logo Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium

Úspechy žiakov

2017/18

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Biológia Olympiáda medzinárodné 3 Oliver Sporka
Ekonómia Centrum pro talentovanou mládež AP Psychology online Florida Virtual School Global, USA medzinárodné 1 Tobiáš Winczer
Fyzika Olympiáda metropol medzinárodné 3 Jakub Pravda
Informatika Olympiáda METROPOLL medzinárodné 3 Jaroslav Paška
Informatika START FILM FEST Česká republika medzinárodné 1 Tomáš Droba
Matematika MatX medzinárodné 2 Martin Kaláb, Nela Ďanovská, Matúš Hladký, Tomáš Zatroch
Matematika Olympiáda metropol medzinárodné 3 Jakub Hluško
Matematika Olympiáda metropol medzinárodné 3 Miroslav Macko
Prírodné vedy Olympiáda metropol medzinárodné 3 Jakub Hluško, Miroslav Macko, Jakub Pravda, Richard Hamerlík, Matej Krásny, Rastislav Sihelský,Jaroslav Paška, Kristína Gáliková
Psychológia Centrum pro talentovanou mládež AP Psychology online Florida Virtual School Global, USA medzinárodné 1 Sofia Šulek
Slovenský jazyk a literatúra Vánoční Debatiáda v Prostějove medzinárodné 1 Martin Bolvanský, Matúš Bytčánek, Jerguš Čermák, Filip Petráš, Samuel Šulovský

2016/17

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Informatika 48 Hours Film Project - krátky hraný film medzinárodné 2 Michael Gejdoš
Informatika European Cooperation Day Film Festival - krátky hraný film medzinárodné 2 Michael Gejdoš
Informatika Olympiáda medzinárodné bude v lete Paulína Smolárová
Slovenský jazyk a literatúra Debatná súťaž medzinárodné 1 Martin Bolvanský, Samuel Šulovský, Filip Petráš, Lívia Mihoková, Matúš Bytčánek

2015/16

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Fotografia FIAP 2016 (Omán) medzinárodné účasť Marián Valovič
Fyzika Fyziklání medzinárodné 5 Paulína Smolárová, Arthur Petráš, Jakub Hluško, Michal Horanský, Matej Krásny
Fyzika Olympiáda medzinárodné 2 Martin Gažo
Informatika I-Cup medzinárodné 2 Paulína Smolárová

2014/15

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Chémia, Fyzika, Informatika Intel ISEF medzinárodné 3 Martin Holický
Fotografia FIAP Medzinárodná federácia amatérskej umeleckej fotografie medzinárodné účasť v celoslovenskej kolekcii – postup na celosvetovú súťaž Marián Valovič
Fyzika Expo Sciences Europe 2014 medzinárodné prezentácia vlastného vedeckého projektu - Tenkovrstvový platinový mikrosenzor teploty Martin Holický, Jerguš Stručka
Fyzika Fyziklání medzinárodné 1 Jerguš Stručka
Martin Gažo
Informatika Natoč svoj krátky film medzinárodné (Slovensko, Rakúsko) 3 Richard N.Ch. Schindler
Informatika Technoplaneta.cz medzinárodné 9 Jakub Hluško, Matej Krásny, Matúš Majer

2013/14

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách medzinárodné zlatá medaila Martin Holický
Dejepis československá dejepisná súťaž medzinárodné 25 (zo 75) Samuel Bodík, Adam Máčaj, Juraj Privits
Fotografia All You Need to Life medzinárodné medailu VÖAV Marián Valovič
Fotografia Medzinárodná federácia umeleckej fotografie medzinárodné striebro Marián Valovič
Fotografia Talenty mladej Európy medzinárodné ocenenie Marián Valovič
Iné Certifikát Ambasádora MU Brno medzinárodné absolvovaný rok Tomáš Lintner
Iné Debatiáda medzinárodné 1 Matej Miškuf, Karolína Ondriašová, Juraj Privits, Adam Máčaj, David Schun
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 2 Jakub Koník
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 3 Daniel Teplan
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 14 Viktor Balan
Informatika BALTIE 2014 medzinárodné 14 Viktor Balan
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike medzinárodné bronzová medaila*
jediné zúčastnené dievča
Barbora Kováčová
Informatika Genius Logicus medzinárodné úspešný účastník Viktor Balan
Šport plavecké preteky Innsbruck medzinárodné 1 Andrej Getlík

