logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov - 2013/14

2013/14

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Anglický jazyk English Essay Competition celoslovenské 2 Valentína Hušková
Anglický jazyk English Essay Competition celoslovenské užší výber Radovan Balog
Anglický jazyk Olympiáda celoslovenské 2 Theodore Quam
Anglický jazyk Olympiáda krajské 1 Theodore Quam
Anglický jazyk Olympiáda krajské 2 Sofia Emma Šulek
Anglický jazyk Olympiáda krajské 3 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda obvodné 1 Oskar Lelko
Anglický jazyk Olympiáda obvodné 1 Theodore Quam
Anglický jazyk Olympiáda obvodné 1 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda obvodné 2 Michal Moravčík
Anglický jazyk Olympiáda obvodné 3 Valentína Hučková
Anglický jazyk Olympiáda 1A školské 1 Oskar Lelko
Anglický jazyk Olympiáda 1A školské 2 Jerguš Krč
Anglický jazyk Olympiáda 1A školské 3 Lea Teodora Kolevská
Anglický jazyk Olympiáda 1B školské 1 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda 1B školské 2 Adrián Hegeduš
Anglický jazyk Olympiáda 1B školské 3 Marek Horanský
Anglický jazyk Olympiáda 1C školské 1 Sofia Emma Mária Šulek
Anglický jazyk Olympiáda 1C školské 2 Matej Benčík
Anglický jazyk Olympiáda 1C školské 3 Sebastián Bražina
Anglický jazyk Olympiáda 2A školské 1 Valentína Hučková
Anglický jazyk Olympiáda 2A školské 2 Johana Eva Brezovská
Anglický jazyk Olympiáda 2A školské 3 David Debnár
Anglický jazyk Olympiáda 2B školské 1 Michal Moravčík
Anglický jazyk Olympiáda 2B školské 2 Michal Smetana
Anglický jazyk Olympiáda 2B školské 3 Michal Hagovský
Anglický jazyk Olympiáda 2C1 školské 1 Radovan Balog
Anglický jazyk Olympiáda 2C1 školské 2 David Schun
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 školské 1 Theodore Quam
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 školské 2 Matúš Mikuš
Anglický jazyk Olympiáda 2C2 školské 3 Katarína Morávková
Anglický jazyk Shadowlands celoslovenské úspešný účastník Matúš Lavko
Anglický jazyk Shadowlands celoslovenské úspešný účastník Barbora Lukáčová
Anglický jazyk Shadowlands celoslovenské úspešný účastník Oskar Madro
Anglický jazyk Spelling Bee školské 1 Nina Viršíková
Anglický jazyk Spelling Bee školské 2 Martin Bolvanský
Anglický jazyk Spelling Bee školské 3 Samuel Šuľovský
Biológia Olympiáda školské 1 Viktor Racsko
Biológia Olympiáda školské 2 David Szabó
Biológia Olympiáda školské 3 Jerguš Krč
Biológia Olympiáda A krajské 3 Adrián Pieš
Biológia Olympiáda B krajské úspešný riešiteľ Jakub Barát
Biológia Olympiáda C krajské 2 Christian Hollósy
Biológia Olympiáda C obvodné 1 Christian Hollósy
Biológia Olympiáda C obvodné 2 David Szabó
Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách medzinárodné zlatá medaila Martin Holický
Chémia olympiáda krajské 7 Alex Fleško
Chémia olympiáda krajské 10 Šimon Benjamín Špányi
Chémia Olympiáda A celoslovenské 5 Martin Holický
Chémia Olympiáda A celoslovenské úspešný riešiteľ Barbora Kováčová
Chémia Olympiáda A krajské 1 Martin Holický
Chémia Olympiáda A krajské 3 Barbora Kováčová
Chémia olympiáda B krajské 12 Nick Chapman
Chémia olympiáda C krajské 2 Nick Chapman
Dejepis československá dejepisná súťaž medzinárodné 25 (zo 75) Samuel Bodík, Adam Máčaj, Juraj Privits
Dejepis československá súťaž krajské 1 Samuel Bodík, Juraj Privits, Adam Máčaj
Dejepis Olympiáda okresné 2 Matej Sedlár
Dejepis Olympiáda okresné 2 Adam Válek
Dejepis Olympiáda okresné 3 Jakub Gašpar
Fotografia All You Need to Life medzinárodné medailu VÖAV Marián Valovič
Fotografia Medzinárodná federácia umeleckej fotografie medzinárodné striebro Marián Valovič
