Špongia 2014

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Existujú živočíchy, ktoré vôbec nepotrebujú prijímať potravu?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2014 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. HUBKY
  2. Tím desu yo
  3. Space Whales
  4. LimeProgramming
  5. Gumkáči
  6. Falcons, the programmers
  7. Block
  8. Affliction
  9. Cookies
  10. Scratcheri
  11. Sáčky Game Studios
  12. SIGSEGV
  13. EXCEPTION-al
  14. Pxl team
  15. KARTAK
  16. spongeboob
  17. Špongbobs
  18. TÍM-642
  19. Unicorns #NOHOMO
  20. Mirum est hoc nomen Meum. - Mehnom

Exhibičná účasť:

1. HUBKY

Návšteva

Zloženie tímu: Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan, Martin Civáň, Ivana Zemanovičová, Martin Bumbál
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Blender
Celkové hodnotenie: 94%

HUBKY 1

Stránka projektu

2. Tím desu yo

The Murder of You

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Jaroslav Paška, Marián Valovič
Škola: ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: RPG Maker
Celkové hodnotenie: 89%

Tim Desu Yo 1

Stránka projektu

3. Space Whales

Spyglass

Zloženie tímu: Michal Rebro, Dávid Debnár, Callum Tweedie-Walker
Škola: ŠpMNDaG, Bexhill 6th Form College
Vývojový nástoj: Unity 5, Visual Studio 2013, Blender, ZBrush, XNormal, Photoshop CC, Substance Designer, Logic Studio Pro 9
Celkové hodnotenie: 76%

Space Whales 1

Stránka projektu

4. LimeProgramming

Falošná pravda

Zloženie tímu: Filip Tumidalský, Jakub Lukáč
Škola: Gymnázium Alejová 1 Košice
Vývojový nástoj: Multimedia Fusion 2
Celkové hodnotenie: 74%

LimeProgramming 1

Stránka projektu

5. Gumkáči

Another Detective Game

Zloženie tímu: Ján Timoranský, Tomáš Velich, Matej Havlas
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 72%

Gumkáči 1

Stránka projektu

6. Falcons, the programmers

Detektívka

Zloženie tímu: Adam Kollár, Martin Lukačka, Adam Hrinko, Mikuláš Galanda
Škola: 1. sg Bajkalská
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 71%

Falcons, the programmers 1

Stránka projektu

7. Block

Aligátor

Zloženie tímu: Jozef Tanzer, Raffaele Lomartire, Martin Marek, Matej Kovář
Škola: Gymnázium Jura Hronca
Vývojový nástoj: Java (ako správni chlapi)
Celkové hodnotenie: 67%

Block 1

Stránka projektu

8. Affliction

Asylum

Zloženie tímu: Matej Králik, Lenka Koplíková, Zuzana Frankovská, Jakub Šimo, Daniel Slota
Škola: GJH, Gymnázium Vazovova
Vývojový nástoj: Unity ochutené Ostatným
Celkové hodnotenie: 53%

Affliction 1

Stránka projektu

9. Cookies

Secrets of the Dead

Zloženie tímu: David Klučovský, Patricia Schmidtová, David Daniš, Dorota Volentičová
Škola: Bilinguálne Gymnázium C.S. Lewis
Vývojový nástoj: Clickteam Fusion 2.5
Celkové hodnotenie: 50%

Cookies 1

Stránka projektu

10. Scratcheri

Detective Conan

Zloženie tímu: Martin Šteso, Richard Brünn, Adrián Mondok, Martin Revaj
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 48%

Scratcheri 1

11. Sáčky Game Studios

Uletená

Zloženie tímu: Alexander Macinský, Marek Mansell, Karolína Benkovičová, Veronika Zrubáková, Sandra Karabelli, Diana Luptáková
Škola: GJH
Vývojový nástoj: HTML
Celkové hodnotenie: 47%

Sáčky Game Studios 1

Stránka projektu

12. SIGSEGV

Hľadá sa Kainšmetke

Zloženie tímu: Dušan Baran, Tomáš Palčo, Jakub Krátky, Filip Černák, Matej Očovský
Škola: 1sg
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 42%

SIGSEGV 1

13. EXCEPTION-al

Jeden deň Jasona Grahama

Zloženie tímu: Tomáš Jašek, Marek Tomeček, Richard Beňo, Michal Zopp, Daniel Podstavek
Škola: 1sg
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 38%

EXCEPTION-al 1

14. Pxl team

Pixel Detective (Sherlock and Watson)

Zloženie tímu: Viktor Scerbak
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity3D
Celkové hodnotenie: 35%

Pxl team 1

Stránka projektu

15. KARTAK

Kartak

Zloženie tímu: Ondrej AMBRUŠ, Andrej KRAJČ, Samuel POLÁČIK, Lucia KRÚTELOVÁ
Škola: GLN
Vývojový nástoj: CRYENGINE
Celkové hodnotenie: 35%

16. spongeboob

Chyť vraha

Zloženie tímu: Martin Sukdolak, Tomas Plancak
Škola: 1sg Bajkalska
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 32%

spongeboob 1

17. Špongbobs

Chernobyl Zombie Detective

Zloženie tímu: Martin Janák, Adrián Kollár
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C
Celkové hodnotenie: 32%

Špongbobs 1

Stránka projektu

18. TÍM-642

Hra

Zloženie tímu: Lukáš Rajnoha, Ondrej Zigo
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 29%

TÍM-642 1

19. Unicorns #NOHOMO

Mystery of Dark Mantion

Zloženie tímu: Ladislav SZIGL, Michal SILÁK, Jakub VALENT, Jaromír MIKO
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Unity 3D
Celkové hodnotenie: 28%

20. Mirum est hoc nomen Meum. - Mehnom

Detektívka

Zloženie tímu: Jana Sadovská, Jakub Čatloš, Michal Petkáč, Paulína Smolárová, Tomáš Masaryk, Juraj Vasek
Škola: ŠpMNDaG, Sppojená škola sv. Františka z Assisi, Gymnazium Williama Pauliniho Tótha
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 24%

Mirum est hoc nomen Meum. - Mehnom 1

Exhibične: Golden hind

Broskyňa nesmrteľnosti

Zloženie tímu: Martin Stuchlík
Škola: FMFI UK
Vývojový nástoj: Adobe Flash / actionscript 3

Golden hind 1

Stránka projektu