Špongia 2015

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Slimák môže spať až tri roky?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2015 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Nindža Korytnačky
  2. Gumkáči – havlas + redeky
  3. Hubky
  4. ProgramaThors
  5. LimeProgramming
  6. Juicy Plebs
  7. EpicFail
  8. 4EverAlone
  9. Stoka Roka
  10. SNSP DaIF ZsnST D-EHP anRKSR vSHP a.n.
  11. Wolfpack
  12. Tím desu yo
  13. Millennium
  14. EME games
  15. 23:00
  16. Permutácia 1
  17. ok
  18. Falcons, the programmers
  19. Majonéza je Zlo
  20. Dos Bros Studio
  21. Trigon Games
  22. Možno Game
  23. PC Primani

1. Nindža Korytnačky

Loveless

Zloženie tímu: Dávid Debnár, Karolína Benkovičová, Veronika Zrubáková, Viktor Jamrich, Šimon Krivda
Škola: GJH, ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C#, Unity
Celkové hodnotenie: 96%

Nindža Korytnačky 1

Stránka projektu

2. Gumkáči – havlas + redeky

Spongebox

Zloženie tímu: Ján Timoranský, Tomáš Velich, Andrej Redeky
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Sí šárp v younity
Celkové hodnotenie: 96%

Stránka projektu

3. Hubky

Made in Czechoslovakia

Zloženie tímu: Andrej Schmidt, František Tibenský, Matúš Pilňan, Martin Civáň, Ivana Zemanovičová
Škola: Gymnázium Ladislava Novomeského
Vývojový nástoj: Blender 2.76, Gimp, FL Studio, Python
Celkové hodnotenie: 88%

Hubky 1

Stránka projektu

4. ProgramaThors

Amanita

Zloženie tímu: David Klučovský, Dávid Daniš, Daniel Matejovič, Veronika Vojtanikova
Škola: Bilingválne gymnázium C.S.Lewis, Súkromná stredná umelecká škola animovanej tvorby
Vývojový nástoj: Clickteam Fusion 2.5
Celkové hodnotenie: 82%

ProgramaThors

Stránka projektu

5. LimeProgramming

Further To The Sand

Zloženie tímu: Jakub Lukáč, Filip Tumidalský
Škola: Gymnázium Alejová 1 Košice
Vývojový nástoj: Clickteam Fusion Developer 2.5
Celkové hodnotenie: 79%

LimeProgramming 1

Stránka projektu

6. Juicy Plebs

Something With Potato

Zloženie tímu: Miroslav Mrózek, Jakub Šmahovský, Matúš Štefanovič, Vladislav Hrčka, Rastislav Kučera
Škola: Gymnázium Pezinok
Vývojový nástoj: C++
Celkové hodnotenie: 79%

Juicy Plebs 1

Stránka projektu

7. EpicFail

NoName

Zloženie tímu: Samuel Šindler, Adam Perinay, Jozef Číž, Adam Šanta, Matej Havlas
Škola: GJH
Vývojový nástoj: ? (asi C#)
Celkové hodnotenie: 78%

EpicFail 1

Stránka projektu

8. 4EverAlone

SteraLanche

Zloženie tímu: Adam Bobocký
Škola: Gymnázium Jozefa Lettricha
Vývojový nástoj: C#
Celkové hodnotenie: 75%

4EverAlone 1

Stránka projektu

9. Stoka Roka

Twist Of Time

Zloženie tímu: Jozef Tanzer, Bibiana Konečná, Peter Spurný, Matej Kovář, marián okál
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 74%

10. SNSP DaIF ZsnST D-EHP anRKSR vSHP a.n.

Posledný myšketier

Zloženie tímu: Alexander Macinský, Henrich Gibala, Matúš Ferech, Katarína Juhásová
Škola: GJH
Vývojový nástoj: JavaScript + náhodné jazyky alebo iné entity voľne sa pohybujúce v okolitom vesmíre
Celkové hodnotenie: 73%

SNSP DaIF ZsnST D-EHP anRKSR vSHP a.n. 1

Stránka projektu

11. Wolfpack

The Maze

Zloženie tímu: Filip Sollár, Štefan Mašán, Martina Maľová, Klaudia Protušová
Škola: GJH
Vývojový nástoj: C# v Unity
Celkové hodnotenie: 71%

Wolfpack

12. Tím desu yo

The Way

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Jaro Paška, Majo Valovič, Erika Belicová
Škola: A P R O G E N
Vývojový nástoj: RMVX Ace/Construct 2
Celkové hodnotenie: 70%

Wolfpack

13. Millennium

Another Planet

Zloženie tímu: Juraj Vasek, Tomáš Čeveň, Ján Remeň, Martin Havelka
Škola: Gymnazium Viliama Paulinyho - Tótha Martin
Vývojový nástoj: GML (Game Maker Language)
Celkové hodnotenie: 68%

Millennium 1

Stránka projektu

14. EME games

Stratený

Zloženie tímu: Martin Bendel, Erik Moravec, Eduard Šrol
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Javascript, C#, engine: Unity
Celkové hodnotenie: 68%

EME games

15. 23:00

SUOMIS

Zloženie tímu: Ondrej Zigo
Škola: Spmndag
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 66%

23:00

16. Permutácia 1

Multitasking

Zloženie tímu: Simona Veselá
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Game Maker
Celkové hodnotenie: 65%

Permutácia 1 1

17. ok

Harold

Zloženie tímu: Zuzana Világiová, Paulína Smolárová, Jakub Čatloš, Roman Beňo, Eduard Krajčír, Jakub Srna
Škola: GJH, ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 62%

ok

Stránka projektu

18. Falcons, the programmers

Run!

Zloženie tímu: Adam Kollár, Silvia Mokráňová, Martin Lukačka
Škola: 1. Sukromné gymnázium Bajkalská 20
Vývojový nástoj: C#- Unity 3D
Celkové hodnotenie: 60%

Falcons, the programmers

19. Majonéza je Zlo

Majonéza je Zlo

Zloženie tímu: Martin Šteso, Lucia Krútelová, Matej Revaj, Alžbeta Bumbálová
Škola: GLN
Vývojový nástoj: Gamemaker: Studio
Celkové hodnotenie: 43%

Majonéza je Zlo

20. Dos Bros Studio

Soul Harvest

Zloženie tímu: Matej Mozola, Erik Kelemen
Škola: Gymnázium, Golianova 68, Nitra
Vývojový nástoj: Blender 2.7.6
Celkové hodnotenie: 41%

Dos Bros Studio

21. Trigon Games

NoName

Zloženie tímu: Martin janák, Adrián Kollár, Tomáš Masaryk
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C, SDL, html
Celkové hodnotenie: 32%

Trigon Games

22. Možno Game

Mouse Quest

Zloženie tímu: Matej Kuhn, Patrik Hrnčiar
Škola: Cirkevná základná škola sv. Františka Assiského Banská Štiavnica
Vývojový nástoj: Blender alebo niečo iné
Celkové hodnotenie: 29%

Možno Game

23. PC Primani

Bubble Hunter

Zloženie tímu: Erik Stach, Vratko Pravňan
Škola: Gymnázium J Lettricha v Martine
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 29%

PC Primani