logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy našich žiakov


Informatické súťaže: Baltík B (2013/2014)

  • Viktor Balan - obvodné kolo
  • Jakub Janičina - obvodné kolo, 1. miesto
  • Jakub Koník - obvodné kolo, 2. miesto
  • Daniel Teplan - obvodné kolo, 3. miesto
  • Viktor Balan - krajské kolo, 7. miesto
  • Jakub Koník - krajské kolo, 13. miesto
  • Viktor Balan - medzinárodné kolo, 14. miesto
  • Jakub Janičina - krajské kolo, 16. miesto
  • Viktor Balan - slovenské kolo, 19. miesto
  • Daniel Teplan - krajské kolo, 21. miesto


Recitačné súťaže: Šaliansky Maťko 1. kategória (2013/2014)

  • Matej Hantabal - školské kolo, 1. miesto
  • Jasmína Husárová - školské kolo, 2. miesto
  • Matej Hantabal - obvodné kolo, 2. miesto
  • Daniel Molnár - školské kolo, 3. miesto


Recitačné súťaže: Šaliansky Maťko 2. kategória (2013/2014)

  • Ema Somolányiová - školské kolo, 1. miesto
  • Alexandra Barančíková - školské kolo, 2. miesto
  • Matej Zigo - školské kolo, 3. miesto


Informatické súťaže: iBobor - kategória Bobrík 1. a 2. ročník (2013/2014)

  • Matej Bachniček - školské kolo, 1. miesto


Informatické súťaže: iBobor - kategória Bobrík (2013/2014)

  • Deniska Gregorová - školské kolo, 1. miesto
  • Viktória Srbecká - školské kolo, 1. miesto
  • Adam Tábory - školské kolo, 2. miesto
  • Jozef Bachniček - školské kolo, 3. miesto
  • Matej Zigo - školské kolo, 3. miesto
  • Paulína Cvečková - školské kolo, 4. miesto
  • Ema Danielová - školské kolo, 4. miesto
  • Sára Krajčiová - školské kolo, 4. miesto
  • Lukáš Sasai - školské kolo, 4. miesto
  • Tomáš Václav - školské kolo, 4. miesto
  • Vladimír Bochnička - školské kolo, 5. miesto
  • Matej Kubrický - školské kolo, 5. miesto
  • Alex Rosa - školské kolo, 5. miesto
  • Aris Averis - školské kolo, 6. miesto
  • Daniel Molnár - školské kolo, 6. miesto
  • Milan Polák - školské kolo, 6. miesto
  • Viktor Vaškanin - školské kolo, 6. miesto
  • Matej Donoval - školské kolo, 6. miesto
  • Martin Bekeč - školské kolo, 7. miesto
  • Jasmína Barbora Husárová - školské kolo, 7. miesto
  • Radoslav Čársky - školské kolo, 7. miesto
  • Samuel Feješ - školské kolo, 7. miesto
  • Ema Kiliánová - školské kolo, 7. miesto
  • Krištof Kusý - školské kolo, 7. miesto
  • Ema Mihálová - školské kolo, 7. miesto
  • Dorota Suránová - školské kolo, 8. miesto
  • Filip Doba - školské kolo, 9. miesto
  • Zuzka Hladká - školské kolo, 9. miesto
  • Matúš Kudláč - školské kolo, 10. miesto
  • Júlia Šmídová - školské kolo, 10. miesto


Informatické súťaže: iBobor - Bobrík (2013/2014)

  • Deniska Gregorová - medzinárodné kolo, 1. miesto
  • Viktória Srbecká - medzinárodné kolo, 1. miesto


Matematické súťaže: Pytagoriáda P3 (2013/2014)

  • Viktor Vaškanin - školské kolo, 1. miesto
  • Viktor Vaškanin - obvodné kolo, 1. miesto
  • Adam Zich - školské kolo, 2. miesto
  • Samuel Michalík - školské kolo, 2. miesto
  • Dávid Parobek - školské kolo, 3. miesto


Matematické súťaže: Pytagoriáda P4 (2013/2014)

  • Stanko Bezák - školské kolo, 1. miesto
  • Ema Mihálová - školské kolo, 1. miesto
  • Alexander Kotian - školské kolo, 1. miesto
  • Filip Semančik - školské kolo, 2. miesto
  • Max Poturnay - školské kolo, 2. miesto
  • Krištof Kusý - školské kolo, 3. miesto
  • Viktor Vaškanin - školské kolo, 3. miesto
  • Adam Tábory - školské kolo, 3. miesto
  • Adam Zich - školské kolo, 3. miesto
  • Alexander Kotian - obvodné kolo, 4. miesto
  • Stanko Bezák - obvodné kolo, 7. miesto


Logické súťaže: Všetkovedko V2 (2013/2014)

