar Madro

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Shadowlands 2013/14 celoslovenské úspešný účastník
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 13
Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 obvodné 2
Fyzika PIKOFYZ KFS zimná časť 2011/12 celoslovenské úspešný riešiteľ
Geografia Geografická olympiáda – kategória 5. ročník 2008/09 okresné 1
Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2009/10 okresné 2*
postup do ďalšieho kola
Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 okresné 1
Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 školské 1
Geografia Olympiáda kategória F 2010/11 obvodné 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 4
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 1
Matematika Pikomat 2008/09 celoslovenské 6
Matematika Pikomat kat. kvarta 2011/12 celoslovenské 1
Matematika Pikomat – sekunda 2009/10 celoslovenské 3
Španielsky jazyk Olympiáda D 2013/14 školské 2

Jakub Hluško, Matej Krásny, Matúš Majer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Technoplaneta.cz 2014/15 medzinárodné 9

Matúš Majer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda Tercia 2013/14 školské 1
Iné EXPERT 2013/14 celoslovenské 25
Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 celoslovenské 17
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 5

Barbora Marcineková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 3

Nina Marcineková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda C 2014/15 okresné 4
Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 1
Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 1
Slovenský jazyk olympiáda C 2013/14 školské 2

Tereza Marcineková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 celoslovenské 4

Filip Margetiny

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2008/09 krajské 6

Cápayová Mária

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Cezpoľný beh 2018/19 okresné 1

Matejová Mária

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet II - PT 2017/18 krajské 2

Ondrej Martinka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 1

Andrea Martinková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda - botanika 2016/17 krajské 3
Biológia Olympiáda - kat.C 2016/17 okresné 3
Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 školské 2
Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 krajské 3
Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 okresné 2

Martin Martiš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat príma 2014/15 celoslovenské 21

Ivan Mášan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda A 2012/13 celoslovenské 26
Matematika Matematická olympiáda A 2012/13 krajské 10

Ivan Mašán

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2009/10 krajské 11
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg 2008/09 krajské 13
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2008/09 krajské 3
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2008/09 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Informatika Imagine Cup 2006/07 školské 20
Matematika Klokan Študent G34 2011/12 celoslovenské 5.-8.
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2009/10 krajské 11
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2006/07 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2007/08 okresné 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 krajské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2008/09 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 celoslovenské 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2006/07 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 celoslovenské 2

Tomáš Masaryk

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 školské 1

Ivan Masjuk

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 školské 2

Bachniček Matej

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z5 2016/17 okresné 1

Bachníček Matej

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda G 2017/18 okresné 2

Hantabál Matej

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1A 2017/18 okresné 2
Anglický Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 okresné 1

Zigo Matej

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z8 2017/18 okresné 2

Mária Matejová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 školské 2

Tomáš Maťo

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 okresné 5
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 celoslovenské 4

Hladký Matúš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda E 2017/18 krajské 3
Fyzika Olympiáda E 2017/18 okresné 2
Fyzika Pikofyz 2016/17 celoslovenské 1
Matematika Olympiáda Z9 2017/18 okresné 2

Kriška Matúš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda F 2017/18 okresné 2
Prírodné vedy Všetkovedko 2016/17 celoslovenské 3

Roland Meixner

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória F 2016/17 školské 1
História Olympiáda - kategória F1 2015/16 školské 1

Horanský Michal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 okresné 1

Škvarka Michal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Pikofyz 2016/17 celoslovenské 3

Samuel Michalík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória I 2015/16 školské 3
Geografia Olympiáda Prima 2016/17 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 školské 2

Peter Michalko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 10 rokov 2004/05 celoslovenské 1
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 8 rokov 2004/05 celoslovenské 1

Martina Michalková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu – dievčatá 2008/09 krajské 6
Šport šach 2013/14 krajské 6
Šport šach 2013/14 okresné 1

Lukas Michna

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda E 2017/18 okresné 3
Geografia Olympiáda E 2017/18 školské 2
Geografia Olympiáda - kat.F 2016/17 okresné 1
Geografia Olympiáda Sekunda 2016/17 školské 1

Vladimír Mihál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Istrobot 2004/05 celoslovenské 2
Informatika Istrobot – kategória MiniSumo 2005/06 celoslovenské 3

Ema Mihálová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 školské 1

Emil Hodál, Viktor Mihok

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 celoslovenské 1

Lívia Mihoková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Cezpoľný beh 2018/19 okresné 2

Lívia Mihóková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 23

Filip Janitor
Barbora Kováčová
Erik Szalay
Matúš Mikuš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória sekunda 2007/08 celoslovenské 1

Matúš Mikuš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 školské 2
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 okresné 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 školské 2

Polák Milan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda F 2017/18 okresné 3

Peter Mindek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória B 2005/06 krajské 5

Macko Miroslav

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda - kategória E 2015/16 okresné 2

Anna-Mária Klimkovič, Michal Miškerník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória webdizajn 2013/14 krajské 1

Michal Miškerník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2009/10 okresné 3
Iné EXPERT 2013/14 celoslovenské 9
všeobecné EXPERT GENIALITY Bity a Bajty 2011/12 celoslovenské 1

Jakub Lupták, Matej Miškuf

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Detský Oskar-Animovaný film 2012/13 celoslovenské zvláštna cena ZUŠ J.Albrechta

Maroš Kovaľ, Adam Šolc, Samuel Mladý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh-1.kategória-družstvo žiakov 2011/12 obvodné 10

Roman Fučík
Petra Ďuratná
Dominik Hollý
Samuel Mladý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória sekunda 2008/09 celoslovenské 2

Samuel Mladý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória 6. ročník 2008/09 okresné 2
Geografia Geografická olympiáda – kategória F 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória I 2007/08 ? 2
Geografia Olympiáda 2010/11 krajské 1
Geografia Olympiáda kategória E 2010/11 obvodné 1
Geografia Olympiáda Z 2013/14 krajské 3
Matematika Klokan Junior G12 2011/12 celoslovenské 59.-61.
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2007/08 okresné 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 okresné 4
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 krajské 9
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 okresné 1
Matematika Pikomat 2008/09 celoslovenské 1
Matematika Pikomat – kategória príma 2007/08 celoslovenské 2
Matematika Pikomat – tercia 2009/10 celoslovenské 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 okresné 4
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 okresné 4
Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 bratislavské 2
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 16

Dagmar Mlkvíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 školské 2

Marek Mojžiš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 3

Filip Molnár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Chris Koiš, Jakub Hantabál, Benjamín Špányi,Ema Mária Gazdíková, Michal Moravčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 školské (postup v kategóriách) 1

Michal Moravčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 2
Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2014/15 celoslovenské 6
Nemecký jazyk Olympiáda 2012/13 celoslovenské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2014/15 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2C 2012/13 krajské 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2012/13 školské 1

Katarína Morávková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 školské 3
Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 celoslovenské 2
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 4
Slovenský jazyk a literatúra Svätoplukovo kráľovstvo ožíva (literárna súťaž) 2009/10 celoslovenské čestné uznanie a ocenenie poroty

Alexander Mravčák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F 2005/06 okresné 3

Daniel Lovásko
Dominik Lukáč
Alexander Mravčák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 okresné 2

