Špongia 2019

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

E-mail je v skutočnosti starší ako Internet?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2019 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Πtahaya 3.14
  2. PΛNIC (慌てる)
  3. Tetra Games
  4. !.+?
  5. Πtahaya 22/7
  6. EdProduction
  7. 3 a pol Kysučana
  8. Nabrúsené ceruzky
  9. Nosoroštekovia
  10. AT
  11. Marcipánové koláče
  12. KM²
  13. video games inc.

Exhibičná účasť:

1. Πtahaya 3.14

Game of Genes

Zloženie tímu: Lenka Hake, Bianka Izabelle Karičková, Veronika Nemjová
Škola: Gymnázium, Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Python - pygame
Celkové hodnotenie: 96%

Pitahaya

Stránka projektu

2. PΛNIC (慌てる)

S.A.I.B.S.

Zloženie tímu: Viktor Ščerbak, Martin Beško, Aneta Dudlákova, Zachary Gage, Lin Pham
Škola: ŠpMNDaG, NeahKahNie high school
Vývojový nástoj: Unreal Engine 4 / C++
Celkové hodnotenie: 91%

PANIC

Stránka projektu

3. Tetra Games

Space Fever

Zloženie tímu: Juraj Hušek, Pavol Lukáč, Ivan Danček, Matej Borghoust
Škola: Gymnázium sv. Františka Assiského Malacky
Vývojový nástoj: Unity(C#)
Celkové hodnotenie: 89%

TetraGames

Stránka projektu a download

4. !.+?

Naval transport simulator

Zloženie tímu: Stanislav Bezák, Filip Jay Doba, Matej Donoval, Matej Zigo
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity C#
Celkové hodnotenie: 82%

!.+?

Stránka projektu

5. Πtahaya 22/7

Sweet dream

Zloženie tímu: Katarína Marcinčáková, Radoslava Hatalová, Barbora Marcinčáková
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice, Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves
Vývojový nástoj: Python - pygame
Celkové hodnotenie: 79%

Pitahaya 22/7

Stránka projektu

6. EdProduction

EdProduction Simulator

Zloženie tímu: Eduard Fekete, Lukáš Majerník, Emanuel Antol, Jakub Horvat, Matej Vasky
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Unity/C#
Celkové hodnotenie: 79%

EdProduction

Stránka projektu

7. 3 a pol Kysučana

Best Merchant

Zloženie tímu: Andrej Kopas, Oliver Svrček, Patrik Vereš, Lukáš Bugáň
Škola: SPŠ IT KNM
Vývojový nástoj: C# (Unity)
Celkové hodnotenie: 78%

3aPolKysucana

Stránka projektu

8. Nabrúsené ceruzky

HOUSE INC.

Zloženie tímu: Šimon Sobek, Roman Vávra, Ondrej Kováč, Nio Kešeľ
Škola: Základná škola s materskou školou, Jastrabá č. 188, ZŠ Nižný Klátov, Základná škola, Krosnianska 4, Košice, ZŠ Trstené pri Hornáde
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 76%

NabruseneCeruzky

Stránka projektu

9. Nosoroštekovia

Moja ZOO

Zloženie tímu: Damian Dlhoš, Timotej Bezák, Martin Lipka, Peter Siebert
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python, Pygame, Audacity, Piskel
Celkové hodnotenie: 74%

Nosorostekovia

10. AT

EPIC ELECTRO

Zloženie tímu: Timotej Launa, Andrej Mihálik
Škola: Centrum voľného času Šaľa - Krúžok digitálnych technológií
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 72%

AT

Stránka projektu

11. Marcipánové koláče

Marcipans stand game

Zloženie tímu: Jakub Kovaľ, Marek Vyrva, Jakub Kvačka, Samuel Kvačka, Oliver Kurtha, Šimon Zelenák
Škola: Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, 827 29 Bratislava, ZŠ Mierová 46, 821 05 Bratislava
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 62%

MarcipanoveKolace

12. KM²

WebSeller Tycoon

Zloženie tímu: Michal Kóňa, Matej Hrabala, Karol Majer
Škola: Centrum voľného času Šaľa - krúžok Digitálnych technológií
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 60%

KM2

Stránka projektu

13. video games inc.

Hotely

Zloženie tímu: Adam Rajský, Tereza Ležovičová, Maroš Strudenič, Vlado Vozár, Filip Bartek
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Python - pygame
Celkové hodnotenie: 48%

VideoGamesInc

(DGši z 2017) * 0,33 (Exhibičná účasť)

Hackemall

Zloženie tímu: Jakub Vacula, Matúš Chovan
Škola: Ekonomická univerzita v Bratislave, STU FIIT
Vývojový nástoj: Unity(C#) / JavaScript

DGsi

Dropbox