logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov - 2012/13

2012/13

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni celoslovenské 4 Natália Tóthová
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni celoslovenské najužší výber Lucia Jamrichová
Anglický jazyk English Essay Competition Kategória anglofónni celoslovenské najužší výber Tomáš Varinský
Anglický jazyk OEPPC Kategória F - Próza celoslovenské 2 Jakub Lupták
Anglický jazyk Olympiáda celoslovenské 1 Kamila Součková
Anglický jazyk Olympiáda celoslovenské 2 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A krajské 1 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A školské 1 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A školské 2 Nina Viršíková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1A obvodné 1 Samuel Šuľovský
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B školské 1 Maximilián Pál
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1B školské 2 Adam Rosipal
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C krajské 3 Matej Benčík
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C školské 1 Sofia Šulek
Anglický jazyk Olympiáda kategória 1C školské 2 Matej Benčík
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A školské 1 Jakub Kojda
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2A školské 2 Dorota Dutková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B krajské 1 Kamila Součková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B školské 1 Kamila Součková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B školské 2 Jakub Lupták
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2B obvodné 1 Kamila Součková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C1 školské 1 Lucia Kramárová
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 školské 1 Natália Tóthová
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 školské 2 Dagmar Mlkvíková
Anglický jazyk Olympiáda kategória 2C2 obvodné 2 Natália Tóthová
Anglický jazyk Sci fi poviedka celoslovenské 1 Robert Virsík
Biológia olympiáda školské 1 Christian Hollósy
Biológia olympiáda školské 4 Šimon Benjamín Špányi
Biológia Olympiáda školské 1 Jakub Stolárik
Biológia Olympiáda školské 2 Katarína Čulenová
Biológia Olympiáda školské 2 Ondrej Haľama
Biológia Olympiáda školské 3 Jakub Hantabál
Biológia Olympiáda školské 3 Marek Horanský
Biológia olympiáda E obvodné 1 Jakub Stolárik
Biológia olympiáda E obvodné 2 Katarína Čulenová
Biológia olympiáda E obvodné 7 Jakub Hantabál
Chémia Olympiáda A krajské 1 Martin Holický
Chémia Olympiáda A krajské 2 Barbora Kováčová
Chémia Olympiáda A školské 1 Martin Holický
Chémia Olympiáda A školské 2 Barbora Kováčová
Chémia Olympiáda A školské 3 Ján Michael Kormaník
Chémia Olympiáda DG školské 1 Nick Chapman
Chémia Olympiáda DG školské 2 Alex Fleško
Chémia Olympiáda DG školské 3 Šimon Benjamín Špányi
Dejepis olympiáda krajské 1 Adam Šolc
Dejepis olympiáda krajské 2 Jakub Barát
Dejepis Olympiáda kategória C školské 1 Jakub Barát
Dejepis Olympiáda kategória C školské 2 Martin Čermák
Dejepis Olympiáda kategória C školské 3 Oliver Halász
Dejepis Olympiáda kategória C obvodné 1 Jakub Barát
Dejepis Olympiáda kategória C obvodné 2 Martin Čermák
Dejepis Olympiáda kategória D školské 1 Marek Horanský
Dejepis Olympiáda kategória D školské 2 Ján Orda Oravec
Dejepis Olympiáda kategória D školské 3 Jakub Vanko
Dejepis Olympiáda kategória D obvodné 3 Marek Horanský
Dejepis Olympiáda kategória E školské 1 Jakub Hluško
Dejepis Olympiáda kategória E školské 2 Jakub Hantábal
Dejepis Olympiáda kategória E školské 3 Marek Jankovič
Dejepis Olympiáda kategória E obvodné 6 Jakub Hluško
Dejepis Olympiáda kategória F školské 1 Samuel Harvan
Dejepis Olympiáda kategória F školské 2 Ivan Masjuk
Dejepis Olympiáda kategória F školské 3 Adam Válek
Dejepis Olympiáda kategória F obvodné 2 Samuel Harvan
Fyzika Fyzikálna olympiáda A školské 1 Natália Tokárová, Kamila Součková, Filip Janitor, Jerguš Stručka
Fyzika Fyziklání československé A 8 Alžbeta Kurdelová, Jerguš Stručka, Michaela Šandalová
Fyzika Fyziklání československé A 11 Natália Tokárová, Barbora Kováčová, Irena Bačinská, Kamila Součková, Karolína Šromeková
Fyzika olympiáda krajské 1 Martin Čulen
Fyzika olympiáda krajské 3 Nick Chapman
Fyzika olympiáda krajské 3 Martin Čulen
Fyzika olympiáda krajské 5 Alex Fleško
Fyzika olympiáda krajské 7 Jerguš Stručka
Fyzika olympiáda krajské 9 Nick Chapman
Fyzika olympiáda krajské 13 Oskar Madro
Fyzika olympiáda krajské 13 Miron Zelina
Fyzika olympiáda D krajské 2 Peter Pavel Arthur Petráš
Fyzika olympiáda D krajské 3 Martin Čulen
Fyzika Olympiáda kategória E obvodné 1 Martin Čulen