  • Matej Bachniček - slovenské kolo, 1. miesto
  • Filip Valachovič - slovenské kolo, 2. miesto
  • Lívia Hruškovičová - slovenské kolo, 3. miesto
  • Nina Bujalková - slovenské kolo, 3. miesto
  • Martin Anetta - slovenské kolo, 3. miesto
  • Matej Oravec - slovenské kolo, 3. miesto
  • Timur Kotulič - slovenské kolo, 3. miesto
  • Zuzana Kurucová - slovenské kolo, 5. miesto
  • Emma Šarlota Semančiková - slovenské kolo, 5. miesto
  • Katka Mištová - slovenské kolo, 5. miesto
  • Hanka Huorková - slovenské kolo, 5. miesto


Logické súťaže: Všetkovedko V3 (2013/2014)

  • Radoslav Čársky - slovenské kolo, 1. miesto
  • Jozef Bachniček - slovenské kolo, 10. miesto
  • Matej Kubrický - slovenské kolo, 10. miesto


Recitačné súťaže: Hviezdoslavov Kubín - poézia (2013/2014)

  • Adam Kuruc - školské kolo, 1. miesto
  • Alexandra Barančíková - školské kolo, 2. miesto
  • Jindřich Láznička - školské kolo, 3. miesto


Recitačné súťaže: Hviezdoslavov Kubín - próza (2013/2014)

  • Ema Kiliánová - školské kolo, 1. miesto
  • Ema Somolányiová - školské kolo, 2. miesto
  • Sára Krajčiová - školské kolo, 2. miesto
  • Petra Kojdová - školské kolo, 3. miesto


Logické súťaže: Logická olympiáda (2013/2014)

  • Ema Danielová - školské kolo, 1. miesto
  • Alexander Prievalský - školské kolo, 1. miesto
  • Štefan Šutý - školské kolo, 1. miesto
  • Sára Krajčiová - školské kolo, 2. miesto
  • Krištof Brecely - školské kolo, 2. miesto


Telesná výchova: Medzinárodný florbalový turnaj (2013/2014)

  • Zelené Šípy - medzinárodné kolo, 1. miesto
  • Žlté Blesky - medzinárodné kolo, 3. miesto


Výtvarné súťaže: Vták roka 2013 (2013/2014)

  • Terézia Jurašková - slovenské kolo, 1. miesto


Informatické súťaže: Baltík 1. ročník (2013/2014)

  • Jakub Rybár - školské kolo, 1. miesto
  • Matej Bachniček - školské kolo, 2. miesto
  • Jakub Benčo - školské kolo, 3. miesto


Informatické súťaže: Baltík 2. ročník (2013/2014)

  • Samuel Šoltýs - školské kolo, 1. miesto
  • Oskar Ďanovský - školské kolo, 2. miesto
  • Matej Zambor - školské kolo, 3. miesto


Informatické súťaže: Baltík 3. ročník (2013/2014)

  • Matej Kubrický - školské kolo, 1. miesto
  • Jozef Bachniček - školské kolo, 2. miesto
  • Samuel Miklóš - školské kolo, 3. miesto


Informatické súťaže: Baltík 4. ročník (2013/2014)

  • Jakub Janičina - školské kolo, 1. miesto
  • Matej Zigo - školské kolo, 2. miesto
  • Alan Landl - školské kolo, 3. miesto


Informatické súťaže: Baltík 5. ročník (2013/2014)

  • Daniel Teplan - školské kolo, 1. miesto
  • Jakub Koník - školské kolo, 2. miesto
  • Viktor Balan - školské kolo, 3. miesto


Anglický jazyk: Jazykový kvet (2013/2014)

  • Mia Armitage - obvodné kolo, 1. miesto
  • Ema Somolányiová - obvodné kolo, 1. miesto
  • Mia Armitage - krajské kolo, 1. miesto
  • Ema Somolányiová - krajské kolo, 1. miesto
  • Mia Armitage - slovenské kolo, 1. miesto
  • Ema Somolányiová - slovenské kolo, 2. miesto


Informatické súťaže: Baltík A (2013/2014)

  • Matej Kubrický - obvodné kolo, 1. miesto
  • Samuel Miklóš - krajské kolo, 1. miesto
  • Samuel Miklóš - obvodné kolo, 2. miesto
  • Jakub Rybár - krajské kolo, 2. miesto
  • Jakub Rybár - obvodné kolo, 3. miesto
  • Matej Kubrický - krajské kolo, 3. miesto
  • Jakub Rybár - slovenské kolo, 10. miesto
  • Samuel Miklóš - slovenské kolo, 19. miesto


Telesná výchova: Minihádzaná (2013/2014)

  • Marko Pastorák, Matej Sedlár, Róbert Popelka, Marcel Petrík, Jakub Pravda, Jakub Granec, Alex Chudic, Ivo Scwarz, Matej Priesol, Peter Sigut, Adam Sopko - krajské kolo, 1. miesto


Logické súťaže: Genius Logicus - majstrovské kolo (2013/2014)

  • Viktor Balan - medzinárodné kolo, 4. miesto


Logické súťaže: Všetkovedko V4 (2013/2014)

  • Natália Barnová - slovenské kolo, 16. miesto
  • Betka Špirková - slovenské kolo, 19. miesto
  • Denisa Gregorová - slovenské kolo, 19. miesto