Michal Mráz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Klokan Benjamín 6 2011/12 celoslovenské 15.-22.
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Olympiáda C 2014/15 krajské 25*
žiak kvarty
Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 okresné 3
Matematika Olympiáda - Z5 2010/11 okresné 5
Matematika Olympiáda Z7 2012/13 obvodné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 6
Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 okresné 1
Matematika Pytagoriáda P7 2012/13 obvodné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 1

Greta Mrázová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Adam Msolly

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 3
Nemecký Jazyk Olympiáda 1B 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.II 2018/19 celoslovenské 3

Richard Múdry

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 3

Jakub Nagy

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda D 2017/18 školské 2

Matej Novosad

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Všetkovedko 2013/14 celoslovenské 16
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 3

Lukáš Obermajer

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získal cenu

okresné

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
1 poézia

Orešková Olívia

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 celoslovenské 2
Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - PT 2017/18 krajské 1

Simon Omaník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z5 2016/17 okresné 3
Matematika Pytagoriáda P6 2017/18 okresné 3

Anna Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Karolína Ondriašová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Hodina deťom 2010/11 celoslovenské 4

Dominik Hollý
Adam Šolc
Karolína Ondriašová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo – 1. kategória 2008/09 okresné 6

Karolína Ondriašová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 školské 1
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 4
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C 2011/12 školské 1

Samuel Kohutiar, Adam Šolc, Karolína Ondriašová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Olympiáda 2011/12 okresné 2

Tomáš Ondruško

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2008/09 okresné 5

Peter Onduš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Olympiáda A 2017/18 krajské 3

Jakub Nagy
Dominik Oravec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Schiller-Rap – súťaž v rapovaní 2008/09 medzinárodné 7*
naši žiaci (Jakub Nagy a Dominik Oravec) sa zúčastnili finále v Nemecku a skončili na 7. mieste zo 117-tich
bližšie info na http://blog.goethe.de/schiller-rap/

Ján Orda Oravec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 školské 2

Ján Orda - Oravec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba mladší žiaci 2010/11 školské 2

Ján Oravík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda F 2017/18 školské 3

Ján Orda-Oravec

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória Príma 2010/11 okresné 2

Andrej Pacher

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza 2005/06 celoslovenské čestné uznanie
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2004/05 ? 1

Pavol Pajtík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda G 2017/18 školské 1

Maximilián Pál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2012/13 školské 1

Max Pál

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - próza 2014/15 celoslovenské 1

Roman Palacka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 7

Jakub Pálenik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika-vrh guľou 2010/11 celoslovenské 8

Matej Večerík
Marek Buchman
Milan Mitka
Petra Kubincová
Juraj Pálenik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálny náboj 2009/10 celoslovenské 4

Michal Pálenik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat mladší 2010/11 okresné 9

Jakub Páleník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS zimná časť - beta 2010/11 celoslovenské 59
Matematika Pikomat 2008/09 celoslovenské 12
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2007/08 celoslovenské 10
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2007/08 celoslovenské 10

Juraj Páleník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 7
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E 2006/07 okresné 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 17
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2008/09 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 8
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 celoslovenské 30
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 13
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 4
Matematika Olympiáda - A 2010/11 krajské 25
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 5
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 okresné 4
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 okresné 1

Mária Šormanová
Marek Buchman
Matej Večerík
Michal Talába
Juraj Páleník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálny náboj – juniori 2008/09 celoslovenské 3

Michal Páleník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Riešky – letná časť 2008/09 celoslovenské 4*
výsledky po 3 kolách letnej časti

Maroš Palko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Olympiáda B 2013/14 školské 1

Michal Horanský, Maroš Palko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka 2013/14 celoslovenské čestné uznanie

Matúš Pápaj

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Ladislav Pápay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória A 2008/09 krajské 5
Informatika Zenit – kategória A 2007/08 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Informatika Zenit – kategória B 2006/07 krajské 5

Jaroslav Paška

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika KASIOPEA 2017/18 celoslovenské 3
Informatika Olympiáda METROPOLL 2017/18 medzinárodné 3
Informatika PALMA 2017/18 celoslovenské 3
Informatika PROFIT 2017/18 celoslovenské 3
Informatika Zenit B 2015/16 krajské 9

Janis Paulis

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší 2013/14 školské 1

Filip Pavlac

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - II. kategória, poézia 2016/17 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia II.k 2016/17 školské 1

Pajtík Pavol

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda G 2017/18 okresné 1

Natália Gajdošová
Simona Petrová
Magdaléna Spustová
Veronika Pažická

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Majstrovstvá v orientačnom behu – kategória družstvá 2009/10 okresné 2*
postup do ďalšieho kola

Tomáš Belan
Peter Csiba
Barbora Hollá
Kristína Jablonická
Tomáš Peitl

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 celoslovenské 1

Tomáš Peitl

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta 2005/06 okresné 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2006/07 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2007/08 celoslovenské 35
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 celoslovenské 13
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2007/08 celoslovenské 19
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2007/08 krajské 4
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2A 2007/08 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2A 2006/07 okresné 4
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Šach Majstrovstvá Bratislavského kraja v šachu 2004/05 krajské 3
Šach Majstrovstvá Bratislavy v šachu mladších žiakov 2004/05 okresné 8
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov 2005/06 krajské 3
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu 2007/08 celoslovenské 6
Šach Šachový turnaj 2007/08 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Telesná výchova Stolný tenis – obvodné kolo 2007/08 okresné 3

Marko Pelegrin

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, II.kategória 2015/16 školské 1

Petra Peterková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Veda Symposium des Sciences des Ecoles Européennes 2013 2012/13 Európske úspešná reprezentácia

Kubincová Petra

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 okresné 3

Alžbeta Kurdelová, Irenka Bačinská, Adrián Pieš, Barbora Kováčová, Arthur Petráš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2013/14 československé 13

Arthur Petráš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika FKS A 2014/15 celoslovenské 8
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 2
Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 krajské 12

Nick Chapman, Peter Ralbovský, Paulína Smolárová, Arthur Petráš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj 2013/14 bratislavské 4

Peter Pavel Arthur Petráš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda C 2013/14 krajské 2
Fyzika olympiáda D 2012/13 krajské 2
Matematika KMS-beta zima 2013/14 celoslovenské 37
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 krajské 3
Matematika Matematický klokan 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Katarína Petrášová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2013/14 krajské 1.-16.