Fyzika Olympiáda kategória E obvodné 2 Nick Chapman
Fyzika Olympiáda kategória E obvodné 3 Alex Fleško
Fyzika PIKOFYZ - tercia celoslovenské 2 Marek Horanský
Fyzika Turnaj mladých fyzikov regionálne 2 Kamila Součková, Natália Tokárová, Karolína Šromeková, Jerguš Stručka
Geografia Bratislavské školy online Z školské 1 Juraj Privits
Geografia olympiáda celoslovenské 2 Samo Rusnák
Geografia olympiáda krajské 2 Samo Rusnák
Geografia olympiáda krajské 3 Juraj Privits
Geografia Olympiáda E obvodné 2 Michal Petrovič
Geografia Olympiáda F obvodné 3 Filip Jakab
Geografia Olympiáda G obvodné 2 Alan Laifer
Geografia Olympiáda H obvodné 1 Marek Gdovec
Geografia Olympiáda I obvodné 5 Tomáš Šimek
Geografia Olympiáda kategória E školské 1 Michal Petrovič
Geografia Olympiáda kategória F školské 1 Filip Jakab
Geografia Olympiáda kategória G školské 1 Alan Laifer
Geografia Olympiáda kategória H školské 1 Marek Gdovec
Geografia Olympiáda kategória I školské 1 Tomáš Šimek
Hudobná výchova Medzinárodná súťažná prehliadka štvorručnej hry na klavíri J.von Beliczayho medzinárodné strieborné pásmo Viktor Ščerbak
Hudobná výchova štvorručná hra na klavíri Žilina regionálne zlaté Katarína Šmigová, Lukáš Rajnoha
Iné AMFO 2012-farebná fotografia - do 16rokov celoslovenské čestné uznanie Marián Valovič
Iné AMFO 2013-čiernobiela fotografia krajské 3 Marián Valovič
Iné AMFO 2013-farebná fotografia krajské 2 Marián Valovič
Iné Debatná súťaž bratislavské 1 N. Marcineková, L. Mihoková, S. Lovecká
Iné Debatná súťaž bratislavské 1 M. Miškuf, K. Ondriašová, J. Privits
Iné Debatná súťaž bratislavské 1 A. Hudec, V. Mihok, A. Uraz
Iné Detský Oskar-Animovaný film celoslovenské zvláštna cena ZUŠ J.Albrechta Jakub Lupták, Matej Miškuf
Iné Detský Oskar-Publicistika celoslovenské 1 Richard N. Ch. Schindler
Iné Detský Oskar-Réžia celoslovenské 1 a zvláštna cena poroty Richard N. Ch. Schindler
Iné Detský Oskar-Videoklip/Dokument celoslovenské 1 Richard N. Ch. Schindler
Iné Digitálna fotoškola-mladší autori celoslovenské 3 Marián Valovič
Iné EXPERT GENIALITY SHOW celoslovenské 3 Juraj Privits
Iné EXPERT GENIALITY SHOW celoslovenské 12 Samuel Kohutiar
Iné EXPERT GENIALITY SHOW celoslovenské 13 Jakub Barát
Iné EXPERT GENIALITY SHOW celoslovenské 16 Filip Lastovka
Iné EXPERT GENIALITY SHOW celoslovenské 17 Matúš Majer
Iné Fotografia očami detí 1.kolo celoslovenské výhra Marián Valovič
Iné Fotografia očami detí 3.kolo celoslovenské výhra Marián Valovič
Iné Fotografia očami detí 6.kolo celoslovenské 1 a postup do finále Marián Valovič
Informatika Informatická olympiáda v Rakúsku celoštátné 1*
postup na IOI do Austrálie
Peter Ralbovský
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O celoslovenské 5 Barbora Kováčová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O celoslovenské 9 Peter Ralbovský
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto O celoslovenské 17 Michaela Šandalová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T celoslovenské 14 Barbora Kováčová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto T celoslovenské 15 Peter Ralbovský
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - leto Z celoslovenské 4 Michaela Šandalová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O celoslovenské 12 Barbora Kováčová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O celoslovenské 13 Kamila Součková
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima O celoslovenské 16 Jerguš Greššák
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T celoslovenské 1 Kamila Součková
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T celoslovenské 9 Jerguš Greššák
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima T celoslovenské 13 Barbora Kováčová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z celoslovenské 10 Michaela Šandalová
Informatika Korešpondenčný seminár z programovania - zima Z celoslovenské 11 Peter Ralbovský
Informatika Olympiáda z informatiky A celoslovenské 5 Jerguš Greššák
Informatika Olympiáda z informatiky A celoslovenské 12 Barbora Kováčová
Informatika Olympiáda z informatiky A celoslovenské 17 Kamila Součková
Informatika Olympiáda z informatiky A krajské 3 Jerguš Greššák
Informatika Olympiáda z informatiky A krajské 8 Barbora Kováčová
Informatika Olympiáda z informatiky A krajské 10 Kamila Součková
Informatika Olympiáda z informatiky B krajské 1 Marián Longa
Informatika Palma celoslovenské 2 Michaela Šandalová
Informatika Palma celoslovenské 5 Jerguš Greššák
Informatika ZENIT - programovanie A celoslovenské 5 Kamila Součková
Informatika ZENIT - programovanie A krajské 2 Kamila Součková
Informatika ZENIT - programovanie A krajské 6 Jerguš Greššák
