logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov - 2005/06

2005/06

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition celoslovenské vyhodnotená esej Oliver Chorvát
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition celoslovenské vyhodnotená esej Zora Feldsamová
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition celoslovenské vyhodnotená esej Adam Hrapko
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition celoslovenské vyhodnotená esej Matúš Konečný
Anglický jazyk 12th Annual English Essay Competition celoslovenské vyhodnotená esej Filip Vytřísal
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta okresné 1 Pavol Holčík
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta okresné 2 Tomáš Peitl
Biológia Biologická olympiáda – kategória B krajské 4 Emília Szabadosová
Dejepis Bratislavou 2006 – orientačno-šifrovacia mestská hra krajské 3 Marek Buchman
Alexaner Ščerbák
Jakub Šrol
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F okresné 2 Tomáš Belan
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F okresné 3 Alexander Mravčák
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F okresné 4 Erik Janes
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória F okresné 5 Šimon Harant
Geografia Geografická olympiáda – kategória F okresné 5 Adam Vondryska
Geografia Geografická olympiáda – kategória I okresné 4 Ján-Michael Kormaník
Hudobná výchova Sviatky piesní Bratislava – súťaž speváckych zborov krajské 3 Školský zbor Sovák
Informatika Imagine Cup celoslovenské 1 Tomáš Belan
Informatika Imagine Cup celoslovenské 14 Dávid Dutko
Informatika Imagine Cup školské 1 Tomáš Belan
Informatika Imagine Cup školské 16 Dávid Dutko
Informatika Istrobot – kategória MiniSumo celoslovenské 3 Vladimír Mihál
Informatika Zenit – kategória A krajské 4 Michal Ujbányai
Informatika Zenit – kategória B krajské 4 Michal Szabados
Informatika Zenit – kategória B krajské 5 Peter Mindek
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 1 Simona Sabová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 2 Barbora Hollá
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 3 Peter Csiba
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 7 Kristína Jablonická
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 12 Gréta Grečmalová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 15 Oliver Chorvát
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 17 Michal Formánek
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 19 Michaela Poliaková
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 1 Michal Formánek
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 3 Barbora Hollá
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 10 Peter Csiba
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 11 Kristína Jablonická
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 13 Gréta Grečmalová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 20 Simona Sabová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 2 Michal Szabados
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 27 Kristína Čevorová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 4 Michal Szabados
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 25 Kristína Čevorová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 39 Martin Godány
Matematika Matboj – kategória kvarta celoslovenské 1 Filip Šebest
Erik Janes
Šimon Harant
Dominika Hranická
(Martin Jakub Arbet)
Matematika Matboj – kategória príma celoslovenské 1 Filip Petrek
Gabriel Zorkócy
Ivan Mašán
Andrej Tóth
(Šimon Betina)
Matematika Matboj – kategória príma celoslovenské 5 Tomáš Maťo
Ench Badral Ench Bajar
Filip Margetiny
Miroslav Cina
(Lucia Jamrichová)
Matematika Matboj – kategória sekunda celoslovenské 4 Timotej Kovačič
Tomáš Baran
Dan Mikenda
Martin Mikloš
(Janka Kalivodová)
Matematika Matboj – kategória tercia celoslovenské 1 Matej Večerík
Matej Hlavatý
Dominik Csiba
Andrej Solár
(Monika Grejtáková)
Matematika Matematická olympiáda – kategória A celoslovenské 10*
postup na výberové sústredenie, tam 8. miesto
Michal Szabados
Matematika Matematická olympiáda – kategória A krajské 5 Michal Szabados
Matematika Matematická olympiáda – kategória C krajské 1 Peter Csiba
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 1 Ivan Mašán
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 2 Miroslav Cina
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 4-6 Ench Badral Ench Bajar
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 4-6 Filip Petrek
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 4-6 Andrej Tóth
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 11 Gabriel Zorkócy
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 okresné 1 Michaela Belanová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 okresné 2 Timotej Kovačič
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 1 Dominik Csiba
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 1 Juraj Páleník
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 1 Mária Šormanová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 2 Katarína Hajdinová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 3 Marek Buchman
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 3 Matej Večerík