Filip Petrek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 okresné 4-6

Simona Petrová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS-alfa leto 2013/14 celoslovenské 24
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 4
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 3
Šport Atletika-beh na 600m mladšie 2010/11 celoslovenské 2

Adam Petrovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma 2013/14 školské 1
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 celoslovenské 8

Michal Petrovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda kategória F 2011/12 obvodné 2
Geografia Olympiáda E 2012/13 obvodné 2
Geografia Olympiáda kategória E 2012/13 školské 1
Geografia Olympiáda kategória F 2011/12 okresné 2
Geografia Olympiáda kategória F 2011/12 školské 1
Geografia Olympiáda kategória G 2010/11 obvodné 2
Španielsky jazyk Olympiáda - kat.A 2016/17 školské 2
Španielsky jazyk Olympiáda - kategória D 2015/16 školské 1
Šport detská florbalová liga 2013/14 slovenské úspešný účastník
Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 školské 3

Adrian Pieš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 krajské 12
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 celoslovenské 17

Adrián Pieš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda A 2013/14 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 krajské 10
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 2

Lenka Pipišková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Majstrovstvá v karate 2007/08 celoslovenské 3
Telesná výchova Majstrovstvá v karate 2007/08 krajské 1

Katka Poláčková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba dievčatá 2010/11 školské 1

Dušan Polák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola

Kiko Polák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda F 2017/18 školské 2

Milan Polák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda F 2017/18 školské 1

Samuel Polakovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získal cenu

Michaela Poliaková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 19
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné úspešný riešiteľ

Jakub Polonský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2E 2006/07 okresné 1*
postup do ďalšieho kola

Robert Popelka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2013/14 bratislavské 1

Alex Chudic, Jakub Pravda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Badminton 2015/16 krajské 1

Alex Chudic, Michal Horanský, Erik Řehulka, Adriana Janáčková, Jakub Pravda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj junior 2017/18 celoslovenské 2

Jakub Pravda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda metropol 2017/18 medzinárodné 3
Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 školské 3
Matematika Olympiáda - kategória Z9 2015/16 okresné 1
Matematika Olympiáda Z6 2012/13 obvodné 7
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 7
Matematika PIKOMAT - prima 2012/13 celoslovenské 14
Matematika Pikomat tercia 2014/15 celoslovenské 11
Šport Stolný tenis mladší žiaci 2011/12 školské 2

Michal Horanský, Miroslav Macko, Erik Řehulka, Jakub Pravda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MATBOJ 2011/12 bratislavské 1

M. Macko, M. Horanský, J. Granec, J. Pravda

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2012/13 celoslovenské 2

Dominik Hollý
Samuel Kohútiar
Kristína Prepiaková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Náboženstvo Biblická olympiáda – dekanátne kolo 2007/08 okresné 5

Kristína Prepiaková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 7

Matej Priesol

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Scratch Cup 2013/14 celoslovenské 5
Matematika Klokan Školák 5 2011/12 celoslovenské 1.-25.
Matematika Olympiáda Z8 2014/15 okresné 3

Martin Prievalský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia olympiáda 2010/11 krajské 3
Biológia Olympiáda - kategória E Zoológia 2010/11 krajské 2
Biológia Olympiáda Zoológia 2010/11 školské 2
Iné Memoriál Maria Luisa 2013/14 celoslovenské čestné uznanie
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 okresné 4
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2009/10 obvodné 1
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 krajské 14
Matematika Olympiáda - Z9 2010/11 okresné 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 3

Juraj Privits

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória C 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Bratislavské školy online Z 2012/13 školské 1
Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2008/09 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2008/09 okresné 2
Geografia Geografická olympiáda – kategória G 2009/10 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória G 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2007/08 krajské 2
Geografia Geografická olympiáda – kategória H 2007/08 okresné 1
Geografia olympiáda 2012/13 krajské 3
Geografia Olympiáda Z 2013/14 celoslovenské 6
Geografia Olympiáda Z 2013/14 krajské 1
Geografia Poznáš Slovensko 2013/14 krajské 2
Iné EXPERT 2013/14 celoslovenské 7
Iné EXPERT GENIALITY SHOW 2012/13 celoslovenské 3
Slovenský jazyk olympiáda A 2013/14 školské 2

Miro Cina, Matej Miškuf, Ivan Mašán, Jakub Lupták, Juraj Privits

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Náboj FKS Juniori 2010/11 celoslovenské 11

M. Miškuf, K. Ondriašová, J. Privits

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Debatná súťaž 2012/13 bratislavské 1

Samuel Bodík, Adam Máčaj, Juraj Privits

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis československá dejepisná súťaž 2013/14 medzinárodné 25 (zo 75)

Samuel Mladý, Adam Šolc, Juraj Privits

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda kategória Z 2011/12 okresné úspešní riešitelia

Linda Prochádzková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk - kategória B Olympiáda 2015/16 školské 2

Theodore Quam

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 2013/14 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda anglofónni Kvinta-Sexta 2011/12 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2011/12 školské 1
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ

Theo Quam

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 bratislavské 3
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2009/10 krajské 2
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku 2008/09 celoslovenské 7
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2008/09 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta – anglofóni 2008/09 okresné 1

Viktor Racsko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2013/14 školské 1
História Olympiáda - kategória C1 2015/16 školské 1

Katarína Šmigová, Lukáš Rajnoha

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Hudobná výchova štvorručná hra na klavíri Žilina 2012/13 regionálne zlaté

Dávid Debnár, Viktor Jamrich, Peter Ralbovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 celoslovenské 3

Jakub Kojda
Cyril Eštok
Andrea Tóthová
Peter Ralbovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória sekunda 2009/10 celoslovenské 1

Peter Ralbovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 2
Fyzika Olympiáda kategória F 2010/11 obvodné 2
Informatika Baltie 2010/11 celoslovenské 3
Informatika Baltík 2011/12 medzinárodné 1
Informatika Baltík 2009/10 medzinárodné 3
Informatika Baltík 2009/10 celoslovenské 2*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória A 2008/09 medzinárodné 2
Informatika Baltík – kategória A 2008/09 celoslovenské 6*
postup do ďalšieho kola
Informatika Baltík – kategória A 2008/09 krajské 4*
postup do ďalšieho kola
Informatika Creative Baltie 2010 kategória C 2010/11 medzinárodné 4
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 celoslovenské 4
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 krajské 3
Informatika Informatická olympiáda v Rakúsku 2012/13 celoštátné 1*
postup na IOI do Austrálie
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 celoslovenské 9
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T 2012/13 celoslovenské 15
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z 2012/13 celoslovenské 11
Informatika KSP-O 2014/15 celoslovenské 4
Informatika KSP-O leto 2013/14 celoslovenské 4
Informatika KSP-T 2014/15 celoslovenské 6
Informatika KSP-T leto 2013/14 celoslovenské 5
Informatika Olympiáda A 2014/15 celoslovenské 13
Informatika Olympiáda A 2014/15 krajské 3
Informatika Palma Junior 2011/12 celoslovenské 3
Informatika Palma Junior – kategória Profík 2009/10 celoslovenské 1
Informatika ZENIT 2011/12 celoslovenské 5
Informatika ZENIT 2011/12 krajské 2
Informatika Zenit – kategória B 2013/14 krajské 2
Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 celoslovenské 6
Informatika ZENIT - programovanie B 2012/13 krajské 2
Matematika KMS-beta zima 2013/14 celoslovenské 25
Matematika Korešpondenčný matematický seminár kat. alfa - letná časť 2011/12 krajské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa 2012/13 krajské 14
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika Matematická olympiáda C 2012/13 krajské 4
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 3
Matematika Olympiáda A 2014/15 celoslovenské 14
Matematika Olympiáda A 2014/15 krajské 10
Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 okresné 2
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 4
Matematika Riešky – letná časť 2009/10 celoslovenské 5
Matematika Riešky – letná časť 2008/09 celoslovenské 3*
výsledky po 3 kolách letnej časti
reprezentácia Bratislavy ocenenie primátorom celoslovenské 2011/12 1

Peter Ratajík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Biologická olympiáda 2009/10 okresné 3
Slovenský jazyk olympiáda B 2013/14 školské 1

Marcel Rebro

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda kategória C 2011/12 krajské 18
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 okresné 5
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ
Šport Atletika-beh na 400m chlapci 2010/11 celoslovenské 3
Šport Atletika-beh na 60m starší 2010/11 celoslovenské 9

Erik Řehulka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda B 2017/18 krajské 2
Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 školské 1
Geografia Olympiáda - kategória E 2015/16 obvodné 1
Geografia Olympiáda Sekunda 2013/14 školské 2
Matematika Klokan Školák 5 2011/12 celoslovenské 1.-25.

