logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov - 2006/07

2006/07

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2B krajské 4 Oliver Chorvát
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kategória 2E krajské 5 Slavomíra Heželyová
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – kvinta až sexta okresné 4 Kristína Jablonická
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – príma až kvarta okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Slavomíra Heželyová
Anglický jazyk Olympiáda v anglickom jazyku – septima až oktáva okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Oliver Chorvát
Chémia Chemická olympiáda – kategória Dg krajské 1 Marek Buchman
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E okresné 2 Marek Buchman
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E okresné 2 Dominik Csiba
Fyzika Fyzikálna olympiáda – kategória E okresné 4 Juraj Páleník
Fyzika Fyzikálny náboj – juniori celoslovenské 15 Ladislav Pápay
Rastislav Tisovčík
Michal Ujbányai
Zoran Hadzhiivanov
Fyzika Fyzikálny náboj – juniori celoslovenské 24 Simona Sabová
Kristína Jablonická
Andrej Bebjak
Michal Formánek
Fyzika Fyzikálny náboj – seniori celoslovenské 14 Kristína Čevorová
Martin Godány
Ján Herich
Michal Szabados
Matúš Konečný
Geografia Geografická olympiáda – kategória 5. ročník okresné 2 Tomáš Lintner
Geografia Geografická olympiáda – kategória 7. ročník okresné 2 Martin Stuchlík
Geografia Geografická olympiáda – kategória 8. ročník okresné 8 Michaela Ibošová
Iné Najlepší študent Bratislavského kraja krajské 1*
Bratislavský samosprávny kraj a Spoločnosť Michala Bosáka udelili Ocenenie najúspešnejšieho študenta Bratislavského samosprávneho kraja Michalovi Szabadosovi.
Michal Szabados
Informatika Baltík medzinárodné 5 Alexandra Žilková
Informatika Baltík celoslovenské 3 Alexandra Žilková
Informatika Imagine Cup medzinárodné 1 Tomáš Belan
Informatika Imagine Cup školské 1 Tomáš Belan
Informatika Imagine Cup školské 20 Viktor Mada
Informatika Imagine Cup školské 20 Ivan Mašán
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A celoslovenské 9 Michal Szabados
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A celoslovenské 21*
najlepšie umiestnené dievča :-)
Kristína Čevorová
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A krajské 1 Michal Szabados
Informatika Olympiáda v informatike – kategória A krajské 10 Kristína Čevorová
Informatika Zenit – kategória A krajské 2 Michal Szabados
Informatika Zenit – kategória A krajské 11 Oliver Chorvát
Informatika Zenit – kategória A krajské 14 Kristína Čevorová
Informatika Zenit – kategória A krajské 18 Martin Godány
Informatika Zenit – kategória B krajské 1 Tomáš Belan
Informatika Zenit – kategória B krajské 5 Ladislav Pápay
Informatika Zenit – kategória B krajské 10 Rastislav Tisovčík
Informatika Zenit – kategória B krajské 14 Daniel Lovásko
Matematika IMO – Medzinárodná Matematická Olympiáda celosvetové bronzová medaila Michal Szabados
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 4 Tomáš Belan
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 7 Tomáš Peitl
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 11 Simona Sabová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, letná časť krajské 15 Michal Formánek
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 6 Tomáš Belan
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória alfa, zimná časť krajské 7 Tomáš Peitl
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 1 Michal Szabados
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 7 Peter Csiba
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 36 Emília Szabadosová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 37 Kristína Čevorová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 46 Michal Formánek
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, letná časť celoslovenské 46 Kristína Jablonická
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 4 Michal Szabados
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 34 Kristína Čevorová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 37 Barbora Hollá
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 40 Peter Csiba
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória beta, zimná časť celoslovenské 49 Martin Godány
Matematika Korešpondenčný matematický seminár – kategória gama celoslovenské 1 Michal Szabados
Matematika Matboj – kategória kvarta celoslovenské 2 Dominik Csiba
Andrej Solár
Marek Buchman
Matej Večerík
Matematika Matboj – kategória príma celoslovenské 5 Matúš Mikuš
Marcel Rebro
Monika Tomeková
Filip Janitor
Matematika Matboj – kategória sekunda celoslovenské 1 Gabriel Zorkócy
Andrej Tóth
Tibor Szikhart
Miroslav Cina
Matematika Matboj – kategória tercia celoslovenské 4 Michaela Belanová
Dávid Dutko
Juraj Bunček
Matej Čambal
Matematika Matematická olympiáda – kategória A celoslovenské 3 Michal Szabados
Matematika Matematická olympiáda – kategória B krajské 8 Peter Csiba
Matematika Matematická olympiáda – kategória C krajské 11 Tomáš Belan
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 1 Marcel Rebro
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 1 Lucia Znášiková
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 3 Monika Tomeková
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 3 Alexandra Žilková
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z5 okresné 5 Benjamín Burian
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 okresné 1 Ivan Mašán
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 okresné 2 Miroslav Cina
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z6 okresné 4 Lucia Jamrichová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 1 Timotej Kovačič