Fotografia Talenty mladej Európy medzinárodné ocenenie Marián Valovič
Fotografia Zelený objektív celoslovenské 1 Marián Valovič
Fyzika Festival vedy a techniky krajské postup do celoslovenského kola Jerguš Stručka, Martin Holický
Fyzika Fyziklání československé 5 Karolína Šromeková, Jerguš Stručka, Martin Gažo
Fyzika Fyziklání československé 13 Alžbeta Kurdelová, Irenka Bačinská, Adrián Pieš, Barbora Kováčová, Arthur Petráš
Fyzika Náboj celoslovenské 1 Karolína Šromeková, Irena Bačinská, Barbora Kováčová, Alžbeta Kurdelová, Martin Gažo
Fyzika Náboj bratislavské 4 Nick Chapman, Peter Ralbovský, Paulína Smolárová, Arthur Petráš
Fyzika Olympiáda okresné 6 Jakub Hluško
Fyzika Olympiáda A celoslovenské 12 Martin Gažo
Fyzika Olympiáda A krajské 3 Martin Gažo
Fyzika Olympiáda B krajské 9 Jerguš Stručka
Fyzika Olympiáda C krajské 1 Martin Gažo
Fyzika Olympiáda C krajské 2 Peter Pavel Arthur Petráš
Fyzika Olympiáda D krajské 4 Paulína Smolárová
Fyzika Olympiáda D krajské 7 Nick Chapman
Fyzika Olympiáda E okresné 1 Marek Horanský
Fyzika Olympiáda E okresné 2 Michal Horanský
Fyzika Turnaj mladých fyzikov celoslovenské úspešný riešiteľ Martin Gažo
Geografia Olympiáda okresné 1 Jerguš Čermák
Geografia Olympiáda okresné 1 Samuel Harvan
Geografia Olympiáda okresné 3 Matúš Majer
Geografia Olympiáda okresné 3 Jakub Skaloš
Geografia Olympiáda okresné 8 Filip Jakab
Geografia Olympiáda 5.ročník školské 1 Jakub Skaloš
Geografia Olympiáda 5.ročník školské 2 Tomáš Zatroch
Geografia Olympiáda Kvarta školské 1 Filip Jakab
Geografia Olympiáda Kvarta školské 2 Hana Holická
Geografia Olympiáda Príma školské 1 Jerguš Čermák
Geografia Olympiáda Príma školské 2 Adam Hudec
Geografia Olympiáda Sekunda školské 1 Samuel Harvan
Geografia Olympiáda Sekunda školské 2 Erik Řehulka
Geografia Olympiáda Tercia školské 1 Matúš Majer
Geografia Olympiáda Tercia školské 2 Marek Jankovič
Geografia Olympiáda Tercia školské 2 Alan Laifer
Geografia Olympiáda Z celoslovenské 6 Juraj Privits
Geografia Olympiáda Z celoslovenské 9 Samo Rusnák
Geografia Olympiáda Z krajské 1 Juraj Privits
Geografia Olympiáda Z krajské 2 Samo Rusnák
Geografia Olympiáda Z krajské 3 Samuel Mladý
Geografia Poznáš Slovensko krajské 2 Juraj Privits
Iné AMFO 2014 bratislavské postup do celoštátneho kola Marián Valovič
Iné Certifikát Ambasádora MU Brno medzinárodné absolvovaný rok Tomáš Lintner
Iné Debatiáda medzinárodné 1 Matej Miškuf, Karolína Ondriašová, Juraj Privits, Adam Máčaj, David Schun
Iné Detský Oskar celoslovenské uznanie Richard N.Ch. Schindler
Iné EXPERT celoslovenské 7 Juraj Privits
Iné EXPERT celoslovenské 7 Martin Rožka
Iné EXPERT celoslovenské 9 Michal Miškerník
Iné EXPERT celoslovenské 21 Daniel Adamčík
Iné EXPERT celoslovenské 25 Matúš Majer
Iné Logická olympiáda školské 1 Jakub Hluško
Iné Logická olympiáda školské 2 Michal Horanský
Iné Memoriál Maria Luisa celoslovenské čestné uznanie Martin Prievalský
Iné Projektová práca celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu Adam Harušinec
Iné Projektová práca celoslovenské postup na detskú vedeckú konferenciu Richard N.Ch. Schindler
Iné Ružinovská Ekologická Fotografia 2014 bratislavské ocenenie Marián Valovič
Iné SOČ celoslovenské 5 Tomáš Lintner
Iné SOČ krajské 1 Svetlana Farkašová
Iné SOČ krajské 2 Jerguš Stručka, Martin Holický
Iné SOČ krajské 2 Tomáš Lintner
Iné Všetkovedko celoslovenské 6 Tereza Cvečková
Iné Všetkovedko celoslovenské 7 Kristína Galková
Iné Všetkovedko celoslovenské 7 Matúš Hladký
Iné Všetkovedko celoslovenské 16 Matej Novosad
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 2 Jakub Koník
