logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Ponuka online štúdia od Centra pre talentovanú mládež

Milí rodičia,

radi by sme vás upozornili na ponuku Centra pre talentovanú mládež. Ako škola chceme pre svojichštudentov to najlepšie a chceme podporovať záujmy každého jednotlivého študenta.

Centrum pre talentovanú mládež (CTM), s ktorým spolupracujeme, ponúka ucelený vzdelávací systém pre mladších i starších stredoškolákov, ktorí môžu študovať online v angličtine témy, ktoré ich zaujímajú a bavia. To všetko s pomocou inštruktora, ktorý motivuje študenta, dáva spätnú väzbu a je v pravidelnom kontakte s vami, rodičmi.

Nemusíte sa báť angličtiny, pre mladších študentov je úroveň prispôsobená veku. Pre starších študentov je angličtina zameraná viac odborovo, aby získali slovnú zásobu a celkovo sa posunuli nielen v jazyku, ale hlavne vo vybranom odbore. Či už sa vaše dieťa vidí ako budúci lekár, astronaut, programátorka či veterinárka.

Štúdium na virtuálnej škole CTM pripraví vaše dieťa na štúdium v ​​na vysokej škole u nás či v zahraničí, rozšíri mu medziodborové súvislosti, posunie ho v angličtine, naučí samoštúdium, plánovanie času, a hlavne ho bude neuveriteľne baviť.

Pozrite sa na web www.ctm-academy.cz a pozrite si ponuku kurzov, možnosti štipendií a prečítajte si referencie študentov, ktorí online kurzy absolvovali.

Registrácia do kurzov na ďalší školský rok začínajú 13. 5. 2019.

V prípade záujmu usporiadame v škole informačné stretnutia pre tých, ktorí by uvažovali o tejto ponuke.

Kontaktná osoba na ŠpMNDaG je Andrea Pindurová.

PrílohaVeľkosť
ctm_predstaveni_a_pyramida_kurzu_2.pdf366.87 KB