Špongia 2013

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Slimák môže spať až tri roky?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2013 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. The Marshmallow Team: Začiatok konca
  2. Čierny PetrŽlen: Dungeon Madness
  3. Nitidus Consto: The Mashup
  4. Armored Turtle: Planetary Abortion
  5. HUBKY: 2547
  6. Frozen Developers: The Artefact
  7. Affliction: The Path
  8. Nejaký veľmi originálny názov: Stromy za oblakmi
  9. SixPix Games: Medieval Visitors
  10. Genius Game: superr
  11. J&S&J: Choices
  12. Overpower: !Rise
  13. U.OUT: GACC
  14. Kužele: Romeo and Juliet
  15. Légia pštrosov: Hra
  16. BlaZeDaze: Hra
  17. Trashers: Hra

Exhibičná účasť:

1. The Marshmallow Team

Začiatok konca

Zloženie tímu: Michal Miškerník, Anna-Mária Klimkovič, Lucia Nemcová, Johana Eva Brezovská
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: JavaScript
Celkové hodnotenie: 95%

Začiatok konca 1

Stránka projektu

2. Čierny PetrŽlen

Dungeon Madness

Zloženie tímu: Juraj Pančík, Martin Žilák, Zuzana Schwarzová
Škola: Gymnázium J. G. Tajovského, Banská Bystrica
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 90%

Dungeon Madness 1

Stránka projektu

3. Nitidus Consto

The Mashup

Zloženie tímu: Dávid Debnár, Viktor Jamrich
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity3D (JavaScript / C#)
Celkové hodnotenie: 84%

The Mashup 1

Stránka projektu

4. Armored Turtle

Planetary Abortion

Zloženie tímu: Jakub Hranický, Jakub Lupták, Matej Miškuf, Radovan Balog
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Unity 3D
Celkové hodnotenie: 84%

Planetary Abortion 1

Stránka projektu

5. HUBKY

2547

Zloženie tímu: Andrej Schmidt, František Tibenský, Tatiana Amy Málachová, Ivana Zemanovičová, Martin Bumbál, Matúš Pilňaň
Škola: GLN, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: Unity 3D
Celkové hodnotenie: 80%

2547

Stránka projektu

6. Frozen Developers

The Artefact

Zloženie tímu: Adam Dej, Ľubomír Kučera, Samuel Wendl, Michal Virgovič, Jakub Šmahovský, Miroslav Mrózek
Škola: Gymnázium Pezinok
Vývojový nástoj: Java, možno knižnica lwjgl
Celkové hodnotenie: 71%

The Artefact 1

Stránka projektu

7. Affliction: The Path

The Path

Zloženie tímu: Matej Kralik(Zajo), Lenka Koplikova, Zuzana Frankovska
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Unity 3D
Celkové hodnotenie: 65%

 1

Stránka projektu

8. Nejaký veľmi originálny názov

Stromy za oblakmi

Zloženie tímu: Barbora Kováčová, Michaela Šandalová, Tomáš Lintner, Samuel Sučík
Škola: ŠpMNDaG + GJH
Vývojový nástoj: Corona SDK (Lua)
Celkové hodnotenie: 62%

 1

Stránka projektu

9. SixPix Games

Medieval Visitors

Zloženie tímu: Jakub Valent, William Kolmačka, Marek Schauer, Peter Drahovský, Jakub Handzuš, Tomáš Zakov
Škola: GLN, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: Unity 3D/Java
Celkové hodnotenie: 58%

Medieval Visitors 1

Stránka projektu

10. GeniusGame

superr

Zloženie tímu: Michal Horanský
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 46%

superr 1

Stránka projektu

11. J&S&J

Choices

Zloženie tímu: Simona Veselá, Jakub Chudík, Jakub Lebeda
Škola: GJH
Vývojový nástoj: GameMaker: Studio
Celkové hodnotenie: 45%

Choices 1

Stránka projektu

12. Overpower

!Rise

Zloženie tímu: Stanislav Nárožný, Matej Valach, Nikola Šedivcová, Milan Macko, Anna Holečková
Škola: Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Vývojový nástoj: Delphi 7
Celkové hodnotenie: 33%

 1

13. U.OUT

GACC

Zloženie tímu: Lukáš Rajnoha, Ondrej Zigo, Adam Tóth
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python s knižnicou Pygame
Celkové hodnotenie: 32%

GACC 1

Stránka projektu

14. Kužele

Romeo and Juliet

Zloženie tímu: Silvia Filová, Martin Bendel, Erik Moravec, Dominik Mráz, Kristína Paštrnáková, Eduard Šrol
Škola: GLN, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: Unity 3D
Celkové hodnotenie: 30%

Romeo and Juliet 1

15. Légia Pštrosov

Hra

Zloženie tímu: Matej Kovář, Jakub Vanko, Jakub Kovář
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: JAVA
Celkové hodnotenie: 28%

16. BlaZeDaze

Hra

Zloženie tímu: Samuel Poláčik, Stanislav Száras, Ondrej Ambruš, Andrej Krajč, Jana Beňová, Juraj Macho
Škola: GLN, Tomášikova 2, Bratislava
Vývojový nástoj: Quest
Celkové hodnotenie: 18%

Hra 1

17. Trashers

Hra

Zloženie tímu: Patrik BlueX Papšo, Beáta Boriková, Andrej Johnny Šebeň, Mário Super Mališ, Martin Odinson Bohumel
Škola: Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Vývojový nástoj: Delphi 7
Celkové hodnotenie: 13%

Hra 1

K2

Kráľovstvo hľadá talent

Zloženie tímu: Viliam Búr, Juraj Mikula
Vývojový nástoj: Java

Kráľovstvo hľadá talent 1

Stránka projektu

11 Manor Court

Loca Deserta

Zloženie tímu: Lucia, Števo
Vývojový nástoj: HTML a JAVA, príp. PHP

Loca Deserta

Stránka projektu