Špongia 2018

Športové programovanie oči neodpudzujúcich grafických interaktívnych aplikácií

Viete, že...

E-mail je v skutočnosti starší ako Internet?

Registrácia

Registrácia je ukončená.

Registrované tímy

Registrovaných máme 63 ľudí a 19 tímov!

Exhibičná účasť:


.
Ondrej Zigo(kapitán) Kapitán VIII.A ŠPMNDaG
C

Dinosauri
Samuel Dostál(kapitán) Programátor, level desing Sexta C Špmndag
Tereza Dostálová Grafik, príbeh Oktáva A UAT
Maťa Kubaček Grafik, Hudba Oktáva A UAT
C#, (Unity)

Drei schmutzige Namen
Filip Ježík Grafika Sexta A Gymnázium Ladislava Novomeského
Mišo Ďurica Programovanie Sexta A Gymnázium Ladislava Novomeského
Roman Wágner Programovanie Septima A Gymnázium Ladislava Novomeského
Matúš Labuš(kapitán) kapitán Septima A Gymnázium Ladislava Novomeského
kode-blender armory

Dvaja poctivo pracujúci ľudia
Andrej Bederka(kapitán) šéf, plot designer Oktáva A Špmndag
Jaroslav Paška programátor Oktáva A Špmndag
Kristína Gáliková grafik Oktáva B Špmndag
Java

Mužská dvojhra
Dávid Pieš(kapitán) Kapitán VIII.A ŠpMNDaG
Daniel Oravec Marketing VIII.B ŠpMNDaG
Jozef Číž Kreatívny influencer VIII.A ŠpMNDaG
Go

Ovečky
Alžbeta Hojsíková design, prezentácia III.A Gymnázium Jura Hronca
Adam Meszároš(kapitán) grafika, kód Septima Gymnázium Jura Hronca
Filip Toma hudba, kód Septima Gymnázium Jura Hronca
Daniel Adamčík hudba, design Septima Gymnázium Jura Hronca
Tomáš Sládek hlavný programátor Septima Gymnázium Jura Hronca
Andrej Ohrablo hlavný grafik Septima Gymnázium Jura Hronca
C# spoločne s Unity

Pat & Mat + Kristof
Patrik Hrnčiar(kapitán) Sef, Programator, Modelator 9.A Katolicka Spojena Skola Banska Stiavnica
Krištof Eliah Lišaník(kapitán) Sef, Grafik, Zvukar, Psychicka podpora 9.A Katolicka Spojena Skola Banska Stiavnica
Matej Kuhn(kapitán) Sef, Programator, Modelator, Grafik, Zvukar 9.A Katolicka Spojena Skola Banska Stiavnica
Armory Engine

Pitahaya Amavet 971
Lenka Hake(kapitán) kapitán, programátorka sexta B Gymnázium, Alejová 1, Košice
Katarína Marcinčáková programátorka septima B Gymnázium, Alejová 1, Košice
Veronika Nemjová zvukárka, textárka kvarta B Gymnázium, Alejová 1, Košice
Bianka Izabelle Karičková grafička septima A Gymnázium, Alejová 1, Košice
Python

Team
Adrián Mondok(kapitán) Kapitán, programátor Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, 827 29 Bratislava
Daniel Žaškovský Grafika Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, 827 29 Bratislava
Filip Čižmár tester Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, 827 29 Bratislava
Daniel Šebest programátor Kvinta A Gymnázium Ladislava Novomeského, Tomášikova 2, 827 29 Bratislava

To (Exhibičná účasť)
Johana Eva Brezovská(kapitán) Všetko pracujúci človek Absolvent ŠPMNDaG
¯\_(ツ)_/¯

Uzumaki
Marek Blštak(kapitán) hlavne programator 7.B 7.ZŠ NÚT, Trnava
C#

g&c
Samuel Šulovský(kapitán) Programátor VIII. B ŠpMNDaG
Jakub Hantabál Zvukár VIII.B ŠpMNDaG
Mária Matejová Grafička V. A ŠpMNDaG
RMMV / VXA - Javascript / Ruby, RGSS

©*Lime**Progamming*
Filip Tumidalský(kapitán) Grafika, Time Manager Sexta B Gymnázium Alejová 1, Košice
Jakub Lukáč Programovanie, Hudba, Zvuk Sexta B Gymnázium Alejová 1, Košice
Unity / Clickteam Fusion 2.5 Developer

Špmndgia2018
Tomáš Šimek(kapitán) Programovanie, koordinácia Sexta C ŠpMNDaG
Sofia Fenešová Programovanie Septima A ŠpMNDaG
Daniel Belan Gameplay&Design, čo bude treba Sexta C ŠpMNDaG
Linh Pham Grafika Sexta B ŠpMNDaG
Jakub Skaloš Programovanie a čo bude treba Kvinta B ŠpMNDaG
Godot game engine

Švarcík, Brbľoš a Dipo
Filip Schwarz alias Švarcík(kapitán) Grafik IV.AI SPŠ IT KNM
Matej Dipčár alias Dipo Programátor IV.AI SPŠ IT KNM
Ľubomír Trpíš alias Brbľoš Otrok (Grafik) IV.AI SPŠ IT KNM
C#

Žabožrúti
Adam Zich(kapitán) kapitán, design Tercia.B ŠPMNDaG
Martin Bekeč program Tercia.B ŠPMNDaG
Šimon Kováčik design Tercia.B ŠPMNDaG
Tomáš Zemka program Tercia.A ŠPMNDaG
Scratch

‚niečo originálne‘
Filip Kučerák(kapitán) Programátor, Grafik, Hudba 3.B GVOZA
Dominik Repkovský Programátor 7.A GVARZA
Java

PΛNIC (慌てる)
Viktor Ščerbak(kapitán) Kapitán(judr.), hudba, kód Sexta A ŠpMNDaG
Martin Beško Pomocny koder, Pomocny grafik Sexta A ŠpMNDaG
Jakub Filčák Creative director, Scenárista Sexta A ŠpMNDaG
Peter Balko Grafik, Zvukár (dabing) Sexta A ŠpMNDaG
Aneta Dudlákova Grafik Sexta A ŠpMNDaG
C++, Unreal Engine 4

💣
Bohdan Jóža(kapitán) Dr., programovanie Oktáva GJH
Dávid Mišiak Mr., hra, web Oktáva GJH
Mária Ďuračková PR, programovanie IV.IBDA GJH
Pavol Kebis HR, programovanie Oktáva GJH
Peter Spurný VR, pizza, grafika Oktáva GJH
Matúš Hluch SR, programovanie Oktáva GJH
Python, JavaScript, Python, C#, C++, Assembler