Alex Rosa

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 25

Adam Rosipal

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B 2012/13 školské 2
Nemecký Jazyk Olympiáda 2B 2016/17 školské 3
Telesná výchova Plávanie – chlapci 2009/10 krajské 3

Sylvia Rothmaierová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2017/18 školské 2

Sylvia Rothmeierová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda C 2017/18 školské 2

Martin Rožka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kat.C 2016/17 okresné 1
Dejepis Olympiáda - kategória C 2016/17 školské 1
Geografia Olympiáda 2014/15 okresné 1
Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 krajské 1
Geografia Olympiáda - kat.E 2016/17 okresné 2
Geografia Olympiáda - kategória F 2015/16 školské 2
Geografia Olympiáda Kvarta 2016/17 školské 1
História Olympiáda - kategória D1 2015/16 školské 1
Iné EXPERT 2013/14 celoslovenské 7
Nemecký jazyk Olympiáda 1A 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Jazykolamy 2008/09 školské 1

Samo Rusnák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia olympiáda 2012/13 celoslovenské 2
Geografia olympiáda 2012/13 krajské 2
Geografia Olympiáda Z 2013/14 celoslovenské 9
Geografia Olympiáda Z 2013/14 krajské 2

Simona Sabová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2006/07 krajské 11
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2005/06 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2005/06 krajské 20

Samuel Sadák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 školské 2

Jana Sadovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 školské 3

Gdovec, Řehulka, Petráš F., Laifer, Jankovič, Sádovská

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kat.Z 2016/17 okresné postupujúci

Adam Sajkala

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda D 2017/18 školské 1

Šulovský Samuel

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III. AJ P-P VT 2017/18 celoslovenské 2
Anglický jazyk Jazykový kvet III. VT 2017/18 krajské 1

Šuľovský Samuel

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 celoslovenské 2
Francúzsky jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 krajské 1

Alžbeta Kurdelová, Jerguš Stručka, Michaela Šandalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2012/13 československé A 8

Barbora Kováčová a Michaela Šandalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Palma 2013/14 celoslovenské 2

Barbora Kováčová, Miška Šandalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2010/11 celoslovenské 4

Michaela Šandalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Súťaž poézie a prózy 2011/12 celoslovenské 2
Biológia Olympiáda kategória B 2011/12 školské 2
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 celoslovenské 30
Informatika Informatická olympiáda 2013/14 krajské 11
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O 2012/13 celoslovenské 17
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto Z 2012/13 celoslovenské 4
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z 2012/13 celoslovenské 10
Informatika Palma 2012/13 celoslovenské 2
Informatika Zenit – kategória A 2013/14 krajské 16
Matematika KMS letná časť - alfa 2010/11 krajské 12
Matematika KMS zimná časť - alfa 2010/11 krajské 6
Matematika Olympiáda 2013/14 celoslovenské úspešná účasť

Michaiela Šandalová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika KSP-O zima 2013/14 celoslovenské 7

Marika Kostická, Viktória Žilková, Simona Petrová, Andrea Tóthová, Paulína Gajdošová, Barbora Lukáčová, Sára Betinová, Paula Straková, Lia Lovecká, Laura Machačková, Kika Ščasná

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Vybíjaná 2010/11 obvodné 2

Ema Mária Gazdíková, Matej Ščepán

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2A 2011/12 školské 2

Matej Ščepán

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda Tercia-Kvarta 2010/11 obvodné 3
Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1B 2010/11 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C 2011/12 školské 2

Viktor Ščerbak

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Hudobná výchova Medzinárodná súťažná prehliadka štvorručnej hry na klavíri J.von Beliczayho 2012/13 medzinárodné strieborné pásmo
Ruský jazyk Ruské slovo 2017/18 celoslovenské 2
Ruský jazyk Ruské slovo 2017/18 krajské 1
Ruský Jazyk Ruské slovo - Poézia 2016/17 krajské 1

Alexander Ščerbák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk ARS Poézia 2009/10 krajské 1

Viktor Ščerbák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA 2014/15 celoslovenské 14

Richard N. Ch. Schindler

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Detský Oskar-Publicistika 2012/13 celoslovenské 1
Iné Detský Oskar-Réžia 2012/13 celoslovenské 1 a zvláštna cena poroty
Iné Detský Oskar-Videoklip/Dokument 2012/13 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 3
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 školské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín poézia 2013/14 okresné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-poézia 2012/13 okresné 2

Richard N.Ch. Schindler

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Detský Oskar 2013/14 celoslovenské uznanie
Iné Projektová práca 2013/14 celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu
Informatika Natoč svoj krátky film 2014/15 medzinárodné (Slovensko, Rakúsko) 3
Informatika Zlatá klapka 2014/15 celoslovenské 6 nominácií
Informatika Zlatá klapka - námet a scenár 2014/15 celoslovenské 1
Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 celoslovenské účasť
Náuka o spoločnosti Olympiáda ľudských práv 2014/15 krajské 5
Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza III 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2012/13 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Olympiáda 2014/15 krajské 4
SOČ práca: Ako funguje televízne spravodajstvo 2014/15 krajské 1

Richard Schindler

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2E 2011/12 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 2
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B 2011/12 školské 2

Loretta Schindlerová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 2

Adam Šolc, Samuel Mladý, David Schun

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh 2013/14 okresné 2

David Schun

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2C1 2013/14 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A 2011/12 školské 2

Matej Miškuf, Karolína Ondriašová, Juraj Privits, Adam Máčaj, David Schun

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Debatiáda 2013/14 medzinárodné 1

Andrej Bebjak
Šimon Harant
Dominika Hranická
Ladislav Pápay
Filip Šebest

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 celoslovenské 9

Filip Šebest

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2004/05 celoslovenské 5
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2004/05 okresné 1
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise 2008/09 školské 3
Telesná výchova Školský turnaj v stolnom tenise – kategória starší žiaci 2009/10 školské 3
Telesná výchova Stolný tenis 2006/07 okresné 3

Martin Arbet
Filip Šebest

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Stredoškolská odborná činnosť 2009/10 celoslovenské *
postup do ďalšieho kola

Andrej Bebjak
Tomáš Belan
Milan Mitka
Viktor Seč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 okresné 4

Tomáš Belan
Štefan Benčík
Viktor Seč

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2008/09 okresné 2

Marcel Petrík, Daniel Korec, Robert Popelka, Matej Sedlár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2013/14 bratislavské 1

Matej Sedlár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda, kat.E/geológia 2016/17 okresné 2
Dejepis Olympiáda 2013/14 okresné 2

Miriam Šefčíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 4

Giorgio Duglas Severini

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký Jazyk Olympiáda 1C 2016/17 školské 2

Fedor Sheparnev

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 celoslovenské 4
Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 krajské 2
Ruský jazyk Olympiáda A3 2017/18 školské 1

Peter Siebert

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kat.G 2016/17 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza II.k 2016/17 školské 2

