Špongia 2021

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Mliečnu dráhu tvorí až okolo 200 miliárd hviezd?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2021 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Komand Studio
  2. AE
  3. K🍩blihy
  4. Σ
  5. Paranoia
  6. !.+?
  7. ToxicBase
  8. ø
  9. !!!!!!!aNosorosce
  10. Zábudlivci
  11. Nabrúsené ceruzky
  12. Trabant Corporation
  13. Inteligentné technológie bez inteligencie
  14. 404
  15. ChycenýBlbeček
  16. Imobilný Hrošíci
  17. One Lonely Chap
  18. PG
  19. 4PPS0CLABP

Exhibičná účasť:

1. Komand Studio

Steal The Style

Zloženie tímu: Martin Kopčány, Tomáš Siman, Matúš Páleník, Veronika Slivková, Andrej Praslička, Michal Pôbiš
Škola: Gymnázium Jána Chalupku, Brezno
Vývojový nástoj: Godot
Celkové hodnotenie: 92%

KomandStudio-1

Stránka projektu

2. AE

rizumu

Zloženie tímu: Tomáš Hutňan, Jakub Blišťan, Robert Hudák, Dávid Kepič, Jakub Kukura, Adrián Mikolaj
Škola: Gymnázium, Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Unity, C#
Celkové hodnotenie: 86%

AE-1

Stránka projektu

3. K🍩blihy

Bobs musical donut adventures

Zloženie tímu: Theo Sirota, Silvia Kátlovská, Dominika Trudičová, Samuel Šoltys, Oliver Grega
Škola: ŠpMNDaG, SPŠE
Vývojový nástoj: Unity (C#)
Celkové hodnotenie: 80%

Koblihy-1

Stránka projektu

4. Σ

Sigma

Zloženie tímu: Leo Oros, Abigail Beblavá, Martin Kozár, Matúš Libák
Škola: Gymnázium, Alejová 1
Vývojový nástoj: Unity (C#)
Celkové hodnotenie: 80%

Sigma-1

Stránka projektu

5. Paranoia

Astrobeat

Zloženie tímu: Miloš Marejka, Milan Babuljak, Lukáš Horník, Jaroslav Synek
Škola: SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Vývojový nástoj: C#, Unity
Celkové hodnotenie: 77%

Paranoia-1

Stránka projektu

6. !.+?

SteamPuncake

Zloženie tímu: Stanislav Bezák, Peter Deván, Filip Jay Doba, Matej Donoval, Anamária Šutková, Matej Zigo
Škola: SPMNDAG
Vývojový nástoj: C# (UNITY)
Celkové hodnotenie: 76%

Stiahnuť trailer

VykricnikEtc-1

Stránka projektu

7. ToxicBase

Bean Beats

Zloženie tímu: Michal Haverlík, Marian Kovaľ, Matej Cisko
Škola: Gymnáyium Gröslingova
Vývojový nástoj: C#(unity)
Celkové hodnotenie: 75%

ToxicBase-1

Stránka projektu

8. ø

The Instrumental Revolution

Zloženie tímu: havoš, Adam, Viktor
Škola: gjh, Gamča
Vývojový nástoj: čo príde pod ruku (nakoniec Unity)
Celkové hodnotenie: 72%

EmptySet-1

Stránka projektu

9. !!!!!!!aNosorosce

Lačný Rytmus

Zloženie tímu: Adam Kisac, Damian Dlhos, Peter Siebert, Martin Lipka, Timotej Bezak
Škola: spmndag
Vývojový nástoj: python - pygame
Celkové hodnotenie: 72%

Nosorosce-1

10. Zábudlivci

Spiky adventure

Zloženie tímu: Tomáš Kováč, Jakub Šiagi, Lukáš Koiš
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Godot (asi)
Celkové hodnotenie: 69%

Zabudlivci-1

Stránka projektu

11. Nabrúsené ceruzky

Life Run

Zloženie tímu: Šimon Sobek, Lukáš Sobek, Nio Kešeľ
Škola: Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188, ZŠ Trstené pri Hornáde
Vývojový nástoj: Unity
Celkové hodnotenie: 68%

NabruseneCeruzky-1

Stránka projektu (vo výstavbe)

Stiahnuť hru

12. Trabant Corporation

MELODY

Zloženie tímu: Matúš Mišiak, Alexandra Klčová, Richard Viskup, Filip Žitňan, Jakub Hýbal, Filip Dubina
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Web
Celkové hodnotenie: 67%

TrabantCorporation-1

Stránka projektu

13. Inteligentné technológie bez inteligencie

Rhytm of cave

Zloženie tímu: Daniel Rzeszoto, Nikolas Michalička, Patrik Žalman, Martin Magvaši, Michal Lukáčik, Lukáš Úradník
Škola: SPŠIT Kysucké Nové Mesto
Vývojový nástoj: Python- pygame
Celkové hodnotenie: 64%


Technologie-1

Stránka projektu

14. 404

Ukulele adventures

Zloženie tímu: Tereza Juríčková, Peter Zlámala, Eythan Králik, Oliver Solenský
Škola: Bilingválne gymnázium C.S. Lewisa
Vývojový nástoj: JS (asi)
Celkové hodnotenie: 64%

404-1

Stránka projektu

15. ChycenýBlbeček

Night Beat

Zloženie tímu: Enriko Gurvai, Dávid Kállai
Škola: SOŠTaS Levice
Vývojový nástoj: C# + Unity
Celkové hodnotenie: 60%

ChycenyBlbecek-1

Stránka projektu

16. Imobilný Hrošíci

Hippotopia

Zloženie tímu: Lukáš Lipka, Alfréd Prímus, Klára Serátor
Škola: ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 54%

ImobilnyHrosici-1

Stránka projektu

17. One Lonely Chap

Cool Rhythm Game

Zloženie tímu: Alexander Kišš
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Python - pygame
Celkové hodnotenie: 51%

OneLonelyChap-1

Stránka projektu

18. PG

RYTHM RACING

Zloženie tímu: Filip Solarz, Pavol Rybár
Škola: Gamča
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 50%

PG-1

Stránka projektu

19. 4PPS0CLABP

Geometrical Vibes

Zloženie tímu: Filip Bujdák, Marek Lámoš, Tomáš Bujdák
Škola: Škola života (základná a stredná)
Vývojový nástoj: python
Celkové hodnotenie: 47%

4PPS0CLABP-1

Stránka projektu

CS Hustle (Exhibičná účasť)

Natures Crescendo

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Mária Matejová, Michal Róbert Žák, Jin-Jin Lee
Škola: Universität Wien, ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Godot

CSHustle-1

Stránka projektu

Deer in front of a Tesla (Exhibičná účasť)

Little Star

Zloženie tímu: Red Kalab, Emil Choparinov, Tadas Majorovas, Jan Kotrč, Simon Bezemer, Elena Stroiu
Škola: Vrije Universiteit Amsterdam
Vývojový nástoj: Godot

DeerInFrontOfTesla-1

Stránka projektu

Marshmallow Team (Exhibičná účasť)

MeatBeat

Zloženie tímu: Michal Miškerník, Annamária Klimkovič
Škola: Škola života
Vývojový nástoj: C# (Unity)

MarshmallowTeam-1

Stránka projektu