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z7 okresné 2 Dávid Dutko
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 1 Dominik Csiba
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 2 Mária Šormanová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 4 Juraj Páleník
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 4 Matej Večerík
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 5 Marek Buchman
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 6 Katarína Hajdinová
Matematika Matematická olympiáda – kategória Z9 okresné 7 Petra Kubincová
Matematika Náboj KMS – juniori celoslovenské 1 Tomáš Belan
Peter Csiba
Barbora Hollá
Kristína Jablonická
Tomáš Peitl
Matematika Náboj KMS – juniori celoslovenské 7 Dominik Csiba
Matej Hlavatý
Juraj Páleník
Mária Šormanová
Matej Večerík
Matematika Náboj KMS – juniori celoslovenské 9 Andrej Bebjak
Šimon Harant
Dominika Hranická
Ladislav Pápay
Filip Šebest
Matematika Náboj KMS – seniori celoslovenské 6*
v československom poradí 9. miesto
Michal Szabados
Kristína Čevorová
Martin Godány
Emília Szabadosová
Peter Eliáš
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 1 Mária Šormanová
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 2 Dominik Csiba
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 3 Matej Večerík
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 4 Katarína Hajdinová
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 5 Juraj Páleník
Matematika Pikomat – kategória kvarta, letná časť celoslovenské 6 Marek Buchman
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 1 Juraj Páleník
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 4 Mária Šormanová
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 5 Dominik Csiba
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 7 Katarína Hajdinová
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 8 Matej Večerík
Matematika Pikomat – kategória kvarta, zimná časť celoslovenské 10 Marek Buchman
Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť celoslovenské 15 Barbora Kováčová
Matematika Pikomat – kategória príma, letná časť celoslovenské 19 Tomáš Kollár
Matematika Pikomat – kategória sekunda, letná časť celoslovenské 19 Zuzana Kvetková
Matematika Pikomat – kategória tercia, letná časť celoslovenské 3 Michaela Belanová
Matematika Pikomat – kategória tercia, zimná časť celoslovenské 4 Michaela Belanová
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 1 Erik Szalay
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 2 Adrián Pieš
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Igor Bubeník
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Barbora Kováčová
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 3 Matúš Mikuš
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 5 Filip Janitor
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 7 Monika Tomeková
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 9 Miroslava Birová
Matematika Pytagoriáda – kategória P5 okresné 10 Andrea Žilková
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 celoslovenské 10 Erik Szalay
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 1 Matúš Mikuš
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 2 Erik Szalay
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 3 Ivan Mašán
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 4 Gabriel Zorkócy
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 5 Tomáš Maťo
Matematika Pytagoriáda – kategória P6 okresné 6 Miroslav Cina
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 1 Dávid Dutko
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 2 Ivan Mašán
Matematika Pytagoriáda – kategória P7 okresné 3 Miroslav Cina
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Mgr. Ivete Bednárikovej za výsledky práce s mládežou, ktorá dôstojne reprezentuje hlavné mesto SR Bratislavu od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy
Iveta Bednáriková
Nemecký jazyk Čestné uznanie od primátora Bratislavy krajské čestné uznanie*
Čestné uznanie Pavlovi Holčíkovi za úspešnú reprezentáciu hlavného mesta SR Bratislavy od Andreja Ďurkovského, primátora Bratislavy
Pavol Holčík
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2A okresné 4 Tomáš Peitl
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B krajské 2 Oliver Chorvát
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2B okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Oliver Chorvát
Nemecký jazyk Olympiáda v nemeckom jazyku – kategória 2E okresné 1*
postup do ďalšieho kola
Jakub Polonský
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – poézia – 2. kategória okresné 3 Barbora Winczerová
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 2. kategória okresné 3 Lucia Znášiková
Slovenský jazyk a literatúra Hviezdoslavov Kubín – próza – 3. kategória okresné 4 Monika Grejtáková
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 1. kategória – próza ? 2 Ján-Michael Kormaník
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza ? 2 Marek Máčalka
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 2. kategória – próza ? čestné uznanie Martin Stuchlík
Slovenský jazyk a literatúra Petržalské súzvuky Ferka Urbánka – 3. kategória – próza ? 2 Michael Kasarda
Telesná výchova Florbalová liga – kategória U13 krajské 3*
Jakub Páleník bol vyhodnotený ako najproduktívnejší hráč ligy
Telesná výchova Florbal – Slovak Open 2007 celoslovenské 5-8
Telesná výchova Florbal – Stupava Cup 2006 celoslovenské 18
Telesná výchova Florbal – turnaj štyroch o najlepšie florbalové vysvedčenie krajské 2
Telesná výchova Stolný tenis okresné 3 Filip Šebest

Spolu 135 úspechov.