Sebastián Virsík, Peter Šigút

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Badminton 2015/16 krajské 3

Rastislav Sihelský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Astronómia Čo vieš o hviezdach 2017/18 krajské 1
Fyzika Čo vieš o hviezdach 2017/18 celoslovenské 1

Tomáš ŚImek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ

Tomáš Šimek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda I 2012/13 obvodné 5
Geografia Olympiáda kategória I 2012/13 školské 1
Informatika FKS B 2016/17 krajské 2
Informatika Olympiáda B 2017/18 krajské 3
Informatika Olympiáda, kat.B 2016/17 krajské 3
Informatika PRASK 2016/17 krajské 2
Informatika PRASK 2014/15 celoslovenské 8
Informatika Scratch Cup 2014/15 celoslovenské 2
Informatika UFO 2016/17 krajské 3
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka - kat.III 2018/19 celoslovenské 1

Omaník Simon

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z5 2016/17 okresné 2

Jakub Skaloš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória D 2016/17 školské 3
Geografia Olympiáda 2013/14 okresné 3
Geografia Olympiáda 5.ročník 2013/14 školské 1
Geografia Olympiáda E 2017/18 školské 1
Geografia Olympiáda - kategória G 2015/16 školské 1
Geografia Olympiáda Tercia 2016/17 školské 1
Matematika Malynár 2013/14 celoslovenské 4

najaktívnejšia škola

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2017/18 celoslovenské 1

Matúš Hladký, Michal Škvarka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z6 2014/15 okresné 3

Michal Škvarka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat príma 2014/15 celoslovenské 9

Jakub Slaninka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2008/09 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva 2008/09 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza 2004/05 ? čestné uznanie

Michal Smetana

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2B 2013/14 školské 2

Sára Lovecká, Nina Marcineková, Katarína Czaková, Tereza Smetanová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Mladý novinár 2013/14 celoslovenské 2

Tereza Smetanová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Beniakove Chynorany 2017/18 okresné 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 školské 3
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Návraty o cenu Andreja Sládkoviča 2017/18 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča 2016/17 celoslovenské 2
Slovenský jazyk a literatúra Návraty poézie o cenu Andreja Sládkoviča 2016/17 krajské 1

Juliana Šmídová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 15

Katarína Śmigová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 školské 2

Katarína Šmigová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Hudobná výchova klavír - štvorručná hra 2011/12 regionálne zlaté pásmo
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín 2011/12 okresné 2
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza 2012/13 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Beniakove Chynorany - Slovenský festival poézie 2014/15 výberové 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín 2016/17 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 školské 2
Španielsky jazyk - kategória B Olympiáda 2015/16 školské 3

Katka Šmigová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika-beh na 60m najmladšie 2010/11 celoslovenské 7

Paulína Smolárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika FKS A 2014/15 celoslovenské 5
Fyzika KSP - kat.O 2015/16 celoslovenské 1
Fyzika Olympiáda D 2013/14 krajské 4
Informatika I-Cup 2015/16 medzinárodné 2
Informatika Kasiopea 2016/17 celoslovenské strieborná medaila
Informatika Kasiopea 2015/16 celoslovenské 4
Informatika KSP - kat.O a T 2016/17 celoslovenské 1
Informatika KSP-O 2014/15 celoslovenské 11
Informatika KSP-T 2014/15 celoslovenské 11
Informatika KSP-Z 2014/15 celoslovenské 1
Informatika Olympiáda 2016/17 medzinárodné bude v lete
Informatika Olympiáda 2015/16 celoslovenské 8
Informatika Olympiáda 2015/16 krajské 3
Informatika Olympiáda A 2017/18 krajské 1
Informatika Olympiáda A 2014/15 celoslovenské 10
Informatika Olympiáda A 2014/15 krajské 6
Informatika Olympiáda - výberové sústredenie 2015/16 celoslovenské 4 (postup na medzinárodné kolo)
Informatika Zenit B 2015/16 krajské 1*
Najlepší výsledok v celoslovenskom poradí v oboch kategóriách
Matematika olympiáda 2013/14 krajské 11
Matematika Olympiáda - kat.A 2015/16 celoslovenské 18
Matematika Olympiáda - kat.B 2015/16 krajské 2
Matematika Pikomat 2013/14 celoslovenské 8
Štúdium Ocenenie Župana BSK 2017/18 krajské 1

Michael Kasarda
Zoran Hadzhiivanov
Emil Smoliga

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Deň fyziky – predvádzanie pokusov 2004/05

Andrej Solár

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 okresné 2
Šach Majstrovstvá Bratislavy v šachu mladších žiakov 2004/05 okresné 1
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu – chlapci 2008/09 celoslovenské 2
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 12 rokov 2004/05 celoslovenské 4
Šport šachový turnsj družstiev 2010/11 bratislavské 1

Adam Śolc

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Atletika - beh na 600m 2012/13 bratislavské 1

Adam Šolc

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Dejepisná olympiáda 2008/09 krajské 1
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória D 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2008/09 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Dejepis olympiáda 2012/13 krajské 1
Dejepis Olympiáda kategória C 2010/11 krajské 1
Dejepis Olympiáda kategória Kvarta 2010/11 okresné 1
Geografia Olympiáda 2014/15 krajské 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2008/09 okresné 4
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 12

Dominik Hollý
Miron Zelina
Samuel Mladý
Adam Šolc

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória príma 2007/08 celoslovenské 1

Dominik Holý
Miron Zelina
Samuel Mladý
Adam Šolc

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória tercia 2009/10 celoslovenské 3

Oliver Šoltys

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória II - próza 2015/16 školské 3

Oliver Šoltýs

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Šach 2017/18 Okresné 2

Samuel Šoltýs

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda P5 2016/17 okresné 2

Ema Somolányiová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda D 2017/18 okresné 1
Dejepis Olympiáda D 2017/18 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - III. kategória, próza 2016/17 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, II-próza 2014/15 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Próza III.k 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II. 2014/15 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III.kategória 2016/17 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, III.kategória 2015/16 školské 2

Ema Somolányová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 1
Nemecký Jazyk Olympiáda 1A 2016/17 školské 3

Emma Somolányová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda - kategória E 2016/17 školské 1

Bažíková Sophia

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 celoslovenské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet III - VT 2017/18 krajské 1

Benčo Jakub, Devera Sophie

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet II. VT 2017/18 krajské 2

Mária Šormanová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 8
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 celoslovenské 20
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 7
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 13
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2004/05 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 2
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 1
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 4
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť 2005/06 celoslovenské 2
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť 2005/06 celoslovenské 1

Kamila Součková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2012/13 celoslovenské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B 2012/13 obvodné 1
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O 2012/13 celoslovenské 13
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T 2012/13 celoslovenské 1
Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 celoslovenské 9
Informatika Olympiáda kategória A 2011/12 krajské 6
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 celoslovenské 17
Informatika Olympiáda z informatiky A 2012/13 krajské 10
Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 celoslovenské 5
Informatika ZENIT - programovanie A 2012/13 krajské 2

Adela Čermáková, Matej Sova

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Olympiáda - kategória G 2015/16 školské 2

Matej Sova

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda C 2017/18 školské 2
História Olympiáda - kategória E1 2015/16 školské 1
Matematika MAKS 2013/14 krajské 25.-26.
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda 1B 2017/18 školské 2
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 1A 2015/16 školské 2

