logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Zoznamy žiakov

1.A – TR. UČ.: MGR. DAGMAR HRNČÍŘOVÁ

  • Běčák Daniel
  • Bieliková Lucia
  • Derzsi Michal
  • Halabica Šimon
  • Halada Ľuboš
  • Katreniaková Ema
  • Kiššová Linda
  • Kladivíková Hana
  • Petrášová Ellie
  • Smelík Andrej
  • Stec Ivo
  • Ševerová Zuzana – Z
  • Štorcel Ela
  • Tóth Lukáš
  • Vido Jozef
  • Wernerová Lucia

1.B – TR. UČ.: MGR. RADOMÍRA ŠAJBENOVÁ

  • Bednárik Krištof
  • Borbély Šimon
  • Breyer Miroslav
  • Bučková Linda
  • Budayová Žofia
  • Ďanovský Oliver
  • Helcmanová Sára
  • Hensel Lukáš
  • Hričáková Hanka
  • Jakubovová Amália
  • Kapičák Filip
  • Medlenová Adela
  • Mošad Július
  • Šicko Andrej
  • Vyšinský Michal
  • Závodský Richard

1.C – TR. UČ.: MGR. EMÍLIA RYBÁROVÁ

  • Armitage Stella Beatrice
  • Haverlík Marek
  • Husarovič Alžbeta
  • Hudec Adam
  • Ilčík Juraj
  • Krajčík Branislav Adam
  • Kriho Stanislav
  • Láznička Ivo – Z
  • Pánik Ema Sofia
  • Surá Nikita
  • Šefferová Emma
  • Tomeš Adam
  • Pardo Vive Ema
  • Zavacký Dragan

1.D – TR. UČ.: MGR. RENÁTA ŠRAMOVÁ

  • Delaneuville Eliza
  • Hriňa Ján
  • Chrzanowska Zoja
  • Kaiser Filip
  • Krumpárová Ela
  • Kubáň Patrik
  • Maďar Filip
  • Makara Ján
  • Mihálik Eduard
  • Pokrivčák Ján Andrej
  • Pôbiš Martin
  • Rovná Dorota
  • Simig Imrich
  • Švingálová Nataša
  • Talandová Nikola

2.A – TR. UČ.: MGR. DARINA RAUOVÁ

  • Bakošová Alica
  • Benča Branislav
  • Bebčák Sophia – Z
  • Hamrák Michal
  • Hrnčíř Matúš
  • Huňa Vincent
  • Hutt Viktor Tadeáš
  • Knap Martin
  • Kopecký Ivan
  • Kubiš Lukáš
  • Ondrejková Tea
  • Pavešic Peter
  • Samuhelová Nela
  • Stribrnská Laura
  • Sulo Michael
  • Šípová Hana
  • Trnková Natália

2.B – TR. UČ.: MGR. MARTINA CYPRICHOVÁ

  • Belička Martin
  • Beňo Branko
  • Gábrišová Alexandra
  • Gregor Filip
  • Jánošík Jakub
  • Kollár Matej
  • Kyselicová Aurélia
  • Laco Peter
  • Laznia Samuel – Z
  • Magic Daniel
  • Mikletičová Ema
  • Mižová Mária
  • Molnárová Linda
  • Novotný Teodor
  • Petro Matej
  • Rohutný Oliver

2.C – TR. UČ.: MGR. LUCIA PLOCZEKOVÁ

  • Bučková Karin
  • Frolo Jomáš
  • Henžel Oliver
  • Klúčiková Lea
  • Korny Norbert
  • Krátka Júlia
  • Krútel Oliver
  • Lehocký Juraj
  • Makyta Michal
  • Môcik Marcus – Z
  • Ondruš Oskar
  • Peteš Nikolas
  • Pisár Nikolas
  • Šebesta Timotej
  • Štulajter Jakub
  • Vorčáková Paulína

2.D – TR. UČ.: PaedDr. JEVGENIJA ACHEJEVOVÁ

  • Aľušík Samuel
  • Balážová Nataša Ester – Z
  • Cabrnoch Peter
  • Cádrová Zoja
  • Chlebová Jana Júlia
  • Chomjak Juraj
  • Krkoška Juraj
  • Kuvik Michal
  • Levrinc Theo Nicolas
  • Majstrík David Bode
  • Melichárek Adam
  • Motaj Michal
  • Nemcová Mária
  • Russev Sara
  • Rysová Ema
  • Timko Juraj

