Špongia 2013

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Ročne zahynie viac ľudí kopnutím somára, než pádom lietadla?

Registrácia

Registrácia je ukončená.

Registrované tímy

Registrovaných máme 104 ľudí a 28 tímov!

Exhibičná účasť:


1. KFC
Filip Sogod(kapitán) Programivanie 2.B Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Miriam Kratochvílová Organizácia, promo 2.B Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Katarína Lukáčová Grafika 3.A Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Rudolf Zapletal Programovanie 2.A Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Ondrej Waldman Hudba, zvuky 3.B Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Adam Martin Programovanie, grafika 2.A Súkromné gymnázium, Považská Bystrica
Asi Pascal

11 Manor Court (Exhibičná účasť)
Lucia Majster slova
Števo(kapitán) Zatratenec (Programator), a dokonca aj Kapitan.
asi v HTML a JAVA, príp. PHP

ADVIGames
Viktor Ščerbak(kapitán) PR.A SpMNDaG
Adam Petrovič PR.A SpMNDaG
UNITY3D

Affliction
Matej Kralik(Zajo)(kapitán) f -> Mužská sila Septima GJH
Lenka Koplikova f -> Kirei Septima GJH
Zuzana Frankovska f -> Kapitánov prívesok Sexta Gamca
Unity 3D

Armored Turtle
Jakub Hranický(kapitán) Programátor Oktáva C ŠpMNDaG
Jakub Lupták 3D Grafik Oktáva B ŠpMNDaG
Matej Miškuf 2D Grafik Oktáva C ŠpMNDaG
Radovan Balog Hudobník a dizajnér Oktáva B ŠpMNDaG
Unity 3D

BUGit!
Daniel Gašpar(kapitán) Grafika, promo 3. A. SOŠ Stará Turá
Jakub Kulich Hlavný programátor 3. A. SOŠ Stará Turá
Richard Humel Maskot tímu, programátor 3. A. SOŠ Stará Turá
Martin Blanárik Hudba, Detailový designér 3. A. SOŠ Stará Turá
Juraj Kulich Grafika 8. B. ZŠ Tematínska, Nové Mesto nad Váhom
František Pastorek Tímový astrofyzik, príbeh 3. A. SOŠ Stará Turá
nevedno

Betrayed
Richard Hrmo(kapitán) kapitan/programator/hlava Septima GJH
Jakub Veselý programator/hlava Septima GJH
Roman Hajdúk programator/hlava Septima GJH
Oliver Ferianc promo/hlava Septima GJH
nevedno

BlaZeDaze
Samuel Poláčik(kapitán) programátor, grafik, hudba Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Stanislav Száras programátor, grafik Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Ondrej Ambruš programátor, tester Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Andrej Krajč promo, vševedúca inšpirácia Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Jana Beňová grafička Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Juraj Macho hudba, scenár Tercia B GLN, Tomášikova 2, BA
Unity 3D pro

Ešte originálnejší názov
Peter Vašut(kapitán) Superior coder, special effects, magic, 3D modelling, animation, deadliner, coordinator, marketing 4.CG GJH
Matúš Zeleňák Inferior coder, minigame specialist, sounds and music, basic graphics 4.CG GJH
Jakub Havelka Assistant coder, graphics Oktáva GJH
Lukáš Ivan Team debugger, theoretical programming Oktáva GJH
Pavel Balashov promo 4.CG GJH
FPC (asi Lazarus)

Frozen Developers
Adam Dej(kapitán) kapitán, programátor Oktáva Gymnázium Pezinok
Ľubomír Kučera chodiaca neurónka 3. C Gymnázium Pezinok
Samuel Wendl grafik, tester Oktáva Gymnázium Pezinok
Michal Virgovič Univerzálna jednotka Septima Gymnázium Pezinok
Jakub Šmahovský Opisovač vodomerov 2. B Gymnázium Pezinok
Miroslav Mrózek Majster zvuku 2. B Gymnázium Pezinok
Java, možno knižnica lwjgl

GeniusGame
Michal Horanský(kapitán) kapitán, programátor, dolaďovač, architekt, manažér Sekunda C ŠpMNDaG
Scratch

HUBKY
Andrej Schmidt(kapitán) 3D modelovanie Sexta B GLN, Tomášikova 2, BA
František Tibenský programátor Sexta B GLN, Tomášikova 2, BA
Tatiana Amy Málachová promo, grafika Sexta B GLN, Tomášikova 2, BA
Ivana Zemanovičová grafika, zvuk, promo Sexta B GLN, Tomášikova 2, BA
Martin Bumbál hudba, promo, 3D modelovanie Sexta A GLN, Tomášikova 2, BA
Matúš Pilňaň 3D modelovanie Sexta B GLN, Tomášikova 2, BA
Unity 3D

J&S&J
Simona Veselá(kapitán) logika hry, programovanie, grafika 3.A GJH
Jakub Chudík expert na programovacie prostredie, programátor, logika hry 3.A GJH
Jakub Lebeda programátor, grafika, zvuk, logika hry 3.A GJH
GameMaker: Studio