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 3 Daniel Teplan
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 14 Viktor Balan
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 14 Viktor Balan
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike medzinárodné bronzová medaila*
jediné zúčastnené dievča
Barbora Kováčová
Informatika Genius Logicus medzinárodné úspešný účastník Viktor Balan
Informatika Informatická olympiáda celoslovenské 4 Peter Ralbovský
Informatika Informatická olympiáda celoslovenské 8 Barbora Kováčová
Informatika Informatická olympiáda celoslovenské 30 Michaela Šandalová
Informatika Informatická olympiáda krajské 3 Peter Ralbovský
Informatika Informatická olympiáda krajské 4 Barbora Kováčová
Informatika Informatická olympiáda krajské 11 Michaela Šandalová
Informatika KSP-O leto celoslovenské 4 Peter Ralbovský
Informatika KSP-O zima celoslovenské 7 Michaiela Šandalová
Informatika KSP-O zima celoslovenské 8 Barbora Kováčová
Informatika KSP-T leto celoslovenské 5 Peter Ralbovský
Informatika KSP-T leto celoslovenské 8 Barbora Kováčová
Informatika Palma celoslovenské 2 Barbora Kováčová a Michaela Šandalová
Informatika Palma celoslovenské 3 Peter Ralbovský a Martin Gažo
Informatika Scratch Cup celoslovenské 1 Michal Horanský
Informatika Scratch Cup celoslovenské 1 Michal Horanský
Informatika Scratch Cup celoslovenské 5 Matej Priesol
Informatika Scratch Cup celoslovenské 7 Chudíc Alex
Informatika Scratch Cup celoslovenské 13 Miroslav Macko
Informatika Scratch Cup celoslovenské 15 David Kekeší, Barbora Barančíková
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier celoslovenské 1 Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Johana Eva Brezovská
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier celoslovenské 3 Dávid Debnár, Viktor Jamrich
Informatika ŠPONGIA - súťaž v programovaní hier celoslovenské 4 Jakub Hranický, Jakub Lupták, Matej Miškuf, Radovan Balog
Informatika Zenit – kategória A krajské 2 Barbora Kováčová
Informatika Zenit – kategória A krajské 16 Michaela Šandalová
Informatika Zenit – kategória B krajské 2 Peter Ralbovský
Informatika Zenit – kategória B krajské 5 Nick Chapman
Informatika Zenit – kategória B krajské 6 Martin Gažo
Informatika Zenit – kategória webdizajn krajské 1 Anna-Mária Klimkovič, Michal Miškerník
Matematika KMS-alfa leto celoslovenské 20 Andrea Tóthová
Matematika KMS-alfa leto celoslovenské 24 Simona Petrová
Matematika KMS-alfa leto celoslovenské 32 Laura Macháčová
Matematika KMS-beta leto celoslovenské 34 Dominik Hollý
Matematika KMS-beta zima celoslovenské 25 Peter Ralbovský
Matematika KMS-beta zima celoslovenské 35 Dominik Hollý
Matematika KMS-beta zima celoslovenské 37 Peter Pavel Arthur Petráš
Matematika KMS-beta zima celoslovenské 39 Irena Bačinská
Matematika MAKS krajské 1.-16. Katarína Petrášová
Matematika MAKS krajské 6. Matej Krásny
Matematika MAKS krajské 17.-20. Jerguš Čermák
Matematika MAKS krajské 24.-25. Daniel Belan
Matematika MAKS krajské 25.-26. Matej Sova
Matematika MAKS krajské 31.-33. Matej Haverlík
Matematika Malynár celoslovenské 4 Jakub Skaloš
Matematika olympiáda okresné 1 Barbora Barančíková
Matematika olympiáda krajské 11 Paulína Smolárová
Matematika Olympiáda celoslovenské 11 tretie najlepšie dievča Irena Bačinská
Matematika Olympiáda celoslovenské úspešná účasť Michaela Šandalová
Matematika Pikomat celoslovenské 1 Samuel Dostál
Matematika Pikomat celoslovenské 2 Matej Haverlík
Matematika Pikomat celoslovenské 3 Peter Kravár
Matematika Pikomat celoslovenské 3 Tomáš Zatroch
Matematika Pikomat celoslovenské 5 Marek Horanský