Školský zbor Sovák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Hudobná výchova Sviatky piesní Bratislava – súťaž speváckych zborov 2005/06 krajské 3

Benjamín Špányi

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Lukostreľba chlapci 2010/11 školské 3

Šimon Benjamin Špányi

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2011/12 krajské 8

Šimon Benjamín Špányi

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia olympiáda 2012/13 školské 4
Chémia olympiáda 2013/14 krajské 10
Chémia Olympiáda DG 2012/13 školské 3
Nemecký jazyk kategória Olympiáda 2E 2011/12 školské 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2014/15 krajské 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2014/15 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2E 2012/13 krajské 7
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E 2012/13 školské 1
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva 2013/14 školské 3

Alžbeta Špirková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 7

Terézia Marcineková, Nela Ďanovská, Lucia Ravingerová, Emília Drnáková, Terézia Jurášková, Alžbeta Špirková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná a športová výchova Midicool Volley 2017/18 krajské 2
Telesná a športová výchova Midicool Volley 2017/18 okresné 1

ŠpMNDaG

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl 2013/14 celoslovenské 3

Oliver Sporka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2017/18 medzinárodné 3
Biológia Olympiáda 2016/17 celoslovenské 3

Erika Belicová, Laura Macháčová, Magdaléna Spustová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpolný beh žiakov SŠ 2014/15 okresné 2

Karolína Spustová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda kategória A 2011/12 školské 2
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 3

Magdaléna Spustová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 1
Šport Atletika - beh na 400m 2012/13 bratislavské 1
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 7

Michaela Sára Srbecká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport šach 2013/14 okresné 2

Michaela Srbecká

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport šach 2013/14 krajské 12

Lukáš Šteis
Ján-Michael Kormaník
Zuzana Kvetková
Gabriel Zorkócy
("Kanalizácia s.r.o.")

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek – kategória 7. ročník 2007/08 ? 5

Marek Buchman
Alexaner Ščerbák
Jakub Šrol

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Bratislavou 2006 – orientačno-šifrovacia mestská hra 2005/06 krajské 3

Natália Tokárová, Barbora Kováčová, Irena Bačinská, Kamila Součková, Karolína Šromeková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyziklání 2012/13 československé A 11

Lenka Stahlová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda, kat.C 2016/17 školské 3
Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 krajské 1
Biológia Olympiáda, kat.E/botanika 2016/17 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Vráťme knihy do škôl 2015/16 celoslovenské 2

Lukáš Šteis

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2007/08 celoslovenské 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2007/08 celoslovenské 5

Dominika Štofanová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko, kat. II 2017/18 školské 2

Jakub Stolárik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2012/13 školské 1
Biológia olympiáda E 2012/13 obvodné 1
Biológia Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 2
Matematika Olympiáda Z7 2012/13 obvodné 5

Lucia Stovíčková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 4
Iné Súťaž o logo dátového centra 2008/09 okresné 1
Nemecký jazyk Olympiáda Septima - Oktáva 2010/11 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda Septima-Oktáva 2010/11 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva 2009/10 okresné 3
Nemecký jazyk Olympiáda z NJ kategória 2B 2010/11 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia 2005/06 celoslovenské čestné uznanie

Jerguš Stručka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda Botanika 2010/11 školské 1
Fyzika olympiáda 2012/13 krajské 7
Fyzika Olympiáda B 2013/14 krajské 9

Kamila Součková, Natália Tokárová, Karolína Šromeková, Jerguš Stručka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2012/13 regionálne 2

Marián Longa, Jerguš Stručka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2011/12 celoslovenské 4

Martin Holický, Jerguš Stručka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Expo Sciences Europe 2014 2014/15 medzinárodné prezentácia vlastného vedeckého projektu - Tenkovrstvový platinový mikrosenzor teploty

Natália Tokárová, Kamila Součková, Filip Janitor, Jerguš Stručka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Fyzikálna olympiáda A 2012/13 školské 1

Nina Struhárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1B 2017/18 okresné 1

Jakub Stuchlík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2007/08 okresné 3

Martin Stuchlík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník 2006/07 okresné 2
Geografia Geografická olympiáda – kategória príma 2004/05 okresné 6
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza 2006/07 ? čestné uznanie

Michal Brichta
Matej Čambal
Timotej Kovačič
Martin Stuchlík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek – kategória 6. ročník 2005/06 ? 2

Andrej Šulek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk BrainStoring 2011/12 bratislavské 1
Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 1C 2010/11 školské 1
Anglický jazyk Rétorická súťaž BrainStoring 2010/11 školské 1
Šport Atletika-beh na 600m mladší 2010/11 celoslovenské 4
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 7

Sofia Emma Mária Šulek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 1C 2013/14 školské 1

Sofia Emma Šulek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 krajské 2

Sofia Šulek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III+ 2016/17 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2012/13 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C 2011/12 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2C2 2015/16 školské 3
Psychológia Centrum pro talentovanou mládež AP Psychology online Florida Virtual School Global, USA 2017/18 medzinárodné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - próza 2015/16 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 školské 2

Sofia Šuleková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 11

Alexandra Sulíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2005/06 okresné 2

Martin Bolvanský, Matúš Bytčánek, Jerguš Čermák, Filip Petráš, Samuel Šulovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Vánoční Debatiáda v Prostějove 2017/18 medzinárodné 1

Samuel Šulovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III 2016/17 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda 1B 2014/15 okresné 1
Anglický jazyk Olympiáda 2B 2017/18 okresné 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2011/12 školské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet II 2014/15 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - III. kategória: vlastná tvorba 2015/16 krajské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza II 2014/15 okresné 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - Poézia IV.k 2016/17 školské 3

Samo Šuľovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 2A 2015/16 školské 1

Samuel Šuľovský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda 2012/13 celoslovenské 2
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda 1B 2013/14 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 krajské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2012/13 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda Príma-Sekunda 2011/12 obvodné 1
Anglický jazyk Spelling Bee 2013/14 školské 3

Štefan Šutý

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MO-Z5 2014/15 okresné 17
Matematika Pytagoriáda - P6 2015/16 okresné 3

Michal Szabados

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Najlepší študent Bratislavského kraja 2006/07 krajské 1*
Bratislavský samosprávny kraj a Spoločnosť Michala Bosáka udelili Ocenenie najúspešnejšieho študenta Bratislavského samosprávneho kraja Michalovi Szabadosovi.
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 celoslovenské 9
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A 2006/07 krajské 1
Informatika Zenit – kategória A 2006/07 krajské 2
Informatika Zenit – kategória B 2005/06 krajské 4
Matematika IMO – Medzinárodná Matematická Olympiáda 2006/07 celosvetové bronzová medaila
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa 2004/05 krajské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta 2004/05 celoslovenské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 1
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2005/06 celoslovenské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2005/06 celoslovenské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama 2006/07 celoslovenské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2006/07 celoslovenské 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2005/06 celoslovenské 10*
postup na výberové sústredenie, tam 8. miesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2005/06 krajské 5
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2004/05 krajské 3

Emília Szabadosová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Biologická olympiáda – kategória B 2005/06 krajské 4
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2006/07 celoslovenské 36

David Szabó

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda 2013/14 školské 2
Biológia Olympiáda C 2013/14 obvodné 2