3.A – TR. UČ.: MGR. RENÁTA STRYHALOVÁ

  • Baláž Ondrej
  • Bartáková Tereza
  • Bielik Michal
  • Čermáková Agáta
  • Černický Viliam
  • Derzsi Matúš
  • Dojčar Jakub
  • Gajdoš Mia – Z
  • Hanula Erik
  • Hujová Viktória
  • Kiššová Eliška
  • Macáková Dominika
  • Mego Sebastián
  • Štorcel Tobiáš
  • Wirgha Samuel
  • Ziman Marko
  • Znášiková Lana Sofia

3.B – TR. UČ.: MGR. ŽOFIA VANEKOVÁ

  • Adamuščin Adam
  • Barančík Daniel Marek
  • Bednáriková Hana
  • Bielik Filip
  • Časnochová Sofia
  • Dokhshukaev Daša Dagmar
  • Flandera Peter
  • Gálik Teodor
  • Harmata Matej
  • Janošková Adela
  • Jurášová Rebeka Ester – Z
  • Klenovičová Viktoria
  • Krpelan Jakub
  • Kvašňovský Alexander
  • Madluška Marko
  • Medlenová Sofia
  • Šebeň Boris
  • Šuťak Dominik – Z

3.C – TR. UČ.: PaedDr. ZUZANA ŠČASNÁ

  • Baláž Sofia – Z
  • Bogárová Laura
  • Čollák Tomáš
  • Drgon Ava
  • Hlozek Samuel
  • Hrádková Viktória
  • Huorka Viliam
  • Knap Jakub
  • Kocián Teo
  • Kotulič Tobias
  • Kšandová Dominika
  • Kuvik Miloslav
  • Lovasová Natália
  • Petrašovský Viliam – Z
  • Strišková Petra
  • Šály Oliver
  • Šimová Ella Sofia
  • Švíková Nela

3.D – TR. UČ.: MGR. DIANA DOKUPILOVÁ KRUMLOVSKÁ

  • Andrejčák Lillien
  • Barczi Christian
  • Blažovský Michal
  • Bodnárová Sofia
  • Fajták Filip
  • De Gelder Louis Roland
  • Hron Michal
  • Jakab Ján Maxim
  • Kupcová Viktória
  • Ladomirják Ervin – Z
  • Láštic Tomáš
  • Lášticová Veronika
  • Levková Kristína
  • Madaj Rastislav Ondrej
  • Procházková Dominika
  • Surovčíková Liliana
  • Valentová Sophia
  • Zelinková Karolína

4.A – TR. UČ.: MGR. ZINA HANZELOVÁ

  • Bednár Filip
  • Blaňár Adam
  • Čičmanec Ján
  • Čižmár Tomáš
  • Fukna Ondrej
  • Hriňa Martin
  • Hruška Matúš
  • Chovancová Michaela
  • Kačalková Karolína
  • Kaiser Jaroslav
  • Kiliánová Marína
  • Kladivík Matej
  • Koníková Hana
  • Kucharčík Matej
  • Nižnan Samuel
  • Petráš Michal
  • Tichý Oliver
  • Vargová Tereza

4.B – TR. UČ.: MGR. KATARÍNA PETROVIČOVÁ

  • Bezák Dominik
  • Dolog Maroš
  • Hubaľová Amelia
  • Javorčeková Martina
  • Kapičáková Petra
  • Kapolková Alžbeta
  • Klabník Jakub
  • Klabník Matej
  • Krihová Kristína
  • Krídl Andrej
  • Kuruc Roman
  • Makyta Matej
  • Páleník Matúš
  • Serátor Klára
  • Šimko Samuel

4.C – TR. UČ.: MGR. MARTINA CIMROVÁ

  • Adameková Perla Liana
  • Balko Martin
  • Bátorová Alexandra
  • Furinda Samuel – Z
  • Janovec Martin
  • Korček Ján
  • Lipka Lukáš
  • Mihok Matej Matúš
  • Nemcová Hana
  • Oravcová Zuzana
  • Partová Charlotte Nelly
  • Rybár Adam
  • Sládeček Rastislav
  • Vitikáčová Kristína

4.D – TR. UČ.: MGR. EVA VÁLKOVÁ

  • Antolík Dávid
  • Baranovič Ivan
  • Bartolits Šimon
  • Čižnárová Mia
  • Dobrovodský Daniel
  • Chlebová Eva
  • Jurašek Hugo
  • Komar Daria
  • Lázničková Simona – Z
  • Mesko Ján
  • Mošadová Romana
  • Ottinger Ján
  • Prímus Alfréd
  • Stankayová Liana
  • Stankayová Nela
  • Šajdová Nela
  • Tomčík Adam