Matematika Pikomat celoslovenské 5 Martin Kaláb
Matematika Pikomat celoslovenské 7 Michal Horanský
Matematika Pikomat celoslovenské 7 Jakub Pravda
Matematika Pikomat celoslovenské 8 Paulína Smolárová
Matematika Pikomat celoslovenské 11 Matej Krásny
Matematika Pikomat krajské úspešný riešiteľ Tomáš Lastovka
Matematika Pikopretek bratislavské 1 Marcel Petrík, Daniel Korec, Robert Popelka, Matej Sedlár
Matematika Pikopretek bratislavské 1 Robert Popelka
Matematika pytagoriáda celoslovenské 4 Jakub Hluško
Matematika Pytagoriáda P7 okresné 1 Michal Horanský
Matematika Pytagoriáda P8 okresné 1 Jakub Hluško
Matematika Riešky celoslovenské 7 Matej Haverlík
Matematika Riešky celoslovenské 8 Matej Krásny
Matematika Riešky celoslovenské 15 Daniel Teplan
Matematika Riešky celoslovenské 38 Jakub Hluško
Náboženstvo Biblia očami detí celoslovenské 3 Adela Čermáková
Náboženstvo Biblická olympiáda okresné 1 Adela Čermáková, Lívia Čerešňová, Monika Janesová
Nemecký jazyk Olympiáda celoslovenské 3 Nick Chapman
Nemecký jazyk Olympiáda krajské 1 Nick Chapman
Nemecký jazyk Olympiáda krajské 5 Robert Virsik
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 1 Robert Virsík
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 2 Alan Laifer
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 2 David Schun
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 3 Martin Vitáloš
Nemecký jazyk Olympiáda 1A školské 1 Martin Vitáloš
Nemecký jazyk Olympiáda 1A školské 2 Martin Rožka
Nemecký jazyk Olympiáda 1B školské 1 Alan Laifer
Nemecký jazyk Olympiáda 1B školské 2 Jakub Hantabál
Nemecký jazyk Olympiáda 1B školské 3 Michaela Biacovská
Nemecký jazyk Olympiáda 2A školské 1 Robert Virsík
Nemecký jazyk Olympiáda 2A školské 2 Simona Petrová
Nemecký jazyk Olympiáda 2A školské 3 Richard N. Ch. Schindler
Nemecký jazyk Olympiáda 2B školské 1 David Schun
Nemecký jazyk Olympiáda 2B školské 2 Lucia Znášiková
Nemecký jazyk Olympiáda 2B školské 3 Samuel Kohutiar
Nemecký jazyk Olympiáda 2B školské 3 Martin Prievalský
Nemecký jazyk Olympiáda 2C školské 1 Nick Chapman
Nemecký jazyk Olympiáda 2C školské 2 Erika Belicová
Nemecký jazyk Olympiáda 2C školské 2 Michal Moravčík
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín obvodné 1 Peter Balko
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín obvodné 2 Matej Benčík
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva školské 1 Richard N. Ch. Schindler
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva školské 2 Erika Belicová
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva školské 2 Michal Chudý
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva školské 3 Paulína Gajdošová
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Kvinta-Oktáva školské 3 Šimon Benjamín Špányi
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 1 Peter Balko
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 1 Adam Petrovič
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 2 Michal Bednár
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 2 Jakub Lovecký
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 3 Barbora Janáková
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín piataci-Príma školské 3 Matej Novosad
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín poézia okresné 2 Richard N. Ch. Schindler
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín próza okresné 3 Paulína Gajdošová
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 1 Michal Mráz
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 1 Jakub Vanko
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 2 Matej Benčík