Alexandra Žilková
Barbora Kováčová
Monika Tomeková
Erik Szalay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória tercia 2008/09 celoslovenské 2

Erik Szalay

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Klokan Junior G12 2011/12 celoslovenské 33.-56.
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta 2012/13 celoslovenské 23
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa 2012/13 krajské 6
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 4
Matematika Olympiáda - C 2010/11 krajské 9
Matematika Olympiáda kategória B 2011/12 krajské 8
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 2005/06 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 celoslovenské 4
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2007/08 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 celoslovenské 10
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2006/07 okresné 2
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ

Adam Tábory

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda E 2017/18 školské 2

Akbuluto Taner

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 celoslovenské 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet II - VT 2017/18 krajské 1

M.Bednár, J.Čermák, A.Uraz, T.Brix

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2017/18 krajské 1

Monika Tomeková
Lucia Znášiková
Marcel Rebro
Alexandra Žilková
("A-Sport Team")

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek – kategória 6. ročník 2007/08 ? 4

Daniel Teplan

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika BALTIE 2014 2013/14 medzinárodné 3
Matematika Riešky 2013/14 celoslovenské 15
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší 2013/14 školské 2

Suránová Tereza

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet II. AJ P-P VT 2017/18 celoslovenské 2
Anglický jazyk Jazykový kvet II. VT 2017/18 krajské 1

Jurášová Terezka

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Olympiáda E 2017/18 obvodné 2

Brix Tilia

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Jazykový kvet III. PT 2017/18 krajské 2

Blue Hawks (tím)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 2005/06 ? 2
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U15 2005/06 ? 5

Kvarta (tím)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 8

Príma (tím)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 6
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 10

Sekunda (tím)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 1
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 2

Tercia (tím)

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 4
Matematika Pikopretek 2004/05 ? 8

Kotulič Timur

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z6 2017/18 okresné 1
Matematika Pytagoriáda P6 2017/18 okresné 1

Michael Kasarda
Ladislav Pápay
Rastislav Tisovčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA – súťaž v programovaní hier 2007/08 okresné 1

Rastislav Tisovčík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória A 2007/08 krajské 6
Informatika Zenit – kategória B 2006/07 krajské 10
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2004/05 okresné úspešný riešiteľ

Natália Tokárová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program 2011/12 medzinárodné úspešný riešiteľ

Timotej Tomandl

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikomat – tercia 2009/10 celoslovenské 12

Šimek Tomáš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda kat.E 2016/17 okresné 1
Fyzika Olympiáda - kategória F 2015/16 okresné 1

Zatroch Tomáš

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda Z9 2017/18 okresné 3

Jakub Hluško, Michal Mráz, Lívia Mihoková, Pavlína Tomášiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek Piataci 2010/11 bratislavské 2

Paulína Tomášiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, III-poézia 2014/15 školské 3

Pavlína Tomášiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Olympiáda - kat.A 2016/17 školské 1
Španielsky jazyk Olympiáda - kat.D 2016/17 krajské 2
Šport Atletika-beh na 800m mladšie 2010/11 celoslovenské 3
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 1

Sofia šuleková, Lívia Mihoková, Pavlína Tomášiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 3

Frederik Tomek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda P6 2010/11 okresné 7

Monika Tomeková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2009 2008/09 celoslovenské *
najúšpešnejší riešitelia našej školy za tento školský rok (1, 2 alebo 3 hviezdičky)
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z10 2009/10 krajské 17
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2006/07 okresné 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2007/08 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2006/07 okresné 7
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2008/09 okresné 2

Andrej Tóth

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2005/06 okresné 4-6
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 2005/06 okresné 3

Andrea Tóthová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fyzika Olympiáda kategória E 2011/12 obvodné 4
Geografia Olympiáda kategória E 2011/12 školské 2
Matematika Klokan Kadet 9 2011/12 celoslovenské 1.-10.
Matematika KMS-alfa leto 2013/14 celoslovenské 20
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 2008/09 okresné 4
Matematika Olympiáda kategória 9 2011/12 okresné 1
Matematika Olympiáda - Z7 2010/11 okresné 1
Matematika Pytagoriáda P8 2010/11 okresné 2

Natália Tóthová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 celoslovenské 4
Anglický jazyk Olympiáda anglofónni 2010/11 obvodné 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 školské 1
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 2012/13 obvodné 2
Anglický jazyk Olympiáda kategória anglofónni 2010/11 krajské 3
Anglický jazyk Olympiáda z AJ kategória 2C2 2010/11 školské 1

Dominika Trudičová

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - II.kategória 2016/17 školské 2

Michal Ujbányai

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika Zenit – kategória A 2005/06 krajské 4

A. Hudec, V. Mihok, A. Uraz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Iné Debatná súťaž 2012/13 bratislavské 1

Alex Uraz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika MAKS 2012/13 celoslovenské úspešný riešiteľ
Matematika Pytagoriáda P5 2012/13 obvodné 1
Nemecký jazyk Jazykový kvet - II. kategória: prevzatá tvorba 2015/16 krajské 2
Nemecký jazyk Jazykový kvet - Poézia a próza II 2014/15 okresné 2
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko 2012/13 obvodné 2
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník 2012/13 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Šaliansky Maťko - III. 2014/15 okresné 1

Ján Filip Barczi, Alex Uraz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 celoslovenské 4
Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2016/17 krajské 3

Michal Bednár, Tilia Brix, Jerguš Čermák, Alex Uraz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Mladý novinár 2017/18 krajské 1

Viktor, Mihok, Emil Hodál, Ján FilipBarczi, Alex Uraz

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatná súťaž 2016/17 krajské 1

Dorota Jagnešáková
Tomáš Masaryk
Michal Rebro
Paula Straková
Barbora Lukáčová
Jasna Hruškovičová
Oskar Madro
Jakub Kojda
Michal Petráš
Cyril Eštok
Robo Virsík
Peter Ralbovský
Dávid Ušák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Drama English festival v Nitre 2009/10 celoslovenské 2*
za najlepšie jazykové zručnosti

Matej Ušák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A 2012/13 školské 3

Samuel Mladý, Maroš Kovaľ, Adam Šolc, Jakub Ušák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek Kvarta 2010/11 bratislavské 3

Samuel Mladý, Maroš Kovaľ, Jakub Ušák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Šport Cezpoľný beh žiakov SŠ 2014/15 okresné 2

Virsík, Rebro, Hruškovičová, Petráš, Straková, Madro, Eštok, Jagnešáková, Gajdošová, Macko, Ralbovský, Kojda, Ušák

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Drama Festival 2010/11 celoslovenské cena za najlepšie spracovanie témy

Adam Válek

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda - kategória 1B 2015/16 školské 1
Dejepis Olympiáda 2013/14 okresné 2
Dejepis Olympiáda kategória F 2012/13 školské 3
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 2
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda 2012/13 školské 3

Radovan Valentín

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória III - poézia 2015/16 školské 3

