Špongia 2022

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Veľký tresk nastal pred 13,789 ± 0,837 miliardami rokov?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2022 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Baki Studio
  2. Nosorošce
  3. K🍩blihy
  4. ae
  5. !.+?
  6. Mandarinkový kompót
  7. TNU
  8. Alpha Chunkers
  9. Imobilní Hrošíci
  10. Σ
  11. Cinkognito
  12. J3NE
  13. Capybara Entertainment
  14. FifthMay
  15. TF-games
  16. Toxic Base Studio
  17. Unidentified People
  18. Penáááze
  19. One Lonely Chap (OLC)
  20. Káva so smotanou

Exhibičná účasť:

1. Baki Studio

Kassandra’s adventures

Zloženie tímu: Peter Čelko
Škola: Stredná priemyselná škola informačných technológií Kysucké Nové Mesto
Vývojový nástoj: C# / Unity
Celkové hodnotenie: 89%

Baki Studio

Stránka projektu

2. Nosorošce

Gilgameš

Zloženie tímu: Timotej Bezák, Adam Kišac, Damian Dlhoš, Martin Lipka, Peter Siebert, Timur Kotulič
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: godot
Celkové hodnotenie: 85%

Nosorošce

Stránka projektu

3. K🍩blihy

Emperors Dynasty

Zloženie tímu: Theo Sirota, Samuel Šoltys, Silvia Kátlovská, Dominika Trudičová, Oliver Grega
Škola: ŠpMNDaG, SPŠE
Vývojový nástoj: Unity (C#)
Celkové hodnotenie: 84%

Koblihy

Stránka projektu

4. ae

Anino's Odyssey

Zloženie tímu: Tomáš Hutňan, Jakub Blišťan, Robert Hudák, Dávid Kepič, Adrián Mikolaj, Martin Hlivka
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Unity, C#
Celkové hodnotenie: 81%

ae

Stránka projektu

5. !.+?

Giga-Tower

Zloženie tímu: Stano Bezák, Maťo Donoval, Šimon Očkáš, Vanessa Hoczková
Škola: Špmndag
Vývojový nástoj: Unity (C#)
Celkové hodnotenie: 80%

!.+?

Stránka projektu

6. Mandarinkový kompót

Voyage Through Dungeon

Zloženie tímu: Severín Karabinoš, Maxim Boczek, Rodan Levický, Petra Kukurová, Michal Vodička, Ema Milá
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: unity c#
Celkové hodnotenie: 74%

Linka na trailer

Mandarinkový kompót

Stránka projektu

7. TNU

Ephoss

Zloženie tímu: Jakub Kvačka, Samo Kvačka, Daniel Križan, Martin Lehotský, Štefan Dubnička
Škola: GAMČA, GLN, Gymnázium Bilíkova 24
Vývojový nástoj: Godot
Celkové hodnotenie: 73%

TNU

Stránka projektu

8. Alpha Chunkers

Cesta na Olymp

Zloženie tímu: Daniel Rzeszoto, Lukáš Úradník, Nikolas Michalička, Michal Sivčák, Filip Šustek, Katarína Kužmová
Škola: SPŠIT KNM
Vývojový nástoj: Unity[C#]
Celkové hodnotenie: 72%

Alpha Chunkers

Stránka projektu

9. Imobilní Hrošíci

Imprisoned

Zloženie tímu: Lukáš Lipka, Hugo Jurašek, Alfréd Prímus
Škola: Špmndag Bratislava
Vývojový nástoj: Unity-C#
Celkové hodnotenie: 72%

Imobilní Hrošíci

Stránka projektu

10. Σ

Herakles

Zloženie tímu: Leo Oros, Matúš Libák, Martin Kozár, Abigail Beblavá, Ondrej Králik, Oliver Seman
Škola: Gymnázium Alejová 1
Vývojový nástoj: C#, Unity
Celkové hodnotenie: 67%

Sigma

Stránka projektu

11. Cinkognito

Gilda

Zloženie tímu: Adrián Šimko, Ivana Kováčová
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Python - Arcade
Celkové hodnotenie: 65%

Cinkognito

Stránka projektu

12. J3NE

Fillipos's tale

Zloženie tímu: Filip Bujdák, Tomáš Bujdák, Tomáš Boledovič, Tomáš Valnoha, Marek Lámoš
Škola: Gymnázium Párovská 1 Nitra, Obchodná Akadémia Bolečkova 2, Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Fraňa Kráľa 20
Vývojový nástoj: C
Celkové hodnotenie: 61%

J3NE

Stránka projektu

13. Capybara Entertainment

Ancient Adventure

Zloženie tímu: Peter Magdík, Jozef Kubáň, Gabriel Galbavý
Škola: SOŠ IT sv. Jána Bosca, Nová Dubnica
Vývojový nástoj: c++ / Unreal Engine 5
Celkové hodnotenie: 56%

Linka na trailer

Capybara Entertainment

14. FifthMay

Escape From Underworld

Zloženie tímu: Ján Tomčovčík, Lukáš Majerník
Škola: Gymnázium Alejová 1 Košice
Vývojový nástoj: Unity/C#
Celkové hodnotenie: 51%

FifthMay

15. TF-games

Egyptian treasure

Zloženie tímu: Filip Masarik, Tomáš Benko
Škola: spojena škola Jána Bosca Nová Dubnica
Vývojový nástoj: Unity C#
Celkové hodnotenie: 51%

TF-games

16. Toxic Base Studio

Gladiator's Battles

Zloženie tímu: Michal Haverlík, Marián Kovaľ
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Unity (C#, HLSL)
Celkové hodnotenie: 49%

Toxic Base Studio

17. Unidentified People

The mini greek adventure

Zloženie tímu: Daniel Ryan Takáč, Filip Hotový, Viktor Sopko, Patrik Sopko, Michal Hudák, Lenka Takáčová
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 47%

Unidentified People

Stránka projektu

18. Penáááze

Tomb Extractor

Zloženie tímu: Sebastian Hajdu, Martin Šindelář, Alica Dományová, Richard Henček, Peter Kumančík, Jakub Učeň
Škola: GAMČA, Gymnazium Bilikova
Vývojový nástoj: C++, Python, Unity
Celkové hodnotenie: 45%

Penáááze

19. One Lonely Chap (OLC)

Cool Egypt Game

Zloženie tímu: Alexander Kišš
Škola: GAMČA
Vývojový nástoj: Godot
Celkové hodnotenie: 44%

One Lonely Chap (OLC)

Stránka projektu

20. Káva so smotanou

Tales of Ancient Rome

Zloženie tímu: Jakub Kovaľ
Škola: Gamča
Vývojový nástoj: Godot
Celkové hodnotenie: 41%

Káva so smotanou

Faisceau de Lumière (Exhibičná účasť)

Eridu

Zloženie tímu: Alexander Mravčák
Škola: ex ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: JavaScript

Faisceau de Lumière

Stránka projektu

Marshmallow Team (Exhibičná účasť)

Kabala

Zloženie tímu: Michal Miškerník, Annamária Klimkovič
Škola: ex ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity

Marshmallow Team

Stránka projektu