Informatika ZENIT - programovanie A krajské 9 Barbora Kováčová
Informatika ZENIT - programovanie B celoslovenské 6 Peter Ralbovský
Informatika ZENIT - programovanie B krajské 2 Peter Ralbovský
Informatika ZENIT - programovanie B krajské 4 Miron Zelina
Informatika ZENIT - programovanie B krajské 10 Martin Holický
Matematika Klokan-Viedeň školské 9 Ema Mária Gazdíková
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 2 Arthur Petráš
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 3 Jakub Kojda
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 8 Dominik Hollý
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 11 Ema Mária Gazdíková
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 14 Peter Ralbovský
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 17 Natália Gajdošová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto alfa krajské 19 Zuzana Kušíková
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta celoslovenské 17 Adrian Pieš
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta celoslovenské 23 Petra Ďuratná
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta celoslovenské 23 Erik Szalay
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - leto beta celoslovenské 38 Irena Bačinská
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa krajské 3 Peter Pavel Arthur Petráš
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa krajské 5 Petra Ďuratná
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa krajské 6 Erik Szalay
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa krajské 7 Jakub Kojda
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima alfa krajské 10 Adrián Pieš
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta celoslovenské 11 Barbora Kováčová
Matematika Korešpondenčný matematický seminár - zima beta celoslovenské 23 Katarína Benešová
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Daniel Belan
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Tilia Brix
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Daniel Čvapek
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Anetka Dudláková
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Adam Hudec
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Matej Krásny
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Sarah Krčová
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Filip Molnár
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Matúš Pápaj
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Tomáš ŚImek
Matematika MAKS celoslovenské úspešný riešiteľ Alex Uraz
Matematika MATBOJ celoslovenské 1 Martin Čulen, Alex Fleško, Matej Benčík, Martin Čermák
Matematika MATBOJ celoslovenské 2 Jakub Hluško, Michal Mráz, Barbora Marcineková, Matej Krásny
Matematika MATBOJ Prima celoslovenské 1 Jakub Granec, Erik Řehulka, Miroslav Macko, Michal Horanský
Matematika Matematická olympiáda A celoslovenské 26 Ivan Mášan
Matematika Matematická olympiáda A krajské 10 Ivan Mášan
Matematika Matematická olympiáda B krajské 5 Marián Longa
Matematika Matematická olympiáda B krajské 15 Dominik Hollý
Matematika Matematická olympiáda C krajské 4 Peter Ralbovský
Matematika Matematická olympiáda C krajské 8 Jakub Kojda
Matematika Matematická olympiáda C krajské 12 Arthur Petráš
Matematika Matematický klokan celoslovenské najúspešnejší riešiteľ školy Michal Horanský
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Barbora Barančíková
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Jakub Hluško
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Peter Kravár
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Miroslav Macko
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Matúš Majer
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Michal Mráz
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Greta Mrázová
Matematika Matematický klokan celoslovenské úspešný riešiteľ Peter Pavel Arthur Petráš
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 1 Peter Kravár
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 1 Miroslav Macko
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 3 Barbora Barančíková
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 5 Daniel Adamčík
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 6 Natália Komorníková
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 7 Jakub Pravda
Matematika Olympiáda Z6 obvodné 8 Michal Horanský
Matematika Olympiáda Z7 obvodné 1 Michal Mráz
Matematika Olympiáda Z7 obvodné 2 Jakub Hluško
Matematika Olympiáda Z7 obvodné 5 Matej Krásny
Matematika Olympiáda Z7 obvodné 5 Jakub Stolárik
Matematika Olympiáda Z8 obvodné 3 Filip Jakab