Marián Valovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Fotografia All You Need to Life 2013/14 medzinárodné medailu VÖAV
Fotografia AMFO 2015 – kategória do 21 rokov – čiernobiela fotografia 2014/15 okresné 2
Fotografia AMFO 2015 – kategória do 21 rokov – farebná fotografia 2014/15 okresné 2
Fotografia AMFO 2016 2015/16 krajské 2
Fotografia FIAP 2016 (Omán) 2015/16 medzinárodné účasť
Fotografia FIAP Medzinárodná federácia amatérskej umeleckej fotografie 2014/15 medzinárodné účasť v celoslovenskej kolekcii – postup na celosvetovú súťaž
Fotografia Medzinárodná federácia umeleckej fotografie 2013/14 medzinárodné striebro
Fotografia Talenty mladej Európy 2013/14 medzinárodné ocenenie
Fotografia Zelený objektív 2013/14 celoslovenské 1
Fotografia Zelený Objektív 2015/16 celoslovenské 1
Fotografia Zelený objektív – kategória stredné školy 2014/15 celoslovenské 1
Fotografovanie AMFO 2010 – kategória C do 16 rokov – Farebná fotografia 2009/10 krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Fotografovanie Ekológia v objektíve 2009 – kategória do 18 rokov 2009/10 celoslovenské 1
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2009 2009/10 okresné *
cena s fotografiou Ružinovský prales
Fotografovanie Ružinovská ekologická fotografia 2010 2009/10 okresné *
získal cenu
Fotografovanie Zelený objektív 2009 – detská kategória 2009/10 celoslovenské 2
Iné AMFO 2012-farebná fotografia - do 16rokov 2012/13 celoslovenské čestné uznanie
Iné AMFO 2013-čiernobiela fotografia 2012/13 krajské 3
Iné AMFO 2013-farebná fotografia 2012/13 krajské 2
Iné AMFO 2014 2013/14 bratislavské postup do celoštátneho kola
Iné Digitálna fotoškola-mladší autori 2012/13 celoslovenské 3
Iné Fotografia očami detí 1.kolo 2012/13 celoslovenské výhra
Iné Fotografia očami detí 3.kolo 2012/13 celoslovenské výhra
Iné Fotografia očami detí 6.kolo 2012/13 celoslovenské 1 a postup do finále
Iné Ružinovská Ekologická Fotografia 2014 2013/14 bratislavské ocenenie

Samuel Šulovský, Jaroslav Paška, Marián Valovič

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Informatika ŠPONGIA 2014/15 celoslovenské 2

Jakub Vanko

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória D 2012/13 školské 3
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta 2013/14 školské 1
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín, IV-poézia 2014/15 školské 2
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín - kategória IV - poézia 2015/16 školské 1

Martin Vargic

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Biológia Biologická olympiáda 2009/10 celoslovenské úspešný riešiteľ
Biológia Biologická olympiáda 2009/10 krajské 1
Biológia Biologická olympiáda 2009/10 okresné 1
Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 celoslovenské úspešný riešiteľ
Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 krajské 1*
postup do ďalšieho kola
Biológia Biologická olympiáda – kategória E 2008/09 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Biológia olympiáda 2010/11 krajské 2
Biológia Olympiáda kategória B 2011/12 školské 1
Biológia Olympiáda - kategória E Zoológia 2010/11 krajské 1
Biológia Olympiáda Zoológia 2010/11 školské 1
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 2008/09 okresné 6
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza 2007/08 ? čestné uznanie

Filip Varhaník

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Olympiáda kategória Z6 2011/12 okresné 2
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 2008/09 okresné 7
Matematika Pytagoriáda P5 2010/11 okresné 3
Šport Atletika-skok do diaľky 2010/11 celoslovenské 4
Šport Cezpoľný beh 2011/12 obvodné 8

Tomáš Varinský

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni 2012/13 celoslovenské najužší výber
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B 2011/12 školské 2

Alex Kotian, Viktor Vaškanin

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pytagoriáda P6 2016/17 okresné 3

Oliver Machaj, Viktor Vaškanin

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Slovenský jazyk a literatúra Debatiáda 2017/18 krajské 1

Dominik Csiba
Andrej Solár
Marek Buchman
Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Matboj – kategória kvarta 2006/07 celoslovenské 2

Dominik Csiba
Mária Šormanová
Juraj Páleník
Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Pikopretek – kategória 7. ročník 2005/06 ? 1

Dominik Csiba
Matej Hlavatý
Juraj Páleník
Mária Šormanová
Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2006/07 celoslovenské 7

Matej Hlavatý
Juraj Páleník
Dominik Csiba
Mária Šormanová
Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2008/09 celoslovenské 2

Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Chémia Chemická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 5
Fyzika FKS 2010/11 celoslovenské 5
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória A 2009/10 celoslovenské 15*
postup na výberové sústredenie
Fyzika International Young Physicists Tournament 2009/10 medzinárodné 2.miesto
Fyzika Olympiáda kategória A 2010/11 celoslovenské 11
Fyzika Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 4
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2010/11 celoslovenské 1*
Člen víťazného družstva FKS, Postup na medzinárodné kolo do Iránu
Fyzika Turnaj mladých fyzikov 2008/09 celoslovenské 1
Fyzika Turnaj mladých fyzikov (Irán) 2010/11 medzinárodné strieborná medaila*
člen tímu FKS
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania – kategória Z, letná časť 2008/09 celoslovenské 12
Informatika Olympiáda kategória A 2010/11 celoslovenské 5*
postup na Stredoeurópsku informatickú olympiádu
Informatika Olympiáda kategória A 2010/11 krajské 1
Informatika Stredoeurópska olympiáda 2010/11 medzinárodné zlatá medaila
Informatika Zenit 2010/11 krajské 3
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť 2007/08 krajské 7
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť 2007/08 krajské 2
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť 2008/09 celoslovenské 15
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť 2008/09 celoslovenské 15
Matematika Matematická olympiáda – kategória A 2009/10 krajské 18
Matematika Matematická olympiáda – kategória B 2008/09 krajské 2
Matematika Matematická olympiáda – kategória C 2007/08 krajské 6
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 2005/06 okresné 3
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 2006/07 okresné 4
Matematika Olympiáda - A 2010/11 celoslovenské 14
Matematika Olympiáda - A 2010/11 krajské 6
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť 2006/07 celoslovenské 3
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť 2006/07 celoslovenské 8
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2004/05 celoslovenské 12
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 2004/05 okresné 1
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 2005/06 okresné 3
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 2005/06 okresné 2

Tomáš Belan
Dominik Csiba
Tomáš Peitl
Mária Šormanová
Matej Večerík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Matematika Náboj KMS – juniori 2007/08 celoslovenské 3

Robert Virsik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 školské 2
Dejepis Olympiáda kategória C 2011/12 obvodné 2
Dejepis Olympiáda kategória Tercia 2010/11 okresné 2
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 krajské 5
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 krajské 3
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 školské 1

Róbert Virsik

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Nemecký jazyk Olympiáda - kategória 2B 2015/16 obvodné 1

Robert Virsík

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Sci fi poviedka 2012/13 celoslovenské 1
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 krajské 2
Dejepis Dejepisná olympiáda – kategória E 2009/10 okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Nemecký jazyk Olympiáda 2013/14 obvodné 1
Nemecký jazyk Olympiáda 2A 2013/14 školské 1

Nina Viršiková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Španielsky jazyk Olympiáda - kat.C 2016/17 krajské 2

Maximilián Pál, Nina Viršíková

Oblasťikona zoradeniaSúťažRočníkKoloMiesto
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A 2011/12 školské 2

Nina Viršíková

Oblasť