2012/13

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Hudobná výchova Medzinárodná súťažná prehliadka štvorručnej hry na klavíri J.von Beliczayho medzinárodné strieborné pásmo Viktor Ščerbak

2011/12

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Samuel Bodík
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Benjamín Burian
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Anna Mária Klimkovič
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Matúš Mikuš
Angličtina reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Theodore Quam
Fyzika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Natália Tokárová
Informatika Baltík medzinárodné 1 Peter Ralbovský
Informatika CEOI - Stredoeurópska olympiáda v informatike medzinárodné bronzová medaila Jerguš Greššák
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Barbora Kováčová
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Alžbeta Kurdelová
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Marcel Rebro
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Erik Szalay
Matematika reprezentácia školy na Hopkinsovej univerzite CTYOnline Program medzinárodné úspešný riešiteľ Alexandra Žilková

2010/11

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda celosvetové strieborná medaila Marek Buchman
Fyzika Turnaj mladých fyzikov (Irán) medzinárodné strieborná medaila*
člen tímu FKS
Matej Večerík
Informatika Creative Baltie 2010 kategória C medzinárodné 4 Peter Ralbovský
Informatika Stredoeurópska olympiáda medzinárodné zlatá medaila Matej Večerík

2009/10

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Biológia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách medzinárodné strieborná medaila Petra Kubincová
Chémia EUSO – Európska olympiáda v prírodných vedách medzinárodné strieborná medaila Marek Buchman
Chémia IChO – Medzinárodná chemická olympiáda celosvetové strieborná medaila Marek Buchman
Chémia Intel ISEF 2010 – medzinárodná súťaž mladých vedcov medzinárodné 2*
historicky najväčší úspech Slovenska v tejto súťaži
Marek Buchman
Fotografovanie FIAP – medzinárodná súťaž mladých fotografov do 16 rokov vo Vietname medzinárodné *
v slovenskej kolekcii 10 fotografií bolo zaradených 8 fotografií našich žiakov
Marián Valovič
Lukáš Obermajer
Adam Mojžiš
Samuel Dostál
Terézia Dostálová
Šimon Hruškovič
Adam Zeman
Adam Kollár
Fyzika International Young Physicists Tournament medzinárodné 2.miesto Matej Večerík
Informatika Baltík medzinárodné 3 Peter Ralbovský
Informatika Baltík medzinárodné 10 Alexandra Žilková
Informatika CEOI – – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike medzinárodné strieborná medaila Tomáš Belan
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike celosvetové strieborná medaila Tomáš Belan
Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda medzinárodné zlatá medaila Tomáš Belan

2008/09

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Chémia Európska súťaž pre mladých vedcov medzinárodné *
Marek Buchman bol vybraný ako reprezentant slovenských mladých vedcov na medzinárodnú súťaž do Číny
Marek Buchman
Chémia Medzinárodná súťaž v prírodných vedách medzinárodné bronzová medaila Marek Buchman
Informatika Baltík – kategória A medzinárodné 2 Peter Ralbovský
Informatika Baltík – kategória B medzinárodné 14*
jediné dievča vo svojej kategórii :-)
Alexandra Žilková
Informatika CEOI – Stredoeurópska Olympiáda v Informatike medzinárodné bronzová medaila Tomáš Belan
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike celosvetové bronzová medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Peter Csiba
Informatika IOI – Medzinárodná Olympiáda v Informatike celosvetové strieborná medaila*
zo štvorčlenného družstva reprezentujúceho Slovensko na IOI sú až dvaja z našej školy
Tomáš Belan
Nemecký jazyk Schiller-Rap – súťaž v rapovaní medzinárodné 7*
naši žiaci (Jakub Nagy a Dominik Oravec) sa zúčastnili finále v Nemecku a skončili na 7. mieste zo 117-tich
bližšie info na http://blog.goethe.de/schiller-rap/
Jakub Nagy
Dominik Oravec

2007/08

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Matematika MEMO – Stredoeurópska Matematická Olympiáda medzinárodné bronzová medaila Peter Csiba

2006/07

Oblasťikona zoradeniaSúťažKoloMiestoŠtudent
Informatika Baltík medzinárodné 5 Alexandra Žilková
Informatika Imagine Cup medzinárodné 1 Tomáš Belan
Matematika IMO – Medzinárodná Matematická Olympiáda celosvetové bronzová medaila Michal Szabados

Spolu 80 úspechov.