Matematika Olympiáda Z9 okresné 1 Martin Čulen
Matematika Olympiáda Z9 okresné 3 Nick Chapman
Matematika Olympiáda Z9 okresné 3 Max Juráni
Matematika PIKOMAT - prima celoslovenské 2 Michal Horanský
Matematika PIKOMAT - prima celoslovenské 14 Jakub Pravda
Matematika PIKOMAT - prima celoslovenské 24 Miroslav Macko
Matematika PIKOMAT - sekunda celoslovenské 4 Matej Krásny
Matematika PIKOMAT - tercia celoslovenské 3 Marek Horanský
Matematika Pikopretek celoslovenské 2 M. Petrík, R. Popelka, K. Čabala, D. Belan
Matematika Pikopretek celoslovenské 2 M. Macko, M. Horanský, J. Granec, J. Pravda
Matematika Pytagoriáda P5 obvodné 1 Alex Uraz
Matematika Pytagoriáda P6 obvodné 1 Michal Horanský
Matematika Pytagoriáda P7 celoslovenské úspešný riešiteľ Jakub Hluško
Matematika Pytagoriáda P7 obvodné 1 Jakub Hluško
Matematika Pytagoriáda P7 obvodné 2 Michal Mráz
Matematika Riešky - letná časť celoslovenské 16 Matej Krásny
Matematika Riešky - letná časť celoslovenské 31 Miroslav Macko
Matematika Riešky - zimná časť celoslovenské 6 Matej Krásny
Nemecký jazyk Olympiáda celoslovenské 2 Michal Moravčík
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 1 Ema Mária Gazdíková
Nemecký jazyk Olympiáda obvodné 1 Lucia Jamrichová
Nemecký jazyk Olympiáda 1C krajské 2 Nick Chapman
Nemecký jazyk Olympiáda 2B krajské 5 Lucia Jamrichová
Nemecký jazyk Olympiáda 2C krajské 1 Michal Moravčík
Nemecký jazyk Olympiáda 2E krajské 7 Šimon Benjamín Špányi
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 1C školské 1 Nick Chapman
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A školské 1 Ema Mária Gazdíková
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2A školské 2 Filip Lastovka
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B školské 1 Lucia Jamrichová
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2B školské 2 Lucia Znášiková
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2C školské 1 Michal Moravčík
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E školské 1 Šimon Benjamín Špányi
Nemecký jazyk Olympiáda kategória 2E školské 2 Michaela Biacovská
Slovenský jazyk Európa v škole obvodné 2 Sára Lovecká
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-poézia okresné 2 Richard N. Ch. Schindler
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza okresné 1 Jasna Hruškovičová
Slovenský jazyk Hviezdoslavov Kubín-próza okresné 1 Katarína Šmigová
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A školské 1 Karolína Ondriašová
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A školské 2 Lucia Kramárová
Slovenský jazyk Olympiáda kategória A školské 3 Matej Ušák
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B školské 1 Stela Brix
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B školské 2 Stanislav Ďuriš
Slovenský jazyk Olympiáda kategória B školské 3 Richard N.Ch. Schindler
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C školské 1 Timea Krajčovičová
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C školské 2 Lucia Iffková
Slovenský jazyk Olympiáda kategória C školské 3 Michaela Biacovská
Slovenský jazyk Šaliansky Maťko obvodné 2 Alex Uraz
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník školské 1 Alex Uraz
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník školské 2 Tilia Brix
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko 4.-5.ročník školské 3 Oskar Frešo
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda školské 1 Sára Lovecká
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda školské 2 Katarína Śmigová
Slovenský jazyk Śaliansky Maťko Prima - Sekunda školské 3 Adam Válek
Španielsky jazyk Olympiáda kategória A školské 1 Nina Viršíková
Španielsky jazyk Olympiáda kategória A školské 2 Jakub Hluško
Španielsky jazyk Olympiáda kategória B školské 1 Timea Ema Krajčovičová
Španielsky jazyk Olympiáda kategória C školské 1 Barbora Lukáčová
Španielsky jazyk Olympiáda kategória C školské 2 Zuzana Kušíková
Šport Atletika - beh na 400m bratislavské 1 Magdaléna Spustová
Šport Atletika - beh na 400m bratislavské 2 Samuel Mladý
Šport Atletika - beh na 400m bratislavské 3 Alex Fleško
Šport Atletika - beh na 400m bratislavské 3 Maroš Kovaľ
Šport Atletika - beh na 600m bratislavské 1 Adam Śolc
Šport Atletika - beh na 600m bratislavské 2 Adam Gajdoš
Šport Račianska veža-šach bratislavské 1 Peter Kravár
Šport Račianska veža-šach bratislavské 2 Miroslav Macko
Šport Stolný tenis Prima obvodné 1 Miroslav Macko
Šport Stolný tenis Prima obvodné 4 Peter Macko
Šport Stolný tenis Sexta obvodné 2 Dominik Hollý
Veda Symposium des Sciences des Ecoles Européennes 2013 Európske úspešná reprezentácia Petra Peterková

Spolu 279 úspechov.