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 4 Matej Hlavatý
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 8 Slavomíra Heželyová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 krajské 8 Tomáš Belan
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 1 Tomáš Belan
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 8 Tomáš Belan
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 9 Tomáš Belan
Matematika Pikomat – kategória sekunda celoslovenské 7 Michaela Belanová
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť celoslovenské 1 Dominik Csiba
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť celoslovenské 2 Mária Šormanová
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť celoslovenské 1 Mária Šormanová
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť celoslovenské 5 Dominik Csiba
Matematika Pikopretek – kategória 5. ročník ? 3 Šimon Behna
Matej Ušák
Martin Vereš
Gabriel Zorkócy
Matematika Pikopretek – kategória 6. ročník ? 2 Michal Brichta
Matej Čambal
Timotej Kovačič
Martin Stuchlík
Matematika Pikopretek – kategória 7. ročník ? 1 Dominik Csiba
Mária Šormanová
Juraj Páleník
Matej Večerík
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 okresné 1 Dominik Hollý
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 okresné 2 Ivan Jablonický
Matematika Pytagoriáda – kategória P3 okresné 3 Miron Zelina
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 okresné 1 Matúš Mikuš
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 okresné 2 Erik Szalay
Matematika Pytagoriáda – kategória P4 okresné 3 Filip Janitor
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 1 Ivan Mašán
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 2 Gabriel Zorkócy
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Miroslav Cina
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Tomáš Maťo
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Andrej Tóth
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 1 Dávid Dutko
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 2 Alexandra Sulíková
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 1 Dominik Csiba
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 2 Monika Grejtáková
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 2 Andrej Solár
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 3 Matej Večerík
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 4 Juraj Páleník
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 okresné 1 Marek Buchman
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 okresné 1 Juraj Páleník
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 okresné 2 Matej Večerík
Matematika Pytagoriáda – kategória P8 okresné 3 Petra Kubincová
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta krajské 2 Pavol Holčík
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kvinta až sexta okresné 1 Pavol Holčík
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta okresné 1 Erik Janes
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – príma až kvarta – germanofóni okresné 3 Tamara Bindová
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva krajské 3 Oliver Chorvát
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – septima až oktáva okresné 1 Oliver Chorvát
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov krajské 2*
postup do ďalšieho kola
Dominik Csiba
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov do 15 rokov krajské 3 Tomáš Peitl
Šach Majstrovstvá kraja v šachu jednotlivcov nad 15 rokov krajské 7 Peter Csiba
Šach Majstrovstvá Slovenska v rapid šachu do 14 rokov celoslovenské 1 Dominik Csiba
Šach Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov celoslovenské 4 Dominik Csiba
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia celoslovenské čestné uznanie Lucia Stovíčková
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – poézia celoslovenské čestné uznanie pre školu*
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza celoslovenské 2 Tomáš Belan
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza celoslovenské čestné uznanie Michal Brichta
Slovenský jazyk a literatúra Dni Janka Kráľa v Zlatých Moravciach – próza celoslovenské čestné uznanie Andrej Pacher
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 2. kategória okresné 3 Dorota Žiaková
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 1. kategória okresné 3 Roman Fučík
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória krajské 2 Michal Durdovanský
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória okresné 1 Michal Durdovanský
Slovenský jazyk a literatúra Kráľove Šahy ? cena poroty Lucia Kramárová
Slovenský jazyk a literatúra Rozprávkové vretienko okresné 1 Lucia Znášiková
Telesná výchova CocaCola Cup – futbalový turnaj ? 2
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 ? 2 Blue Hawks (tím)
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U15 ? 5 Blue Hawks (tím)
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 300m okresné 3 Richard Kuliffay
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – beh 60m okresné 2 Michal Brichta
Telesná výchova Majstrovstvá okresu v atletike – skok do výšky okresné 2 Ján-Michael Kormaník

Spolu 129 úspechov.