Špongia 2017

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Na plagáte je fraktál Mengerova špongia?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2017 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Špongia 2017
  2. Maslo
  3. DGši
  4. Gamers!
  5. Profesionálny amatér
  6. Lime Programming
  7. Kublovi Hoši
  8. paulinia
  9. Ntáízmouv
  10. Army of two
  11. Mokrý uterák
  12. :(){ :|:& };:
  13. Imperial Fists
  14. TEAM - ATTACK
  15. ssharkk
  16. P&P

1. Špongia 2017

Clementia

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Marián Valovič, Kristína Gáliková, Jakub Hantabál, Jaroslav Paška, Andrej Bederka
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: RMMV; Javascript
Celkové hodnotenie: 94%

Špongia 2017

Stránka projektu

2. Maslo

DressUp Man

Zloženie tímu: Branislav Baláž, Kristián Hargaš, Martin Zemaník, Marek Laurenčík, Andrej Pechota, Lukáš Jopčík
Škola: Spojená Škola Kysucké Nové Mesto
Vývojový nástoj: C# (Unity), Blender
Celkové hodnotenie: 92%

Maslo 1

Stránka projektu

3. DGši

The Gentleman - Return of the class

Zloženie tímu: Jakub Vacula, Matúš Chovan, Jakub Bucko, Adam Perinay, Jakub Knánik, Samuel Zeman
Škola: GJH, Gamča
Vývojový nástoj: C#, Unity, Blender
Celkové hodnotenie: 92%

DGši 1

Stránka projektu

4. Gamers!

The quest for the lost pants

Zloženie tímu: Ondrej Ambruš, Stanislav Száras, Dustin Nguyen
Škola: Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: Game maker
Celkové hodnotenie: 84%

Gamers! 1

Stránka projektu

5. Profesionálny amatér

Profesionálny amatér

Zloženie tímu: Matej Hlavanda
Škola: Gymnázium Antona Bernoláka Senec
Vývojový nástoj: GameMaker (GML)
Celkové hodnotenie: 75%

Profesionálny amatér 1

Stránka projektu

6. Lime Programming

Fashion Studio

Zloženie tímu: Filip Tumidalský, Jakub Lukáč
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Clickteam Fusion 2.5 Developer
Celkové hodnotenie: 71%

Lime Programming 1

7. Kublovi Hoši

Shirt Run

Zloženie tímu: Lukáš Peťko, Matej Hrnko, Tomáš Letanovský, Adam Naňo, Ivan Dinga, Roman Grom
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 70%

Stránka projektu

8. paulinia

Vzostup Amaz'hán

Zloženie tímu: Paulína Smolárová
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 65%

paulinia 1

Stránka projektu

9. Ntáízmouv

Strašiacka móda

Zloženie tímu: Ondrej Zigo, Daniel Belan
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 61%

Trailer

Ntáízmouv 1

Stránka projektu

10. Army of two

School Day

Zloženie tímu: Viktor Ščerbak, Martin Beško
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unreal engine 4 (c++ / blueprint)
Celkové hodnotenie: 53%

Army of two 1

Stránka projektu

11. Mokrý uterák

Tickle-Tickle

Zloženie tímu: Jozef Číž
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Go
Celkové hodnotenie: 50%

Mokrý uterák 1

Stránka projektu

12. :(){ :|:& };:

Fashion Guru

Zloženie tímu: Jakub Čatloš
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 50%

:(){ :|:& };: 1

13. Imperial Fists

Clothes Wars

Zloženie tímu: Miloslav Kráľ, Matúš Kráľ
Škola: zš.Nevädzová 2
Vývojový nástoj: C#,Blender,Magicavoxel
Celkové hodnotenie: 29%

Imperial Fists 1

14. TEAM - ATTACK

Clothing Generations

Zloženie tímu: Adam Štrba, Roman Labuš, Matej Revaj, Romana Kubáleková, Samuel Tittel
Škola: Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: python
Celkové hodnotenie: 26%

15. ssharkk

Avlard

Zloženie tímu: Adrian Ďurči
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unreal Engine 4, C++, Blender
Celkové hodnotenie: 21%

ssharkk 1

Stránka projektu

16. P&P

Dress UP_closed alpha

Zloženie tímu: Pavel Achberger, Štefan Čikovský
Škola: Gymnázium Hubeného 23, ZŠ Košická (Spojená škola Novohradská)
Vývojový nástoj: Construct 2
Celkové hodnotenie: 20%

P&P 1