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 2 Adam Válek
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 3 Barbora Barančíková
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 3 Eva Kelešiová
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín Sekunda-Kvarta školské 3 Barbora Marcineková
Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka celoslovenské 3 Matej Haviernik
Slovenský jazyk Literárne súzvuky Ferka Urbánka celoslovenské čestné uznanie Michal Horanský, Maroš Palko
Slovenský jazyk Mladá slovenská poviedka 2013 celoslovenské čestné uznanie Simona Znášiková, Marek Holík
Slovenský jazyk Mladý novinár celoslovenské 2 Sára Lovecká, Nina Marcineková, Katarína Czaková, Tereza Smetanová
Slovenský jazyk olympiáda A školské 1 Svetlana Farkašová
Slovenský jazyk olympiáda A školské 2 Juraj Privits
Slovenský jazyk olympiáda A školské 3 Samuel Kohutiar
Slovenský jazyk olympiáda B školské 1 Peter Ratajík
Slovenský jazyk olympiáda B školské 2 Lucia Iffková
Slovenský jazyk olympiáda B školské 3 Petra Koňakovská
Slovenský jazyk olympiáda C školské 1 Matej Krásny
Slovenský jazyk olympiáda C školské 2 Nina Marcineková
Slovenský jazyk olympiáda C školské 3 Sára Lovecká
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko krajské 1 Lukáš Gbelský
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko krajské 4 Eva Kelešiová
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko obvodné 1 Lukáš Gbelský
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko obvodné 1 Eva Kelešiová
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší školské 1 Janis Paulis
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko mladší školské 2 Daniel Teplan
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší školské 1 Eva Kelešiová
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší školské 2 David Kekeši
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko starší školské 3 Tilia Brix
Slovenský jazyk Šalliansky Maťko celoslovenské úspešná účasť Lukáš Gbelský
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl celoslovenské 3 ŠpMNDaG
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl celoslovenské 4 Tereza Marcineková
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl celoslovenské 8 Adam Petrovič
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl celoslovenské 10 Martin Kaláb
Slovenský jazyk Vráťme knihy do škôl celoslovenské 11 Sarah Krčová
Slovenský jazyk a literatúra Bratislava, moje mesto bratislavské 1 Ivana Kravárová
Španielsky jazyk Olympiáda obvodné 3 Tomáš Lastovka
Španielsky jazyk Olympiáda B školské 1 Maroš Palko
Španielsky jazyk Olympiáda B školské 2 Barbora Barančíková
Španielsky jazyk Olympiáda C školské 1 Nina Viršíková
Španielsky jazyk Olympiáda C školské 2 Jakub Hluško
Španielsky jazyk Olympiáda C školské 3 Adrián Hegeduš
Španielsky jazyk Olympiáda D školské 1 Tomáš Lastovka
Španielsky jazyk Olympiáda D školské 2 Oskar Madro
Španielsky jazyk Olympiáda D školské 3 Jakub Barát
Šport Cezpoľný beh okresné 2 Adam Šolc, Samuel Mladý, David Schun
Šport detská florbalová liga slovenské úspešný účastník Michal Petrovič
Šport majstrovstvá plávanie okresné 1 Sarah Krčová
Šport plavecké preteky Innsbruck medzinárodné 1 Andrej Getlík
Šport šach krajské 1 Miroslav Macko
Šport šach krajské 6 Martina Michalková
Šport šach krajské 12 Michaela Srbecká
Šport šach okresné 1 Martina Michalková
Šport šach okresné 2 Miroslav Macko
Šport šach okresné 2 Michaela Sára Srbecká
Šport šach okresné 4 Peter Kravár
Šport šach okresné 4 Ivana Kravárová
Šport šach okresné 7 Nick Chapman

Spolu 294 úspechov.