Špongia 2010

Špongia 2010

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Očný kontakt je dôležitý prvok pri verbálnej komunikácií?

Výsledková listina

Vyhodnotenie Špongie 2010 sa skončilo. Môžete si pozrieť podrobnú výsledkovú listinu.

  1. Zeleninä: Blowbob
  2. Hadrónové kvarteto: Trio
  3. Burning Marek: Train Robbery Adventure In New-ada
  4. Baša a Šandina: Vlaková lúpež
  5. PWNED: The Western Job
  6. Catsplosion: Little Big Train Robbery
  7. Nitidus Consto: Train 1963
  8. Bugy: Bugy Game
  9. Johnyho sedmička: Chozé: Bandita Útočí
  10. Baltíci: Vlak v bludisku
  11. 3MPSoft: Jesse James – The Great Train Robbery
  12. Marshmallows: Marshmallows
  13. No Comment: Vlaky
  14. Džídžejejč inc.: Bordel vo vlaku

1. Zeleninä

Blowbob

Zloženie tímu: Filip Bogyai, Martin Barus, Ivetka Letenayova, Matus Sabo, Michal Stora
Škola: Gymnázium Jura Hronca
Vývojový nástoj: Flash
Celkové hodnotenie: 96%

Špongia

Stránka projektu

2. Hadrónové kvarteto

Trio

Zloženie tímu: Petra Kubincová, Utajený člen, Mária Hirgelová, Milan Mitka
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Vývojový nástoj: ActionScript, Python
Celkové hodnotenie: 88%

Špongia

Stránka projektu

3. Burning Marek

Train Robbery Adventure In New-ada

Zloženie tímu: Ján Hozza, Tomáš Kutaj, Martin Pinter, Marek Špano, Boris Vavrík, Jakub Volentic
Škola: Gymnázium Jura Hronca
Vývojový nástoj: C++
Celkové hodnotenie: 81%

Špongia

Stránka projektu

4. Baša a Šandina

Vlaková lúpež

Zloženie tímu: Barbora Kováčová, Michaela Šandálová
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Vývojový nástoj: C/Imagine
Celkové hodnotenie: 77%

Stránka projektu

5. PWNED

The Western Job

Zloženie tímu: Peter Šulík, Osama Hassanein, Matej Hulička, Boris Nikolov, Martin Strapko, Jakub Trančík
Škola: Gymnázium Jura Hronca
Vývojový nástoj: Delphi
Celkové hodnotenie: 66%

Stránka projektu

6. Catsplosion

Little Big Train Robbery

Zloženie tímu: Ján Pulmann
Škola: Gymnázium Grösslingova 18
Vývojový nástoj: C++, možno spolu s Pythonom
Celkové hodnotenie: 59%

7. Nitidus Consto

Train 1963

Zloženie tímu: Dávid Debnár, Viktor Jamrich, Tomáš Meňuš
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Vývojový nástoj: Delphi, Game Maker 8
Celkové hodnotenie: 52%

Stránka projektu

8. Bugy

Bugy Game

Zloženie tímu: Matej Večerík, Štefan Benčík, Ivana Heželyová, Kamila Součková
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Evanjelické lýceum v Bratislave, Ecole National du Cirque
Vývojový nástoj: C++
Celkové hodnotenie: 52%

Stránka projektu

9. Johnyho sedmička

Chozé: Bandita Útočí

Zloženie tímu: Ján Spišiak, Peter Hraška, Dan Kollár, Juraj Muravský, Andrej Staruch
Škola: Gymnázium Grösslingova 18
Vývojový nástoj: Delphi
Celkové hodnotenie: 50%

10. Baltíci

Vlak v bludisku

Zloženie tímu: Martin Majtán, Richard Bíró
Škola: ZŠ Holubyho Piešťany, ZŠ Koperníkova Hlohovec
Vývojový nástoj: SGP Baltik 3 (verzia 3.70)
Celkové hodnotenie: 48%

11. 3MPSoft

Jesse James – The Great Train Robbery

Zloženie tímu: Marián Kulfan, Michal Ďurina, Matej Mok, Peter Nagy
Škola: Gymnázium Jura Hronca, Stredná škola scénického výtvarníctva
Vývojový nástoj: C#
Celkové hodnotenie: 45%

Stránka projektu

12. Marshmallows

Marshmallows

Zloženie tímu: Michal Miškerník, Svetlana Farkašová, Tomáš Hajdu
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Vývojový nástoj: javascript
Celkové hodnotenie: 36%

Stránka projektu

13. No Comment

Vlaky

Zloženie tímu: Peter Ralbovsky, Johanka Brezovska, Andrea Tothova
Škola: Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium
Vývojový nástoj: Este Neviem
Celkové hodnotenie: 25%

14. Džídžejejč inc.

Bordel vo vlaku

Zloženie tímu: Patrik Milán, Tomáš Kubla, Erika Šimková, Michal Tóth, Ondrej Tóth, Richard Trebichavský
Škola: Gymnázium Jura Hronca, Stredná škola scénického výtvarníctva
Vývojový nástoj: Delphi
Celkové hodnotenie: 24%