Špongia 2018

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

Na plagáte je fraktál Mengerova špongia?

Výsledky

Vyhodnotenie Špongie 2018 prebehlo a vy si môžete pozrieť podrobnú výsledkovú listinu. Víťazom srdečne blahoželáme.

Tímy sa umiestnili v tomto poradí:

  1. Pitahaya Amavet 971
  2. 💣
  3. Dinosauri
  4. g&c
  5. ‚niečo originálne‘
  6. Mužská dvojhra
  7. ©*Lime**Progamming*
  8. Švarcík, Brbľoš a Dipo
  9. PΛNIC (慌てる)
  10. Špmndgia2018
  11. Žabožrúti
  12. Pat & Mat + Kristof
  13. Uzumaki
  14. .
  15. Drei schmutzige Namen
  16. Ovečky

1. Pitahaya Amavet 971

Pumpkin Party

Zloženie tímu: Lenka Hake, Katarína Marcinčáková, Veronika Nemjová, Bianka Izabelle Karičková
Škola: Gymnázium, Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 95%

Pitahaya

Hra na stiahnutie

2. 💣

GhoStalker

Zloženie tímu: Bohdan Jóža, Dávid Mišiak, Mária Ďuračková, Pavol Kebis, Peter Spurný, Matúš Hluch
Škola: GJH
Vývojový nástoj: Phaser 2 CE (JavaScript)
Celkové hodnotenie: 89%

Bomba

Stránka projektu

3. Dinosauri

Steven The Ghost

Zloženie tímu: Samuel Dostál, Tereza Dostálová, Maťa Kubaček
Škola: Špmndag, UAT
Vývojový nástoj: C# (Unity)
Celkové hodnotenie: 86%

Dinosauri

Stránka projektu

4. g&c

A Sliver of Hope

Zloženie tímu: Samuel Šulovský, Jakub Hantabál, Mária Matejová
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: RMMV / VXA - Javascript / Ruby, RGSS
Celkové hodnotenie: 84%

GandC

Stránka projektu

5. ‚niečo originálne‘

Scare Tycoon

Zloženie tímu: Filip Kučerák, Dominik Repkovský
Škola: GVOZA
Vývojový nástoj: Java
Celkové hodnotenie: 83%

NiecoOriginalne

Stránka projektu

6. Mužská dvojhra

Ghosts

Zloženie tímu: Dávid Pieš, Daniel Oravec, Jozef Číž
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Go
Celkové hodnotenie: 81%

MuzskaDvojhra

Stránka projektu

7. ©*Lime**Progamming*

Weekend Cottage

Zloženie tímu: Filip Tumidalský, Jakub Lukáč
Škola: Gymnázium Alejová 1, Košice
Vývojový nástoj: Unity / Clickteam Fusion 2.5 Developer
Celkové hodnotenie: 78%

LimeProgramming

Stránka projektu

8. Švarcík, Brbľoš a Dipo

Ghost Stories

Zloženie tímu: Filip Schwarz alias Švarcík, Matej Dipčár alias Dipo, Ľubomír Trpíš alias Brbľoš
Škola: SPŠ IT KNM
Vývojový nástoj: C#
Celkové hodnotenie: 76%

SvarcikBrblosDipo

Stránka projektu

9. PΛNIC (慌てる)

BΛSΞ (竹ィヹ)

Zloženie tímu: Viktor Ščerbak, Martin Beško, Jakub Filčák, Peter Balko, Aneta Dudlákova
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: C++, Unreal Engine 4
Celkové hodnotenie: 70%

PANIC

10. Špmndgia2018

Špmndgia2018

Zloženie tímu: Tomáš Šimek, Sofia Fenešová, Daniel Belan, Linh Pham, Jakub Skaloš
Škola: ŠpMNDaG
Vývojový nástoj: Python
Celkové hodnotenie: 65%

Spmndgia2018

Stránka projektu

11. Žabožrúti

SPONGIA (Ghostbusters)

Zloženie tímu: Adam Zich, Martin Bekeč, Šimon Kováčik, Tomáš Zemka
Škola: ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: Scratch
Celkové hodnotenie: 61%

Zabozruti

Hra

Stránka projektu

12. Pat & Mat + Kristof

Weegee saves the Christmas spririt

Zloženie tímu: Patrik Hrnčiar, Krištof Eliah Lišaník, Matej Kuhn
Škola: Katolicka Spojena Skola Banska Stiavnica
Vývojový nástoj: Armory Engine
Celkové hodnotenie: 59%

PatMatKristof

13. Uzumaki

SpongiaGhost

Zloženie tímu: Marek Blštak
Škola: 7.ZŠ NÚT, Trnava
Vývojový nástoj: C#
Celkové hodnotenie: 51%

Uzumaki

14. .

DLAHP

Zloženie tímu: Ondrej Zigo
Škola: ŠPMNDaG
Vývojový nástoj: C
Celkové hodnotenie: 33%

Bodka

Stránka projektu

15. Drei schmutzige Namen

Insider

Zloženie tímu: Filip Ježík, Mišo Ďurica, Roman Wágner, Matúš Labuš
Škola: Gymnázium Ladislava Novomeského
Vývojový nástoj: kode-blender armory
Celkové hodnotenie: 32%

DreiSchmutzigeNamen

16. Ovečky

Ghost Dance Off

Zloženie tímu: Alžbeta Hojsíková, Adam Meszároš, Filip Toma, Daniel Adamčík, Tomáš Sládek, Andrej Ohrablo
Škola: Gymnázium Jura Hronca
Vývojový nástoj: C# spoločne s Unity
Celkové hodnotenie: 32%

Ovecky