K2 (Exhibičná účasť)
Viliam Búr(kapitán) kód, grafika
Juraj Mikula hudba
Java / Ren'Py / Unity 3D

Kužele
Silvia Filová(kapitán) grafika, hudba Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Martin Bendel programátor Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Erik Moravec inšpirácia, príbeh, kód Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Dominik Mráz tester, kód Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Kristína Paštrnáková promo, dizajn, hudba Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Eduard Šrol prezentácia, tester Kvinta GLN, Tomášikova 2, BA
Unity 3D

Lakapin Games
Martin Vzorek(kapitán) Programátor a všetko ostatné okrem grafiky. 3.A SOŠ Stará Turá
Erik Studenič Grafik a všetko ostatné okrem programovania. 3.A SOŠ Stará Turá
Java

Légia Pštrosov
Matej Kovář(kapitán) grafika + hudba IV.A ŠpMNDaG
Jakub Vanko Grafika + Hudba IV.A ŠpMNDaG
Jakub Kovář Programovanie VII.A ŠpMNDaG
JAVA

Mvoj (Exhibičná účasť)
Barbara Brežná(kapitán) Všetko alebo nič
Imagine Logo

Nejaký veľmi originálny názov
Barbora Kováčová(kapitán) Implementátorka VIII.B ŠpMNDaG
Michaela Šandalová Grafikokreslička VIII.A ŠpMNDaG
Tomáš Lintner Hudboproducent VIII.A ŠpMNDaG
Samuel Sučík Promorobič III.IBDA GJH
asi Corona SDK (Lua)

Nitidus Consto
Dávid Debnár(kapitán) Programátor Sexta A ŠpMNDaG
Viktor Jamrich(kapitán) Grafik Sexta C ŠpMNDaG
Unity3D (JavaScript / C#)

Overpower
Stanislav Nárožný(kapitán) Programátor, Inšpirácia, Príbeh IV.B Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Matej Valach Programátor IV.B Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Nikola Šedivcová Programátor IV.B Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Milan Macko Programátor, Hudba IV.B Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Anna Holečková Grafika, Kreslenie IV.B Gymnázium Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
Delphi 7

SixPix Games
Jakub Valent(kapitán) programátor 2.B GLN, Tomášikova 2, BA
William Kolmačka grafik 3.A GLN, Tomášikova 2, BA
Marek Schauer grafik, promo 3.A GLN, Tomášikova 2, BA
Peter Drahovský promo, inšpirácia, príbeh 3.B GLN, Tomášikova 2, BA
Jakub Handzuš hudba, tester 3.B GLN, Tomášikova 2, BA
Tomáš Zakov hudba,promo 3.B GLN, Tomášikova 2, BA
Unity 3D/Java

The Marshmallow Team
Michal Miškerník(kapitán) programátor Oktáva ŠpMNDaG
Anna-Mária Klimkovič pixelgrafička Oktáva ŠpMNDaG
Lucia Nemcová dokopátorka Oktáva ŠpMNDaG
Johana Eva Brezovská bitová hudobníčka Sexta ŠpMNDaG
JavaScript

Trashers
Patrik BlueX Papšo(kapitán) Nosič kávy(Programátor) 4.B alebo Oktáva Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Beáta Boriková Grafička 4.B alebo Oktáva Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Andrej Johnny Šebeň Programátor 4.B alebo Oktáva Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Mário Super Mališ ProGamer(Programátor) 4.B alebo Oktáva Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Martin Odinson Bohumel Storymakerys(Programátor) 4.B alebo Oktáva Gymnázium Milana Rúfusa Žiar nad Hronom
Delphi 7

U.OUT
Lukáš Rajnoha(kapitán) Tajná Zbraň č.1 (Programátor) Tercia C ŠpMNDaG
Ondrej Zigo Tajná Zbraň č.2 (Programátor) Tercia C ŠpMNDaG
Adam Tóth PixelMan (Grafik) Tercia C ŠpMNDaG
Python s knižnicou Pygame

WIZZY Game Studios
Oskar Lelko(kapitán) Programovanie, marketing, príbeh, webstránka Príma A ŠpMNDaG
Adam Šimo Grafika, tester, hlas Príma A ŠpMNDaG
Ján Filip Barczi Grafika, príbeh Príma B ŠpMNDaG
DarkBasic Professional (varianta Basicu)

tante'dil (Exhibičná účasť)
Marián Staňo(kapitán) programovanie, grafika, zvuk - ak bude :) rôzne ŠpMNDaG
Python

Čierny PetrŽlen
Juraj Pančík(kapitán) Lord of Java 4.F Gymnázium J. G. Tajovského
Martin Žilák Imperator Walrus 4.F Gymnázium J. G. Tajovského
Zuzana Schwarzová Lady Gimp 4.F Gymnázium J. G. Tajovského
Java